Nieznany pasożyt pożera penisa mężczyzny od wewnątrz. Uwaga, drastyczne!!

Kategorie: 

fedpost.ru

Mieszkaniec Tembisa w Republice Południowej Afryki od sześciu miesięcy przeżywa „piekło”. Przyczyną jego cierpienia jest nieznane stworzenie, który osiedliło się w męskich genitaliach. Lekarze przez długi czas nie potrafili postawić właściwej diagnozy.

 

Początkowo zaatakowany człowiek czuł dyskomfort w okolicy narządów płciowych. Afrykanin kontrolował swoją męskość. Nie było widać żadnych objawów wskazujących na chorobę. 52 - latek nie był świadomy, że z dnia na dzień w jego ciele rozwija się groźny, nieznany pasożyt, ale szukał pomocy u lekarzy. Początkowo przypisywano mu rozmaite antybiotyki. Te jednak nie powodowały ulgi ani poprawy. Mieszkaniec Tembisa zaczął krwawić. Przerażony tym, co się dzieje z jego męskością, udał się do czarowników i szamanów.

 

W tym czasie zarzucono mu, że powodem jego dolegliwości mogą być kontakty z rożnymi kobietami, ale on nie był nawet zdolny do stosunków seksualnych z własną żoną. Niektórzy medycy sugerowali, że nieszczęśnik ma raka. Groziła mu amputacja jąder. Na leczenie Afrykanin wydał wszystkie swoje oszczędności. Kupował kosztowne leki, opłacał lekarzy i znachorów. Lokalni eksperci dalej próbują pomóc mężczyźnie, ale efekty są mizerne. Człowiek ten siedzi w domu patrząc, jak jego męskość jest zjadana przez żywe stworzenie, które rośnie pod skórą penisa i już osiągnęło wielkości ludzkiego kciuka.

 

Źródło: http://www.myzimbabwe.co.zw

Ocena: 

1
Średnio: 1 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika pulsar

To co admin pisze to choroba

To co admin pisze to choroba wywołana zakażeniem przywrami z grupy Schistosoma.

Ale są i inne zwierżeta lubiące męski członek:
Kandyra (Vandellia cirrhosa) - Vandellia cirrhosa zyskała złą sławę ryby wpływającej do dróg moczowyh ludzi. Kierująca się pod prąd wypływającego moczu ryba dostaje się do cewki moczowej i wpada w pułapkę, z której nie może już wyjść. Ryba ginie, ale usunąć ją można wyłącznie operacyjnie. Prawdopodobnie kandyrę przyciąga zapach mocznika.
 

Portret użytkownika jaro

Kolega pulsar prawde

Kolega pulsar prawde pisze!!
W gujanie na koloni;)  i instruktorzy przestrzegali nas przed nimi...
Do moczu i do krwi ciagna .Ale tam w "jungle" jest duzo gorszych bestii,ktore czekaja na nasz blad.
 

Portret użytkownika baca

Masakryczna sprawa ten

Masakryczna sprawa ten artykuł, tak sobie sprawdziłem jakie są objawy i oto co wychodzi:
guzy, wzdęcia, dolegliwosci serca, stany zapalne, niestrawnosć, nadmiar tłuszczu, uszkodzenia komórek, kłopoty z płodnością, reakcja immunologiczna (obronna), utrata krwi, rozdrażninie, bezsenność, chroniczne zmęczenie, zgrzytanie zębami, apatia, utrata pamięci, depresja, cukrzyca, astma, spadek energii, osłabienie, bóle głowy, nerwica...
takie są właśnie niektore tylko objawy obecności pasożytów i niech ktoś mi powie że cała Europa nie jest zarażona.

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Strony

Skomentuj