Naukowcy nie potrafią ustalić, jaki obiekt wleciał do krateru wulkanu Popocatepetl

Kategorie: 

Kadr z nagrania kamery obserwującej wulkan Popocatepetl

Naukowcy nie są w stanie dać racjonalnego wyjaśnienia dla tego, co stało się niedawno w obrębie krateru wulkanu Popocatepetl. Niezidentyfikowany obiekt latający o średnicy 200 metrów, dosłownie wleciał w wielką prędkością do krateru czynnego wulkanu Popocatepetl.

 

Obiekt był prawdopodobnie cylindryczny, ale ze względu na wysoką prędkość lotu, trudno jest stwierdzić to w sposób zdecydowany.  Na nagraniu wyraźnie widać, że głowica tego UFO jest czarna. Widać też, że cylinder emituje blask. Pojawiły się niestworzone teorie zakładające, że do krateru wpadł meteoryt. Oczywiście można wierzyć, w co się chce, ale doprawdy trudno o dobitniejszy dowód na poparcie tezy, że wulkany stanowią otwory wlotowe do podziemnych baz.

Ludzkość nie potrafi spenetrować skorupy ziemskiej dowiercając się do mniejszej głębokości niż kilkanaście kilometrów. Wulkany stanowią podobną zagadkę i o ile ktoś posiada odpowiednia technologię do przetrwania ciepła tam panującego (na przykład w postaci jakiegoś pola siłowego) to stanowią przykrywkę idealną.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika bernixon

W telewizji wloskiej tez tez

W telewizji wloskiej tez tez filmik pokazywali w wiadomosciach,wulkan jest obserwowany 24h w zwiazku z ostatnia aktywnoscia no i faktycznie cos tam im wlecialo,cylinder ma pod 1 km dlugosci to tyle jezeli chodzi o fakty.Sceptycy uwazaja ze ten obiekt to zla jakosc filmiku,ale naukowcy zajmujacy sie obserwacja krateru mowia co innego poza tym puscili filmik na caly swiat

Portret użytkownika kolo21

gdyby tak duży obekt wleciał

gdyby tak duży obekt wleciał z taką prędkością to by wulkan rozpieprzyło na kawałki.wyglądał jak czopek wsadzany do giganta  anusa he he.zrób adminie coś z tą captchą ,tysiąc razy wpisywać ją to się żygać chce jak pokazuje że jest nieprawidłowo wpisana.jak bym nie wpisał to zle.i jeszcze ta wielkośc liter przy wpisywaniu.

kolo21

Portret użytkownika Endor

Ukrywają się we wnętrzu

Ukrywają się we wnętrzu skorupy ziemskiej bo nie chcą być rozpoznani, a wiadomo że duchy tych istot podróżujących w pojazdach ufo robią doświadczenia na ludziach, więc wszyscy mieszkańcy Ziemi powinni prosić o ratunek Zbawiciela kiedy czują się zagrożeni porwaniem przez UFO ! Zbawiciel Jezus Chrystus jest tym któremu została dana wszelka władza na Ziemi i w Niebie ! Radzę wszystkim badaczom ufo by wyrazili prozbę o ochronę by nic się nie stało podczas prac badawczych !

Bóg stworzył nieskończone ilości istot rozumnych o różnych szczeblach bytowania. Choć rozumem nie można dowieść istnienia Aniołów, to jednak można wskazać na odpowiedniość ich istnienia.

Portret użytkownika Gość

Po pierwsze, to może być

Po pierwsze, to może być czysty fake.
Po drugie, jaki jest dowód, że to coś wleciało do krateru? Moim zdaniem, filmik jest dowodem na to, że nie wleciało (jeśli już, to spadło po przeciwnej stronie wulkanu, w stosunku do fotografującego). Dlaczego tak uważam? Otóż... jak to się dzieje, że obiekt tej wielkości wpada do krateru i nijak nie wpływa to na dym wydostający się z wulkanu.. nie pojawia się żadne zawirowanie, żaden dodatkowy piuropusz dymu nie bucha w górę... niemożliwe.
 
Słowem, albo fake (najbardziej prawdopodobne, obiekt wygląda na "nałożony" w programie do obróbki wideo), albo coś spadło za wulkanem.
 

Portret użytkownika Jimmyee

Wszystko jest możliwe. Także

Wszystko jest możliwe. Także i to, że ten obiekt może być całkowicie niezależny od otaczającego świata fizycznego. Możliwe, że wykorzystuje napęd, który nie wpływa w ogóle na atmosferę.
Zresztą... Po gówno mieliby robić taki fotomontaż?

