Pozaziemskie technologie były industrializowane w Górach Sowich przez Towarzystwo Vril

Kategorie: 

Transport pojazdu Haunebu, prawdopodobnie przechwyconego podczas wojny

Pojęcie siły Vril pojawiło się dzięki powieści, którą napisał Anglik, Edward Bulwer-Lytton. Dzieło to zatytułowane "Nadchodząca Rasa" było wydawane w odcinkach i opisywało tajemniczą rasę istot, Vrilan, które rzekomo mieszkają w podziemnych miastach i szykują się do przejęcia władzy nad całym światem. Aby tego dokonać pomocna miała się okazać specjalna moc znana właśnie, jako Vril.

 

Słynny niemiecki specjalista od techniki rakietowej, Willy Ley, który uciekł do USA jeszcze w latach trzydziestych ubiegłego wieku zdradził na łamach prasy amerykańskiej, że w Niemczech istniało tajne Towarzystwo Vril, które było w jakiś sposób związane z nie mniej słynnym Towarzystwem Thule, do którego należał podobno sam Heinrich Himler. Willy Ley twierdził, że okultyzm stanowił bardzo ważny element ideologii nazistowskiej. On sam uważał za zaskakujący fakt, że cała sekta powstała w oparciu o książkę.

 

Willy Ley nie wiedział chyba, że Edward Bulwer-Lytton był Różokrzyżowcem. Prawdopodobnie oznacza to, że rzekoma powieść miała wydźwięk symboliczny. Utwór pozornie literacki pełnił funkcję propagatora wiedzy dla wtajemniczonych. Podziemne miasta wydają się ideą zaiste fantastyczna a pomysł, że żyje tam podziemna rasa przewija się w wielu mitach i podaniach na całym świecie. Większość ludzi stwierdzi, że to jakiś absurd i chyba ktoś chce abyśmy tak myśleli.

 

Historia o tajemniczej podziemnej rasie musi brzmieć niewiarygodnie, ale istnienie jakiejś dodatkowej, być może gadziej rasy przewija się wciąż w historii ludzkości. Nawet jednak, jeśli uznamy, że istnienie podziemnej rasy jest tylko alegorią to w istnienie siły Vril zdecydowanie łatwiej uwierzyć. Miała to być siła sprawcza, która umożliwi Niemcom zdecydowane wygranie wojny. Wielu historyków wierzy w to, że rzekoma Wunderwaffe, jaka miała przechylić szalę wojny miała być bronią jądrową a tymczasem może się okazać, że chodziło o technologię, do której dotarło Towarzystwo Vril.

Miejsce w Ludwikowicach stanowiące element kompleksy Riese, to tam mogły startować i lądować nazistowskie spodki

Wygląda na to, że siła Vril opisuje zasady tworzenia rzeczywistości poprzez wpływanie na nią tak, aby układała się po naszej myśli. Może to być opis technik wedyjskich skutecznej afirmacji świata. Dzięki głęboko okultystycznym zainteresowaniom członków tego tajnego stowarzyszenia znaleziono medium, które stosując metody chanellingów kontaktowało się z przedstawicielami pozaziemskiej cywilizacji z Aldebarana. Poza tym pojawiają się informacje, że w 1937 roku w okolicy dzisiejszej miejscowości Czernica, koło Jeleniej Góry rozbił się pozaziemski pojazd, który prawdopodobnie przybył z powodu kontaktu nawiązanego z wykorzystaniem serbskiego medium,  Marii Oršič.

 

Po tym zdarzeniu teren otoczyli funkcjonariusze SS i obiekt a także pilot został zabrany w Góry Sowie gdzie rozpoczęto budowę kompleksu drążonego w skale. Niemcy obawiali się transportowania UFO, dlatego postanowiono zbudować laboratorium na miejscu wokół niego. Ufonauta podobno przeżył jeszcze miesiąc po katastrofie, kontaktował się z niemieckimi lekarzami telepatycznie, ale nie umieli mu pomóc. Nie wiadomo, co obcy przekazali Niemcom, ale jest wielu takich, którzy twierdzą, że wystarczająco dużo, aby byli oni w stanie do nich polecieć. Przewaga technologiczna, jaką dawały im kontakty z obcymi umożliwiała dominowanie na arenie międzynarodowej. Hitler podobno bardzo wierzył w to, że niemiecka technologia zdoła odtworzyć technologie z przechwyconego UFO. To o to toczona była gra pod koniec wojny.

Gdyby Niemcy osiągnęli sukces w industrializacji technologii antygrawitacyjnej czy też posiedli możliwość teleportacji to dawałoby to gigantyczną przewagę. Zdolność okiełznania grawitacji oznaczała zdolność taniego wynoszenia w przestrzeń kosmiczną stacji kosmicznych. Podobno Naziści pracowali nad taką antygrawitacyjną stacją kosmiczną o nazwie Andromeda. Jak wiemy z historii Niemcy nie podołali zadaniu upowszechnienia napędów antygrawitacyjnych. Istnieją pewne informacje na temat skutecznej replikacji technologii umożliwiającej tworzenie tak zwanych latających spodków zwanych też "dzwonami".

