11 uczniów zemdlało w szkole po zabawie z tablicą Ouija

Kategorie: 

ouija
Źródło: Pixabay.com

W listopadzie zeszłego roku grupa dzieci w Kolumbii straciła przytomność w szkole po użyciu tablicy Ouija. Nauczyciele powiedzieli, że co najmniej 11 dzieci w wieku od 13 do 17 lat zostało znalezionych nieprzytomnych na korytarzu, a pięciu uczniów zostało wysłanych do szpitala.

 

 

Według kolumbijskich mediów nastolatkowie cierpieli na silne wymioty, bóle brzucha i skurcze mięśni, kiedy zostały przewiezione do szpitala Manuela Beltran. Administracja szkoły przekazała władzom szczegóły incydentu w oczekiwaniu na decyzję w tej sprawie.

 

Dzieci straciły przytomność; kiedy je znaleziono, miały duszności, a z ust płynęła im gęsta ślina. Możliwe, że winna była tablica Ouija i to przypuszczenie stanowi część śledztwa”. Inni sugerują, że wszyscy nagle chorzy pili wodę z jakiegoś pojemnika, lub, że przybyli z basenu i dano im coś do jedzenia.

 

Władze podkreślają, że nie znaleziono żadnych zmian psychologicznych u dzieci, biorąc pod uwagę, że mówiono, że wynika to z gry w tablicę Ouija. Raport medyczny mówi, że było to spowodowane zatruciem pokarmowym.

Ocena: 

3
Średnio: 3 (2 votes)
loading...

Komentarze

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Skomentuj