Portret użytkownika promień

Dwieście metrów to dość długi

Dwieście metrów to dość długi obiekt. Hmmm .. .Obiekt obiektem ciekawe co się w związku z tym stało, czy wulkan przestał być aktywny, czy ktoś to obserwuje, jakie tego mogą być skutki, czy się ktoś zastanawiał. Chcieli go zatkać, czy wpuścili tam coś ? Jeżeli tam panuje wysokie ciśnienie to czemu nie wyżuciło tego obiektu do góry. A jeżeli obiekt się stopił? A może tam wrzucili jakieś swoje śmieci, może to dłuuuuugi termometr. A mooooożeeee to zatykają nam te wulkany, żeby nasza ziemia się poszerzyła, albo żeby ją rozzsadziło. Albo są ciekawi co się stanie jak go zatkają. No chyba bazą to napewno nie jest, przecież tam są trujące gazy. A może udrażniają nam te wulkany, co by dymiły powoli i nie były bardziej groźne niż są i tooooo wydaje mi się najsensowniejsze. Pozdrawiam.

Portret użytkownika normalny

Czy jakiekolwiek inne media

Czy jakiekolwiek inne media mówią o tym cygarze? Są jakieś relacje, wywiady z naukowcami, cokolwiek? Bo jeśli wszystko co mamy to ten hiszpański materiał to jest to po prostu fake, bardzo dobry, ale fake.

Portret użytkownika Jimmyee

Zapomniałeś o masonerii?

Zapomniałeś o masonerii? Wątpie, że jest im na rękę ryzyko ujawnienia kolejnych intrygujących tajemnic dotyczących UFO Wink Biorąc pod uwagę fakt, że cała telewizja jest w ręku masonów (większość stacji) można wywnioskować, że w mediach raczej nie usłyszymy o tym na szeroką skalę.

Portret użytkownika baca

no właśnie! musze Ci Normalny

no właśnie!
musze Ci Normalny przyznać racje bo chyba rzeczywiscie ten temat badają tylko i wyłącznie los astronomos i śledzą nerwowo los reporteros - chyba dlatego bo wśród tamtejszych los lemingos bezrobocie wyniosło już powyżej 25 procentos i jakoś trzeba odwrócić ich uwagę od los kryzysos na jakieś zjawiska paranormales.

Portret użytkownika Gajdzioch

Przeczytajcie proszę ten

Przeczytajcie proszę ten przekaz , który został podyktowany przez AA Michała za pomocą channelingu:
 
http://soulowicz.wordpress.com/2012/10/27/archaniol-michal-nauczcie-sie-miec-tyle-wiary-w-siebie-ile-my-jej-mamy/
 
Dopóki uważałem, że Jestem tylko człowiekiem to towarzyszył mi lęk i obawy ale kiedy zrozumiałem, że Jestem nieśmiertelną Istotą i obecnie Inkarnowałem na Ziemię wszystko się zmieniło.
J. Cameron w "Avatarze" pięknie pokazał jak możemy wędrować jako Świadomość, to że ktoś umiera jest jedynie porzuceniem ciała fizycznego ale nasze Życie nigdy się nie skończy.
Polecam film "Nosso Lar", który jest nakręcony na podstawie książki brazylijskiego medium Chico Xaviera, a książka ta została spisana pismem automatycznym i podyktowana przez Istotę z Wyższego Wymiaru. Jest jeszcze film pod tytułem "Chico Xavier" pokazujący niełatwe życie medium.
 
Mamy ogromną pomoc ze Świata Duchowego, Wyższych Wymiarów i innych Cywilizacji ale dla niektórych i tak to za mało bo nikt nie pokazał tego w TVN-ie, więc tego nie ma Smile
 
Pozdrawiam.

Dalajlama zapytany o to, co najbardziej zadziwia go w ludzkości odpowiedział: "Człowiek, ponieważ poświęca swoje zdrowie by zarabiać pieniądze. Następnie poświęca swoje pieniądze by odzyskać zdrowie. Oprócz tego jest tak zaniepokojony swoją przyszłości

Portret użytkownika baca

A ja ci polecam islam - też

A ja ci polecam islam - też został nakręcony według medium Mahometa i daje faze jak po dobrym zielu.
skoro lubisz sobie nasrywać w głowę - spróbuj razem ze swoim masonem-Cameronem - może przejdziecie w wyższy wymiar i Iloraz Debilizmu wam podskoczy.