Niemcy stworzyły pojazdy zwane Haunebu, które z dużą pewnością były próbą skopiowania rozbitego egzemplarza pojazdu z Czernicy. W poszukiwaniach wiedzy na temat budowy podobnych maszyn zwanych Vimanami niemieccy naukowcy udali się aż do Tybetu. Mozolne kompletowanie dokumentacji wciąż zbliżało Niemcy do wygranej w wojnie. Wystarczyłoby, aby udało się zbudować wielką antygrawitacyjną platformę, która nadleciałaby nad Moskwę lub Nowy Jork i dokonała niszczącego nalotu z wykorzystaniem konwencjonalnych bomb. Z wykorzystaniem takiej technologii Niemcy przeniosłyby poprzeczkę tak wysoko, że osiągnęłyby dominację na planecie. Gra toczyła się, zatem o wielką stawkę.

 

Według wielu źródeł, mimo, że Towarzystwo Vril nie zdołało ukończyć Wunderwaffe było na tyle przygotowane, aby zorganizować sprawną ucieczkę w połowie 1945 roku. Według części przekazów większość najważniejszych oficjeli z Towarzystwa Vril przeniosła się do przygotowywanej od dawna bazy na Antarktydzie. Cały kompleks badawczy w Górach Sowich został przedtem zaminowany i wysadzony a do dzisiaj Polacy zachwycają się ogromem zaledwie kilku procent całości tej zadziwiającej wydrążonej konstrukcji.

 

Zjawisko UFO oraz określenie "latające spodki' pojawia się w dwa lata po wojnie, a to zastanawia i biorąc pod uwagę te doniesienia można założyć, że tajemnicze UFO to w istocie Haunebu startujące z Nowej Szwabii. Tajemniczy tekst z XIX wieku, napisany przez Różokrzyżowca stał się podstawą do powstania niemal religijnej organizacji mającej za zadanie kultywowanie tajemniczej siły sprawczej dnia codziennego zwanej dla uproszczenia Vril.

 

 

Źródła:

http://pl.wikipedia.org/wiki/Towarzystwo_Vril

http://pl.wikipedia.org/wiki/Haunebu_(III_Rzesza)

http://nowaatlantyda.com/2012/01/25/trzecia-rzesza-i-kosmici/

 

 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)

Komentarze

Portret użytkownika zizi

Z tą katastrofą UFO w

Z tą katastrofą UFO w Czernicy to święta prawda. Dwa lata temu, prowadząc tam poszukiwania w okolicznych lasach i polach, znalazłem przedmiot z nieznanego metalu. Był badany na Politechnice przez naukowców i nikt nie potrafi wyjaśnić, jaki to metal lub stop. Przedmiot ma kształt skręconego płaskownika o wymiarach 135x12cm. Posiada właściwości magnetyczne, gęstość większą niz uran, nie promieniuje radioaktywnie, jednak co jakiś czas świeci niespodziewanie wiśniowo-purpurowym światłem o zmiennym natężeniu, w trakcie tego świecenia LEWITUJĄC. Ponieważ miałem sygnały, że interesują się mną służby specjalne, przedmiot ukryłem, a dane GPS zdeponowałem u notariusza. Czekam na lepsze czasy, co do tego rodzaju odkryć.

Portret użytkownika elo

Problem żydostwa jest bardzo

Problem żydostwa jest bardzo złożony. Tą przeklętą rasą która oficjalnie dawniej nazywała samą siebie "wrogowie życia" są Chazarowie. Cytat za Wiki: "Na początku IX wieku procesy centralizacyjne w Chazarii spowodowały wprowadzenie judaizmu jako jednolitej religii dla wszystkich plemion." Normalni żydzi tzw sefardyjscy (pochodzące z Egiptu plemię Mojżeszowe) których została już tylko garstka świecie nie mają nic do powiedzenia i ciągle są terroryzowani przez te gady Chazaskie udające żydów. Holokaust zrobili przecież Chazarowie żeby uciszyć prawdziwych żydów którzy potrafili żyć w pokoju z innymi narodami. Wszędzie gdzie pojawią się Chazary tam stępuje ich gadzia pani Lucy Fe która faktycznie borni ich w zamian za to co oni robią. To dla tego oni są tak butni i niereformowalni. Radzę prześledzić pochodzenie np Rothschildów od Haruna Ar Raszida. To są trudne zagadnienia pełne gniewu krwi i mordów. Tak mordów bo oni do dziś dnia bezkarnie mordują. W tę sobotę pomogli w "samobójstwie" temu Polskiemu członkowi załogi samolotu JAK 40 który lądował przed Tupolewem. I co z tego ? Możecie się tylko wściekać pluć parskać i tyle. Na koniec jak kto doczytał to napiszę coś pozytywnego. Antychryst leży w śmierci mózgowej ale sztucznie podtrzymywany jest jego trup przy życiu, (jak kto mądry to odkryje kto to taki wiadomo że to wielki Syjonista) To dlatego Jezus nie może się objawić, pojawi się dopiero jak Antychryst odejdzie i wróci do swej gadziej pani Lucy Fe. Gady Chazarskie są strasznie przez to nerwowe, zabiją już z byle powodu. One dostają szału nawet gdy z nimi rozmawiasz. To co wiem to piszę, tyle.

