Według przepowiedni Wangi świat nie skończy się w roku 2012

Kategorie: 

Baba Wanga - foto: vangeliya.ru

Słynna bułgarska niewidoma jasnowidzka Wangelija Pandewa Dimitrowa zwana skrótowo Wangą, lub Babą Wangą wsławiła się wieloma celnymi proroctwami. Jej wizje sięgają czasów, które mogą się wydawać abstrakcją. Data najpóźniejszej z nich sięga aż 5079 roku. Wtedy właśnie według niej nastąpi ostateczny koniec naszej cywilizacji.

 

To dobra wiadomość, bo sugeruje, że rok 2012 nie będzie końcem naszej cywilizacji. Jasnowidzka z Bułgarii była dość skuteczna w swoich przewidywaniach poczynionych w przeszłości. Wandze udało się podobno przewidzieć początek II wojny światowej, rozpad ZSRR, śmierć księżnej Diany, a nawet zatonięcie okrętu podwodnego "Kursk".

 

Skupmy się jednak na tym, co Wanga mówi o czasach nam współczesnych o przyszłości. Jedna z jej przepowiedni mówi o wybuchu III wojny światowej, która miała się zacząć w listopadzie 2010. Jak wiemy nic takiego nie miało miejsca.

 

Według Wangi wojna miała się rozpocząć jak zwykle od prowokacji i lokalnego konfliktu, który rozleje się po całym świecie. Niektórzy sugerowali, że to, o czym mówiła słynna jasnowidzka to relatywnie mały konflikt koreański, do którego doszło 23 listopada 2010. Istnieje tez możliwość, ze w 2010 rzeczywiście do czegoś doszło tylko być może nie dostrzegamy tego jeszcze w tej chwili.

 

Kolejna z jej przepowiedni informowała nas o ryzyku opadu radioaktywnego na półkuli północnej. Tutaj jest już dużo jaśniej, bo w 2011 doszło do katastrofy nuklearnej w Fukushimie. Pełna wiedza o prawdziwych skutkach tego kataklizmu nadal nie jest znana jednak zapowiadana przez Wangę anihilacja fauny i flory półkuli północnej nie nastąpiła.

[ibimage==14194==400naszerokosc==Oryginalny==self==null]

Na lata 2014 - 2016 słynna Bułgarka przewidywała ogromny wysyp zachorowań na raka i choroby skóry spowodowane napromieniowaniem i chemikaliami. Według niej do 2016 roku nasz kontynent powinien się całkowicie wyludnić. Na kolejne lata przewidziała dominację Chin. Ten proces rzeczywiście postępuje a biorąc pod uwagę fakt, że Państwo Środka zaczęło się przeobrażać w mocarstwo już po jej śmierci jest to przepowiednia wyjątkowo prawdopodobna.

 

Bardzo ciekawe predykcje dotyczą roku 2023. Według Wangi dojdzie wtedy do zmiany orbity Ziemi. Byłoby to zjawisko bez precedensu, bo jakkolwiek zmiany osi naszej planety mają miejsce w konsekwencji silnych trzęsień ziemi to zmiana orbity jest już zjawiskiem o daleko bardziej idących konsekwencjach.

 

Kolejne chronologicznie wydarzenia przepowiedziane przez Wangę są dużo bardziej prawdopodobne. Rok 2028 ma być przełomem z powodu wynalezienia nowego źródła energii. Na 2033 Wanga przewidziała topnienie pokryw lodowych. Ten proces następuje również w czasach dzisiejszych a przewidywania naukowców zdają się potwierdzać, ze do połowy stulecia woda zabierze wiele przybrzeżnych obszarów.

 

Wanga, która zmarła przecież w 1996 roku przepowiadała również, że Europa będzie islamska. Te procesy zachodzą już teraz, o czym świadczą problemy z imigracją islamską widywane od czasu do czasu w Europie Zachodniej.