Portret użytkownika Andrzej1

Ten przekaz jest od arch

Ten przekaz jest od arch Uriela (jeżeli medium nie potrafi rozpoznać od kogo jest przekaz to nie powinno się zabierać za takie sprawy), dodatkowo jest 8% własnych myśli tego który pisał ten przekaz, reasumując jest tam 92% pierwotnych treści. Nie porównój jakiegos avatara do przejść międzywymiarowych, bo nie wiesz co piszesz.

Portret użytkownika Gajdzioch

Witaj.   Co do przekazu to

Witaj.
 
Co do przekazu to powiedz proszę skąd masz takie informacje, że to od AA Uriela, z drugiej strony ciekaw jestem czy dla AA ma to znaczenie czy będziemy wiedzieć czy to od Niego czy od innego AA, a może ważne jest aby ten przekaz do nas dotarł, a prawami autorskimi się już tak nie przejmują? Wink
 
Natomiast co do filmu to w żadnym przypadku nie miałem zamiaru porównywać go z przejściem między Wymiarami. Ale w filmie pokazana jest wędrówka Świadomości.
 
Każdy kanał musi przepuścić treść przekazu przez filtr swoich przekonań, a co do tych 8% to też nie upierałbym się bo nigdy do końca nie wiemy ile % procent przekazu jest nienaruszone przez medium.
 
Pozdrawiam.

Dalajlama zapytany o to, co najbardziej zadziwia go w ludzkości odpowiedział: "Człowiek, ponieważ poświęca swoje zdrowie by zarabiać pieniądze. Następnie poświęca swoje pieniądze by odzyskać zdrowie. Oprócz tego jest tak zaniepokojony swoją przyszłości

Portret użytkownika elo

Endor dziękuję ci za

Endor dziękuję ci za przeprowadzenie egzorcyzmu na tym forum. Jest dokładnie jak piszesz, my sami jesteśmy jak owieczki zamieszkujące tę cudowną planetę, która jest przecież czyjąś prywatną własnością nie wiemy co się dookoła nas dzieje, nie wiemy jakie plany ma właściciel tej planety, jedynie beczymy jak te owce gdy nas strzygą i doją oraz mordują. Tak naprawdę nadzieja jest w stwórcy albo w wyższych istotach które możne zechcą jakoś pomóc owieczkom. "Proście a zostanie wam to darowane." Tak jestem pewien, że tylko tędy droga, w pokorze, nadziei i oddaniu się miłości dla przejawów wszelakiego życia.

Portret użytkownika Endor

Egzorcyzm ma działanie dla

Egzorcyzm ma działanie dla tych co mają potrzebę jego stosowania lub poszukują pomocy od zniewolenia ufo duchami, ludzie na tym portalu sami nie wiedząc stają sie podatni na kontakt z ufo bo ufo może się kontaktować przez internet, oni mają takie możliwości a kontakt może być taki że ludzie pogrążają się nieświadomie coraz bardziej w ezoteryzmie ufo i pochodnych zjawiskach które są niebezpieczne z duchowego punktu widzenia. Zbawiciel Chrystus Pan wielokrotnie ostrzegał nas przed zwiedzeniem a w Biblii jest wiele na temat zagrożeń duchowych. Pozdrawiam.

Bóg stworzył nieskończone ilości istot rozumnych o różnych szczeblach bytowania. Choć rozumem nie można dowieść istnienia Aniołów, to jednak można wskazać na odpowiedniość ich istnienia.

Portret użytkownika kol

Jak powiem prawdę, to mnie

Jak powiem prawdę, to mnie wyśmiejecie. To co wleciało tam jest zaopatrzeniem dla gadów żyjących pod ziemią. Dostarczane jest to przez portal hiper przestrzenny zawarty w naszym Słońcu. Gady opanowały podobną planetę do naszej, przenoszą się tam, bo tutaj zapowiadają się nieciekawe zmiany.
W niedługim czasie zostanie ta informacja podana do publicznej wiadomości, dopiero jak usłyszycie w TV, że faktycznie mamy kontakt z inną cywilizacją i oni nam pomagają o wielu lat to dopiero uwierzycie. Teraz macie klapaki na oczach zakładane już w pierwszych latach nauki, ten proces zaczyna się już od podstawówki.
Jeden mądry powiedział - Prawda Was wyzwoli - miał rację w 100%

Portret użytkownika Xystos

problem ograniczajacy

problem ograniczajacy poznanie
jest nasza pycha,ze posiadamy
niepodwazalna wiedze,o wszystkim
zapominajac o fakcie ze swa wiedze
kreslimy swiadomoscia naszej niewiedzy

chcesz poznac ? nie neguj !

