Dziwne światło sfilmowane w Boliwii

Kategorie: 

Kadr z nagrania wideo

Interesujące nagranie wykonano 25 czerwca w Boliwii. Na filmie widać padający deszcz i niewielkie światło w oddali, które wygląda jak latarnia. Jednak musiało to być na tyle nietypowe, że przykuło uwagę mieszkańca tej okolicy.

 

Potem robi się jeszcze dziwniej. Światło w pewnym momencie robi się znacznie większe i odlatuje. Całe nagranie nie trwa długo, ale jest wystarczająco zdumiewające, aby trafić na łamy portalu.

Pojawiły się opinie, że mogła to być eksplozja transformatora, jednak musiałby to być transformator latający. Istnieje też prawdopodobieństwo, że jest to fałszerstwo, jednak, gdy patrzy się na refleksy świetlne na szybie pokrytej deszczem wydają się być bardzo realne.

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Homo sapiens

Okazuje się że w zwiąsku z

Okazuje się że w zwiąsku z odkryciem "budowli-urządzenia Atlantów" na dnie Bałtyku ktoś będzie robił niby badania tsunami... nagle zaczeto się interesowac przeszłością Bałtyku ! "...Poszukiwania śladów tsunami na polskim wybrzeżu Bałtyku rozpoczynają naukowcy, którzy opierają się na historycznych przekazach sugerujących występowanie tego zjawiska na Morzu Bałtyckim.Badania zgodnie z planem mają się rozpocząć w drugiej połowie lipca i obejmą okolice Darłowa, Kołobrzegu i Mrzeżyna (Zachodniopomorskie). To właśnie te miejscowości wymieniane są w historycznych przekazach opisujących wielką morską powódź, której przyczyną mogło być właśnie tsunami.W związku z tym, że powódź miała miejsce dosyć dawno (w Darłowie w 1497 r., w Mrzeżynie w 1757 r, a w Kołobrzegu w latach 1497 i 1779), znalezienie śladów tsunami będzie niezwykle trudne. Naukowcy są jednak zdeterminowani i w związku z wyzwaniem badawczym zapowiadają gruntowne poszukiwanie śladów tsunami dzięki licznym odwiertom i oczyszczaniu odkrywek geologicznych.Zdobyty w ten sposób materiał zostanie następnie przebadany pod kątem występowania tzw. słonych osadów, mogących wskazywać na wdarcie się wód Bałtyku w głąb lądu...

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika TruHink

@ristof2012 Wytłumacz mi, w

@ristof2012Wytłumacz mi, w którym momencie Twojego pojmowania rzeczywistości - uwierzyłeś, że jej autentyczność zdeterminowana jest przez telewizję ?P.S. powyższe to poważne pytanie - prowadzę badania mające na celu wyjaśnić oraz opisać kształtowanie rzeczywistości poprzez urządzenia odtwarzającę audio/video oraz firmy nadającę wymienione strumienie.

