Tranzystor mógł powstać poprzez replikację technologii obcych

Kategorie: 

Tranzystor - źródło: wikipedia.org

Twórcy tranzystora mogli zostać zainspirowani poprzez badania szczątków obcego statku kosmicznego. Takimi rewelacjami już jakiś czas temu podzielił się publicznie Jack A. Shulman, prezes amerykańskiej firmy komputerowej ACC. Te niesamowite oświadczenia na temat pochodzenia tranzystora po raz pierwszy pojawiły się pod koniec 1997 roku, kiedy to mała i prawie nieznana firma produkująca komputery "American Computer Company" (ACC) wyraziła na swojej stronie internetowej, że to badanie pozostałości obcego statku kosmicznego, który rozbił się w Roswell w 1947, było decydującym czynnikiem w rozwoju tranzystora, którego konstruowanie zostało ukończone po raz pierwszy w 1948 w amerykańskim laboratorium badawczym „Bell Labs”.

 

Podstawą dla takich zarzutów jest seria dokumentów i zaświadczeń, które zostały udostępnione  członkom zarządu firmy ACC.  Podstawę ich twierdzeń stanowią zeznania emerytowanego podpułkownika Philipa Corso, który twierdzi, że był członkiem grupy zajmującej się sortowaniem szczątków  pojazdu, który się tam rozbił. Część szczątków przetransportowano  na potrzeby badań do jednego z departamentów  "Bell Labs."

 

Pojawienie się tranzystorów stało się prawdziwą rewolucją technologiczną. Przed 1947 używano tylko lampy, diody germanowe i selenowe, czyli dwa pierwiastki, które istnieją w naturze.  Ale stworzenie tranzystora wymagało zastosowania półprzewodników, czyli konieczne było użycie materiałów na bazie krzemu, arsenu i innych. Według ACC, szczątki statku kosmicznego, który rozbił się w okolicach Roswell, zawierały płytę ze stopu krzemu i arsenu. Dopiero analizy pod mikroskopem pokazały, że mają bardzo skomplikowane obwody.  To urządzenie mogło być wykorzystane, jako przełącznik elektroniczny i wzmacniacz, i właśnie jego analizy, przyspieszyły wynalazek półprzewodników.

 

Na konferencji, jaka odbyła się w 1997 roku na Uniwersytecie w Princeton, przedstawiciele ACC przedstawili niektóre z rzekomych dowodów tego odkrycia.  Wśród nich jest seria ulotek, które pojawiły się w 1947 roku, a przygotowano je, według przedstawicieli ACC, w głębi samego „Bell Labs."  Broszury są dyrektywami szefów tej firmy, co do procesów regulacyjnych technologii objętych tajemnicą. Ujawnienie tego wszystkiego sprowadziło na ACC spore kłopoty, które skupiły się na władzach spółki.

 

Tranzystor nie był podobno jedynym okazem zaawansowanej technologii, która inspirowała rozwój badań.  Pojawiają się sugestie, że technologia mikrofalowa powstała również, jako skomercjalizowana technologia wojskowa pochodzenia pozaziemskiego. Najbardziej spektakularnym z wielu tych "wynalazków", jest bez wątpienia ogromny generator, podobne do szpuli, mający dziesięć metrów średnicy, który zdaje się neutralizować grawitację, co stwarza niesamowite możliwości układów napędowych statków kosmicznych.

 

Prawdopodobnie w laboratoriach jest jeszcze pochowane bardzo dużo artefaktów obcego pochodzenia, których skopiowanie albo nawet zrozumienie jest po prostu na tym etapie naszego rozwoju niewykonalne. Edgar Mitchell, pilot modułu księżycowego "Apollo 14" i szósty człowiek, który odbył spacer na Księżycu, powiedział, że niektóre z instytucji wojskowych i cywilnych posiadają w użyciu technologię pochodzącą z obcego statku kosmicznego.  Mitchell zażądał wręcz utworzenia komisji, aby sprawdzić tę hipotezę. Nieoficjalnie mówił, że jest przekonany, że technologia pozaziemskiego pochodzenia jest użyciu od jakiegoś już czasu.

