Niesamowite UFO nad Seulem lub start niezidentyfikowanej rakiety

Kategorie: 

Kadr z nagrania wideo

Nad lotniskiem w Seulu zaobserwowano dziwny obiekt. Do obserwacji doszło w dniu wczorajszym, czyli 24 maja 2012. Obiekt wyglądał na nocnym niebie jak kometa, ale z pewnością nią nie był.

 

Być może był to jakiś tajny start rakiety, ale brak doniesień o odpaleniach rakiet w regionie. Ze względu na fakt, że do obserwacji doszło w bardzo dużym azjatyckim mieście było wielu świadków tej obserwacji.

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

Żadne to UFO ( w znaczeniu

Żadne to UFO ( w znaczeniu pojazdów kosmicznych) lecz kwant energii mikrofalowej przesyłąnej testowo na odległość...Haarp. lub inne technologiczne urządzenie...to wysyła...Będzie takich więcej. Obecnie pojawiają się różne warianty takiej technologi. Wszystkie wynalazki muszą być testowane dla uzyskania optymalnej efektywności stosowania. I to co obecnie się obserwuje to nic innego, tylko włąśnie te testy...

Portret użytkownika Arkturus

Do większości filmików z UFO

Do większości filmików z UFO mam mieszane odczucie co do ich realności, ale to poyżej mnie przekonuje. Kojarzy mi się z świetlistymi istotami. To nie jest ziemska technologia, której głównym zadaniem jest zabijanie. Obiekt na filmiku powyżej, wibruje zupełnie inaczej.

Portret użytkownika Owcyk

"Niesamowite UFO nad Seulem

"Niesamowite UFO nad Seulem lub start niezidentyfikowanej rakiety" UFO, z definicji, to właśnie niezidentyfikowany obiekt latający, to po co ta informacja z rakietą?Po za tym obiekt jest ciekawy dla oka, a dla umysłu jest chyba właśnie tak jak napisał ARTUR5.. Mamy przecież 2012 rok.

Strony

Skomentuj