"Bogowie" z przeszłości mogli prowadzić zaawansowane eksperymenty genetyczne

Kategorie: 

Wizerunki pół ludzi i zwierząt są powszechne w Starożytnym Egipcie

Wizerunki bogów z głowami zwierząt i ciałem ludzkim znajdują się w pozostałościach wielu starożytnych kultur. Bardzo możliwe, że te stworzenia nie były tylko alegoriami wynikającymi z uwarunkowań religijnych, lecz są odzwierciedleniem wyników zaawansowanych eksperymentów genetycznych przeprowadzonych w prehistorii.

 

Połączona australijsko-amerykańska ekspedycja antropologiczna prowadziła badania malowideł naskalnych wykonanych rzekomo przez prymitywnych ludzi z Australii i Afryki Południowej. Znaleziono niedawno ponad pięć tysięcy wizerunków z epoki kamienia, wśród których znajdują się szkice istot będących pół-człowiekiem, pół-zwierzęciem. Często natrafiano na wizerunki ciał zwierząt z głową człowieka lub głowy byka i tułowia człowieka.  Rysunki tych nieznanych stworzeń wykonano, co najmniej 32 tysięcy lat temu.

Antropolog z Cambridge historyk Christopher Chippendale i Paul Tacon z Sydney, którzy badali starożytne glify, doszli do wniosku, że prymitywni malarzy malowali tajemnicze istoty "z natury". Oznacza to, że przedstawiali to, co widzieli na własne oczy.  Warto zauważyć, że prehistoryczni Australijczycy i Afrykanie żyli na różnych kontynentach, a wykonane przez nich rysunki naskalne przedstawiają praktycznie te same rzeczy.  Szczególnie jednak zaskakujące, jest to, że w Australii, naukowcy odkryli obrazy centaurów.  Jak australijscy Aborygeni mogli poznać istotę konia z torsem człowieka nie jest znane, zwłaszcza, że koni nie było wtedy na tym kontynencie.

 

Biorąc pod uwagę mnogość dowodów można założyć, że w czasach starożytnych wśród mieszańców tej planety żyły jakieś chimery pół ludzi i zwierząt naprawdę.  Ufolodzy uważają, że te tajemnicze istoty to wynik eksperymentów genetycznych wykonywanych przez obce cywilizacje operujące na Ziemi. 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika hopsiup

Panie Baco. Wiesz, że

Panie Baco. Wiesz, że dogmatem czyli prawdą wiary jest też wiara, że Bóg nie istnieje. Pańska wiedza religijna, Panie Baco, biorąc pod uwagę, jakże inspirujące pańskie: "pan bozio", sytuuje się na poziomie trzy- , czterolatka. Już nawet dzieci w pierwszej klasie szkoły podstawowej rozumieją więcej.

Portret użytkownika baca

Hopsiup od dawna mam totalnie

Hopsiup od dawna mam totalnie odśmiecony umysł z dogmatów, paradogmatów i wszelkich religijnych bredni. nawet nie zamierzam tracić czasu na te bzdury.
szkoda mi was katolicy, naprawdę, bo pomimo ze macie szczere i dobrotliwe serduszka to niestety ale nie zdajecie sobie nawet sprawy ze pięciu ostatnich papieży to czystej wody sataniści. watykan to jest dosłownie imperium zła a syjoniści to tylko ich niedobry piesek. piesek od zarabiania pieniędzy.
to oni na was żerują nie ja.
to oni żyja waszym kosztem. nie ateiści.
to oni wam wkładają kupę do głowy, nie tacy jak ja.
tacy jak ja chcą was tylko życzliwie ostrzec - kościół tak samo, jak USA jak Rosja jak Polska i kilkadziesiąt innych krajów jest jedynie okupowany przez luceferiańskie pieski. nie jest tym na co wygląda. to tylko maska. taka sama jak "polski" rząd.
 

Portret użytkownika Bars

Masz w 100 % rację ! ja także

Masz w 100 % rację ! ja także - o ile mogę - wyjasnia to wyznawcom watykanskim czym naprawde jestta instytucja i jak koszmarnieszkodliwe egregory onatworzy ktore niszczą wlsnie jej wynawców... Niestety, zaślepienie i zapętlenie watykańczyków jest tak ogromne, że są gotowi spalic na stosie kazdego kto osmieli sie im rozjasnic w ich zakutych łepetynach.... Niech sie więc smaża w swoim wlasnym piekiełku ... 