Portret użytkownika baca

bardzo ładnie piszesz ale nie

bardzo ładnie piszesz ale nie daj się nabierać na jakichś "dobrych" lub "prawdziwych" żydów, gdyż obydwie grupy mają wspólne neandertalskie korzenie (to już jest naukowo udowodnione) i są bardzo ściśle ze sobą powiązane. mają te same geny i... te same choroby genetyczne. ponadto obie te grupy maja taki sam wrodzony wstręt do uczciwej pracy i taki sam sentyment do lichwy, żerowania na owocach cudzej pracy i wyłudzania własności innych ras pod płaszczykiem działalności pożyczkowej lub bankowej. poza tym skoro już szukasz gdzies antychrysta to logika nakazuje skierować swoje rozmodlone oczęta tam gdzie... mordowano Chrystusa i przyjrzec sie rejonom, gdzie żyje pomiot morderców którzy go zabili - tych podobno "dobrych". jesli tak zrobisz to gwarantuję ci że wiekszych "antyChrystów" nigdzie nie znajdziesz.
 

Portret użytkownika Andrzej

Jezus Chrystus przeżył

Jezus Chrystus przeżył ukrzyżowanie i w ukryciu przy pomocy bliskich był leczony i po trzech dniach kuracji odzyskał sile i w ukryciu razem z matką i starszym bratem najpierw udali sie do Damaszku i następnie udali sie długą i uciążliwą drogą do Indii gdzie był nauczycielem. Tam w Indii ożenił się i miał dzieci, zmarł w Kaszmirze w wieku 107 lat. Jezus Chrystus nie wiedział ze nazywano go Jezus Chrystus dopiero później dowiedział się o tym, jego pełne imię w języku żydowskim znaczy problem tworzący person. Oryginalne imię Jezusa Chrystusa było inne i nazywał się Esu Immanuel Sananda.

Portret użytkownika elo

Tak. Na tej planecie ścierają

Tak. Na tej planecie ścierają się różne interesy z wielu systemów "filozoficznych" Powoduje to też ogromne zamieszanie i dezinformację, a każda rasa jest jak w tym przysłowiu "każda sroka swój ogonek chwali" tyle że pamiętajmy o tym iż sroki to są bezwzględni drapieżnicy. Co do szukania Antychrysta to tak on pochodzi od syjonistów wiadomo. To o czym pisałem jest dobrze znane "rozmodlonym" żydom jak to piszesz, oni doskonale wiedzą że mają węża w swym domu. Nawet się już o tym głośno mówi. Tak czy siak tam gdzie drapieżniki chodzą dochodzi do starcia i walki. Wiadomo trzeba poświęcić część uwagi by "mieć na oku" drapieżność tego świata, jest to ważne do przetrwania, jednak dobrze jest też spróbować przynajmniej pojąć to nauczył nas Jezus. Piszesz że "przyjrzeć się rejonom, gdzie żyje pomiot morderców którzy go zabili" Dobra. Nie mnie tu interpretować cokolwiek z nauki Jezusa. Piszę to co piszę dlatego, że Jezus też podobno był żydkiem, mało tego ożenił się z żydówką z królewskiego rodu co było nie w smak ówczesnym żydowskim prominentom kolaborującym z Rzymskimi barbarzyńcami. Ależ czy to nie brzmi za bardzo współcześnie ? 2000 minęło a tu masz - dalej te same przecież mamy problemy z prominentami kolaborującymi z wschodnia dziczą. Mało to zabawne. :/ Wiem. W związku z tym, że jest mi jakoś trudno oderwać Jezusa od żyda, to mnie się roi w głowie coś na kształt wschodniej wiedzy z Tybetu o tym że kwiat lotosu (świadomość) zakwita na szambie wytwarzanym w ordynarnej codzienności. Tyle że jak widać większość koncentruje się wyłącznie na szambie, jakby zupełnie pomijając jego przeciwny aspekt, tj to co czyste dobre zdrowe i pochodzące od Stwórcy. Żydki już dawno utonęły w tym szambie zatracając się w mniejszych bogach demiurgach i teraz jest im zwyczajnie trudno się z niego wydostać. Piszę to dlatego byśmy sami w to szambo nie powpadali tak jak oni. Bo żyda trudno jest ruszyć bez włażenia na jego teren, teren który tak naprawdę jest wilczym dołem pełnym wszelakiej nieczystości i sprzeczności.

Portret użytkownika janusz

 Ten antysemityzm w swej

 Ten antysemityzm w swej skrajnie brutalnej formie prezentowany na portalu naprawdę niewiele wnosi do tematu.Poza wyrażaniem swych przekonań,co też w mojej interpretacji nie koniecznie musi odpowiadać prawdzie,bo raczej chodzi tu o zwrócenie uwagi na siebie poprzez szokowanie,nie ma tu niczego ciekawego,nie jest to nawet forma dyskusji a monolog jednego aktora.Może to bawi Admina,może kogoś jeszcze,mnie już przestało.Bawcie się beze mnie.Do widzenia i życzę powodzenia.

Portret użytkownika edgier25

Janusz .... antysemityzm to

Janusz .... antysemityzm to właśnie oni wymyślili bo  nie wsmak im jak ktoś ich nie nawidzi.
Prawdziwi żydzi wywodzą się z Palestyny to fakt. Cała reszta to bydło  chociaż to oni nas tak nazywają  i mają rację do momentu kiedy my i inne narody świata się przebudzą i pognają to kureskie plemię razem z ich ukochanym dolarem, który to rządzi naszym zdrowiem i życiem.
Reszta im przychlnych pucybutów i dupowłazów to nic innego jak "Głupi to ptak , który sra we własne gniazdo"