Portret użytkownika Alena

    V Konferencja Wolnch

    V Konferencja Wolnch Ludzi  Dionizy Pietron   /You tube/                                                           Wyklad mowi o nowych niesamowitych technologiach,juz dostepnych na Ziemi.

Portret użytkownika kamikadz7

  W imię Jezusa i w mocy

 
W imię Jezusa i w mocy Ducha Świętego,
zatrzymuję i używam Twojej władzy,
którą mi dałeś jako napełnionemu
Duchem Świętym chrześcijaninowi.
Mając tę władzę przełamuję moc zła panującą
nad moimi przodkami .....a która to władza a raczej uzurpacja pozwoliła dawnym chrzescijanom wybić w pień ludy pogańskie mające o wiele większy szacunek do natury, poprawny stosunek do seksualnosci człowieka dzięki czemu nie było takich skrzywień psychicznych i uchybień w ekologii jak dziś, i oby to sie szybko odwróciło tak mi dopomóż .... szatan*?
* szatan- uosobienie nieprzewidywalnych sił natury i psychiki kobiety nazwane tak na potrzeby schizofrenicznego katolicyzmu .
 

kamikadz7

Portret użytkownika promień

Przychodzą mi różne myśli do

Przychodzą mi różne myśli do głowy  w związku z tym. Wszystko zależy od tego czy obcy nam sprzyjają. Jeżeli nam sprzyjają to chcą pomóc. Należałoby taki wulkan wziąć pod lupę i obserwować co się będzie działo. Może chcieli ten wulkan zatkać, albo sprawdzić co się stanie jak zatkają, jeżeli tak to gdzieś ta energia musi się rozprężyć, albo rozsadzi wulkan albo przemieści się w inne miejsce. No jeżeli nie rozsadziło to może chcieli zbadać temperaturę wulkanu do jakiego stopnia może żar stopić jakiś tam materiał. Może jest to dla nich jakaś atrakcja turystyczna, nie posiadają wulkanów, albo chcą pobrać jakieś próbki do badania. Wlatują tam i wylatuja, może jest to dla nich zabawa "igrają z ogniem". Jeżeli jest to cywilizacja na wyższym poziomie to może traktują nas jak labolatorium do badania. Może mieszkają w innej czasoprzestrzeni ? Może nauczyli sie przekraczać granice przestrzeni jeżeli jest ona wielowymiarowa. Ciekawe jak oni nas widzą. Czy widzą nas jako ludzi. Czy patrzą tak jak my patrzymy. My też mamy różne labolatoria na ziemi i badamy co się da. Penetrujemy Marsa, księżyc, szukamy innych planet. Wiemy, że tam w kosmosie człowiek czuje sie inaczej, zmienia się. Czy potrafilibysmy sie przystosować? A tak jeszcze chciałam się podzielić taką myślą, wiemy, że galaktyki poruszają się spiralnie i przyszło mi do głowy, gdybyśmy tak spiralnie sie poruszali w przestrzeni to może byśmy skrócili czas dotarcia do innych planet. Tylko trzeba trafić na właściwy tor. Te spodki jak się poruszają to nie wprost jak nasze samoloty, czy rakiety tylko zataczają koła, tak jakby kręcili się wokół własnej osi jednocześnie poruszając się do przodu. Jak bąk tyle, że wpowietrzu i jeszcze ktoś tym steruje. Może być, że część pojazdu porusza się w kółko - jakaś siła napędowa a część jest stała.  Jeżeli nasi przechwycili ich pojazdy to pewnie rozgryzają to jak oni się poruszają. A może są cywilizacją żyjącą w jakiejś równoległej przestrzeni czy innej przestrzeni i czasem przekraczaja naszą przestrzeń - czy czasoprzestrzeń. Co o tymmyślicie.

Portret użytkownika Roobaczkowa

Promyku! Takie obracanie się

Promyku! Takie obracanie się wokół własnej osi może dać namiastkę grawitacji tam gdzie jej prawie nie ma. Jeżeli pojazd taki miałby poruszać się daleko od planet, to by było bardzo przydatne. W atmosferze ziemskiej, gdy pojazdy schodzą nisko, to już nie jest  potrzebne ale może ich konstrukcja nadal narzuca taki rodzaj wirowania. Niektóre projekty wielkich pojazdów kosmicznych, które nigdy nie zostały zrealizowane, właśnie w tym celu zakładały ruch obrotowy wokół własnej osi. To mogłoby więc zapobiegać  klopotliwemu stanowi nieważkości.   Nie jestem tylko pewna, czy w małej skali - w przypadku małych obiektów to też działa. Takie bardzo szybkie obroty mogą też prawdopodobnie utrudniać wykonywanie dokładnych - niezamazanych zdjęc i filmów, co bardzo często obserwujemy.