Portret użytkownika nanashi

Masz rację Panie Baco, ja też

Masz rację Panie Baco, ja też nie wierzę w żadne religie. Co do malowideł. Jak Marvel malował postacie Spidermana czy inne też widział je na żywo? Raczej wątpię, chyba że się narkotyzował. Ja nawet mam wątpliwości co do tego ile Ziemia ma rzeczywiście lat, bo datowanie węglem odpada, bo Słońce wystrzeliwuje w nas cząstki które mają wpływ na okres połowiczego rozpadu.

Portret użytkownika XMan

Błedy w konstrukcji naszego

Błedy w konstrukcji naszego DNA są dowodem na to ,że nie jest to twór samoistny.Ktoś to stworzył i grzebał w nim .Widać ,że nie do końca wszystko poszło po jego myśli skoro rodzą się różne dziwactwa.

Głosuj przeciw
-31
Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

normalny?!... a co ty tu

normalny?!... a co ty tu szukasz dzięciole?
 Mało lania ode mnie dostałeś na ZnZ?
 Tutaj zaczniesz intrygować ( nie urośnij w pychę... to w znaczeniu siać intrygi...) zawodników?
 Ze mną nie masz tu żadnych szans, nawet jak dostanę wieeele minusów...
 Jak dotąd sobie ignorują moje wypowiedzi... ale to ich problem, lub tajemnica..
 Dla mnie ważne jest Głoszenie Prawdy... ( skądś juz to znamy) ale skądś a  nie z mojego umysłu...

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

Zawsze wiedziałem, za co

Zawsze wiedziałem, za co genialny Adam i genialna Ewa zostali wygnani z Edenu...
 Majstrowali w patencie Projektanta... w genach..
 "Drzewo dobra i zła"... czyż genetyka nie jest tym drzewem...?
 Wygnani eksperymetowali dalej...
To weszło w krew przedpotopowym ludziom...
 Zapragneli mieć rączych wojowników...silnych roboli do orania...nurków do wydobywania pereł...
centaurów... minotaurów... syreny...
 ZAWSZE wiedziałem bez wykopalisk, że człowiek posiadał zdolnośc i wiedzę w manipulacji na poziomie większym niz obecnie...( może już nie obecnie, bo ten poziom osiagnęłyjuż instytuty prywatne i wojskowe)
 skąd ja to ... wiedziałem...?... skąd ja to wiedziałem...?... skąd ja to wiedziałem...?

Portret użytkownika taurus

No tak i namnozyli tego

No tak i namnozyli tego paskudztwa tyle ze zwykły czlek bal się z chałupy wyjść..no i Główny Konstruktor zesłal potop żeby potopic "tałatajstwo" ale nie do końca wyszlo trochę tych stworów po vlasach i gorach się kryje nie mówiąc o syrenach..które trudno utopić...:) pozdrawiam,.....

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

... "syreny... trudno

... "syreny... trudno utopić"... Nie wiem, czy czytałes informacje archeologiczne, o rybach w trakcie posiłku innych ryb, które zgineły gwałtownie? A jak myślisz... Jakie te potopowe wody były...? Czy tylko burzliwe?. Ja myśle, że były to zwały błota, goracej lawy z popekanej skorupy ziemi, wody, kamieni i wszystkiego, w czym nie może przetrwać życie...syren...
..Po za małymi wyjatkami np Loch Nes....

Portret użytkownika baca

he he, a wiedzialeś Angelus

he he, a wiedzialeś Angelus ze oboje uslyszeli dwie wersje
1. od boga ze umra jak zjedzą owoc z drzewa
2. od pana szatana ze nie umra tylko poznaja dobro i zlo
"prawdziwa" okazala sie ta druga a bozio wyszedl jak zwykle na klamce Smile
w calej calutkiej biblii nie sklamal nawet ani razu
a pan bozio klamał, mordował, oszukiwał na potęgę.
ciekawe dlaczego on robi za tego dobrego a nie tamten?
rabini chyba wiedzą jak to rozumieć...

Portret użytkownika normalny?!

Bo jeden chce naszego dobra,a

Bo jeden chce naszego dobra,a drugi jedynie udowodnić pierwszemu,że się mylił !!!  Wink  Każdy głupi to wie - nie tylko rabini i księża - a że się to wszystko nieco zagmatwało - "chulaj dusza piekła nie ma"  !!!   Biggrin 

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

Baca, to prawda, że takie

Baca, to prawda, że takie obietnice padły, lecz On powiedział - "umrzecie"... Świetlisty powiedział: "na pewno nie umrzecie" ...
On dotrzymał słowa; Świetlisty nas okłamał.. Smile
 A po co nam poznanie dobra i zła...? Dla nas jest, była i bedzie zawsze ważna nieśmiertelność...