Portret użytkownika baca

to w co się mamy teraz bez

to w co się mamy teraz bez Ciebie Janusz bawic?
w pożytecznych idiotów?
a "brutalna forma" to jest nie na wirtualnym portelu tylko kiedy żydostwo dostaje się do pełni władzy - takiej w realu - wide Wielki Terror w Rosji gdy obsadzili po tej swojej rewolucji 86% stanowisk w NKWD, lub Palestyna lub powojennej Polsce gdzie też był sięgający 90% odsetek żydów w aparacie ucisku Polaków.
tego nie ma w hebrewood ani na jewtubie - tam jest prawie tylko ufo Smile
rozumiem że się boisz ale nie rozumiem czego?
że Cię dorwie grasujący po Polsce od kilkunastu lat "seryjny samobójca"?
to nieloogiczne bo bać się śmierci to byś mógł gdybyś był... nieśmiertelny, ot co.
wyrok śmierci tak czy siak każdy z nas ma od urodzenia ale w odróżnieniu od odważnych ten ktory się boi JUŻ JEST NIEWOLNIKIEM no i oczywiście...
UMIERA MILION RAZY !
to chyba dość istotna różnica, prawda?

Portret użytkownika janusz

Każdy ma swoją zabawę ja do

Każdy ma swoją zabawę ja do tego nikomu potrzebny nie jestem.Jedyną rzeczą której się obawiam jest głupota ludzka.Jakie to piękne i proste że wszystkiemu jest winna jedna nacja.Prawda ?.Żeby to jeszcze było prawdziwe to byśmy mieli piękne wytłumaczenie dla wszystkich naszych ułomności ?.Niestety kolego Baca ten numer nie przejdzie bo to po prostu za proste.Rożejrzyj się trochę ,może wtedy trochę ocenisz to wszystko inaczej i dojrżysz prawdziwe oblicze nas samych.Tu tkwił,tkwi i pewnie jeszcze długo tkwić będzie ten główny powód takiego a nie innego oblicza świata.Baw się dobrze.Cześć.

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

Nie można nie zauważyć, że

Nie można nie zauważyć, że wszelkie dywagacje na temat Arian, biegunów galaktycznych i dobrotliwych Plejadan, jak również przemiany energetycznej DNA ludzkiego, tudziesz przekonania  o pozaziemskich dobrych kosmitach itp kłamstwach, jest żywcem wzięte z demagogii nazistowskiej ezoteryków pochodnych dziwki Bławatskiej, chorej umysłowo, egzaltowanej arystokratki.
 Tajemne stowarzyszenia masońskie, z których wywodzą się obecne lucyferiańskie zakony Illuminatów szykują właśnie Nowy Porządek Świata... po to by zagrnąć całą Ziemię wyłącznie dla siebie... z pozostalą przy życiu wyselekcjonowaną  amią wiernopoddańczych zachipowanych niewolników...
 Dziwię się, że piszący tu, zdawałoy się przy zdrowycch zmysłach ludzie, tak łatwo dają się na to nabrać...
 Nazistowska propaganda okultyzmu i ezoteryki przepełnia sieć i mąci w umysłach prostych umysłów o wrażliwej duszy...

Portret użytkownika Lucifer

Widać Angelusie że dalej

Widać Angelusie że dalej powtarzasz bajki z Demonicznej księgi od Gada zwanej biblią.
Otóż
Tak naprawdę w biblii nie ma żadnej wzmianki o Lucyferze. Przynajmniej w pierwotnej hebrajskiej wersji starego testamentu. W nowym testamencie są co najwyżej pewne fragmenty, które interpretatorzy odczytywali jako aluzję do mitu o nim. I tyle.

Ale za to w tłumaczeniach na łacinę, angielski, w Ez 14:12 (Stary Testament) pojawia się jeden, jedyny raz w Biblii słowo Lucyfer. Zresztą nie jest to specjalnie błąd, za to zinterpretowanie tego jako odniesienia do istoty piekielnej wymagało nagięcia faktów, lub porażającej niewiedzy. Na temat tego fragmentu z kontekstu badacze mówią, że odnosi się on do króla Babilońskiego Nabuchodonozora II, który nosił przydomek przetłumaczony później jako łacińskie Lucyfer. Kto nie wierzy badaczom może sam zajrzeć do tego fragmentu, jak to Gad jahwe (albo prorok Izajasz powołujący się na niego) daje pokaz swego "miłosierdzia" przepowiadając królowi Babilońskiemu wszystko co najgorsze, łącznie ze straceniem w otchłań. Tekst jest pełen gniewu i nienawiści, co można nawet zrozumieć, ponieważ w tamtym okresie Babilon najechał Palestynę.
W starożytności Żydzi dla Demona jahwe zbudowali Świątynię Salomona, gdzie lewici cięli i zlewali krew dzieci pierworodnych izraelitów, którzy nawiasem mówiąc, aby oddać dziecko “bogu”, stali w całodobowej kolejce. Rozpędził to bezprawie król Nabuchodonozor II (w innej wersji cesarz rzymski Tytus).
PS
Gdybyśmy cofnęli się 2000lat wstecz, zanim nastąpił upadek cywilizacji antycznej, pytając w Rzymie o Lucifera, czy o Phosphoros w Grecji, każdy wskazałby nam na... planetę Venus.

