Niesamowite zdjęcie UFO wykonane z pokładu samolotu

Kategorie: 

Źródło: twitter

Pasażer samolotu lecącego z Hong Kongu do Kunming w południowych Chinach wykonał niesamowite zdjęcie obiektu, który towarzyszył przez chwilę samolotowi. Na opublikowanym zdjęciu wyraźnie widać dyskoidalny kształt z wyraźnie jaśniejszym elementem centralnym, który prawdopodobnie jest jakaś formą napędu tego obiektu.

 

Do zdarzenia doszło 14 grudnia tego roku. Według świadka, Larrego Siu, jego zdjęcie nie było jedynym, ponieważ wielu pasażerów również to widziało i niektórzy też to uwiecznili swoimi telefonami.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika jotko

Wychodzi na to że cenzuruje

Wychodzi na to że cenzuruje się brak akceptacji dla polotu Bacy. Kolejna świeta krówka, pod ochroną admina, któremu odpowiadają zarówno jego poglądy jak i kultura wypowiedzi o "dowcipie" nie wspominając.
Dwa zatrzymane komentarze aż nadtto wymowne. Pogratulować.

Portret użytkownika swit59

20.29...ANTYgraWICja...sna=PR

20.29...ANTYgraWICja...sna=PROSTA jak...???SIE...WWWie!
    To...???
  Kiedy...JESZCZE NIE WIEDZIAŁEM ... o tech.szczegółACH(jakie  to FAScinaTE...) :
WWWiedziałem...jaksietorobiĆ...powwwinN<OO>!
     ŚwirUJ?ON:CAaaaa...ELmag?NE!TY: KA...!!!
 No i...rówNOwAGA...znaczy za dużo(dyNAM:KA...):sie R<OO>ZpęKA !
    MYŚL...
                EE...cinf.ŚZ...kuQ: ...na KONIEC sSSfeTAaaa !
??????????????????????????????????????????????????????????????????????
 ZAkaMUfLI ŁŁRZee:"M"...?
Ano...cvobybyDło nie latało se POkuQ:SSmosiekuQ...
    HvILQC...???DobRE!

Portret użytkownika swit59

20.40...6.V.6 r...na X

20.40...6.V.6 r...na X UFOrummm...w BrrEslAU...:
   na KORRIdoRZeMMM...naUMiAU jaksiet<OO>R"o"B.(? nie zaodAuuuuu namiary...) Inf.:
tzn:
          z...NICZEG<OO>odPALA !
 Rok czy 2 póXniej w OKOlicyrkuQ:...T-EG<OO>(forummm Z_naczy...)
odnotowANO...???
    STARTb!!!
??????????????????????????????????????
 SSa"M"<OO>rób:sTWA!
 D<OO>kąd ów biD<OO>Kąd POooooooLEEciAUuuuuuu ???
 Na KANIEC sFETAaaaa ?

Portret użytkownika swit59

20.51...IdenTYk:<OO>sMIczne

20.51...IdenTYk:<OO>sMIczne cuDOkowało onegdaj nad chinawym blokiem:
 sie spOKO kręciło 6-cioma ŚWI.eciło aRZzzzzzzzzzzz... NAGLE:
???????????????????????????????????????????????????????
 W 1-dnym GIGA =7-MYM...BŁYSKuQ:
   CENTRAL:NY..."M"...
   zzzzzzzzzzzzzzzzzziuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu:
<OO>dleCIAŁ"o" !!!
 
Ps:
    r.67...Andreassonom JEDYNY:
  "Przed wami zostały otwarte GWIEZDNE WROTA.
   Dla waszego rozwoju ważne będzie to co wydarzy się :
ZIELONYCH PIRAMIDACH...
a związane będzie z EWOLUCJĄ...SUN "...
    Co "o"tacza moją...51 AReAU7x"o"wą...dz.?
 ZIELONE...D:ULA:RY...???Kne śMMMiCHe"M":<OO>dRZewie...!!!
     Kod W.jaki wam odKRYwaMMM?
67 !!!Odsłonięty:
   9.7.05 r...ok.21.30 w WylaTOTOwie...
 P<OO>tęRZ:NY...błysk w chmurze nad bazą :
100% TO P<OO>TWIERDZA Uuuuuuuuuuuuuuuuuu!!!
    10 ŚWIadkówww...!!!
UF<OO>NInf.już DAWN"o":
 LUDZKOŚĆ...SAMA ...OGRanicza swój R<OO>Zwuj...?SAMMM  !!!Bady...A"M"!

