W Meksyku znaleziono szczątki istot o wydłużonych czaszkach

Kategorie: 

Źródło: Youtube

W miejscowości Sonora znajdującej się w Meksyku odkryto prekolumbijski cmentarz pełen szczątków istot, które swoją fizjonomia nie przypominają ludzi. Od razu pojawiły się opinie, że to masowy grób obcych istot, które musiały kiedyś dotrzeć na nasza planetę.

 

Archeolodzy meksykańscy z INAH (Institute National Anthropology and History) wypowiadają się ostrożnie o odkryciu sugerując, że dziwny kształt czaszek może być wynikiem celowych zabiegów.

Jednak na cmentarzu w Sonora odnaleziono szczątki 25 osób a 13 z nich miało bardzo nietypową budowę kostną czaszki. Znalezisko nie wzbudziło sensacji międzynarodowej, bo to nie pierwsze przypadki odnalezienia tak zdeformowanych czaszek. Klasyczne pozycje z dziedziny Paleoastronautyki często wskazują praktyki wydłużania czaszek, jako chęć do upodobnienia się do istot, które kiedyś odwiedziły mieszkańców Ameryki.

Historycy podchodzą do tego znaleziska spokojnie stwierdzając tylko, że daje nam to pojęcie o tym jak daleko sięgały wpływy kulturowe Indian stosujących z jakichś powodów praktyki polegające na deformowaniu czaszek.

 

 

Ocena: 

3
Średnio: 3 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

... o ile pamiętam... nie

... o ile pamiętam... nie wieściłem końca świata, lecz rozpoczęcie procesu depopulacji... Jednak w ostatnim miesiącu zdarzyło się coś co spowodowało, że sprawcy nie zdołaliby domknąc wrót do swych ark...
 Ataki pewnej grupy hakerów do systemów militarnych Illuminatów USa i Izraela wzbudziła watpliwość w powodzenie akcji...
Na razie mamy spokój...

Portret użytkownika Zenek

" Cyganie   Nie jest żadną

"

Cyganie

 
Nie jest żadną tajemnicą bytność Romów Transylwańskich na Ślęży , jednak ich rola i obrzędy są owiane tajemnicą .Pojawiali się raz w roku zawsze na przełomie Listopada i Grudnia , odprawiali lub brali udział w dziwnym obrzędzie zwanym Mastarium lub Romarium  to oni przywieźli owe Orgi .Nawet niemcy z Sobótki schodzili im z drogi zatrzymywali się na starym cmentarzu przy zamku Gorkau .Tragedia wydarzyła się w 1944 gdy powieszono Starszego Taboru z klanu Zorga ( poddani Vlada Tepesza ),w powozowni dokładnie tam gdzie po latach znaleziono w podziemiach owego Gryfona .Natomiast w miejscu gdzie dzisiaj znajduje basen znaleziono zwłoki młodej cyganki ,jedna z wersji jest taka iz to Romowie chowali po obrzędzie swe bóstwo gdy omamieni złotem SS-mani z zamku postanowili ich okraść  .Doszło do rzezi , jednak pomsta jaka sie dokonała jest nie wytłumaczalna , zabójcy zaczęli walczyć z czymś pod ziemią nikt nie przeżył  gdy pozostali cyganie weszli do piwnic powozowni znaleźli poćwiartowane esesmańskie ścierwo . 
 
Od tamtych wydarzeń minęło wiele lat jednak miejscowi niemcy nie chętnie opowiadają o pogromie Cyganów , jak pamiętam z dzieciństwa Cygańskie tabory zatrzymywały się na polach Zimnej Wody   czy Sulistrowic jednak omijały Sobotkę ."
 
i
 
"Ciekawy artykuł, nawet bardzo ciekawy ;)czekam na relacje ze Ślęży 21 XII 2012. Nie wiem, czy szanowny Pan zna relację radzieckich żołnierzy, którzy w 1945 roku, udali się w pościg za jaszczurową istotą wyglądającą jak człowiek, ale całkowicie pokrytą łuskami, ubraną w coś na kształt szat liturgicznych mnichów, podążyli za nią do jakiejś jamy, gdzie był ołtarz, po czym ta istota zaczyęła syczeć do nich jakby się komunikować, splunęła czymś lepkim i uciekła w głąb jamy pod ziemię jakimś tunelem..."
 