 

Materiał na temat Baby Wangi dostępny jest głównie w Internecie rosyjskim, dlatego nie jest to osoba powszechnie znana w naszym kraju. Jednak jej osoba i dorobek jest tak intrygujący, że prawdopodobnie wrócimy jeszcze do tematu tej intrygującej wieszczki.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika khemit

W każdej książce o

W każdej książce o hieroglifach piszą, że słowo to pochodzi od greckiego hieros „święty" i glypho „rzeźbić", „wyrzynać", więc hieroglify to „święte ryty", „święte ryte (litery)". Tajemnice egiptologów...Hymn Kanibalistyczny w Tekstach Piramid to koniec V dynastii, a koncepcja podziału ciała Ozyrysa na części nie jest wcześniejsza niż Nowe Państwo (H. Beinlich, Die "Osirisreliąuien". Zum Motiv der Korpergliederung in der altagyptischen Religion, Wiesbaden 1984). Równie dobrze idea eucharystii może być dalekim echem obyczajów z czasów gdy mieszkańcy Palestyny zjadali się nawzajem. Nie kpię, tylko sygnalizuję niebezpieczeństwo podobnych „złotogałęziowych" skojarzeń Ozyrys nie wywodzi się z Delty, ani nie jest deifikowanym Anedżti, tylko jest teologiczną koncepcją powstałą w ideologii władzy królewskiej gdzieś za V dynastii. Dopiero później (a w dużej mierze znacznie później) przyjmuje cechy i atrybuty bóstwa wegetacji, a także staje się władcą zaświatów i sędzią umarłych... Z Tekstów Piramid wynika wyraźnie, że król jest odrębną osobą, jedną z najbliższych Re, ale jednak jego pozycja jest zależna od boga. Fakt, że występuje często jako „Wielki Bóg" nie oznacza, że jest od razu tożsamy z Re, czy kimkolwiek innym (na temat znaczenia neczer aa por. J. Baines, 'Greatest God' or Category of Gods?, W kwestii Hymnu Kanibalistycznego: przed zabraniem się za interpretację tego niezwykle ważnego tekstu wypadałoby się zaznajomić choćby z podstawowymi tłumaczeniami i analizami: S. A. B. Mercer, The Pyramid Texts in Translation and Commentary, New York-London-Toronto, 1952; R. O. Faulkner, The Ancient Egyptian Pyramid Texts, Oxford 1969; H. Altenmuller, Bemerkungen zum Kannibalenspruch, w: Fragen an die altagyptische Literatur, ss.19-39; J. L. Foster, Some observations on Pyramid Texts 273-274, the So-Called "Cannibal-Hymn", JSSEA 9 (1978-1979), ss.51-63. Nową, niesłychanie wnikliwą analizę tego tekstu opublikował niedawno C. Eyre (The Cannibal Hymn: a cultural and literary study, Liverpool 2002).

Hr aHA

Portret użytkownika Andrzej1

Szanowna Pani, nie

Szanowna Pani, nie przewidziała jednego --- zmian w świadomości człowieka. Wszystkie przepowiednie szlag trafia, ponieważ przyszłość nie jest ustalona. Poczytajcie sobie co miałoby już być a nie jest. Każdy natomiast "jasnowidz" widzi w niedługim czasie "BIAŁĄ ŚCIANĘ" i nikt  z nich nie potrafi jej przeniknąć. To zapewne się wydarzy - ZMIANA poprzez coś o czym nie mamy pojęcia.
Nie neguję jej daru ale jej przepowiednie od pewnego czasu nie sprawdzają się, dlaczego? - sami sobie musicie odpowiedzieć na to pytanie.

