Barack Obama odpowie na petycję w sprawie budowy Gwiazdy Śmierci

Kategorie: 

Źródło: internet

Jak informowaliśmy jakiś czas temu w USA zbierano podpisy pod petycja, aby zbudować znaną z serii Star Wars gwiazdę śmierci. Podpisy zbierane były w ramach programu We The People wedle, którego wystarczy 25 tysięcy podpisów, aby administracja Obamy musiała odpowiedzieć. Podpisów jest już 26 tysięcy, więc wkrótce spodziewana jest oficjalna odpowiedź.

 

Zwolennicy tego pomysłu argumentują, że budowa takiego obiektu w przestrzeni kosmicznej nie tylko podniesie prestiż USA, ale tez znacznie poprawi bezpieczeństwo kraju. Sama budowa miałaby być rozpoczęta już w 2016 roku i według wstępnych obliczeń mogłaby kosztować równowartość 13 tysięcy światowych rocznych PKB, co daje cyfrę tak astronomiczną, że liczoną w kwadrylionach dolarów.

 

Według zwolenników tego projektu dałoby to wiele miejsc pracy dla amerykańskiego rynku i popchnęłoby jeszcze bardziej technologie kosmiczne. Autor petycji w wywiadzie dla serwisu Yahoo nie ukrywa, że nie spodziewa się innej odpowiedzi niż uprzejma odmowa a sam traktuje tą inicjatywę żartobliwie. Nie jest do końca jasne czy na petycje będzie odpowiadał pracownik administracji czy Barack Obama, ponieważ czasami na petycje odpowiada sam prezydent.

 

Ocena: 

2
Średnio: 2 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

Ja twierdzę, poza wszelka

Ja twierdzę, poza wszelka wątpliwością, że istoty zamieszkujące wnetrze naszej Ziemi sa populacją niezbyt liczną, nieśmiertelną, podupadłą genetycznie wskutek braku możliwosci reprodukcji i zywiącą się naszą energią życia ( masa tej energi wynosi ok. 21 g/ osobe).
Stąd na śreniowiecznych i starożytnych obrazach jak i we wspólczsnych realcjach pojawiają się nad bitewnymi polami magazynując energie życiowe umierających....
 ALBOWIEM, trudno sobie wyobrazić, aby energia smiertelnych miałaby być marnotrawiona w otchłani kosmosu...
 Ktos ją zabiera w rzeczywistości i opis: "diabeł zabierze ci dusze" nie jest czystą metaforą.
To sie dzieje.
 I to jest udokumentowane...
W Biblii...

Portret użytkownika Endor

Dlatego trzeba się

Dlatego trzeba się egzorcyzmować bo to są duchy !
 
".Jeśli przeczytałeś wiele książek traktujących o UFO (ja mam takich około 275) i świecie duchów (mam ich koło 50), to wtedy bardzo trudno jest rozróżnić obydwa zjawiska. Wydają się być niemalże identyczne: te same niesamowite doświadczenia, jednakże jedne wydają się mieć podłoże religijne, inne zaś mają charakter "innoświatowy".

Duchy nie ukazują się tylko na cmentarzyskach lub w nawiedzonych domach, niektóre z nich widuje się też na ulicach, w świetle dnia, a nawet ukazują się w oknach i w lustrach. Załoganci UFO lub istoty pozaziemskie robią to samo!

Istotnie, jedne stworzenia są widywane w pobliżu pojazdów pozaziemskich, inne nie. Sprawa Andreassonów (kontrowersyjny przypadek uprowadzenia przez UFO) i inne paranormalne obserwacje poczynione w porze nocnej mają miejsce zarówno w przypadku duchów, jak i obcych. Niektóre duchy tylko się przemieszczają lub przechodzą przez ściany, drzwi i okna. Więc są "obcymi".

W miejscowości, w której mieszkam, 15 kilometrów za miastem znajduje się cmentarz, jednak tutejszy folklor mówi, że "duchy na cmentarzu są rzadko widywane, częściej widuje się je w lipcu w mieście"!.

