Zdjęcie Nibiru zrobione 30 maja na Biegunie Południowym

Kategorie: 

Kadr z nagrania wideo

Zwolennicy teorii rychłego nadejścia planety Nibiru wspominanej w źródłach sumeryjskich mają kolejne powody do zadowolenia. Najnowszy film z kamery internetowej umieszczonej na Antarktydzie zdaje się dowodzić, ze to tajemnicze ciało niebieskie w istocie zbliża się do Ziemi.

 

Według opisów towarzyszących temu nagraniu to, co się na nim znajduje w żaden sposób nie może być zakwalifikowane, jako Wenus czy też Księżyc. Może to być słońce poboczne, ale byłoby to najdziwniejsze słońce poboczne w historii, gdyż zdaje się świecić odbitym światłem już po zachodzie Słońca.

W nagraniu brakuje pewnej liczby klatek, co jest tłumaczone "problemami technicznymi". To zaskakujące, ze kłopoty ze sprzętem do fotografowania nieba pojawiają się akurat w trakcie prowadzenia tak zdumiewającej obserwacji.

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Natenczas Wojski

Słońce równie szybko mknie po

Słońce równie szybko mknie po niebie i na drugi dzień jest już daleko poza swoim własnym układem. Księżyc też posuwa szybko,  pod koniec nocy znajduje się  już poza orbitą Neptuna. Wszelkie ciała niebieskie kręcą się wokół Gwiazdy Polarnej, bo nasza Galaktyka dostała nagle kręćka. Nie chciałbym cię obrażać, ale zbyt rozgarnięty to ty chyba nie jesteś. 

Portret użytkownika aqq

Maras wyluzuj. Jeśli szukałeś

Maras wyluzuj. Jeśli szukałeś niepublikowanego wywiadu TVN24 z Szarakiem to źle trafiłeś . Nie podoba ci się stronka to nie wchodź na nią.Prezentowany jest tu cały crap z internetu jaki się pojawia, a kwestia oceny to już sprawa indywidualna. 

Portret użytkownika Maras

kurde pytanie na inteligencje

kurde pytanie na inteligencje do admina czy ty serio wierzysz w to ze gdyby to bylo jakies tam nibiru to planeta raz byalaby widoczna z bieguna a dziesiec razy nie? Nie czaje po co sie osmieszasz tymi zalosnymi artykulami z ktorych wiekszosc jest bezsensowna. Na chama szukasz czegos niezwyklego, jakies teorii spiskowej.

Portret użytkownika mdf

Jak widzę takie filmy na YT

Jak widzę takie filmy na YT zatytułowane z caps lockiem i z napisami tytułowymi na początku to od razu śmierdzi fejkiem na kilometr. Wszystko tak ładnie ubrane i przyciągające oczy, a samo setno nagrania nic nie mówi.

Strony

Skomentuj