W Kolumbii pojawiło się dziecko uważane za opętane przez diabła

Kategorie: 

Źródło: noretreat-philip.blogspot.com

Rodzice z Kolumbii wierzą, że ich syn jest dzieckiem diabła. Bezprecedensowe zdarzenie miało niedawno miejsce w miejscowości Lorica w Kolumbii. Rodzice noworodka twierdzą, że ich dziecko zostało "opętany przez diabła".  Według 28-letniej matki chłopca, Any Feria Santos, dziecko rzekomo zaczęło chodzić w wieku jednego miesiąca i jest w stanie wykręcić w powietrzu płomienie ognia, czego dowodem są nadpalone elementy kanapy, którą malec szczególnie sobie upodobał.

 

Młoda kobieta opowiada te historie z dużą pewnością siebie.  Reakcja sąsiadów była nad wyraz dziwna, ponieważ uznali dziecko za demona i rzucali kamieniami w ich dom.   Jednak lekarze, którzy badali dziecko, twierdzą, że ślady ognia na jego ciele, nie mają związku z jego "diabelskim pochodzeniem".  Specjaliści uważają, że jest to konsekwencją złego traktowania dziecka przez rodziców., którym zagrożono konsekwencjami.

 

Matka chłopca, Ana Feria Santos powiedziała kolumbijskiej stacji radiowej RCN, że dziecko urodziło się około miesiąc temu, jednak szczególnej radości to macierzyństwo nie dało.  Według Ana, bardzo szybko w jej świadomości szczęście zamieniało się w strach i lęk.  Kobieta zwróciła uwagę na pewne "anomalie" zachodzące u jej dziecka, tak, że ostatecznie doszła do wniosku, że jej dziecko zostało jakoś opętane przez diabła. Według kobiety dziecko, gdy miało tylko jeden miesiąc, rzekomo nauczyło się stać, a nawet chodzić.  Twierdzi ona, że noworodek zachowuje się tak jak się to przedstawia w filmach, w których niepokoi zły duch.  Chłopiec podobno wędruje po domu z pokoju do pokoju, wydaje dziwne chichoty, co przeraża domowników.

 

Szczególnie uderzające jest to, że dziecko stoi pewnie jak dorosły, chodzi, a nawet biega po domu, jakby miało kilka miesięcy, i było o wiele starszym chłopcem. Szokująco brzmią informacje podawane przez domowników, którzy twierdza, że chłopiec często chowa się w różnych miejscach, pod łóżkiem, w szafie, a nawet dostaje się do pralki i lodówki.

 

Odpowiednie służby socjalne, oraz policja w Kolumbii, po zbadaniu dziecka, doszły do wniosku, że na dłoniach chłopca, naprawdę, mają miejsce ślady w postaci niewielkich oparzeń.  Jednakże, organy ścigania są przekonane, że za ich pochodzenie odpowiada tylko ojciec i matka wina, a nie zjawiska paranormalne. Władze wydały oficjalne ostrzeżenie dla rodziców, że jeśli znajdą się dowody winy kobiety i jej męża, parze grożą surowe kary z pozbawieniem wolności włącznie.

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika ja

po prostu trzeba by tam kogoś

po prostu trzeba by tam kogoś wysłać z kamerą. Skoro rodzice mówią o nim takie rzeczy, że ma jeden miesiąc i chodzi to albo są na prochach, albo dziecko jest starsze, albo rzeczywiście jest jakimś wyjątkiem. Zdarzały się różne jednostki. Nie można wykluczyć, że ma uaktywniony jakiś gen albo coś takiego. Nie ma co deliberować. Policja zamiast ich straszyć powinna wziąć dziecko na próbę do jakiegoś szpitala albo kogoś innego i sprawdzić co się dzieje. Jeżeli ma miesiąc i biega to na pewno nie jest typowym dzieckiem. 

Portret użytkownika baca

jako że dobrej koki rodzicom

jako że dobrej koki rodzicom w Kolumbii podczas ciąży na pewno nie brakowało, dobrej religii też, bo tam co drugi koleś ma na imie Jezus a co druga wiocha nazywa sie Santa Maria lub podobnie - anallabetyzm także posiadają na przyzwoitym poziomie skoro edukację pobierrają z filmów o opętaniu a więc nie ma się co martwić - przy takich waruniach rozwoju na sto procent wyrośnie im mały słodki podpalacz
na pewno będzie dobrym ministrantem

Portret użytkownika normalny

Zdecydowanie popieram. Po

Zdecydowanie popieram. Po dobrej, kolumbijskiej działce to nie takie rzeczy ta matka widzi. Dziecko może nie tylko biegać ale i fruwać albo znikać na klaśnięcie rąk. Zianie ogniem, plucie jadem, a nawet wspólne wycieczki na krańce Wszechświata nie będą problemem. Patologia robi dzieci i potem tak się to kończy. Dlatego od wielu lat byłem, jestem i będę zwolennikiem kontroli narodzin. Brzmi strasznie, ale to po prostu powinno odsiewać patologię, ludzi chorych psychicznie, obciążonych genetycznie, ćpunów i innych świrów od przywileju posiadania potomstwa. Sito powinno być dość szerokie na początku i stopniowo zawężane. I niech mi ktoś powie, że nie mam racji. Tylko rzeczowe argumenty poproszę. Skoro wiadomo, że nie mniej niż 50% dzieci poczętych to "wpadki" prymitywów parzących się dzień i noc dla zabawy. I tacy ludzie najczęściej zostają rodzicami całkowicie bez przygotowania i pojęcia o tym. To jest masakra i przyczyna wielu problemów społecznych.

Portret użytkownika oswiecony

pewnie maly super man sie

pewnie maly super man sie urodzil hahah choc tak sobie mysle ze fajnie by tak bylo by dzieci juz chodzily jak tylko sie urodza ale niestety my ludzie w porownaniu do zwierzat jestesmy cofnieci w rozwoju

Portret użytkownika Lucifer

Widać że w Kolumbii ciemnota

Widać że w Kolumbii ciemnota straszna panuje. Dziwię się że do tej pory Ci Ludzie nie otworzyli oczu i nie wiedzą skąd pochodzi ta ich "cudowna" re-ligia.
Otóż tak Naprawdę, wszystkie re-ligie na świecie, to Demoniczna Manipulacja, mająca na celu, poniżenie człowieka. Czasami istoty duchowe niskiego stopnia, ujawniają się niektórym ludziom co większość nazywa "objawieniami". Nie szukajcie diabłów daleko, gdyż w Polsce większa cześć społeczeństwa, co niedzielę. oddaje im pokłon.
 

Strony

Skomentuj