Głosuj przeciw
-31
Portret użytkownika radiowiec

Baca, widzę ciężko niektóre

Baca, widzę ciężko niektóre fakty kojarzysz, bez urazy. Fakt, powiedział, że umrą jak zjedzą. Teoretycznie w raju mieli żyć wiecznie, ale zjedli zakazany owoc. Powiedz mi więc, jak mógł ich okłamać skoro potem umarli? Nie powiedział im, kiedy umrą, po prostu że to nastąpi. Czytaj ze zrozumieniem. Smile

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

... wybacz Przyjacielu tę

... wybacz Przyjacielu tę dygresję, ale  "czytajcie ze zrozumieniem" kojarzy mi się z wielka krzywdą po-komunistycznego pokolenia młodzieży, której wmówiono, że czytanie ze zrozumieniem jest to czytanie zrozumiałe wyłacznie dla nauczyciela i jego wersji intelektualnej czytanego tekstu...jako własną...
 W wyniku tej manipulacji powstała anomalia umysłowa całego pokolenia na świecie...
 I dlatego czytając ze zrozumieniem jesteśmy drodzy Przyjaciele głeboko w dupie......
 Baca przeczytał ze zrozumieniem, lecz to jego sprawa jaką wartość przewymiarował w tych obietnicach...
 Ja to widzę właśnie tak....

Portret użytkownika cristiano80

Cała Biblia to zwyczajny stek

Cała Biblia to zwyczajny stek bzdur manipulowany i zmieniany przez wieki przez Kościół Katolicki. Kłamanie, mordowanie i oszukiwanie na potęgę też można śmiało przypisać Stolicy Apostolskiej która w czasach inkwizycji wymordowała i spaliła na stosie wszystkich którzy twierdzili przykładowo że Ziemia jest okrągła i obraca się wokół Słońca. Bóg i Szatan nie mają z tym nic wspólnego. To ludzie nauczyli się zwalać wszystko na Boga czy Szatana byle tylko nie widzieć winy w samym sobie. Bo tak jest łatwiej. A tak na prawdę to MY jesteśmy źli i winni prawie wszystkiemu. Resztą rządzi natura i przeznaczenie bo nic w naszym życiu nie dzieje się przypadkiem i wszystko ma swoje znaczenie. Pozatym zło i dobro to pojęcia bardzo względne. Możemy robić coś pozornie dobrego robiąc komuś krzywdę i na odwrót. Granica między złem a dobrem jest bardzo rozmyta.

Portret użytkownika promień

Czytałam gdzieś, że Anglicy

Czytałam gdzieś, że Anglicy na jednej ze swoich uczelni prowadzili takie eksperymenty, gdzie zapładniali jajeczka ludzkie zwierzęcymi plemnikami i odwrotnie. Cała sprawa wyszła na jaw jak się okazało, że już nie mają na to więcej kasy. Jest gdzieś o tym mowa w internecie.

Portret użytkownika Guevara

Na świecie przyzwalają? na

Na świecie przyzwalają? na tyle zła, aby nas zepsuć. Obecny świat nie ma prawie nic wspólnego z miłością, przez co ona zanika, jak narząd.
To tylko taka teoria wynikająca z obserwacji i szybkiej analizy, ale nitt nie wie, o co im w rzeczywistości chodzi.

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

... niezupełnie... I nie

... niezupełnie... I nie "obcy" lesz nasi sąsiedzi spod ziemi...
 Karmią sie naszą tajemnicza energią, która po śmierci opuszcza ciało i wazy dokładnie 21 g...( można powiedzieć duszą, chociaz w sensie ezoterycznym dusza nie powinna miec masy)
 Nie jest więc dziwne, czy zastanawiające, dlaczego ich pojazdy od czasów, gdy człowiek potrafił rysować, spotykano  nad terenami pomorów, bitew, czy wszelakiego innego ludobójstwa...
 Ten "dech" życia, czy "tchnięcie Boga" nie jest pojęciem metaforycznym, lecz precyzyjnie jednoznacznym...
 Te "biedronki" nas "mszyce" hodują gdyż zapewniamy im nieśmiertelność....
 Potrafią oni bowiem magazynować i "uzupełniać" swoje życiowe zasoby ową energią..
 I przecieki mówiace o tych 'tajemniczych eksperymentach genetycznych Obcych" wynikaja z niewiedzy o prawdziwym celu eksperymentów...
 Od tysiecy lat potrafią jedynie podtrzymać swoją nieśmiertelność... jednak genetycznie nie moga sobie pomóc i degenerują się fizycznie...
 Co kilka tysiecy lat... organizują żniwa...licznej populacji ludzkiej jako zapasy na swoja genetyczną zimę...
 zadaję sobie od lat pytanie:
"Jak to jest, że garstka "upadłych aniołow" manipuluje rasą o wiele inteligentniejszą, bogatszą w zasoby uczuć, emocji i wyobraźni...?"
 Kto obudzi umysł człowieka z tego snu... Czy to będzie Ów Chrystus?
 I czy on kiedykolwiek był..., jeszcze żyje... czy umarł...?
( tego jednego nie wiem... na ten temat nic nie jest w moim dysku napisane...)
 

