Łazik Curiosity odnalazł ślad po istnieniu cywilizacji na Marsie?

Kategorie: 

Źródło: NASA

Łazik Curiosity odnalazł coś na powierzchni Marsa, coś co wprawiło w zdumienie naukowców z NASA. Curiosity przesłał na Ziemie zdjęcia, na których można zobaczyć dziwny element wyraźnie niepasujący do otoczenia. Wstępnie ustalono, że składa się on z jakiegoś metalu lub tworzywa. Nie wiadomo w tej chwili, co to jest, ale z pewnością jest to poważna anomalia, której pochodzenie trzeba ustalić.

 

Pojawiły się od razu sugestie, że docieramy do śladów poprzedniej marsjańskiej cywilizacji. Dokładnie takich strzępów należałoby oczekiwać w celu potwierdzenia, że przed milionami lat istniała na tej planecie jakaś cywilizacja techniczna, która nie przetrwała próby czasu. Powierzchnia Marsa wygląda przecież tak jakby nastąpił tam jakiś globalny wybuch nuklearny, który dosłownie zmiótł wszystko na powierzchni. Czyżby właśnie pojawił się dowód na taki stan rzeczy?

[ibimage==15285==400naszerokosc==Oryginalny==self==null]

Naukowcy z NASA zastanawiają się, co to może być a Curiosity zamiast bawić się swoją łopatką do marsjańskiego piachu przygląda się wszystkimi kamerami temu fragmentowi. Uczeni nie zakładają, że element pochodzi z Marsa, lecz uznają, że to fragment łazika.

 

Dlatego właśnie konieczne jest przynajmniej zidentyfikowanie, z której części urządzenia pochodzi fragment. Jeśli nie uda się tego zlokalizować pozostaje uprzejme zapomnienie o temacie przez NASA. Można założyć żartobliwie, że Curiosity, będzie musiał głęboko zakopać to znalezisko swoją łopatką, ponieważ w innym wypadku powstaną trudne pytania bez odpowiedzi

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Homo sapiens

Witam i na wstępie muszę

Witam i na wstępie muszę pożegnać was ludzie piszący i czytający innemedium ale ktoś lub coś mi zabrania pisać na forum, jakaś siła paranormalna lub czary blokuje mi pisanie tekstów, nie wiem jak to ktoś lub coś robi ale już nie mogą pisać, bo coś mnie zablokowało mentalnie ! Ktoś się zapyta skąd wiem że to coś lub ktoś ? Na to odpowiem iż świadomość tego jest przeogromna  ! Możliwe iż napisałem za dużo na temat istot ufo i tak postanowiono gdzieś tam w innej rzeczywistości że ten już nie powinien pisać bo za bardzo zbliża się do sedna, może tak to ufo duchy postanowiły. Pozdrawiam.

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika baca

Homo, nie ulega wątpliwości

Homo, nie ulega wątpliwości że padłeś ofiarą przyjaznego egzorcyzmu.
zakonnikiem niestety już nie będziesz, kardynałem także, ale jasna strona jest taka że ostro sobie podupczysz, bo poznałeś dziewczynę której nie kręci religijny bełkot, prawda?
pozdrowienia i aha, jak zobaczysz jasny tunel to nie idź w stronę światła Smile

Portret użytkownika taurusjanin

Baco drogi bardzo się cieszę,

Baco drogi bardzo się cieszę, że jesteś na tym forum i swe natchnione teksty piszesz...wyśmiewając tematy ezoteryczne i robiąc sobie pośmiewisko z wielu osób jestes jaskrawym pryzkładem powiedzenia.."po owocach poznacie go"...tak trzymać...dalszych płodnych i smiesznych tekstów życzę....

Portret użytkownika ewela

Ja nie moge! Mamy XXI w. a

Ja nie moge! Mamy XXI w. a ludzie dalej okłamują ludzi ze tam w górze nic nie ma i jestesmy sami....to jakaś żenada,mam 25 lat i jestem pewna ze wszechswiat kipi życiem,tak samo moi rówieśnicy.Nawet moja mama o tym wie a jest przed 50-tką.Kogo Ci eksperci chcą oszukać.80 % ludzi skłania sie do tego aby powiedzieć ze  z pewnością nie jestesmy sami.A wypłynęło oprócz tego pełno dowodów potwierdzających zycie poza ziemią tak jak i tego ze yliśmy odwiedzani.....Ukrywają jakąś wiekszą sprawe,pewnie technologie pozyskane od tych istot, a mówią ze boja się paniki.

Portret użytkownika Ampa Vatis

  W pełni się z Tobą zgadzam,

 
W pełni się z Tobą zgadzam, ale jak by opinia publiczna się miała zachować, gdyby rządzący tą planetą mieli oficjalnie potwierdzić, że nie jesteśmy pierwszą cywilizacją, a jedynie kolejnym numerkiem, który zmienia się gdy Obcy się nudzą, lub jak twierdzą nie widzą w nas pozytywnej zmiany. Niestety to nie my rządzimy nami, a Oni i jakby nie było tak jest i się nie zmieni. 
 
Łatwiej nas zatruwać (GMO, chemtrails) i utrzymywać w stanie krótkiego życia, przynajmniej mamy mniejszą szanse na posklejanie wątków, a "elity"... wolą nas mieć w dupie, niż uświadomić i postawić pytanie Jak chcemy dalej żyć? Tak czy inaczej nadchodzi fala i oby przyniosła nam uwolnienie, niż dalsze niby życie, w którym człowiek uważa, że odniósł sukces gdy wykręcił drugiego na kasę czy zasoby naturalne. 
 
Wolność, Równość, Braterstwo i oby tym razem obyło się bez krwi.
(Poza tym jak będziemy zadawać za dużo pytań i domagać się za dużo, to nastąpi powtórka z rozrywki vide 1939)

Chcesz wiedzieć więcej? http://ampavatis.manifo.com/ 

Strony

Skomentuj