Portret użytkownika jotko

Czy Admin wreszcie zrobi coś

Czy Admin wreszcie zrobi coś z tym kretynem swit 59, kasując co najmniej jego idiotyczną pisownię, podobnie jak i kilku nawiedzonych Bacopodobnych. Czy ma w głębokim poważaniu resztę czytelników.
Każdy ma prawo wypowiedzi, lecz podstawy kultury i poszanowania dla pozostałych czytających to minimum jakie możemyoczekiwać od Admina.
No czyba że to po myśli i celem Admina. Proszę o odpowiedz Adminie.

Portret użytkownika demiczek1

ludzie jak papugi jak jeden

ludzie jak papugi jak jeden podwazy teorie to nastepny mu wturuje to po co ogladaz te strony poczytaj sobie ksziazke o jaśu fasoli tak fajny moztaż  pewnie wyszedl z samolotu i szczelil sobie fotomontaż ciekawe .

Portret użytkownika Homo sapiens

UFO – wielopłaszczyznowa

UFO – wielopłaszczyznowa anomalia w postrzeganej otaczającej rzeczywistości, w pierwszym rzędzie zjawisko o charakterze socjologicznym, psychospołecznym i psychologicznym – relacja świadka o nieznanym mu zdarzeniu, w drugim rzędzie zaś przedmiot tej relacji, czyli zrekonstruowany z relacji możliwie najdokładniej rzeczywisty przebieg wydarzeń pozostawiający uzasadnione wątpliwości, co do możliwości jednoznacznego wytłumaczenia lub fizykalny ślad o nieznanym pochodzeniu.
 

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika Justy

Za 3000 lat potomni znajdą

Za 3000 lat potomni znajdą ową rzeźbę i będą mówić że mieliśmy nasr**ne. Że wierzyliśmy w boga KUPOLA który nas osrywał i lał wode. Ja bym się nie ekscytował taką dokumentacją z przeszłości bo nie mamy pojęcia o co im chodziło! Np. ta rzeźba na dole (nie ta w moim poście) z tym gościem to dla mnie wygląda na pierwsze udokumentowane sadomaso, gdzie gościu wtyka sobie piłę w d**e. Każdy widzi to co chce ale nie sprzedawajcie innym swoich chorych wizji bez potwierdzenia!
 

Portret użytkownika Roobaczkowa

No cóż Justy! Podobno

No cóż Justy! Podobno postrzeganie świata zależy od doświadczenia. Aż rozśmieszyła mnie ta nadinterpretacja. Wybacz! Jak już pisałam powyżej dzisiaj jestem na ...
Ale jako ,, zwykle zdecydowanie grzeczna dziewczynka" widzę tylko faceta w kombinezonie.

