Przegląd najbardziej intrygujących obserwacji fenomenu UFO z czerwca 2012

Kategorie: 

Nagranie z Australii ukazujące przelot obiektu obserwowany w noktowizorze

Od czasu do czasu warto zapoznać się z takimi kompilacjami ukazującymi powszechność fenomenu UFO. Zwykle ta wiedza jest bardzo rozproszona. Każdy zna kogoś, kto widział UFO a wielu samemu widziało rzeczy niewytłumaczalne. Gdy weźmie się pod uwagę fakt, że poniżej mamy przypadki obserwacji wyłącznie z czerwca 2012 to ta wielość przypadków daje to do myślenia.

 

Zwykle zwiększenie częstotliwości obserwacji UFO oznacza, że Ziemia wchodzi w moment kluczowy. Mnogość kształtów widywanych obiektów jest na prawdę porażająca tak jakby na ziemskim niebie szwendało się na prawdę sporo ras kosmitów o ile oczywiście są to istoty pozaziemskie, bo przecież wcale niewykluczone, że są to pojazdy jak najbardziej pochodzenia ziemskiego. Lub z innych, zbliżonych do naszego wszechświatów.

Tym niemniej dopóki oficjalnie nie ma wyjaśnień większości powyższych fenomenów świetlnych, całkowicie uzasadnione jest używanie w celu ich opisania sformułowania takiego jak Niezidentyfikowane Obiekty Latające. 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Rasta4Peace

Przynajmniej muzyczka

Przynajmniej muzyczka spokojna, relaksująca pod tym filmikiem, a nie jak pod tym z anomaliami obok słońca złowieszcza, pokazane jakby oni byli naszymi wrogami. Oni nas obserwowali od poczatku naszego bytu tutaj i prowadzili nas w strone ewolucji. Teraz nadszedł czas aby powoli zacząć się ukazywać swoim bratom i siostrom, a nawet rodzicom bo i pogloski widziałem że niektóre rasy powstały dzięki naszemu dna (hybrydy nas z inną cywilizacją)Czym szybciej sie poznamy tym lepiej, tylko kiedy dojdzie do spotkania zależy od każdego z nas.Pozdrawiam

V.i.P.
~~ Victoria Is Peace ~~

Hr aHA

Portret użytkownika DamianWawa

Bardzo to dziwne, każde UFO

Bardzo to dziwne, każde UFO inne, koła, kwadraty, romby itp... Ma wszytkie kolory tęczy, krąży nad ziemią ale nigdy nie wyląduje, soji i się patrzy, tiaaa Smile czy to ludzie masowo zaczeli sobie robić jaja czy rząd próbuje wywołać u nas panike ? i to że większość filmów jest w złej jakości też zastanawia. NIkt nie nagrał ufo w HD ?Żaden bogacz nie wywalił kasy na sprawdzenie tych najbardziej wiarygodnych filmów ? Odpowiedzcie mi.

Portret użytkownika Jimmyee

Jeszcze nie ma? W takim razie

Jeszcze nie ma? W takim razie sam spróbuj, to się przekonasz czemu Wink Cecha "bogaczy", którzy są w stanie zainwestować w owe badania to przeważnie podległość Iluminatom - wszyscy są w pełni przekonani, że to mimo wszystko nie jest UFO i należy takie zjawiska ignorować. Jak komuś się uda nagrać film HD, to "ktoś", kto ma w tym konkretny cel dopilnuje, żeby ten film nie dostał się do Internetu, a jak już się dostanie, to ma stąd jak najszybciej zniknąć (NWO ma na celu opóźnianie w stosunku do nich rozwoju społeczeństwa w jak największym stopniu).To tak w skrócie tylko napisałem, bo nie mogłem znieść faktu, że nikt tego jeszcze nie zrobił.Pozdrawiam!

Portret użytkownika bol

jak na drodze w lesie.

jak na drodze w lesie. Ciężarówki, motory, rowery , samochody różnej maści i pieszy się też zabłąka i pies kota pogoni a zając uszami przebiera i myśli z żelazną logiką-jakby to były niezające to byłyby jednakowe, miały wielkie uszy i nosiły z sobą wielką marchewkę.

Skomentuj