Naukowcy nie potrafią ustalić, jaki obiekt wleciał do krateru wulkanu Popocatepetl

Kategorie: 

Kadr z nagrania kamery obserwującej wulkan Popocatepetl

Naukowcy nie są w stanie dać racjonalnego wyjaśnienia dla tego, co stało się niedawno w obrębie krateru wulkanu Popocatepetl. Niezidentyfikowany obiekt latający o średnicy 200 metrów, dosłownie wleciał w wielką prędkością do krateru czynnego wulkanu Popocatepetl.

 

Obiekt był prawdopodobnie cylindryczny, ale ze względu na wysoką prędkość lotu, trudno jest stwierdzić to w sposób zdecydowany.  Na nagraniu wyraźnie widać, że głowica tego UFO jest czarna. Widać też, że cylinder emituje blask. Pojawiły się niestworzone teorie zakładające, że do krateru wpadł meteoryt. Oczywiście można wierzyć, w co się chce, ale doprawdy trudno o dobitniejszy dowód na poparcie tezy, że wulkany stanowią otwory wlotowe do podziemnych baz.

Ludzkość nie potrafi spenetrować skorupy ziemskiej dowiercając się do mniejszej głębokości niż kilkanaście kilometrów. Wulkany stanowią podobną zagadkę i o ile ktoś posiada odpowiednia technologię do przetrwania ciepła tam panującego (na przykład w postaci jakiegoś pola siłowego) to stanowią przykrywkę idealną.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika baca

no właśnie! musze Ci Normalny

no właśnie!
musze Ci Normalny przyznać racje bo chyba rzeczywiscie ten temat badają tylko i wyłącznie los astronomos i śledzą nerwowo los reporteros - chyba dlatego bo wśród tamtejszych los lemingos bezrobocie wyniosło już powyżej 25 procentos i jakoś trzeba odwrócić ich uwagę od los kryzysos na jakieś zjawiska paranormales.

Portret użytkownika Gajdzioch

Przeczytajcie proszę ten

Przeczytajcie proszę ten przekaz , który został podyktowany przez AA Michała za pomocą channelingu:
 
http://soulowicz.wordpress.com/2012/10/27/archaniol-michal-nauczcie-sie-miec-tyle-wiary-w-siebie-ile-my-jej-mamy/
 
Dopóki uważałem, że Jestem tylko człowiekiem to towarzyszył mi lęk i obawy ale kiedy zrozumiałem, że Jestem nieśmiertelną Istotą i obecnie Inkarnowałem na Ziemię wszystko się zmieniło.
J. Cameron w "Avatarze" pięknie pokazał jak możemy wędrować jako Świadomość, to że ktoś umiera jest jedynie porzuceniem ciała fizycznego ale nasze Życie nigdy się nie skończy.
Polecam film "Nosso Lar", który jest nakręcony na podstawie książki brazylijskiego medium Chico Xaviera, a książka ta została spisana pismem automatycznym i podyktowana przez Istotę z Wyższego Wymiaru. Jest jeszcze film pod tytułem "Chico Xavier" pokazujący niełatwe życie medium.
 
Mamy ogromną pomoc ze Świata Duchowego, Wyższych Wymiarów i innych Cywilizacji ale dla niektórych i tak to za mało bo nikt nie pokazał tego w TVN-ie, więc tego nie ma Smile
 
Pozdrawiam.

Dalajlama zapytany o to, co najbardziej zadziwia go w ludzkości odpowiedział: "Człowiek, ponieważ poświęca swoje zdrowie by zarabiać pieniądze. Następnie poświęca swoje pieniądze by odzyskać zdrowie. Oprócz tego jest tak zaniepokojony swoją przyszłości

Portret użytkownika baca

A ja ci polecam islam - też

A ja ci polecam islam - też został nakręcony według medium Mahometa i daje faze jak po dobrym zielu.
skoro lubisz sobie nasrywać w głowę - spróbuj razem ze swoim masonem-Cameronem - może przejdziecie w wyższy wymiar i Iloraz Debilizmu wam podskoczy.

Portret użytkownika Andrzej1

Ten przekaz jest od arch

Ten przekaz jest od arch Uriela (jeżeli medium nie potrafi rozpoznać od kogo jest przekaz to nie powinno się zabierać za takie sprawy), dodatkowo jest 8% własnych myśli tego który pisał ten przekaz, reasumując jest tam 92% pierwotnych treści. Nie porównój jakiegos avatara do przejść międzywymiarowych, bo nie wiesz co piszesz.

Portret użytkownika Gajdzioch

Witaj.   Co do przekazu to

Witaj.
 
Co do przekazu to powiedz proszę skąd masz takie informacje, że to od AA Uriela, z drugiej strony ciekaw jestem czy dla AA ma to znaczenie czy będziemy wiedzieć czy to od Niego czy od innego AA, a może ważne jest aby ten przekaz do nas dotarł, a prawami autorskimi się już tak nie przejmują? Wink
 
Natomiast co do filmu to w żadnym przypadku nie miałem zamiaru porównywać go z przejściem między Wymiarami. Ale w filmie pokazana jest wędrówka Świadomości.
 
Każdy kanał musi przepuścić treść przekazu przez filtr swoich przekonań, a co do tych 8% to też nie upierałbym się bo nigdy do końca nie wiemy ile % procent przekazu jest nienaruszone przez medium.
 
Pozdrawiam.

Dalajlama zapytany o to, co najbardziej zadziwia go w ludzkości odpowiedział: "Człowiek, ponieważ poświęca swoje zdrowie by zarabiać pieniądze. Następnie poświęca swoje pieniądze by odzyskać zdrowie. Oprócz tego jest tak zaniepokojony swoją przyszłości

Strony

Skomentuj