Portret użytkownika baca

ot zwyczajny dzień z życia

ot zwyczajny dzień z życia starożytnych mieszkańców Ziemi.
dla tych co nie znają pisma klinowego baca odczytał zapis Sumerów ze zdjecia górnego:
... i wtenczas pan nasz Mosiek Wielki postanowił w swojej bezgranicznej roztropności wydziargać sobie przepyszny sweterek z mysiej wełny żeby zadać szyku na wiosce. Zamówił maszynę tkacką swojego wlasnego pomysłu i wydziargał ale koszulę nocną bo mu sie popierdoliły szydełka, czółenka i tym podobne. Usiadł więc na nocnik, zastanowił się głębiej, wypróżnił i wezwał serwis bo maszyna w pewnym momencie przestala sie kręcić a jemu pozostało jeszcze wydziargać czapeczkę i lewy rękaw. Serwisantow przybylo aż trzech z odległej krainy ale to byli głupcy. Przynieśli klucze nastawne i poklepujac sie po plecach usiłowali uruchomić mechanizm. Wtenczas Mosiek Wielki wspaniałomyślnie ukarał ich grzywną oraz ich dzieci widząc ich wrodzoną nieudolność, potem ich wybatożył i polecił zamiast kluczy przynieśc następnym razem banana aby nakarmić Tego Ktory Pedałuje na przekładni dając napęd przedzalnicy. Serwisanci podziękowali Mośkowi za cenną radę, rozmasowali posiniaczone plecy, pokazali pedałującemu uniesiony kciuk i udali się po banana do Afryki. Tam roztropnie zasadzili bananowce i wyczekiwali jeszcze roztropniej pory zbiorów. Pod ich nieobecnoś Mośkowi szybko zapełnił się nocnik i z braku miejsca nasz pan trzymał kupe na swojej głowie....
no i to tyle na tej tablicy, dawaj Homo następne kamienie z tym komiksem bo akcja mnie wciągła..

Portret użytkownika jotko

Twoja "tfurczość" tak żałosna

Twoja "tfurczość" tak żałosna i cieńka baco że skali braknie. Lecz twój styl i prezentowany światopogląd widać zbliżony do oczekiwań admina. A szkoda bo mimo wszystko jest tu sporo ciekawych artów i komentaży.
Po za tym jest lekka cenzura, tylko że od D... strony. Sorry ale tego typu wysłąwianie jest tu w modzie. Szkoda klawiszy na becelowe komenty...

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

... tak czytam twoje plfociny

... tak czytam twoje plfociny na bace... ale poza plfocinami nic innego z siebie nie wydukałeś sensownego...
 Baca jest genialny w swojej twórczości...a ty przy nim jestes koziołkiem matołkiem...
podskoczysz mi  zydku pierdolony?

Portret użytkownika Don

Oczywiście, że nikt ci nie

Oczywiście, że nikt ci nie podskoczy Angelusku. Moderatorzy przepuszczają twoje żałosne posty, więc kto ci może podskoczyć? Prowokujesz dziecinne dyskusje, które są niczym motor napędowy na takich portalach. Ta strona zamienia się w kolejny gówniany portal niczym z  onetu albo wp... Szkoda. Prowokacyjne tematy. Prowokatorzy tacy jak ty lub/czyli baca, a wszystko byle tylko więcej spamujących dzieci, byle więcej syfu, więcej ruchu na stronie. Coraz rzadziej tu zaglądam, w końcu pewnie przestanę w ogóle, bo czytanie takich postów jak twoje nie wnosi niczego pożytecznego do mojego życia. Zwyczajnie szkoda na to czasu. Zostaniecie tu sami kiedyś z adminem i bandą wrzeszczących na siebie bahorów. Istne przedszkole.
 
Btw:
Nie, nie jestem "jotko". Twoja intuicja znów cię zawiodła.

Portret użytkownika jotko

Baca, takie dyrdymały swego

Baca, takie dyrdymały swego geniuszu, zwykłeś swym kolegom menelom  przy śmietniku opowiadać. Lecz jednak już nie raz dano ci do zrozumienia iż pomyliłeś drogę i miast do szajerka zagościłes tutaj. Czas powrócić na rodzinne łono swego śmietnika.
Miast śmieszyć, bo na rzeczową ocenę jesteś za cienki, przestań się ośmiszać.

Portret użytkownika greg2222

Normalnie czytam twoje posty

Normalnie czytam twoje posty I jestem pelen podziwu , moge zapytac czym sie zajmujesz w normalnym zyciu . Jestes jednym z lepszych pisarzy naszych czasow, nie zartuje . Sprobuj napisac np. Historie swiata wg sumerow w twoim wydaniu a bedzie to hit!! Gratulecje humoru I talentu. Pozatym. Wesolych swiat. Pozdrawiam greg.