Portret użytkownika Roobaczkowa

Jeżeli chodzi o ten konkretny

Jeżeli chodzi o ten konkretny przypadek można by określić kształt tego obiektu jako pręt. Czytając dokładne opisy wszystkich dziwnych zjawisk pojawiających się w miejscach tzw. ,,objawień maryjnych"  spotkałam się z opisami mówiacymi o wpadaniu (w tym przypadku) w glebę obiektów określanych jako - ,,pręty". Raz czytałam o jednorazowym wniknięciu w ziemię wiekszej ilości takich prętów. Oględziny miejsca w tym przypadku nie dały żadnego efektu. Pręty musiały się zapaść zbyt głęboko by można było je potem namierzyć w glebie, wyciągnąć i zbadać.  Piszę o tym dlatego, bo jeżeli to to samo zjawisko, które było już obserwowane w miejscach  objawień i kultu maryjnego, to należałoby się zastanowić czy nie istnieją powiązania między zjawiskiem UFO a tymi religijnymi manifestacjami. Należy również podkreślić, że objawienia maryjne i objawienia Jezusa i świętych chrześcijańskich nie są  jedynymi. Takie same zjawiska występują na terenach na których ludzie wyznają najróżniejsze religie i manifestują się tam postaci znane z bardzo różnych kultów.  

Portret użytkownika promień

Niesamowite. Ja mam wrażenie

Niesamowite. Ja mam wrażenie że oni chcą poznać naszą cywilizację, nie tylko ziemię, ale kultrę obyczaje, religie. Ja mam wrażenie, ze oni tu nam wysyłają jakieś hybrydy, nie wiem albo oni robili jakieś eksperymenty na sobie na swoim kodzie, w każdym razie są dziwni, przeważnie bez ciuchów, albo w kombinezonach. Widziałama kieydyś zdjęcie miał ręce jak płetwy. Płetwy do pływania, albo coś z ptaka. Ja myślę, że oni są przerobieni. Czyż i u nas nie robią już takich ekesperymentów? Człowiek - zwierze. Ludziom rośnie śierść, obrzydliwe. Myślę, że nie wolno mieszać gatunków. Powinno powstać prawo obrony gatunków. Ptak to ptak, zwierze to zwierze, inaczej będziemy jakimiś zwyrodnialcami,  dokąd to biegniemy.

Portret użytkownika TiqsiW.

To nie koniecznie kosmici,a

To nie koniecznie kosmici,a raczej technologia wojskowa:) zeby bardziej rozjuszyc wulkan moze jakims wladzą na tym zalezy,albo jakies badania pseudo naukowcow.
A bardziej prawdopodobne to fake bo nawet dym z wulkanu sie nie ruszył i nawet piksle z lancy zostaly na koncu za wulkanem lol hahah przypatrzcie sie.:D

Portret użytkownika Chipcio

" Panie, staję przed Tobą i

" Panie, staję przed Tobą i wyznaję, że moi przodkowie
mogli być zaangażowani w okultyzm, spirytyzm,
czary i wszelkie sposoby szukania informacji
z zakazanych źródeł."
Powiem więcej: " nie MOGLI, a napewno BYLI "
Mówię tutaj o TWOICH przodkach.

Portret użytkownika normalny

Najpierw chciałem napisać, że

Najpierw chciałem napisać, że to pewnie jakaś rakieta samonaprowadzająca, ale potem dotarlo do mnie, że to cygaro miało KILOMETR DŁUGŁOŚCI i ŚREDNICĘ 200 METRÓW. Gdyby taki filmik ktoś wrzucił na YT to powiedziałbym, że fake. Ale tu jest kawał materiału o nim w oficjalnej TV. Chyba, że ten materiał jest jakoś sprytnie przerobiony, a w rzeczywistości mowa o czymś zupełnie innym. Ale jeżeli nie to ja sobie nie wyobrażam niczego zbudowanego przez człowieka o takim kształcie i rozmiarach. I najważniejsze - to coś leciało z ogromną precyzją. Z pewnością nie był to też meteoryt bo przecież nastąpiłby wybuch. Obłęd jakiś... skupmy się na ostatecznym ustaleniu czy ten materiał to fake czy nie, a potem można rozważać dalej.

Strony

Skomentuj