Portret użytkownika Roobaczkowa

I dzięki Bogu, że się (na

I dzięki Bogu, że się (na razie) nie sprawdzają, bo są wyjątkowo straszne, choć nie można tego ustalić z całą pewnością. Zapowiadają one prawie całkowite wybicie ludności w naszym rejonie Europy.  Mam nadzieję, że się nie sprawdzą. Ona nie wykorzystywała niestety tego samego kalendarza co my. Nie wiem jakie wyliczenia trzeba by było zrobić aby ustalić dokładne korelacje czasowe. Mówiła chyba, że wojna zacznie sie od Syrii, a według jej kalendarza (ktoś to wyliczył) właśnie wtedy kiedy zaczęły się tam niepokoje - wojna domowa, określiła ona poczatek III Wojny Światowej. Mnie jednak bardziej sprawdzonym jasnowidzem wydaje się Ojciec Klimuszko, który dla Polski przewidywał bardzo dobrą przyszłość. Myślę że jasnowidzowi łatwiej jest opisać przyszłość własnego narodu (przez związki emocionalne z nim) niż obcego, więc wydaje mi się, że przyszłość Polski jest bliższa optymistycznej wizji Klimuszki niż odleglejszej mam Baby Wangi. Klimuszko jako Polak i ksiądz najdokładniej opisał przyszłość Polski , Włoch i Watykanu, co to potwierdza.  Klimuszko powiedział kiedyś, że przyszłość nie jest zdeterminowana. Mówił, że wierzy, że modlitwa i dzialania ludzkie mogą zmienić ,,przyszłość", którą zobaczył jasnowidz. Prawdopodobnie jego wizje też ewoluowały w czasie. Zauważyłam, że jego wizja katastrofy w Europie Zachodniej uległa w czasie lekkiej modyfikacji. Piszę dokładnie o przyczynach katastrofy. Pokrywa się to z tym, o czym pisze Andrzej.

Portret użytkownika khemit

"...Na 2033 Wanga

"...Na 2033 Wanga przewidziała topnienie pokryw lodowych..."  W 2033 to już nie bedzie niektórych to czytających w tej rzecywistości... Oczywiście ci którzy wierzą w życie pozagrobowe albo jak ci starodawni Egipcjanie wierzący w zmartwychwstanie ciał w dniu ostatecznym bedą prawdopodobnie mogli istnieć po śmierci ciała fizycznego. Obecnie jest dużo ludzi wierzacych w zmartwychwstanie ciał. Jest to kolejna wielka tajemnica, kolejna po wielkiej tajemnicy piramid.W starożytnym Egipcie bylo wielu widzących w przyszłość ale i w przeszłość bo przeszłość też jest nieznana.

Hr aHA

Portret użytkownika TruHink

@Rubin - zgadzam się!

@Rubin - zgadzam się! Dodatkowo nakreślę, iż portale dla 'oświeconych' to zaplanowany sposób na budowanie miejsca do wyrażania flustracji tych najsilniejszych umysłowo...zamiast budowania pozytywnych emocji. 

Portret użytkownika Rubin

Baba ma sporo racji końca na

Baba ma sporo racji końca na pewno nie będzie , ale co do trafności jej przepowiedni to pamiętajmy ,że to my ludzie mamy decydujący wpływ na przyszłość nie zależnie jaka jest przepowiednia .W zależności  CO KREUJEMY W SWYCH UMYSŁACH!!! To jest bardzo ważne i znaczące na obecne czasy ponieważ następuje przyspieszanie we wszechświecie ,między innymi dlatego tak wiele się dzieje na naszym globie. Więc ważnym jest w tym czasie kreowanie pozytywnej rzeczywistości , już teraz natychmiast kreowanie przez świadomych stanu rzeczy ludzi  nowej globalne j rzeczywistości , świata bez wad i skrzywień innymi słowy globalnej świadomej MIŁOŚCI i koherencji  ze wszystkim co nas otacza Twórzmy jedność w poglądach a na waszych oczach POWSTANIE  SWIAT BEZ WAD.........to jest czas na świadomy wybór przyszłości nikt nie zatrzyma fali wszechświata, tak jak nikt nie zatrzyma rzeki , bo zbiegiem czasu i tama się przepełni, a rzeka ją przerwie i popłynie dalej.  Taki i jak nigdy dotąd możemy za moment stanąć w obliczu nowej ery i cieszyć się wspólnie z prawdziwej duchowej i zarazem cielesnej wolności. I doświadczać nowego wymarzonego przez siebie samego tu na ziemi perełce we wszechświecie , wymarzonego raju!Ludzki umysł to potrafi ,zawsze potrafił ale matrix to skrzywił , lecz teraz sobie jednostki przypominają ,budzą się i zaczynają kreować coraz szybciej, szybciej ,a co najważniejsze  żyją już nowym tak jak by już tak było....

Strony

Skomentuj