Naukowcy nie potrafią ustalić, jaki obiekt wleciał do krateru wulkanu Popocatepetl

Kategorie: 

Kadr z nagrania kamery obserwującej wulkan Popocatepetl

Naukowcy nie są w stanie dać racjonalnego wyjaśnienia dla tego, co stało się niedawno w obrębie krateru wulkanu Popocatepetl. Niezidentyfikowany obiekt latający o średnicy 200 metrów, dosłownie wleciał w wielką prędkością do krateru czynnego wulkanu Popocatepetl.

 

Obiekt był prawdopodobnie cylindryczny, ale ze względu na wysoką prędkość lotu, trudno jest stwierdzić to w sposób zdecydowany.  Na nagraniu wyraźnie widać, że głowica tego UFO jest czarna. Widać też, że cylinder emituje blask. Pojawiły się niestworzone teorie zakładające, że do krateru wpadł meteoryt. Oczywiście można wierzyć, w co się chce, ale doprawdy trudno o dobitniejszy dowód na poparcie tezy, że wulkany stanowią otwory wlotowe do podziemnych baz.

Ludzkość nie potrafi spenetrować skorupy ziemskiej dowiercając się do mniejszej głębokości niż kilkanaście kilometrów. Wulkany stanowią podobną zagadkę i o ile ktoś posiada odpowiednia technologię do przetrwania ciepła tam panującego (na przykład w postaci jakiegoś pola siłowego) to stanowią przykrywkę idealną.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Gość

Po pierwsze, to może być

Po pierwsze, to może być czysty fake.
Po drugie, jaki jest dowód, że to coś wleciało do krateru? Moim zdaniem, filmik jest dowodem na to, że nie wleciało (jeśli już, to spadło po przeciwnej stronie wulkanu, w stosunku do fotografującego). Dlaczego tak uważam? Otóż... jak to się dzieje, że obiekt tej wielkości wpada do krateru i nijak nie wpływa to na dym wydostający się z wulkanu.. nie pojawia się żadne zawirowanie, żaden dodatkowy piuropusz dymu nie bucha w górę... niemożliwe.
 
Słowem, albo fake (najbardziej prawdopodobne, obiekt wygląda na "nałożony" w programie do obróbki wideo), albo coś spadło za wulkanem.
 

Portret użytkownika Jimmyee

Wszystko jest możliwe. Także

Wszystko jest możliwe. Także i to, że ten obiekt może być całkowicie niezależny od otaczającego świata fizycznego. Możliwe, że wykorzystuje napęd, który nie wpływa w ogóle na atmosferę.
Zresztą... Po gówno mieliby robić taki fotomontaż?

Portret użytkownika promień

Dwieście metrów to dość długi

Dwieście metrów to dość długi obiekt. Hmmm .. .Obiekt obiektem ciekawe co się w związku z tym stało, czy wulkan przestał być aktywny, czy ktoś to obserwuje, jakie tego mogą być skutki, czy się ktoś zastanawiał. Chcieli go zatkać, czy wpuścili tam coś ? Jeżeli tam panuje wysokie ciśnienie to czemu nie wyżuciło tego obiektu do góry. A jeżeli obiekt się stopił? A może tam wrzucili jakieś swoje śmieci, może to dłuuuuugi termometr. A mooooożeeee to zatykają nam te wulkany, żeby nasza ziemia się poszerzyła, albo żeby ją rozzsadziło. Albo są ciekawi co się stanie jak go zatkają. No chyba bazą to napewno nie jest, przecież tam są trujące gazy. A może udrażniają nam te wulkany, co by dymiły powoli i nie były bardziej groźne niż są i tooooo wydaje mi się najsensowniejsze. Pozdrawiam.

Portret użytkownika normalny

Czy jakiekolwiek inne media

Czy jakiekolwiek inne media mówią o tym cygarze? Są jakieś relacje, wywiady z naukowcami, cokolwiek? Bo jeśli wszystko co mamy to ten hiszpański materiał to jest to po prostu fake, bardzo dobry, ale fake.

Portret użytkownika Jimmyee

Zapomniałeś o masonerii?

Zapomniałeś o masonerii? Wątpie, że jest im na rękę ryzyko ujawnienia kolejnych intrygujących tajemnic dotyczących UFO Wink Biorąc pod uwagę fakt, że cała telewizja jest w ręku masonów (większość stacji) można wywnioskować, że w mediach raczej nie usłyszymy o tym na szeroką skalę.

Strony

Skomentuj