Portret użytkownika Andrzej1

W zasadzie to mogę ujawnić te

W zasadzie to mogę ujawnić te fakty, dzisiaj już mi nie zależy na tym co tam schowali.Wejście do zasypanego kompleksu w górze Sobiesz. Jak byłem tam parę lat temu to jakiś napaleniec w sile on i jego pomocnik próbowali dostać się do góry, rozkopali zbocze i dalej jedną wiertarką wiercić górę. Bez sensu,., mam mapy. Wystarczy( od tego miejsca gdzie kopaliście) pójść w górę 200m w lewo. Znajdują się tam dwa potężne głazy, większy trzeba przesunąć 3m ukarze się wejście do szybu wentylacyjnego o wymiarach 1,6x1.6m. Zejście do poziomu głównej drogi to 28m w dół. Koniec szybu jest zaminowany, użyte też są szklane bombki(jest na nie patent-ciekły azot). Do przesunięcia tych głazów Niemcy użyli dwóch czołgów, polecam zastosować specjalne podnośniki( kształt poduszek) na sprzężone powietrze, spokojnie można uzyskać siłę około ponad 100 ton (10 atm sprężarka wystarczy). (jedną stronę można zaprzeć o stronę masywu góry, druga o pierwszy głaz) Powodzenia.
a tutaj znalazłem dla ciekawskich taki zbiór http://www.eksplorator.com/81b1.htm

Portret użytkownika baca

skoro nie chcesz Andrzej sam

skoro nie chcesz Andrzej sam zorganizować sobie ekspedycji w ramach powiedzmy "inicjatywy prywatnej" to daj namiary Darkowi Kwietniowi - to chyba najbardziej właściwy do tego w Polsce człowiek:
http://moje-riese.blogspot.com/
to naprawdę godny takiego zadania ekspert, taki, który sporo wie o prawdziwym (nie telewizyjnym dla lemingów Smile survivalu no i taki który ma pozytywnego bzika na punkcie szaraków, hitlerowskich eksperymentów pseudomedycznych (on twierdzi że to jedno i to samo) no i oczywiście wszelkich poniemieckich bunkrów i podziemi.
Darek Kwiecień to nie jest jełop
migiem odkrył że zabetonowano zejścia pod Wawel !

Portret użytkownika Andrzej1

Napisałem wszystko co trzeba,

Napisałem wszystko co trzeba, wyraźnie. Tam są tylko 2 duże głazy (bardzo duże proszę się nie zrażać ich wielkością można je łatwo przesunąć, nikt do tej pory tego jeszcze nie zrobił). Nie ma problemu aby je odnaleźć, poza tym prowadzi do nich zarośnięta droga, co więcej?. Co do Wawelu do proponowałbym zacząć od badania smoczej jamy. Stare wejście jest zawalone ale przy pomocy geo-radaru bez trudu można je zlokalizować. Nadszedł czas na uruchomienie tego i owego. Mnóstwo złych będzie musiało uciekać, tak jak nas najechali 2000 lat temu tak teraz odjadą.

Portret użytkownika oswiecony

ogladaliscie  indiana jonsa

ogladaliscie  indiana jonsa ,o krysztalowych czaszkach  bo tak sobie pomyslalem ze te czaszki lub czaszka ktora zostala kiedys znaleziona moze byc tak jak na filmie brakujaca czescia krysztalowego szkieletu i gdzies jest ukryta komnata z 13nastoma takimi szkieletami wiekszosc uwarza ze na filmach pokazuja prawde ze tak jest lub moze byc wiec ja mysle ze tak jest co otym sadzicie czy ktos sie natym zastanawial co do szklanej czaszki

Portret użytkownika Fxx.dll

Nad tym postem krąży widmo

Nad tym postem krąży widmo teozofii. Poczytajmy książki H. Bławackiej, A. Bailey (aktualnie tezy te propaguje D Icke) a zobczymy skąd swoje inspiracje czerpało towarzystwo Vril. To Bławacka spowodowała, że modne stały się słowa tj. Vril, energia, Nordycy, Arianie, wymiary, wibracje, gęstości, eony, ewolucyjne skoki, Słoneczny Logos. W swoich książkach A. Bailey dokładnie opisała czym ma być (i będzie) NWO. Czym jest ów słynny Słoneczny Logos ?. To energia Lucyferyczna. Dokładnie to samo powtarza D.Icke tylko on ubiera to w inne słowa. Wszyscy autorzy powołuja się na niefizyczne istoty jako autorów tych tekstów. Bławacka - Tybetańczyk, Bailey - Duchy, Icke - Kolesie. A. Bailey napisała wprost - do świata NWO należeć będą ci, którzy dostosują się do jego wymogów (sprytnie ukrywa to pod płaszykiem słowa dostosowanie wibracyjne) pozostali będą musieli umrzeć, żeby ich negatywna energia nie powstrzymywała pozostałych przed ewolucyjnym (energetycznym) skokiem. Tak więc widzimy Teozofia i wywodzący się z niej New Age oraz NWO mają "pozaziemskie" korzenie...
 
Co do nazistów, jeśli posiadali statki UFO (do dzisiaj nie ma przekonywujących dowodów) to na pewno nie było to UFO pozaziemskie...

Portret użytkownika Rasta4Peace

Obejżyjcie sobie najnowszy

Obejżyjcie sobie najnowszy film własnie o nazistach " IronSky"
Naziści mieli kontakt z inną cywilizacją, stąd własnie niemców technologie, zabrakło tylko polskich żołnierzy.
Sama sfastyka nazistowska ma pewien aspekt co do idealnej proporcji, ten wzór napewno nie był wymyślony od tak sobie tylko wzięty z jakiegoś przekazu.
Nie raz czytałem że hitler był tak naprawde opłacany aby cały ten światowy konflikt rozpętać, opłacany przez tych którzy są nad rządami, tam już kłaniają się dłuuuugie linie krwi sprzed paru set lat.
 

