22.12.2022 - data która przeraża astrologów

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Dwa lata temu ludzkość z przerażeniem oczekiwała nadejścia „dnia pięciu dwójek” - 22.12.2020. Baba Wanga obiecała - jeszcze w odległych latach 80 tych ubiegłego wieku, że wydarzy się wtedy coś strasznego - nastąpią jakieś katastrofalne wydarzenia, na których ucierpi cała ludzkość. „Tajemna przepowiednia” legendarnego bułgarskiej jasnowidzki została opublikowana, ale nic strasznego się nie wydarzyło - ani w tym roku, ani w następnym, chociaż było wystarczająco dużo „dwójek”. Dni takich było kilka – zarówno w 2020 roku, jak i w 2021 roku.

 

 

Rok 2022 stał się szczególnie bogaty w „dwójki” - każdego miesiąca było ich pięć. I nic szczególnego się nie wydarzyło. Okazało się, że Wanga się myliła. Dzisiaj jest dzień aż sześciu dwójek – tak się właśnie złożyło, i na dodatek jest to najkrótszy dzień w roku – astronomicznie mówiąc przesilenie zimowe. Mistycy wpadają w panikę i znowu czekają na coś strasznego - gorszego niż w jakimkolwiek dniu z pięcioma dwójkami. 

Asteroida, która może nas zniszczyć raczej nie uderzy w Ziemię. Co prawda 22 grudnia 2022 zbliżą się do nas cztery asteroidy, z których jedna ma 160 metrów średnicy, to wszystkie przelecą obok w bezpiecznej odległości.

Czy Ziemia zostanie zniszczona przez potworny rozbłysk słoneczny. Na Słońcu nic katastrofalnego nie dzieje się w określonym momencie. Ostatnio doszło co prawda do serii rozbłysków klasy M, ale do szczytowej aktywności naszej dziennej gwiazdy jeszcze daleko.

Życie na Ziemi może zostać zniszczone przez eksplozję supernowej gdzieś w pobliżu w promieniu 30 lat świetlnych. Ale astronomowie nie widzą jeszcze takich „kandydatów”, chociaż promieniowanie z takiego wydarzenia może już zmierzać w stronę naszej planety, po prostu światło jeszcze nie dotarło.

Pandemia COVID-19 zabiła oczywiście wielu, ale ludzkość nie zmniejszyła się nawet o połowę – wbrew prognozom. Ale niebezpieczeństwo wybuchu konfliktu nuklearnego pozostaje. W końcu wystarczy nacisnąć przycisk i będzie to kwestia minut żeby świat stanął na krawędzi zagłady. Całkiem słusznie światowi astrolodzy wojny nuklearnej boją się najbardziej, bo jest najbardziej prawdopodobna.

 

Jeśłi nic się nie stanie poczekajmy do 23.12.2022 - w końcu to znowu pięć dwójek. Nie sześć a Wanga móiła o „sześciu dwójkach”. Ale na przykład był w tym roku dzień 22.02.2022 - i nic strasznego się nie wydarzyło.  Swoją drogą wkrótce będzie nawet siedem dwójek, konkretnie 22.02.2222 i 22.12.2222. Aż strach pomyśleć, jak poradzą sobie nasi potomkowie ze swoimi lękami. Oczywiście, jeśli nasza cywilizacja nie zginie wcześniej.

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika malolat

Coś w tym musi być, bo

Coś w tym musi być, bo analogia nasuwa się sama. Nie trzeba obawiać się pięknej kobiety, co ma dwoje pięknych oczu; 2 długie nogi, 2 ręce, dwoje uszu i tak dalej. Jednak jak dołożymy do tego jedynkę między nogami...

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Skomentuj