Według przepowiedni Wangi świat nie skończy się w roku 2012

Kategorie: 

Baba Wanga - foto: vangeliya.ru

Słynna bułgarska niewidoma jasnowidzka Wangelija Pandewa Dimitrowa zwana skrótowo Wangą, lub Babą Wangą wsławiła się wieloma celnymi proroctwami. Jej wizje sięgają czasów, które mogą się wydawać abstrakcją. Data najpóźniejszej z nich sięga aż 5079 roku. Wtedy właśnie według niej nastąpi ostateczny koniec naszej cywilizacji.

 

To dobra wiadomość, bo sugeruje, że rok 2012 nie będzie końcem naszej cywilizacji. Jasnowidzka z Bułgarii była dość skuteczna w swoich przewidywaniach poczynionych w przeszłości. Wandze udało się podobno przewidzieć początek II wojny światowej, rozpad ZSRR, śmierć księżnej Diany, a nawet zatonięcie okrętu podwodnego "Kursk".

 

Skupmy się jednak na tym, co Wanga mówi o czasach nam współczesnych o przyszłości. Jedna z jej przepowiedni mówi o wybuchu III wojny światowej, która miała się zacząć w listopadzie 2010. Jak wiemy nic takiego nie miało miejsca.

 

Według Wangi wojna miała się rozpocząć jak zwykle od prowokacji i lokalnego konfliktu, który rozleje się po całym świecie. Niektórzy sugerowali, że to, o czym mówiła słynna jasnowidzka to relatywnie mały konflikt koreański, do którego doszło 23 listopada 2010. Istnieje tez możliwość, ze w 2010 rzeczywiście do czegoś doszło tylko być może nie dostrzegamy tego jeszcze w tej chwili.

 

Kolejna z jej przepowiedni informowała nas o ryzyku opadu radioaktywnego na półkuli północnej. Tutaj jest już dużo jaśniej, bo w 2011 doszło do katastrofy nuklearnej w Fukushimie. Pełna wiedza o prawdziwych skutkach tego kataklizmu nadal nie jest znana jednak zapowiadana przez Wangę anihilacja fauny i flory półkuli północnej nie nastąpiła.

[ibimage==14194==400naszerokosc==Oryginalny==self==null]

Na lata 2014 - 2016 słynna Bułgarka przewidywała ogromny wysyp zachorowań na raka i choroby skóry spowodowane napromieniowaniem i chemikaliami. Według niej do 2016 roku nasz kontynent powinien się całkowicie wyludnić. Na kolejne lata przewidziała dominację Chin. Ten proces rzeczywiście postępuje a biorąc pod uwagę fakt, że Państwo Środka zaczęło się przeobrażać w mocarstwo już po jej śmierci jest to przepowiednia wyjątkowo prawdopodobna.

 

Bardzo ciekawe predykcje dotyczą roku 2023. Według Wangi dojdzie wtedy do zmiany orbity Ziemi. Byłoby to zjawisko bez precedensu, bo jakkolwiek zmiany osi naszej planety mają miejsce w konsekwencji silnych trzęsień ziemi to zmiana orbity jest już zjawiskiem o daleko bardziej idących konsekwencjach.

 

Kolejne chronologicznie wydarzenia przepowiedziane przez Wangę są dużo bardziej prawdopodobne. Rok 2028 ma być przełomem z powodu wynalezienia nowego źródła energii. Na 2033 Wanga przewidziała topnienie pokryw lodowych. Ten proces następuje również w czasach dzisiejszych a przewidywania naukowców zdają się potwierdzać, ze do połowy stulecia woda zabierze wiele przybrzeżnych obszarów.

 

Wanga, która zmarła przecież w 1996 roku przepowiadała również, że Europa będzie islamska. Te procesy zachodzą już teraz, o czym świadczą problemy z imigracją islamską widywane od czasu do czasu w Europie Zachodniej.

 

Materiał na temat Baby Wangi dostępny jest głównie w Internecie rosyjskim, dlatego nie jest to osoba powszechnie znana w naszym kraju. Jednak jej osoba i dorobek jest tak intrygujący, że prawdopodobnie wrócimy jeszcze do tematu tej intrygującej wieszczki.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika qawa

wszyscy jasnowidze tak

wszyscy jasnowidze tak naprawdę przekazują najbardziej prawdopodobną wersję zdarzeń.Możemy zmienić w każdej chwili naszą sytuację pod warunkiem że zadziałamy razem i świadomie

Portret użytkownika Rafal

Ale przecież MAJOWIE nie

Ale przecież MAJOWIE nie wskazali że w Grudniu będzie koniec świata.Oni jasno napisali że dla człowieka skończy się nowe ERA.A co za tym idzie różne kataklizmy zaczną niszczyć nasz świat bo tak naprawdę za dużo syfu dzieje się NA NIM.

Portret użytkownika zarejestrowany

Wogóle większość portali o

Wogóle większość portali o tej tematyce tu zagląda bo na ZnZ i innemedium po prostu wypowiedzi są wolne nie moderowane i dlatego taka popularność ! I tematy często się zmieniają co powoduje że portale zwiększają popularność ale reżim ukrytych organizacji proeuropejskich w polsce pewnie będzie chciał wprowadzić jakiś rodzaj acta...