V.i.P.
~~ Victoria Is Peace ~~

Portret użytkownika Fxx.dll

Jeśli już na siłę analizować

Jeśli już na siłę analizować film Iron Sky (swoja drogą świetny film) to najciekawsza była scena z gazetą na której widniał NWO. Wprowadzenie NWO w związku z domiemanym zagrożeniem pozazmieskim. Oglądałem wywiad z twórcami tego filmu i powiem wprost - nie doszukiwałym się tam jakiś ukrytych znaków, kodów czy przesłań. Twórcy po prostu wykorzystali w przezabawny sposób mit nazistów na Księzycu plus trochę teorii spiskowych...

Portret użytkownika Były Pio'76

Historia symbolu swastyki

Historia symbolu swastyki jest baaaardzo długa. Naziści nie wzięli jej ani z przekazu, ani nie wymyślili. To symbol Słońca i powodzenia pochodzący znany jeszcze w starożytnych Indiach. W czasach III Rzeszy świat zachodni był zafascynowany ezoteryką i biorąc po uwagę znaczenie tego symbolu, został słusznie wybrany, aby zapewnić powodzenie w "przedsięwzięciu" pana Hitlera.
Z grubsza tak to jakoś było.

Portret użytkownika janusz

Masz w zupełności

Masz w zupełności rację.Symbol swastyki znany jest powszechnie ze znalezisk archeologicznych praktycznie z całego świata,Najstarsze datuje się chyba coś koło 10000 lat.Również Słowianie używali tego symbolu.Do dzisiaj można go zobaczyć na Podhalu.Pozdrawiam.

Portret użytkownika jam

Niemcy moze i dostali pomoc

Niemcy moze i dostali pomoc od obcych,moze sami odtorzyli tą technologie po katastrofie ufo.. pewne jest to ze w tym czasie naziści bardzo szybko i w pośpiechu wysyłali miedzy innymi do Egiptu wiele ekspedycji, kopali tam ( piramidy ) i nie tylko tam szukając cennych zapisków i informacji jakie zostały po naszych przodkach,ciekawe czego szukali.

Portret użytkownika ewela

UFO nie jest tajnym

UFO nie jest tajnym nazistowskim projektem,te pojazdy były widywane juz w starozytności o czym świadczą różne malunki i ryty w skałach,w samych piramidach jest ich mnustwo, nie wspomne o średniowiecznych obrazach i wielu innych rzeczach.Rozśmiesza mnie to jak ktos twierdzi ze UFO to tajny nazistowski pojazd, nie mający nic wspólnego z przybyszami z kosmosu.

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

ewela... Prawda jak zwykle

ewela... Prawda jak zwykle jest gdzieś pośrodku...
 Istotnie pojazdy pojawiały się od zarania ludzkiej cywilizacji i pewnie na dlugo przedtem...
 Bo są to pojazdy nie żadnych istot z kosmosu, lecz cywilizacji zamieszkującej wnętrze pustej Ziemi....
Pierwotnych mieszkańców naszej Planety....

Portret użytkownika jam

zaciekawiła mnie Twoja

zaciekawiła mnie Twoja odpowiedz wiec napisz mi prosze dlaczego oni zyją w tej pustej ziemi,skoro byli tu przed nami dlaczego tam żyją a nie tu i dlaczego sie ukrywają , czy zawsze sie ukrywali,o co tu wogóle chodzi? nie rozumiem tego

Portret użytkownika baca

Ty również nieźle

Ty również nieźle rozśmieszasz wyjeżdzając z jakimś ko(s)micznym ufo. ta technologia pochodzi od gadziej rasy żyjącej w Ziemi. bardzo niedobrej dla nas rasy - dobrej tylko dla żydów. ta konstrukcja betonowa na foto to po prostu stacja obslugi - tak samo stonenhenge oraz inne "tajemnicze" "niewyjaśnione" starożytne kręgi, w tym światynia Salomona, którą sobie żydzi uroili odbudować dla swojego gadziego pana. szukaj calej prawdy bo półprawdy i niedomówienia sprawiają że tępe lemingi co tydizeń biegają do kościółka, gdzie z lepkich od krwi rąk zboczeńców na ołtarzu gada Jehowy pożerają ciało bożka i piją jego krew - kultywując w swojej debilnej naiwnosci szamanizm, kanibalizm i wszystko to co nosi nazwe: chore.
a żydzi tylko patrzą i zacierają raczki - od pradziejów aż do dziś najgłośniej biją w bębny wojny a nigdy jeszcze... nie wystawili nawet jednego pojedynczego żołnierza do tak zwanych misji pokojowych, stabilizacyjnych itp. oni wystawiają jedynie "doradców" - czyli specjalistów od tortur - takich jaki w CIA, NKWD, współcześnie w Iraku, Guantanamo i tego typu ośrodkach. nie widziałaś zdjęć żydówki szczującej psem nagich więźniów?
to może widziałaś jak w Polsce natychmiast po dojściu do władzy żydzi powołali zamaskowane oddziały bandytów w kominiarkach - które już 20 lat BEZKARNIE gnębią Polaków. osrael to kraj powstały na ukradzionej ziemi, stosujący tortury dla rdzennej ludności. to jedyny kraj na świecie który nie ma bohaterów wojennych! to tylko jakaś zorganizowana zbieranina bandyckich tchórzy i oprawców. gdyby żydostwo zawładnęło światem taka Palestyna byłaby wszędzie - dlatego nie zajma tego świata tylko będą ścigani, kastrowani i trzymani aż do wyginięcia w solidnej klatce. chyba już nie ma co do tego wątpliwości.