 

 

 

Źródło: http://www.theanomalieschannel.com/archive/cni-news/CNI.0814.html

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika drhofmann

kosmici z tak wielka

kosmici z tak wielka technologia leca miliony lat swietlnych lub zaginaja przestrzen czy inne cuda i nie wyliczyli tak malutkiej planety jak ziemia i sie rozbijaja jak amatorzy na naszej planecie w kawalki bo statek kosmiczny zbudowali z takiej blachy ze w kosmosie wytrzyma wszytkie temp promienowania itp no ale pech chcial ze na ziemi jest przyciaganie i nasi kosmici nic nieswiadomi rozbili sie  statkiem na drobne kawalki Troche mi to nie pasuje 

Portret użytkownika Xardas

Tak jak zwykle kosmici.

Tak jak zwykle kosmici. Kosmici wybudowali Wielką Piramidę, Stonhenge, Wieże Eifla. A ziemianie są tacy durnie, że nie są w stanie niczego sami wynaleźć. Trzeba było jeszcze napisać, że to byli mieszkańcy NIBIRU.

Portret użytkownika protos

Zamiast wypisywać takie

Zamiast wypisywać takie dyrdymałki, należało by sprawdzić choćby tą osławioną Wikipedię. Dla leniwych cytat   "Pierwsze patenty na tranzystor zostały udzielone w latach 1925 do 1930 r. w Kanadzie, USA i Niemczech Juliusowi Edgarowi Lilienfeldowi. Jego projekty były zbliżone do tranzystora MOSFET[2], jednak ze względów technologicznych (głównie czystości materiałów) tranzystora nie udało się skonstruować - stało się to możliwe dopiero w drugiej połowie XX wieku." Tamże można zobaczyć jak wygląda replika pierwszego skonstruowanego tranzystora, jego pochodzenie od kosmitów sugerują zapewne kosmiczne rozmiary.  I ludzie litości, toż diody germanowe to też półprzewodniki, a pierwsze tranzystory też były germanowe. Pólprzewodnikiem jest również minerał galena,  który już nawet w Polsce w latach 20-tych XXw był używany do produkcji radia na kryształek.
Jeżeli ktoś tam ma zamiar coś ujawnić, np, kosmiczne technologie, to niech robi to z głową, bo inaczej będzie z tego niewiarygodna bzdura czyli depea. Chyba że o to chodzi.

Portret użytkownika admin

Czytałem to w wikipedii też.

Czytałem to w wikipedii też. Wynika z tego, że próbowali to zbudowac, ale dopiero w 1948 im sie udało bo jak już takimi purystami jesteśmy technologicznymi to przecież były lampy próżniowe, które wykonywały robotę też. Chodzi o to, że tranzystorowy przełom nadszedł nagle i trwa do dzisiaj. A zabayw z bańkami prózniowymi z lat dwudziestych i trzydziestych no sorry, ale to nie były jeszcze tranzystory w pełnym tego słowa znaczenia. 

Portret użytkownika MASAKRA

Masz troche racji. Trudno

Masz troche racji. Trudno ale, by Admin znal sie na wszystkim. Tu nie chodzilo o tranzystory lecz o skaplikowane cegielki lub jak kto woli kosci typu SMD. Faktycznie ( zrodla mam z roznych publikacji a takze ksiazek ) uklady SMD sa pochodzenia pozaziemskiej cywilizacji. Wtedy moglismy juz za pomoca mikroskopow elektronicznych ich budowe i sklad, lecz musialy minac cale dziesieciolecia by moc je produkowac. Wiem tez, ze pewne urzadzenia na pokladzie rozbitego statku UFO sa jeszcze niezrozumiale w ich dzialaniu. Chodzi chyba o inteligentna elektonike oparta na kwantach. Podobno pierwsze komputery kwantowe juz wyprodukowano, lecz z pewnoscia potrwa jeszcze kilka lub kilkanascie lat, by je scalic. Pozdrawiam

Portret użytkownika jaro

Kliknijcie w materialy

Kliknijcie w materialy zrodlowe !
To  bardzo wiarygodne  informacje Wink
Admin albo podaje tak wiarygodne zrodla ,albo podaje sam siebie( znaczy innemedium) np.
w artykule SENSACYJNYM o nowej komnacie we Wielkiej piramidzie...
Taka sensacja ,ze nikt nic nie wie!!!
Dodasz to Adminie???  Wink

Strony

Skomentuj