Portret użytkownika normalny?!

Cyt.: "Kto obudzi umysł

Cyt.: "Kto obudzi umysł człowieka z tego snu... Czy to będzie Ów Chrystus?
 I czy on kiedykolwiek był..., jeszcze żyje... czy umarł...?
( tego jednego nie wiem...)"  -   jest o wiele więcej rzeczy o których NIE WIESZ NIC  "Rex"-iu !!!  Biggrin  Pogódź się z tym i przestań strugać oświeconego,bo Ci się ten dysk wkońcu przegrzeje - czego pierwsze objawy da się zauważyć już od kilku dobrych miesięcy !!! Jak tam wizyta u lekarza ?! Demencja czy urojenia ?!  Wink

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

... jesteś tak durny, że nie

... jesteś tak durny, że nie chce mi się tobie odpisywać...
 męczysz mnie już... Głupoli nie sieją niestety, lecz się rodzą...
 Wiem, że fascynuje ciebie moja wyobraźnia i wiedza i czysta kompleksyjna zazdrość każe ci ze mna polemizować... Zrozum, aby zobaczyć co u mnie jest na półce... musiałbyś albo urosnąć, albo podwędzić kominiarzom wysoką drabinę...
 

Portret użytkownika Oho.

Aha. Czyli wierzysz, że

Aha. Czyli wierzysz, że gdzieś tam pod Ziemią żyją sobie jakieś tam istoty, co jakiś czas wychodzą sobie na powierzchnię, robią rzeż, zbierają jakąś energię i wracają pod powierzchnię Ziemi. Natomiast reszta Wrzechświata jest pusta i martwa? W samej Drodze Mlecznej są miliardy planet ziemipodobnych, a są przecież miliardy galaktyk... Dla ciebie na około 1.000.000.000.000.000.000 planet ziemiopodobnych jest tylko jedna na której jest życie?

Portret użytkownika Ampa Vatis

  Właśnie potwierdziłeś to o

 
Właśnie potwierdziłeś to o czym mówię. Nazywam ich Obcymi, bo to tylko część tych co brali udział w tworzeniu naszego gatunku, reszta żyje w kosmosie, dalekim kosmosie. Tak więc fakt, prowadzą na nas eksperyment, kiedyś byli nazwani upadłymi aniołami, ja nazywam ich Obcymi (poza kolektywem), w ten sposób unikam zbędnych dla kowalskiego tłumaczeń. 
Czy Jezus żyje? Otóż tak, w tej chwili ma około 3 lata, możesz w to nie wierzyć, ale wiem że tak jest, tak więc wszystko idzie zgodnie z planem. Jedyne czego potrzeba by Jezus się objawił to epickiej wojny końca naszych czasów i doczesnej cywilizacji, ale to już niedługo, jak mniemam szybciej niż myślisz, myślę, myślicie. 
Przyszło nam żyć w ciekawych czasach, ale wolę być świadkiem biblijnej wojny niż patrzeć na syf jaki robią nam rządy i inni ludzie.

Głosuj za
27

Chcesz wiedzieć więcej? http://ampavatis.manifo.com/ 

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

A jaka masz pewność, że ten 3

A jaka masz pewność, że ten 3 latek nie jest biblijnym antychrystem...?
Może jest klonem Chrystusa pobranym z tkanki reliktów jego przeszłości...?
Tak czy inaczej nie podobają mi się słowa Jezusa mówiące ".... niewielu z was zostanie..."
 Zastanawiam się nad swoimi zachowaniami i intuicją, która mówi, że Jesus nie przemawia do nas...
Stąd moje podejrzenie, że Bóg umarł a pozostały jedynie jego róznorakie stworzenia, które robią co chcą....
 Że Wszechświat ewidentnie sie degeneruje, rozpada a te istoty próbują wycyckać z jego energii cos dla siebie...

Głosuj przeciw
-23

Skomentuj