Portret użytkownika Gandalf Brunatny

W normalnym życiu baca

W normalnym życiu baca zajmuje się pisaniem nienormalnych bzdur, a tak poważnie, to jest Łowcą Żydów. Jeździ na owcy z pejsem... znaczy pejczem i gania ich w swoim góralskim kapeluszu.

Portret użytkownika objective

I odrazu pojawiły się posty,

I odrazu pojawiły się posty, że fake, fotomontaż, photoshop, itd. Koledzy, z takim nastawieniem to nigdy żadne zdjęcie obiektu UFO nie będzie wiarygodne, nawet jeśli w istocie okazałoby się prawdziwe. Apeluje o trochę rozwagi, bo na tym właśnie zależy elitom - na dezinformacji. Zamiszczą w necie tysiąc fejków właśnie po to żeby na wypadek pojawienia się prawdziwej fotki, również i ona została uznana za fake. 

Nie twierdzę odrazu, że powyższe zdjęcie jest autentyczne, ale nie odrzucam też na starcie tej możliwości. Wygląda dosyć realistycznie i na pewno jest warte uwagi. Ale oczywiście dla wielu odrazu fake. Czasai mam wrażenie, że tacy ludzie choćby im spodek w samym ogródku wylądował, również patrząc na niego z rana przez okno krzyknęliby - fake! Bo to takie modne przecież...

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

To nie jest fake, gdyż miałem

To nie jest fake, gdyż miałem kontakt III stopnia z... człowiekiem z takiego pojazdu i wiem, że tym kierują ludzie...
W wieżyczce siedziało również takie małe szare gówno....
 Ja nie byłem widoczny... ten gość  z czerwono-złotymi naszywkami na uniformie coś kombinował przy jednym okienku..
 To sie zdarzyło w 1998 r. na polanie w puszczy koło Torunia...
 byłem nie więcej jak 20 m od tego pojazdu...
 więc przestańcie ściemniać o "obcych cywilizacjach"...
Ci "obcy" sa dosłownie rodem z piekła....

Portret użytkownika Roobaczkowa

Angelusie! Jeżeli ,,szaraki"

Angelusie! Jeżeli ,,szaraki" rzeczywiście istnieją, to jest mi łatwiej uwierzyć w to, że to istoty z krwi i kości, jacyś przedstawiciele innej cywilizacji niż  niematerialne duchy - demony, np. jakieś dosłownie ( jak piszesz) piekielne istoty. Co mogłoby świadczyć o niematerialności tych postaci? Słyszałam, że umieją przechodzić np. przez ścianę ale też wielu naszych świętych miało zdolność np. bilokacji. A może to co widzimy to jedynie hologramy tych istot, a one zamiast chodzić ,,do pracy" przesyłają swój obraz i wykonują pewne czynności zdalnie, siedząc w swoim domku-bazie czy jakiejś jaskini za kompem. Może to co widzimy w ich wykonaniu to tylko efekt korzystania z bardzo wysoko rozwiniętej techniki. Może to jedynie przesyłanie swojego obrazu połączone ze zdalnym wykonywaniem czynności?  

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

Ależ oczywiście, że to są

Ależ oczywiście, że to są istoty "z krwi i kości"... nnnooo może niezbyt dosłownie, bo ich organizmy sa różne od naszych...
 "demony" jest to metaforyczne okreslenie w kontekście zmanipulowanej duchowością Biblii..
 Duchowość nie istnieje. Istnieje eteryczna materia ważąca 21 g w każdym człowieku...
 Więc skoro ona waży- ma masę... nie może być ezoterycznie pojmowanym astralnym duchem...
 Jest to tajemnicza energia, która dał nam tajemniczy z "krwi i kości" Bóg...