Coś, ponad co nic większego nie może być pomyślane, jest tak bardzo prawdziwe, że nawet nie można pomyśleć, że tego nie ma. http://technologiamaszynowa.blogspot.co.uk/

Portret użytkownika zarejestrowany

Szokujące odkrycia są ciągle

Szokujące odkrycia są ciągle ujawniane, na przykład olbrzymia piramida odkryta w buszu Gwatemalskim, tu filmhttp://www.youtube.com/watch?v=voY8jNcuGe8&feature=relatedAlbo setki tysięcy hektarów budowli staroegipskich wciąż zakopanych pod ziemią ale odkrytych dzięki radarom satelitarnym.Nowe badania archeologiczne przeprowadzone na terenie Egiptu z wykorzystaniem satelitarnych obrazów podczerwonych przyniosły nadspodziewanie dobre rezultaty. Pod powierzchnią ziemi odkryto bowiem 17 nieznanych piramid, około 1000 grobowców i 3000 antycznych osad.Całość badania przeprowadzona było przez należące do NASA laboratorium w Birmingham w stanie Alabama, w USA. Do badań wykorzystane zostały zdjęcia z satelity znajdującego się na niskiej orbicie okołoziemskiej ok. 700 km nad powierzchnią naszej planety. Satelita ten wyposażony został w kamery pozwalające z takiej odległości wykonywać zdjęcia obiektów o rozmiarach nie przekraczających 1m średnicy.Zdjęcia w podczerwieni wykorzystane zostały do podświetlenia różnic w materiałach znajdujących się pod powierzchnią ziemi. Starożytni Egipcjanie budowali swoje domostwa z cegły formowanej z błota rzecznego, która ma o wiele większą gęstość niż otaczający je piasek. Dlatego naukowcom udało się odnaleźć tyle ciekawych obiektów.Sami oni twierdzą jednak, że to tylko wierzchołek góry lodowej, jako że mówimy tu o pierwszej fazie badań – gdy skan był prowadzony na głębokości tuż pod powierzchnią ziemi, a podejrzewają oni że drugie tyle zaginionych obiektów zostało przykrytych osadami z Nilu i znajduje się głębiej.Część znalezisk znalazła już swoje potwierdzenie poprzez klasyczne wykopaliska. Okazało się, że nowa metoda jest bezbłędna – wykopano bowiem dokładnie takie budynki jak pokazywało zdjęcie satelitarne.Zdaniem dr Parcak mimo tej akcji wciąż jeszcze pozostaje w Egipcie wiele stanowisk do odkrycia. Ta metoda pozwala bowiem wykrywać tylko te budowle, które są blisko powierzchni. – To dopiero początek tego typu prac – mówi badaczka. http://www.bbc.co.uk/news/world-13522957 Szacuje się że odkopano zaledwie kilka-kilkanascie procent budowli staroegipskich ! Tajemnice są przykryte piaskami i długo pozostaną jeszcze tajemnicami, nie wspominając o największej tajemnicy "urządzenia" pirami z Giza !

Coś, ponad co nic większego nie może być pomyślane, jest tak bardzo prawdziwe, że nawet nie można pomyśleć, że tego nie ma. http://technologiamaszynowa.blogspot.co.uk/

Portret użytkownika kimbur

Nostradamus podaje 3797 rok.

Nostradamus podaje 3797 rok. Wanga - wg zamieszczonej ilustracji "Priedskazanija Wangi" - również 3797. Dodam, że Nostradamus łączy ten rok z koncem wszystkiego, poza historią i geografią, wielkim pożarem kosmosu i zakończeniem cyklu Marsa (to z jego listu do syna). Niemniej przedtem opisuje m.in. potop.

Portret użytkownika DiabełeQ

I to by się zgadzało z

I to by się zgadzało z artykułem jaki przeczytałem na pewnym portalu - nie wiem czy mogę tu wklejać linki do innych stron więc wolę nie ;P Mianowicie sprawa dotyczy kolizji Drogi Mlecznej z Galaktyką Andromedy. To jest już potwierdzone symulacjami  oficjalnie ( oczywiście nie podadzą tego w wiadomościach czy publicznym radiu) . Co się wtedy może stać ? Być może dokładnie to co przepowiednie zapowiadają. Rok 2012 dla niektórych ludzi jest już przełomowy ( w sensie widzenia świata, rzeczywostości i duchowości) i być może o to chodzi w przepowiedniach na ten rok. O zmianę w ludziach, w sposobie myślenia, postrzegania świata a nie końcu świata fizycznego

Portret użytkownika przybysz

ake ta wanga albo wagina

ake ta wanga albo wagina bredzi  ,zrodla energi juz dawno sa tylko nie do puszczaja ja do nas bo by korporacje nie zarobily kasiory , same bajdy na resorach nie ma co sie bac bo bedzie tylko lepiej a szczegulnie dla europy

Portret użytkownika khemit

Jezeli chodzi o ciekawe

Jezeli chodzi o ciekawe rzeczy z naszej przeszłości które są ukrywane przez obenych włodarzy to ta na przykład:Już w starożytnym Egipcie i starożytnej Grecji, pierwsi oświeceni ludzie należeli do osób, które aktywnie występowały w obronie prawnienarodzonych dzieci będąc zdania, iż wszystko, co choćby zawiera potencję życia (zawiera w sobie możliwość rozwoju)przepełnione jest "boskim nasieniem" (logoi spermatikoi) i z tej racji jest święte, wymaga naszego szacunku oraz respektu. W tymsamym czasie społeczeństwo (czyli tzw. "zwykli ludzie") nie respektowało prawa płodów ludzkich do życia, a prawa małych dzieci,kobiet i niewolników nie istniały, a to za sprawą sprowadzenia ich życia do bycia rzeczą, funkcją.Pierwszymi z oświeconych byli filozofowie wywodzący się z linii Pitagorasa, pobierający nauki w Egipcie, będący zdania, iż powinniśmy szukać Logosu weWszechświecie, który jest naszym Domem. Znajdując ten Logos w naszym Domu (oikos) nie sposób żyć niezgodnie z jego naturą (Heraklit).

Hr aHA

Strony

Skomentuj