Dziwny cylindryczny obiekt wyleciał z krateru wulkanu Popocatepetl

Kategorie: 

Kadr z nagrania monitoringu wulkanu Popocatepetl

Gdy 26 października tego roku do krateru wulkanu Popocatepetl wleciał jakiś cylindryczny obiekt zapanowała konsternacja. Media meksykańskie nie mogły zignorować tego zjawiska, ale rozmaici eksperci wygłaszali różne dziwne teorie jak na przykład to, że do wulkanu wleciał meteoryt. No cóż 15 listopada ten " meteoryt " postanowił jednak wylecieć z krateru.

 

Niespodziewany wylot cylindrycznego obiektu nastąpił 15 listopada około 5 rano czasu lokalnego. Wulkan Popocatepetl jest pod ścisłą obserwacją, ponieważ jego ewentualna erupcja lub duża emisja popiołu może spowodować zakłócenia w stolicy kraju, Mexico City. To, dlatego właśnie udało się uchwycić moment wpadnięcia i wylotu obiektu z krateru.

Pojawiły się też spekulacje, że podobny obiekt widziano w amerykańskim stanie Kentucky. Nikt nie zdementował, że do wlotu i wylotu obiektu doszło. Jeśli nie pojawi się sensowne wyjaśnienie mamy dowód na to, że coś dzieje się pod ziemią a wulkany mogą stanowić wrota do podziemnych baz.

 

 

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika baca

nie śmiejcie się bo sprawa

nie śmiejcie się bo sprawa jest poważna
jak będziecie budowac kiedyś dom i będziecie mieli na trawniku swój własny prywatny krater to wtedy zrozumiecie że nie ma nic zabawnego kiedy nocami po kryjomu coś wlata i wylata.
monitoring oczywiscie nic nie daje i nalepsze są stare jak świat strategicznie umieszczone deski nabijane gwoździami - bo gwarantują bezcenną minę u każdego Szaraka Smile

Strony

Skomentuj