Dziwne światła nad Osaką spowodowały sensację w Internecie

Kategorie: 

www.japantoday.com

Kilkanaście dni temu Osace doszło do burzy w trakcie, której mieszkańcy tego dużego japońskiego miasta mieli okazję obserwować  dziwne zjawisko, pojawiły się słupy światła. Tym razem znowu pojawiły się światła, ale w formie punktów na nocnym niebie.

Do zjawiska doszło dokładnie 30 sierpnia. Zgromadzenie świateł miało różne kolory i wisiało nieruchomo nad Osaką. Informacja o dziwnej obserwacji rozprzestrzeniła się w sieciach społecznościowych.

[ibimage==15039==400naszerokosc==Oryginalny==self==null]

Ludzie nawoływali się, aby wyjść na zewnątrz, chwycić aparat fotograficzny i robić zdjęcia i filmy czegoś, co wygląda na klasyczne UFO. Do dzisiaj kwestia tej obserwacji pozostaje tematem rozmów wielu osób, na próżno jednak szukać racjonalnych wytłumaczeń.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Łukasz_inny

Halo halo tu dyżurny sceptyk

Halo halo tu dyżurny sceptyk : tzw
 
POwiedzcie jak to jest że w kraju w którym każdy ma w Pizd..u sprzętu elektronicznego, w kraju w którym jak się jedzie na wakacje to ogląda się je praktycznie tylko przez obiektyw  - mam nadzieję że ktoś widział japończyków na wakacjach, gdzie każdy ma smartphona 100 razy lepszego od zgniłego jabłka oraz pełno aparatów, w kraju gdzie jest jedno z najększych skupisk ludności, ostało się jedno pseudo zdjęcie o ziarni takim że je chyba kura dziobała
 
Pozdrawiam NIE dyżurnych scpetyków ale sceptyków, szczypta sceptycyzmu nikomu jeszcze nie zaszkodziła szczgólnie gdy w drugą stroną scepycyzm jest wielki np Wasz w stosunku do tego co niby zatajają rządy, Nasa i UFO

Portret użytkownika baca

ciekawe jest ponad wszystko

ciekawe jest ponad wszystko kiedy ludziska zrozumieją że ufo ( gdzieś hen z dalekiego kosmosu) nawet nie powinno byc?
przecież nawet gdyby ono bylo no to CZEGO miało by tu szukać?
po prostu czego?
surowców? metali? paliwa? wody?
przecież Ziemia jest mokra i wilgotna - wszystko rdzewieje itp - to raz
po drugie wszystkiego, włącznie z wodą, co ewentualnym kosmitom potrzeba jest w przestrzeni do oporu - są planety sterylne, (księzyce też) bezkorozyjne, nic tylko lądować i brać. o asteroidach nie wspomne - tam to już w ogole jest wszystkiego w bród.
po trzecie nawet gdyby na naszem matce Ziemi było coś np złoto po korzystnym galaktycznym kursie, he he he, no TO CO Z TEGO?
czy ktoś z was jeździ do Iranu lub Wenezueli tankować tanie paliwo po 7 groszy za litr?
tak samo musieli by rozumowac kosmici, ok?
dlatego ich po prostu nie ma prawa być!
przecież nie przylecieli by tu żeby nam w głowy jakieś ewangelie pchać, no kaman - tym się przecież zajmują żydzi Smile
a może ktoś z was ma jakiś SENSOWNY I TYLKO SENSOWNY pomysł na temat powodów najazdu kosmitów?
tylko nie piszcie blagam o "gęstościach" " wibracjach" "gwioezdnych he he federacjach" starych testamentachg itp bo już wyrobiłem dzisiejszą normę uśmiechów- jak przedawkuję to mi się porobią zajady i będę jak Joker, hi hi
ps. ciekawe dlaczego ostatnio wzrok Admina skierowany jest w kosmos? dlaczego nie szukamy Ufo we wnętrzu Ziemi? dlaczego nie umieszczamy już materialow o dziwnych otworach wgłąb planety? tam jest przecież Ufo do licha! a nie wjakims kosmosie.

Portret użytkownika jaro

Baco! Moim zdaniem Twoje

Baco!
Moim zdaniem Twoje podejscie jest bardzo materialistyczne...
Moze lepiej zapytac inaczej. Nie "po co?"  tylko "w jakim celu" mieli by tu byc.
Moze sa potrzeby,cele wyzsze, ktorych my"oswieceni" jeszcze dlugo jeszcze nie zrozumiemy.
Pozdro
 
 

Portret użytkownika Takebreath

Zgadzam się tylko z kwestią

Zgadzam się tylko z kwestią "czemu by mieli wpaść na ziemie"...nie zgadzam się jednak z tym że ich nie ma.Rzeczywiście na "chłopski rozum" gdybym był kosmitom i bym zobaczył co się tutaj dzieje na ziemi, to bym się dwa razy zastanowił czy warto ryzykować.My jeszcze raczkujemy...

Strony

Skomentuj