 
(http://www.moje-riese.blogspot.com/2012/12/cyganie.html)
 
 

Portret użytkownika baca

co do strony Darka Kwietnia

co do strony Darka Kwietnia to wartościowy link bo on sporo wie o podziemiach i reptilianach - dodam Zenek ze legenda o smoku wawelskim też nie wzięła się z dupy - i masz całkowitą rację ze żydostwo nie panuje nad gadami - to są tylko hebrajskie strachy na lachy i banialuki o przychylnym Jehowie prosto z dupy wzięte. tak naprawdę scyzorykiem obrzezani tylko bardzo by chcieli zapanowac nad gadami - srają jednak przed nimi w portki ze strachu i dlatego zabetonowali zejscia na Wawelu do świata podziemnego. a żeby było jeszcze ciekawiej to na tych seksualnie pokaleczonych pod ziemią nie tylko czekają nieprzychylni reptilianie tylko również Nazistowska Tysiącletnia Rzesza - oj biedny ten "naród wybrany" - po tym co światu zrobili naprawdę nie mają gdzie się schować i co mądrzejsi z syjonistow już przechodza na naszą stronę usiłując się podlizywać na lewo i prawo lub jak zwykle trzymać silniejszego. zauważyłeś jak bardzo krytykowany jest na całym swiecie ostanio syjonizm? to po to aby wylansować jego przeciwieństwo czyli judaizm Smile syjonizm be a judaizm ma być cacy, he he he. trzeba uważać na zdrajców - bo kto raz zdradził będzie zawsze zdradzał.
"po czynach sie ich pozna, po czynach" a nie pustej gadce
pozdrowienia.

Portret użytkownika Roobaczkowa

Te istoty ,,o twarzy

Te istoty ,,o twarzy jaszczura", które tutaj nazywamy zwykle gadami, w rzeczywistości pomimo zewnętrznego podobieństwa do gadów są ssakami. Na licznych starych figurkach czy rzeźbach, zwykle mają dobrze widoczne sutki. Są też przedstawienia tych istot karmiących swoje młode piersią.

Portret użytkownika Zenek

Raptoidy, Annunaki, anioły

Raptoidy, Annunaki, anioły judeokatonazizmu, wampiry z legend, "Ludzie Jaguary" z kodeksów Majów, Atlantydzi, Chupacabry - wybierzcie sobie co wam pasuje by lepieju okreslać swoich kosmicznych braci dla jakich kosztem wyniszczenia Palestyńczyków naziści odbudowali 3 już świątynie szatana.

Portret użytkownika żyd

Jak to dobrze, baca, że sa

Jak to dobrze, baca, że sa Żydzi na tym świecie...
Gdyby nie oni, na kogo zwalałbyś winę na swoje niepowodzenia? Kogo obwiniałbyś o wszystko wokół? Do kogo nawiązywałbyś w każdym poście?
Dzięki komu zaistniałeś na tym portalu?
Pomyśl... a potem ładnie im podziękuj, bo to oni cię stworzyli....

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

nie przypisuj swojej rasie

nie przypisuj swojej rasie takich osiągnięć... Wiadomo od wieków, że wasza wrodzona genetycznie tępota zmusiła waszych rabinów, by zydówki kopulowały dla potomstwa z gojami... Dlatego wasze matki rodziły mieszańców zydów z gojami... I ci własnie żydzi tworzyli tą posraną cywilizację...
 A z czego ty taki dumny jestes? z tego debila Einsteina? To półgłówek, który innym twoim półgłówkom zabił ćwieka jak półgłowkom. Jego teoria się nie sprawdziła... A Edison? ten złodziej ukradł pomysły Serba Tesli..
 Kogo ty tutaj preferujesz? Te bandy półkretynów, tzw. naukowców w zydowskich instytutach naukowych ciagle sie wycofują z kolejnych teorii, okazujących sie fiaskiem i niedorzecznością...
 Tyle na temat... Tacy jak baca czy angelus noszą nasienie dla waszych... kobiet... inaczej zdegradowalibyście sie do pierwotnej swojej formy...
 neandertalczyka...

Strony

Skomentuj