Pierwsze zdjęcia z penetracji podwodnego miasta na Karaibach

Kategorie: 

Widoczne piramidy z podwodnego miasta

Grupa kanadyjskich naukowców potwierdziła oficjalnie to, o czym wiadomo było od jakiegoś czasu. W obszarze zwanym umownie trójkątem bermudzkim, w okolicy wybrzeży Kuby, znaleziono zatopione miasto, które może być uznane za kandydata na mityczną Atlantydę. Bardzo długo nie było pozwolenia  Kuby na eksplorację tych ruin, ale w końcu wyrażono zgodę na ekspedycję, z zastrzeżeniem pierwszeństwa do ewentualnych skarbów znalezionych na dnie.

 

Ruiny zbadali, Paul Weinzweig i Pauline Zalitski. Pod wodę wysłano robota, który wykonał dokumentację fotograficzną tego niesamowitego znaleziska. Na zdjęciach widać monumentalne budynki w tym wielkie piramidy. W związku z tym uczeni sugerują, że może to być miasto, które zasiedlali ludzie posiadający jakieś związki z kulturą Teotihuacan.

[ibimage==15352==400naszerokosc==Oryginalny==self==null]

Na filmach widać nawet coś, co przypomina sfinksa. Na ścianach budynków widoczne są grawerowane inskrypcje.

Nikt nie wie, jaka cywilizacja zdołała wykonać tak skomplikowane budowle w tak zamierzchłej przeszłości. Zagadką pozostaje też to jak miasto znalazło się pod wodą. Mógł to być proces gwałtowny, albo powolny a jego przyczyny nie są znane. Trzeba jednak przyznać, że odkrywanie takich zalanych miast wskazuje na to, że historie o biblijnym potopie nie są alegoriami a opisami zdarzeń z czasów, o których praktycznie nic nie wiemy.

 

 

 

Ocena: 

3
Średnio: 3 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

"Zagadką pozostaje też to jak

"Zagadką pozostaje też to jak miasto znalazło się pod wodą...."
 Aż mi krew do głowy uderzyła na ten idiotyczny akapit... Kurwa Mać!!!
Akurat miasto to jak i wiele innych znalazło się w pobliżu Wielkiego Pęknięcia czaszy Ziemi tuż przed Potopem opisywanym w "Świętych" Księgach!!
 i włąśnie znalazło się pod wodą... Jak wieeeele innych...
 To, że część piramid zlokalizowana jest na lądach całej planety, wynika z oczywistości, że nie cały pierwotny ląd został pochłonięty przez Potop, a z zasady równowagi wyika, że pewne jego części osunęły się a częśći inne wzniosły...
 co tu się zastanawiać?!

Portret użytkownika devoratus

Mówiąc szczerze, to już

Mówiąc szczerze, to już bardziej przemawia do mnie teoria, "wielkiego uskoku skorupy ziemskiej".
Skoro zanim doszło do tego "pęknięcia czaszy" - na ziemi nie było mórz i oceanów, to nie mogło też być atmosfery, deszczu, roślin ani życia na ziemi. Bez urazy, ale to się kupy nie trzyma.

Portret użytkownika stanlej

Jam mam takie odczucie ze za

Jam mam takie odczucie ze za 20tyś lat inna cywilizacja bedzie ogladać nasze miasta i zastanawiac sie skąd się wzieły.Wystarczy że nastapi przebigunowanie i całą obecna sytułację geograficzną jak i cywilizacyjną szlag trafi oczywiscie wraz z nami czyli ludżmi.Prawdopodobnie tak kiedyś było.

Portret użytkownika zio

To sa bazy istot

To sa bazy istot pozaziemskich albo istot ktore sie rozwinely na naszej planecie i ja opuscily bo byli bardziej zaawansowani.Nie wiem,jedno jest pewne historia nie mowi prawdy.:)

Strony

Skomentuj