Dlaczego tak? Czy duchy pojawiają się, gdzie tylko zechcą? Czy UFO mają jakieś powiązania z cmentarzami? Zapytaj Johna Keela. Twierdzi on, że jeśli latem w środę znajdziesz się blisko cmentarza, albo też znajdziesz się tam w inny dzień między 20:00 a 24:00, masz większą szansę ujrzenia latającego spodka! Opowiada też wielokrotnie, że zarówno on jak i inni sami tego doświadczyli. Czy więc te dwa różne zjawiska, UFO i duchy, mają ze sobą coś wspólnego? Nie wiem, aczkolwiek przyznam, iż zastanawia mnie to."
 
Oto modlitwa o uwolnienie:
 
Panie, Ty jesteś wielki, Ty jesteś Bogiem, Ty jesteś Ojcem.
Ciebie prosimy przez wstawiennictwo i pomoc archaniołów Michała, Rafała i Gabriela, aby nasi bracia i siostry zostali uwolnieni od złego ducha, który uczynił ich niewolnikami.
Wszyscy święci, przyjdźcie nam z pomocą.
Od niepokoju, smutku, obsesji,
    Ciebie prosimy, uwolnij nas, Panie.
Od nienawiści, nierządu, zawiści,
    Ciebie prosimy, uwolnij nas, Panie.
Od myśli o zazdrości, gniewie, śmierci,
    Ciebie prosimy, uwolnij nas, Panie.
Od wszelkiej myśli o samobójstwie i poronieniu dziecka,
    Ciebie prosimy, uwolnij nas, Panie.
Od popadania w rozwiązłość cielesną
    Ciebie prosimy, uwolnij nas, Panie.
Od rozbicia rodziny, od wszelkiej złej przyjaźni,
    Ciebie prosimy, uwolnij nas, Panie.
Od wszelkiej formy czarów, uroków, guseł i od wszelkiego zła ukrytego,
    Ciebie prosimy, uwolnij nas, Panie.
Panie, który powiedziałeś
pokój zostawiam wam, pokój mój wam daję
przez wstawiennictwo Dziewicy Maryi,
uwolnij nas od wszelkiego przekleństwa i spraw,
abyśmy cieszyli się Twoim pokojem.
Przez Chrystusa, Pana naszego. Amen.
[ibimage==15605==400naszerokosc==Oryginalny==self==null]

Bóg stworzył nieskończone ilości istot rozumnych o różnych szczeblach bytowania. Choć rozumem nie można dowieść istnienia Aniołów, to jednak można wskazać na odpowiedniość ich istnienia.

Portret użytkownika baca

Była dama z łasiczką, była

Była dama z łasiczką, była dama z gronostajem a teraz jest dama w brązowych rękawiczkach z karłem
heh
Endor ta kobieta w masońskich symbolach (lilia to kwiat szatana) to sobie tak sama zrobiła sznytę z miłości do baphometa czy ten mały ją dziargnął szponem w polisia podczas narkomańskiej depresji?
strach pomyślec co karzeł jej zrobi jak zacznie ząbkować bo już już sięga do jej szyi
póki co oboje wyglądają jak członkowie wesołej sekty pidżama party... tuz po pierwszym wąchaniu metaamfetaminy
no bo czy religia to nie opium dla biomasy?

Portret użytkownika baca

ja mam taki sam talerz na

ja mam taki sam talerz na scianie od sąsiada ale ich bym nie podejrzewał żeby go stosowali w mój inteligentny sposob.
bo mój talerz jest wiecznym zegarem - to perpetum mobile - działa bez dostarczania energii z zewnątrz.
kiedy wracam nad ranem i nie wiem ktora godzina to nie wpadam w panike tylko rzucam butelką w ten blaszany talerz i już po chwili słychać zza ściany precyzyjną informację:
- Kurwa... jest w pół do czwartej... o Jezuu.... !
polecam wszystkim - szybki montaż i brak kosztów eksploatacyjnych

Portret użytkownika szarak

Promieniowanie beta to bez

Promieniowanie beta to bez trudu  przechodzi przez  pustą łeb gościa który to napisał:
Promieniowanie beta to strumień wolnych elektronów. Są one mało szkodliwe dla żywej materii, natomiast bardzo przenikliwe -przechodzą nawet przez warstwę ołowiu kilkumetrowej grubości.
Radze poczytać troszkę o fizyce,  żeby  nie powielać  idiotyzmów i nie siać ludziom zamętu w głowie tego typu kretynizmami. Wszystkie członki opadają jak się cos takiego czyta. Żenada.

Strony

Skomentuj