Portret użytkownika Roobaczkowa

To Angelusie o cielesności i

To Angelusie o cielesności i duchowości myślimy podobnie tylko stosujemy inne sformułowania. Ja mówiąc o ,,duchowości człowieka" rozumiem jedynie fizyczną manifestację tego, co Ty nazywasz tą ,,eteryczną materią" dla innych osób, lub odczuwanie przejawów tej eterycznej materii przez jej ,,właściciela". A o ten biały kombinezon pytałam w związku z obserwacjami UFO przeprowadzonymi w ciagu 3 dni, niezależnie od siebie, przez mojego Roobaczka, jego matkę i sąsiadkę. Mówili oni o jasnozielonym UFO i jakichś istotach. Obserwowane przez nich istoty miały takie kombinezony jak te które powyżej opisałam. Były podobne do ludzi ale bardzo chude i poruszały się dziwnym chwiejnym krokiem. To sugeruje, że raczej nie byli ludźmi. Jest możliwe, że tam była tylko jedna istota, bo nikt nigdy nie widział tam więcej niż jednej jednocześnie. Może wszyscy widzieli tę samą, w  różnym czasie i okolicznościach. Mogła ona chodzić (chwiejąc się) samodzielnie. A raz wieczorem taka istota była widziana gdy jechała na małym pojeździe który szumi, oświetlała sobie ścieżkę dwoma reflektorami zamontowanymi przy kombinezonie na wysokości swojej głowy i prowadziła obok pojazdu człowieka (chyba człowieka, bo normalnie wyglądał). Roobaczek po jakimś czasie od tych obserwacji musiał sobie  wyciągać ze szczęki 2 implanty (nic sobie sam wcześniej nie wszczepiał) i w dniu gdy to miało miejsce, już w zupełnie innej miejscowości, on i jego matka po wyjściu z instytutu, gdzie wykonano ten zabieg rozmawiali z mibem. Był niski, wyglądał dziwnie, gadał głupoty, jechał na czymś dziwnym przypominającym rower. Po tej rozmowie jeden z wyciągniętych implantów (ten który był zabrany do domu na pamiątkę) znikł z pojemnika. Po rozmowie mib chciał dostać się do instytutu i walił w szybę jak głupi. Mnie to specjalnie nie dziwi, bo czytałam relacje o podobnych przypadkach i podobnie absurdalnym zachowaniu tych postaci. 

Portret użytkownika Roobaczkowa

Angelusie! Czy to ci, których

Angelusie! Czy to ci, których oceniłeś jako ludzi mieli te uniformy? Jak wygladał taki uniform? Może biały przylegający do ciała i głowy z ciasnym kapturem, z trójkątnym otworem na twarz? Byli szczupli czy normalni? Czy te stroje wyglądały na zrobione przez ludzi? To, że ktoś przypomina człowieka nie znaczy na 100%, że nim jest. Zwłaszcza, że napisałeś, że w wieżyczce siedziało ,,takie małe szare gówno". Ten opis kojarzy mi się z szarakiem, czyli raczej nie z człowiekiem. Wybacz, że Cię obsypałam pytaniami ale mnie bardzo zainteresowałeś. Zwłaszcza to ,,małe szare" ...

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

To był człowiek, w typowym

To był człowiek, w typowym granatowo-białym uniformie.. Nie tylko nie wyglądał na człowieka ale 100% był nim...
 Po latach w świetle wiedzy, która łyknąłem sądzę, że to "małe szare gówno"... to instruktor lotu...
Nie pamietam innych szczegółów... byłem z lekka zszokowany i zaskoczony tym co przypadkiem zobaczyłem.
Spodek był jak ten co pokazano w artykule... Własnie ten, żaden inny i jestem pewien, że to ziemskiej produkcji i jest ich około 3 000 szt pod Ziemią....
Są tez inne statki matki 100 razy większe, ale nie ma ich na Ziemi.
Ich bazą może być Księzyc, lub inna planeta, lub księżyc naszego układu... Europa...?

