UFO przyczyniło się do wielkiej katastrofy lotniczej we Lwowie

Kategorie: 

Źródło: Youtube

Zwykle, gdy rozważamy na temat możliwości istnienia bytów takich jak rodsy czy też szybko poruszające się UFO, jako jeden z argumentów przeciwników tych hipotez pojawia się argument, że gdyby nad ziemskim niebem był rzeczywiście taki niewidoczny dla nas ruch to dochodziłoby do kolizji z samolotami i prędzej czy później powinniśmy odkryć wraki po takich kolizjach. No cóż wraku może nie mamy, ale jest wystarczająco dużo dowodów, na przykład dziwna katastrofa z 27 lipca 2002 roku, do jakiej doszło we Lwowie.

 

Wszystko odbyło się podczas pokazów lotniczych. Pilot Wołodymir Toponar oraz Jurij Jehorow pilotowali samolot SU-27 i przeprowadzali efektowne ewolucje,. W pewnym momencie coś poszło nie tak i utracili kontrolę nad torem lotu, katapultowali się a myśliwiec rozbił się w tłumie gapiów. Zginęło wtedy 85 osób a ponad 100 zostało rannych.

Wołodymir Toponar przeżył i wraz z drugim pilotem stanął na ławie oskarżonych otrzymując wyrok odpowiednio 14 i 8 lat pozbawienia wolności. Oficjalna przyczyna katastrofy to niezachowanie bezpieczeństwa podczas wykonywanych ewolucji. Toponar od początku jednak twierdził, że w trakcie lotu stało się coś nietypowego, co określał początkowo problemami technicznymi.

 

Dopiero, gdy zobaczył nagrania zrozumiał, że został uderzony przez jakiś obiekt, który uszkodził stery i zmienił trajektorię lotu Suchoja na wysokości, z której nie było już ratunku dla samolotu. Pilot mówi o tym ostatnio publicznie i domaga się rewizji swojego wyroku. Czy ta straszna tragedia mogła zostać wywołana przez kolizję z UFO? A może to po prostu ciekawa linia obrony człowieka, który ma na sumieniu wiele istnień?

 

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Andree

Jest taka gra jak rosyjska

Jest taka gra jak rosyjska ruletka i nowsza jak rosyjski bowling, gdzie kulą jest samolot, a kręglami ludzie. Czy napewno to było koło Lwowa, a może koło pancernej sosny. Widać wyraźnie że spomiędzy drzew wylatuje.

Portret użytkownika ARTUR5

Taka wada usterzenia czy też

Taka wada usterzenia czy też poprzestrzelane płaty nośne nie szkodzą tym samolotom .Mają jednak ciężki " tyłek " i na małych wysokościach nie mogą się podnieść , podobny wypadek był na pokazie w Polsce .

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika baca

baca szykuje wlaśnie newsa o

baca szykuje wlaśnie newsa o ufo no to nie marudź Homo bo to będzie najlepszy tekst o UFO kiedykolwiek napisany - on zmiażdży twoje zabobony naporem faktów i materiałów źródłowych i twoj megazacofany światopogląd runie...
a poza tym ty tez bedziesz go sobie mogl krytykowac razem z jednym poplecznikiem Endorem - a we dwojke jak poplecznik z poplecznikiem poplujecie sobie poplecznicy garścią odpustowych obrazków i cytatów z ewangelii omijając precyzyjnie temat Smile
skąd to wiem?
z egzotycznej dla ciebie dziedziny o nazwie Historia.
ps. istoty czupakabra już wyjęły ci chipa z głowy? jeśli tak to chyba dobrze bo jeszcze niedawno przekazałeś nam że cię chcą zniszczyć i jeśli będziesz pisał zostaniesz bezdomny.....
ciesze się zatem że już cię szaraki zostawiły w spokoju i nie szczują czupakabrami a ty odzyskałeś zdolonśc do mówienia ludzkim głosem - bo wcześniej to były niemal wyłącznie, jedynie jakieś nawiedzone jęki maryjne...

Portret użytkownika Endor

Szanowny Baco powinieneś

Szanowny Baco powinieneś zaniechać ataków na naszych braci we wierze, na naszych starszych braci we wierze jak to mówił Święty papież Polak Jan Paweł II ! Żydzi i Polacy wycierpieli straszne rzeczy w czasie wojny hitlerowskiej !
 

Bóg stworzył nieskończone ilości istot rozumnych o różnych szczeblach bytowania. Choć rozumem nie można dowieść istnienia Aniołów, to jednak można wskazać na odpowiedniość ich istnienia.

Strony

Skomentuj