Portret użytkownika baca

no to żebyś sie tak nie

no to żebyś sie tak nie denerwował podam Ci parę semickich wywodów:
"Nasza rasa jest Rasą Panów. Jesteśmy świętymi bogami na tej planecie. Różnimy się od niższych ras, ponieważ wywodzą się one od insektów. Faktycznie porównując je do naszej rasy, inne rasy to bestie i zwierzęta, owce w najlepszym przypadku. Inne rasy są uważane za ludzkie odchody. Naszym przeznaczeniem jest rządzenie niższymi rasami. Nasze ziemskie królestwo będzie rządzone poprzez naszych liderów za pomocą rózgi żelaznej. Masy będą lizać nasze stopy i służyć nam jako nasi niewolnicy." - Menachem Begin, premier Izraela, laureat Pokojowej Nagrody Nobla
"teraz my przejmiemy władzę a wy Polacy pójdziecie z torbami "- Bronisław Geremek
chcesz więcej?
to poczytaj sobie Protokoły
http://www.zbawienie.com/pms.htm

 

Portret użytkownika stary mordziaty

Wyrzucenie przez komunistów

Wyrzucenie przez komunistów żydów z polski w '68 nazwano zbrodnią komunistyczną czyli zbrodnią przeciwko ludzkości (bo tak to zostało nazwane za rządów wielkiego kurdupla). Za rządów wielkiego kurdupla nadano dzieśiątki tysięcy obywatelstw Polski pejsatym terrorystom. Nadano majątki pejsatym terrorystom tak jakby Polska była jakimś dziwnym królestwem. Wiekszość kamienic i fabryk należy teraz do pejsatych terrorystów. W jakim systemie chciałbyś żyć - w komunizmie gdzie państwo nalezy do Polaków czy w tzw. demokracji, która niewiele różni się od średniowiecznej monarchi gdzie gospodarka, polityka i kultura zależy od widzimisię monarchy - wielkiego kurdupla - na usługach pejsatych terrorystów?

Portret użytkownika DERREK

Fałszerstwo na mianę XX wieku

Fałszerstwo na mianę XX wieku a kolega łyka wszystko jak pelikan .... Błagam Protokół Mędrców Syjonu był ogłoszony fałszerstwem jak Ty mówiłeś na chleb - beb a na muchy - ptapty . Musisz jeszcze troche poczytać a może przeżyć..l
 

