Głośne odgłosy przypominające eksplozje powróciły w USA

Kategorie: 

Ścięte czubki drzew w miejscu gdzie słyszano dźwięki

Powracają dziwne odgłosy przypominające odległe eksplozje. Tym razem do kolejnych tego typu anomalii doszło w West Michigan i trwały w nocy z 27 na 28 maja.

 

Według informacji pochodzących od świadków dało się nie tylko słyszeć grom, ale też wyczuwalne było drżenie ziemi. Niektórzy wręcz stwierdzali, że odczuli jakby cały dom ruszyło w posadach. W okolicy zauważono również drzewa ze ściętymi koronami, co jedynie dodaje tajemniczości sprawie. Drzewa były ścięte na tej samej wysokości tak jakby coś spowodowało to swoim przelotem.

 

Pierwsze, co przychodzi do głowy to, że dźwięki i uszkodzenia drzew spowodował jakiś samolot jednak kontrola lotów z pobliskiego Kalamazoo twierdzi, że w okolicy nie było samolotów, które mogły przekroczyć barierę dźwięku.

Kolejna opcja jest taka, że była to po prostu burza, zwłaszcza, ze gromów było kilkanaście w ciągu nocy, ale świadkowie twierdzą, że niebo było pogodne. Skoro to nie samolot ani nie burza to, co mogło wywołać takie efekty?

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika radzio 1970

powitac...jak czytam

powitac...jak czytam komentarz typu,,tajemniczy dzwiek jest poziomem wibracji,ktory wchodzi w drgania,gdy nadlatuja nasze pojazdy,,sic. to odechciewa sie myslec logicznie...i zastanawia mnie co tez ludzie maja w swych glowkach,niektorzy rzecz jasna...pozdr.

Portret użytkownika adonim

Mam pytanie. Co to są

Mam pytanie. Co to są tajemnicze, donośne dźwięki, które występują na całym świecie?Ziemia mówi… ziemia pęka… ziemia drży... Tajemnicze dźwięki jest to poziom wibracji, który wchodzi w drgania, gdy nadlatują nasze pojazdy. Jest to odbicie tego, co pojazdy wysyłają. Ziemia prosi… mówi, jednak ludzkie ucho tego nie rozumie. Za głosami Ziemi pójdą rany, pęknięcia. Niech ludzkość będzie świadoma, że Istoty Światła w ten sposób nadchodzą – ale dla dobra, dla miłości, dla szczęścia i pokoju. Tylko i wyłącznie w tę stronę. Słucham.

Skomentuj