Dziwny otwór w chmurach nad Argentyną

Kategorie: 

Otwór w chmurach nad Argentyną

Tego typu obserwacje przedstawiające chmury z wyciętym otworem są często nazywane "chmurami ufo". Najnowsza taka obserwacja została wykonana w Argentynie.

 

Panuje pogląd, że tego typu otwory mogą być efektem bytności zamaskowanych obiektów. Uzyskanie takiej nietypowej formacji chmur jest możliwe wtedy, kiedy istnieje punktowe oddziaływanie cieplne.

Przynajmniej teoretycznie można rozważać, że pojawienie się takich owalnych otworów w chmurach jest śladem bytności jakiegoś obiektu podobnego kształtu. Jednak są też inne wyjaśnienie dla tego fenomenu. Mogą to być efekty działania przemysłu, na przykład emisja z komina lub z wielkich chłodziarek. Bez względu na to, jakie wyjaśnienie uznamy za bardziej prawdopodobne tego typu anomalie są warte wzmianki.

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Dragon

Co wy tak się czepiacie tego

Co wy tak się czepiacie tego faktu że statek UFO musi być okrągły... może mieć inny kształt od okręgu...A tak nawiasem mówiąc, obcy mogą żyć między nami, maskować się, być nawet niewidzialnymi, bądź żyć w świecie alternatywnym i posiadać portal który umożliwia im przechodzenie do innych wymiarów. Obcy mogą być nami z przed tysięcy lat o rozwiniętej technologi, o której tylko mówiono w filmach SciFi. a zresztą z kąd inspiracje do takich filmów, może oni sami to nakreślili.

Strony

Skomentuj