Portret użytkownika baca

nie pamiętam aby Protokoły

nie pamiętam aby Protokoły zostały ogłoszone fałszerstwem. jesli Ty pamiętasz to powiedz kiedy i CO ZOSTAŁO SFAŁSZOWANE ? po prostu co takiego?
ale pamiętam doskonale rezolucję ONZ uznającą syjonizm za najbardziej rasistowska ideologię na świecie.innych rezulucji nie pamiętam ale "inni" pamiętają Smile
Lista rezolucji ONZ przeciwko “Izraelowi” w latach 1955-1992:
106 potępia Izrael za atak na Gazę
111 potępia Izrael za atak na Syrię, zginęło 56 osób
127 zaleca by Izrael zawiesił ‘strefy niczyjej’ w Jerozolimie
162 ponagla Izrael by dostosował się do decyzji ONZ
171 określa rażące przypadki łamania prawa
228 krytykuje Izrael za atak na Samu (Zach. Brzeg), wówczas pod kontrolą Jordanii
237 ponagla Izrael by zezwolił na powrót nowych uchodźców palestyńskich z 1967 roku
248 potępia Izrael za atak na Karameh w Jordanii
250 wzywa Izrael do zaniechania parady wojskowej w Jerozolimie
251 wyraża głębokie zaniepokojenie izraelską parada wojskową w Jerozolimie na przekór rez.
252 unieważnia przepisy Izraela ws. unifikacji Jerozolimy jako żydowskiej stolicy
256 potępia izraelskie ataki n a Jordan jako głębokie naruszenie
259 ubolewa nad odmową Izraela ws. akceptacji misji ONZ w celu zbadania okupacji
262 potępia izraelski atak na lotnisko w Bejrucie
265 potępia izraelskie ataki na Salt w Jordanii
267 krytykuje Izrael za przepisy administracyjne zmieniające status Jerozolimy
270 potępia izraelskie naloty na wioski w płd. Libanie
271 potępia niestosowanie się do rezolucji ONZ w Jerozolimie
279 domaga się wycofania sił izraelskich z Libanu
280 potępia izraelskie ataki na Liban
285 domaga się natychmiastowego wycofania izraelskich sił z Libanu
298 krytykuje izraelską zmianę statusu Jerozolimy
313 domaga się zaprzestania ataków na Liban
316 potępia Izrael za wielokrotne ataki na Liban
317 krytykuje izraelską odmowę uwolnienia Arabów uprowadzonych w Libanie
332 potępia wielokrotne ataki izraelski na Liban
337 potępia Izrael za naruszenie suwerenności Libanu
347 potępia izraelskie ataki na Liban
425 wzywa Izrael do wycofania swoich sił z Libanu
426 wzywa do dokończenia wycofania się z Libanu
444 krytykuje brak współpracy Izraela z siłami pokojowymi ONZ
446 określa izraelskie osadnictwo “poważną przeszkodą” do pokoju i wzywa Izrael do
przestrzegania IV Konwencji Genewskiej
450 wzywa do zaprzestania ataków na Liban
452 wzywa do zaprzestania budowy osiedli na terytoriach okupowanych
465 krytykuje osadnictwo i wzywa wszystkich członków do nieudzielania pomocy w programie osadnictwa
466 mocno krytykuje izraelską interwencję w Libanie
467 wzywa do odwołania nielegalnych wypędzeń dwóch palestyńskich burmistrzów i sędziego oraz umożliwienie ich powrotu
469 mocno krytykuje niestosowanie się do wytycznych rady ws. nie wypędzania Palestyńczyków
471 wyraża głębokie zaniepokojenie niestosowania sie do IV Konwencji
476 ponawia stanowisko, że roszczenie do Jerozolimy jest
477 w ostrych słowach krytykuje za roszczenia wobec Jerozolimy
484 wyraża konieczność pozwolenia na powrót dwóch deportowanych burmistrzów palestyńskich
487 mocno potępia izraelskie ataki na ośrodek nuklearny w Iraku
497 decyduje, że aneksacja Syryjskich Wzgórz Golan jest nieważna i żąda by Izrael odwołał
swoją decyzję
498 wzywa do wycofania się z Libanu
501 wzywa do zaprzestania ataków na Liban i wycofania wojsk
509 żąda wycofania wojsk z Libanu
515 domaga się zakończenia oblężenia Bejrutu i zezwolenie na dostawy żywności
517 krytykuje za niestosowanie sie do rezolucji ONZ i domaga się wycofania wojsk z Libanu
518 żąda pełnej współpracy z siłami ONZ w Libanie
520 potępia ataki na zachodni Bejrut
573 potępia za zbombardowanie Tunezji w ataku na siedzibę AWP
587 zauważa poprzednie wezwania do wycofania wojsk z Libanu
592 mocno potępia mord palestyńskich studentów przez izraelskich żołnierzy na Un. Bir Zeit
605 mocno krytykuje izraelską politykę i praktyki pozbawiania Palestyńczyków praw człowieka
607 wzywa do zaprzestania deportacji Palestyńczyków i stosowania sie do IV Konwencji
Genewskiej
608 głęboko ubolewa nad deportacją palestyńskich cywilów
636 głęboko ubolewa nad deportacją palestyńskich
641 krytykuje dalsze deportacje Palestyńczyków
672 potępia przemoc wobec Palestyńczyków w Haram al-Sharif / Wzgórze Świątynne
673 potępia odmowę współpracy z ONZ
681 potępia wznowienie deportacji Palestyńczyków
694 krytykuje deportację Palestyńczyków i wzywa do zapewnienia im bezpiecznego i
natychmiastowego powrotu
726 silnie potępia deportację Palestyńczyków
799 silnie potępia deportację 413 Palestyńczyków I wzywa do ich natychmiastowego powrotu
 
jak widzisz z żydami sie nie da się inaczej jak "do klatki by ich" - cierpliwośc świata i ich sojusznicy już się kończą

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

"Fałszerstwo na mianę XX

"Fałszerstwo na mianę XX wieku a kolega łyka wszystko jak pelikan .... Błagam Protokół Mędrców Syjonu był ogłoszony fałszerstwem"
Ciekawe, ale to "fałszerstwo" poznikało z prywatnych kolekcji, antykwariatów i w ówczesnych czasach po wydaniu z księgarń... błyskawicznie. Zostało może z 50 egzemplarzy do dzisiaj
Moja książka również zostałą podpiernicznona z domu przez "przyjaciela domu" jak się okazało syjoniostę z krwi i kości...
 Na szczęście odzyskałem ją... z prawdziwą satysfakcją łamiąc mu szczękę i nos...
 Kolego DEREK... Zajmuję się od 40 lat problemem syjonistycznym. Posiadam książkę pt: "Protokoły Mędrców Syjonu" wydane w 1921 r. Przeczytałem znakomitą część Talmudu w języku jidysz przy pomocy Żyda- Polaka i wiem co wiem.. i wiem równie dobrze jak baca czym jest syjonistyczne nasienie. Oni Talmud wyssysają z mlekiem matki i z nasza krwią...
Nie czas i miejsce by tutaj kogokolwiek przekonywać. Powiemtylko... baca wie co mówi..
ty mówisz co wiesz, a więc gówno wiesz...

Portret użytkownika jam

no cóż wyglada na to że mamy

no cóż wyglada na to że mamy tu filozofa, patrząc na twoje komentarze można pomyślec ze wszyskie rozumy pozjadałeś a dalej nic nie wiesz...mniej D.Icke i różnych psychopatów a wiecej rozumu.
Czy ktoś tu jeszcze widział jakies gadzie rasy oprócz bacy? Nie łykajmy wszystkiego co nam sie powie teorie spiskowe są dobre ale niektóre są po prostu bzdurą.

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

A czyż nie padły słowa

A czyż nie padły słowa Chrystusa brzmiące: "Żydami się mienicie, ale nimi nie jesteście..". w innym akapicie: ..."Żmijowe z was plemię..."
 Baca to nie filozof, baca ma perfekcyjną wiedzę w syjonistycznym temacie...
 
 A tacy jak ty... kosmopolitańskie  odpadki... mogą tylko sobie się podenerwować na słowa prawdy...

Strony

Skomentuj