W Holandii odkryto formację kręgów w zbożu, zawierają symbol znany jako krzyż Atlantów

Kategorie: 

Kadr z nagrania

Kilka dni temu, 10 maja 2012, w okolicy holenderskiej miejscowości Boosschenhoofd odkryto niewielką formację kręgów w zbożu. Całość ma 28 metrów długości, największy krąg ma 6 metrów średnicy a najmniejszy niespełna metr. Cechą charakterystyczną tych kręgów jest to, że z jednego z nich odchodzi znak Ankh.

 

Oczywiście od razu rozpoczęły się dyskusje na temat tego, czy krąg jest fałszerstwem czy nie. Fakt pojawienia się znanego ludzkości symbolu zdaje się wskazywać na fałszerstwo.

Gdy jednak pojrzymy na znalezisko ze strony symbolicznej to pojawienie się znaku znanego, jako "Krzyż Atlantów" jest bardzo sugestywne.  Krzyż Ankh symbolizuje życie a raczej zapłodnienie Ziemi przez Słońce.

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Aaroniro

hehehehehe :D nie no bez jaj

hehehehehe Biggrin nie no bez jaj , sam bym lepsze zrobił gołymi rękami w zaschniętym betonie Biggrin nonsens panowie... Szkoda czasu tracić na tą podróbkę Smile

Głosuj za
45
Portret użytkownika M.

Wg. mnie nie ma znaczenia czy

Wg. mnie nie ma znaczenia czy jest to zrobione przez ufoludków czy przez człowieka.Ważniejsze jest raczej pytanie co zostało przedstawione na tym rysunku.Ja tu widzę pierwsze 5 czakr i przyłożony ankh do czakry serca.Pokazują nam jak krowie na rowie co należy zrobić by przejść na następny etap.Pozdrawiam,M.

Strony

Skomentuj