Portret użytkownika zarejestrowany

Jeżeli chodzi o tajemnice

Jeżeli chodzi o tajemnice piramid to tu jest dobry film o piramidach mexyku oraz tajemnicy zwiazanej z cywilizacją mającą tą samą wiedzę i podobną kulturę.Ancient Aliens In Mexico and the American Southwest http://www.youtube.com/watch?v=FZUool5ZutA&feature=plcp Cywilizacja piramid była na tyle rozwinięta iż potrafiła nuczyć majów swojej wiedzy o dzialaniu piramid, a i na dodatek nawet wystąpiło podobieństwo strojów o ile jest to podobieństwo, bo może ci przybysze z zaawansowaną wiedzą poprostu tak wyglądai co jest przedstawione w tym filmie. Kolejną wielką zagadką są otwory nawiercone w granitowych głowach olbrzymów...? Chyba że ta zapomniana cywilizacja była cywilizacją "kryształów"-kwarcu ? Do tego dochodzi jeszcze wiele nierozwiazanych tajemnic ale o tym w w filmie...Trzeb jeszcze dodać iż twierdzenia archeologów odnośnie wieku danej cywilizacji opierają się zawsze na szczątkach organicznych znalezionych w poliżu piramid lub innyh budowli co oczywiście jest błędne bo świadczy tylko o tych szczątkach a nie o wieku budowli ani o tym kto wzniósł te budowle i kiedy ! jak zwykle oficjalna archeologia buduje wielkie teorie zbudowane na wątpliwych przeslankach lub czasem na wymysłach poszczególnych archeologów.A przesłania Majów mówią o tajemniczym nauczycielu z nieba ! Może to ten sam co nauczył starożytnych egipcjan wiedzy o piramidach a może to jeden z cywilizacji która wybudowala piramidy ? Jednak najlepszy film o użyciu "maszyn" do budowy piramid w egipcie to ten:Ancient Alien Pyramid Mysteryhttp://www.youtube.com/watch?v=qaHONFBXV-0Jednak zakładanie iż antyczni budowniczowie mieli maszyny jest tylko "błędnym założeniem" bo można mieć jakąś technike "maszynową" do szlifowania wielkich głazów oraz przenoszenia ich za pomocą jakichś energii ale niekoniecznie odrazu całą cywilizacją używającą elektryczności i maszyn jakie znamy ! Dlatego pozostanie zbadanie tej zagadki bez uprzedzeń cywilizacyjnych...Jakichś  maszyn użyto ! Co jest i tak niesłychanym odkryciem ! A dla wielu kłopotem...Do tego dochodzi długowieczność pierwszych ludzi po potopie co jest kolejną tajemnicą a która może pomóc wyjaśnić tajemnice piramid i ich budowy..Zawsze gdy oglądam ten drugi film o tajemnicy budowy piramid i o maszynach użytych to upewniam się iż przeznaczenie czyli cel wszystkich piramid z Giza i okolic przerasta nasze możliwości pojmowania !

Coś, ponad co nic większego nie może być pomyślane, jest tak bardzo prawdziwe, że nawet nie można pomyśleć, że tego nie ma. http://technologiamaszynowa.blogspot.co.uk/

Portret użytkownika Kristof2012

Zajrzyj na stronę

Zajrzyj na stronę VideoCopilot. Goście zajmują się efektami specjalnymi dla potrzeb filmu. Pracują przede wszystkim na programie Adobe After Effect. Znajduje się tam dział z tutorialami - przejrzyj je, a przekonasz się, że mając ten program, samemu z łatwością spreparujesz tego typu efekty. Wystarczy mieć pomysł i ten lub podobny program i to wszystko.Takie filmy "sensacyjne" mogą mieć wiarygodność jedynie wtedy, jeśli nagranie jest z wiarygodnego źródła, jest grono świadków - niezależnych od siebie i film emitowano w TV np. w wiadomościach. To co jest na YouTubie, to w 100% ściema.Przejrzyj w końcu.

Portret użytkownika Kruczysko

Jesli twoim wyznacznikiem

Jesli twoim wyznacznikiem wiarygodności jest TV to ja ci szczerze współczuje SmilePowiem tak. Na dziś dzień nie ma możliwości zweryfikowania czy dany materiał jest orginalny czy też jest to efekt pracy kilku cwaniaczków. Sam materiał musiałby by być przepuszczony przez programy służące do takich fotomontarzy i musiałby być to plik orginalny by dało się potwierdzić autentyczność. Niestety my skazani jesteśmy na "wiare", że dany materiał jest prawdziwy.Widziałem wiele filmików w sieci, jedne leprze od drugich i widziałem też kilka ciekawych filmów zachodniej produkcji "Dystrykt 9" Ci co oglądali to wiedzą jaką dzisiaj mozna zrobić świetną animację. Nie jesteśmy w stanie powiedzieć czy to faktycznie animacja.Jedyną opcją jest zobaczenie czegoś takiego na własne gały. Powiem jeszcze, że nawet jeśli kiedyś zobacze i będe miał przy sobie aparat to nawet jeśli zrobiłbym zdjęcie to i tak każdy by powiedział, ze fake SmileJest mase dowodów na to, że obce cywilizacje nas kiedyś odwiedzały lub też żyły na te planecie przed nami i pewnie wybili się tak jak my się wybijemy lecz na dziś dzień z obecną technologią, masą tajnych projektów, śmiem twierdzić, że zdecydowana część obserwacji to samoloty rządowe a raptem kilka może byc pochodzenia pozaziemskiego.Dziękuje za uwagęPozdrawiamKruk

Strony

Skomentuj