Jasne obiekty zaobserwowano jednocześnie w USA i w Europie

Kategorie: 

Kadr z nagrania wideo

Bardzo szybko poruszające się obiekty świecące stałym światłem zostały zaobserwowane w USA i nad kilkoma państwami europejskimi, w tym nad Polską. Nikt nie potrafi powiedzieć, co to było.

 

Po raz pierwszy zaobserwowano to zjawisko w USA, w Salt Lake City w stanie Utaj i było to około tydzień temu. Potem widziano to również w Polsce, w Grecji i na Słowacji. To dystans 9 tysięcy kilometrów.

Biorąc pod uwagę fakt, że nagrania pojawiły się w sieci Internet prawie jednocześnie można stwierdzić, że była to globalna obserwacja UFO. Co ciekawe sa doniesienie wiążące pojawienie się tych świateł z nastepującymi potem ulewami. Może być to jednak zbieg okoliczności.

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Pofuros

Mogłaś widzieć efekt flary z

Mogłaś widzieć efekt flary z satelity iridium . Jak było czyste niebo to one wlasnie dają taki efekt.A naprzykład ISS mozna obserwować nawet do 3 razy w ciągu nocy. Przeloty zaczną sie za 2 tygodnie Smile Widoczne ładnie gołym okiem punkty o jasnosci głównych gwiazd na niebie.

Portret użytkownika Normalny....

Witam forumowiczów...,często

Witam forumowiczów...,często tutaj jestem na tej stronce i sobie czytam tutaj artykuły...ale dzisiaj musiałem opisać co mi się przytrafiło będąc w niemczech u siostry akurat wtedy kiedy były obserwowane te obiekty w USA i na terenie europy...lokaliacja okolice Essen,grupa świateł na niebie wykonywała dziwne manwery na niebie co nie przypominało nic znajomego co obserwowałem wczeniej na niebie  z uwagi na to że z balkonu siostry na 7 piętrze można bez problemu obserwować lądowanie samolotów na lotnisku Dusseldorf....,obiekty obserwowałem około 90 minut a najlepsze było to że w oklicy na niebie gdzie były widoczne obiekty na koniec mojej obserwacji pojzwiły się jakieś samoloty,i wtedy obiekty które obserwowałem momentalnie w mgnieniu oka pinowym torem lotu znikneły z moich oczu.           Wiem że większość która to przeczyta pomyśli że następny który pisze brednie....ale ja wiem co widziałem prawie 90 minut i mogę powiedzieć tylko tyle że mówię prawdę....Pozdrawiam odwiedzających tą stronkę.

Portret użytkownika Wenez

Widziałem coś takiego miesiąc

Widziałem coś takiego miesiąc temu, mogę opowiedzieć:Więc tak, staliśmy we dwóch przed blokiem, a tu zaczęły przelatywać te rozżarzone pomarańczowe punkciki, po niebie leciały dosyć powoli, z lewej na prawą, było ich około 10, jeden za drugim, z lewej trochę zasłaniały drzewa z prawej stojący nieopodal dom, a zaraz ulica i latarnie itd, po niebie leciały wolno i spokojnie, nie opadały, pobiegłem za dom zobaczyć je z 2 strony lecz już nic tam nie było.

Strony

Skomentuj