Portret użytkownika Kleks

A potem się obudziłeś i

A potem się obudziłeś i zobaczyłeś, że butelka już pusta...
Śmieszne jest stwierdzanie, że UFO nie istnieje tylko dlatego, że samemu się rzekomo latało jakimś spodkiem (napisz o tym do Faktu). Czyli jeśli ktoś mnie obleje wodą, to będzie oznaczało, że deszcz nie istnieje? Tak. to logiczne.

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

nigdy nie twierdziłem, że UFO

nigdy nie twierdziłem, że UFO nie istnieje. Twierdziłem jedynie, że jest ziemskiego pochodzenia i ziemskiej cywilizacji istot innych od nas.
 Te istoty sa niesmiertelne i zywią się naszą tajemnicza energią ważącą 21 g
 Stąd wywołują wojny i krążą nad polami bitew niczym te jak im tam... z "strargate atlantis"...wyłapują te energię do swoich zasobów...

Portret użytkownika Kleks

No proszę cię. Nie raz

No proszę cię. Nie raz wyśmiewałeś ludzi za wiarę w życie poza ziemią. Ba, nie raz takich ludzi obrażałeś i to w wsposób chamski. UFO jest pojęciem dosyć obszernym. Oznacza obiekt nieznanego pochodzenia i tak też często nazywa się obiekty co do których zachodzi podejrzenie, że należą do obcej cywilizacji. Chcesz powiedzieć, że absolutnie każdy obiekt, który można określić mianem UFO jest na pewno ziemskiego pochodzenia? A skąd taka wiedza u ciebie? Tylko proszę, bez filozofii, opowieści o aniołach i oświeceniu. Nawet jesli nie robisz sobie żartów i latałeś jakimś ufo, to nie jest to dowód na to, że nie może istnieć inne ufo, które nie jest pochodzenia ziemskiego.
 

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

Wyśmiewałem naiwniaków co

Wyśmiewałem naiwniaków co wierzą we wszechobecne życie w kosmosie...
 Czy ci naiwniacy nie widzą, że Wszechświat jest martwy??!
A z tym chamstwem... daruj sobie... możesz przytoczyć jakiś przykład...?
 Drwina i nasmiewanie sie z kogoś nie jest chamstwem... Po za tym... Ile razy mnie tu i na ZnZ usiłowano obrazić...
Mnie może obrazić równy mnie...

Portret użytkownika Kleks

Aha. "Ktoś mnie próbował

Aha. "Ktoś mnie próbował zabić, to ja też wezmę broń, odstrzelę komuś łeb". Kolejny przykład twojej absurdalnej logiki.
Sam decydujesz się na to, by na takie posty odpowiadać wyzwiskami, wulgaryzmamy i tekstami rodem z gimnazjum, innymi słowy, bardzo lubisz zniżać się do poziomu innych. Często sam prowokujesz, obrażasz ludzi w naprawdę różny sposób. Dziwisz, że ktoś nie widzi rzekomo martwego wszechświata? A czemu ty nie widzisz, że przekraczasz często granicę subtelnej drwiny, która zamienia się w brak kultury oraz chamskie i wulgarne odzywki? Bo tak to na tym świecie jest, że każdy widzi to, co chce widzieć. Ty chcesz widzieć martwy wszechświat, a ktoś inny chce widzieć wszechświat pełen życia. Ty widzisz to, co pasuje do twoich teorii, ktoś inny widzi to, co pasuje do jego. Obrażanie kogoś za odmienne poglądy to zachowanie po prostu dziecinne. Oznacza to tyle, że nie dojrzałeś jeszcze do tego, by dyskutować z innymi ludźmi. Ciągle prowokujesz, sugerujesz, że inni są idiotami, bo się z tobą nie zgadzają. Mają do tego prawo. Ty masz prawo mieć własne zdanie, ale ono nie jest świętością. Kiedy to pojmiesz, to nikt cię obrażać nie będzie próbował i ty nie będziesz dzięki temu zachowywać się jak dzieciak.
Dorośnij, bo zachowujesz się jak niedowartościowany przedszkolak, który aby poczuć się lepiej musi innych obrażać i popsuć im zabawki...

Strony

Skomentuj