Nowa data końca świata odczytana z kręgów, 20 maj 2012

Kategorie: 

Widok kręgu z Wiltshire

Prawie dokładnie rok temu w całej Polsce pełno było plakatów zapowiadajacych apokalipsę 21 maja 2011 roku. Prorokiem zapowiadajacym koniec świata był czytający to w Biblii Harold Kemping. Tegoroczna data końca świata przypada podobno na 20 maja a od tej zeszłorocznej różni ją też źródło wiadomości jakim tym razem jest odcyfrowany krąg w zbożu.

Rewelacje pochodzą od niejakiego Jaime Maussana, który obwieścił to podczas kongersu UFO jaki miał miejsce w 2007 roku. Maussan mówi o kręgu, który pojawił się w angielskiej miejscowości Wiltshire.

Według niego między 20 maja a 6 czerwca dojdzie na świecie do istotnego wydarzenia. Niektórzy wiążą to ze szczytem NATO do jakiego ma wtedy dojść w Chicago.

Już dawno pojawiały się doniesienia, że ktoś celowo zwraca uwagę na grudzień 2012 podczas gdy istotne wydarzenia nastąpią wcześniej. Ma to na celu zabezpieczenie się przed paniką, która i tak wybuchnie gdyby doszło do czegoś znaczącego.

Niektórzy czekali od 2007 roku aby sprawdzić, czy rzekome odcyfrowanie kręgu rzeczywiście miało miejsce i do czegoś dojdzie czy też był to po prostu bardzo wyrafinowane fałszerstwo mające na celu skupienie chwilowej uwagi.

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika apofhis....

Może i jest coś w tym....

Może i jest coś w tym.... Pamiętam niedawno słowa pana Jackowskiego jak mówił że EURO 2012 spadnie na drugi lub trzeci plan ,bo w tym czasie będą sie działy inne rzeczy na świecie...także zobaczymy...

Portret użytkownika aqq

Te inne rzeczy to wieszanie

Te inne rzeczy to wieszanie ekipy POlityków na latarniach ... Takie interaktywne igrzyska, na które będzie można wejść bez biletu. 

Głosuj przeciw
-36

Strony

Skomentuj