NASA potwierdza możliwość istnienia specyficzngo ustawienia Ziemi względem centrum galaktyki

Kategorie: 

Podobieństwo między ustawieniem planet przy rozbłysku Carringtońskim i pod koniec grudnia 2012

Agencja kosmiczna NASA opublikowała oświadczenie, w którym starała się zdementować wszelkie rewelacje związane ze szczególną datą, 21 grudnia 2012. Przypadkiem jednak agencja potwierdziła, że tego dnia faktycznie dojdzie do specyficznego układu planet i gwiazd.

 

Naukowcy wzięli na celownik mit o specjalnym oddziaływaniu ułożenia planet względem Słońca i środka galaktyki. Według jednej z teorii na temat możliwych przyczyn wystąpienia jakichś perturbacji pod koniec grudnia tego roku będą one spowodowane przez fakt przejścia przez galaktyczny równik. Specjaliści z NASA przekonują, że oddziaływanie grawitacyjne czarnej dziury zwanej Sagittarius znajdującej się w centrum naszej galaktyki nie może być w żaden sposób wzmocnione. Według nich absurd polega też na tym, że akurat 21 grudnia Ziemia będzie się znajdować 6,6 stopni od centrum galaktyki i będzie dużo bliżej kilka dni wcześniej.

Jednak zdecydowane dementi NASA pozostaje w sprzeczności z informacjami, które nadal pojawiają się w Internecie. Niewiele osób czuje się spokojnie po dziwnych oświadczeniach NASA. Niektórzy nadal poszukują astrologicznych dowodów na wyjątkowość ustawienia ciał niebieskich pod koniec grudnia. Szczególnie interesująco brzmi porównanie ustawienia planet z 28 sierpnia 1859 roku i 18 grudnia 2012. Wspomniana data z XIX wieku jest istotna, ponieważ to właśnie w 1859 roku doszło do ogromnego rozbłysku słonecznego nazywanego zdarzeniem Carringtońskim.

[ibimage==15609==400naszerokosc==Oryginalny==self==null]

Aby jednak wierzyć w to, że specjalne ustawienie planet, które może być odtworzone pod koniec grudnia spowoduje kolejny wielki rozbłysk trzeba najpierw uwierzyć, że oddziaływanie grawitacyjne, któremu tak gorliwie zaprzecza NASA, może rzeczywiście coś takiego wywołać.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika DAG57

Chcialbym tu tylko zauwazyc

Chcialbym tu tylko zauwazyc ,ze uklad sloneczny nie przejdzie poprzez rownik galaktyczny ,a przez
biegun galaktyki.To bedzie powodem ,ze na pewien okres czasu calkowicie zaniknie na sloncu ,na ziemi 
i na wszystkich planetach pole magnetyczne.Jakie beda tego skutki sami panstwo mozecie ocenic.

Portret użytkownika sloun

Nie jestem zwolennikiem

Nie jestem zwolennikiem teorii końca , ale zobaczcie niedowiarki na solar system i ustawcie datę na 21 .12 i zobaczcie jak planety będą pojawiały się od rana na horyzoncie,,,,,,,,,w jednej linii. pie[przycie na tym forum a nie gadacie o faktach. Będą wschodzić prawie w lini po kolei.

Portret użytkownika Ej_Gościu

Wszechświat jaki znamy jest

Wszechświat jaki znamy jest trójwymiarowy - planety w lini prostej powiadasz? A zatem ta linia może być skierowana w dowolnym kierunku. Tak się składa, że ta linia nie "celuje" w Nas Wink widzieć ją będziemy pod kątem. Bez przesady typu " o kurr.....widze planety w lini - zginiemy" HAHA.
Mordercza linia Wink

Portret użytkownika olobabolo

Najmądrzejszy na świecie to

Najmądrzejszy na świecie to je baca je baca to je baca , bace je je to je baca !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Baca na prezydenta , baca je mądry , baca wie wszystko , baca na premiera , baca za lekarstwo , baca zostań naszym przywódcą światowym!!! A może baca to antychryst? Jasiem bojem bacy!!!!!Może baca jaki ufoludek z innej galaktyki ????Bojem siem bacy!!!!Ludzie bujta sie bacy on wszystko obacy!!!!!Baca ludziom zycie skraca , baca to łysa glaca!!!Baca je baca !!!!
Myślę że tym wpisem dorównałem intelektem BACY???E ........JESTEM LEPSZY !!!!!!!I CO BACA ? ZDETRONIZOWAŁEM CIEBIE ???????!!!!!!!!!!!hłe hłe hłe

Portret użytkownika gość

a cóż to jest ten równik

a cóż to jest ten równik galaktyczny? czy nie jest to przypadkiem rzecz umowna? tak jak ziemski równik? szukałem i nic sensownego nie znalazłem. co do ustawienia planet w jednej linii - to już przerabialiśmy nie raz  i nic się nie stało.

Strony

Skomentuj