3 maja 1863 roku potężna istota z innego wymiaru przepowiedziała Polakom niezwykłą przyszłość 

Kategorie: 

Źródło: popotopie.blogspot.com

Dziewiątego lutego roku 2019, opublikowaliśmy artykuł o nadprzyrodzonej istocie, która przybyła do tego wymiaru, na tą planetę, w roku 1863. Z proroctwa wynika, i o tym właśnie wspomnieliśmy na początku roku 2019, że zbliża się do nas jakaś wielka zaraza ! Sami jesteśmy tym wstrząśnięci, bo przepowiednia się właśnie sprawdza, nawet jeśli nie jest to jeszcze ta największa zaraza, to mamy teraz, w roku 2020 -  jej przedsmak. Jesteśmy świadkami jak plemię reptylian realizuje straszliwy ogólnoplanetarny plan przygotowań do zaprowadzenia Nowego Porządku z chaosu.

Widać ogromne zmiany społecznne w USA, Europie zachodniej i w Polsce, trwa gigantyczne zmaganie się Amerykanów i Polaków z reptiliańskimi siłami zła. Naród amerykański, tak jak i spora część polskiego, nie chce być zapędzonym do komunistycznego obozu koncentracyjnego „Agendy 2030”. W przeciągu ostatnich lat w cywilizacji chrześcijańskiej nastąpiła ogromna kulturowo-społeczna ale i alchemiczna przemiana, właściwie jest to rewolucja cywilizacyjna(ufonautyczna), po której nastanie era "Nowych istot humanoidalnych", zlepionych z dwóch trójkątów, symbolizujących "ziemię" i "niebiosa", a odwzorowanych jako hybryda dwugłowego orła ! (Patrz dołączony film)

Los Polski jest w pewien sposób odbiciem sytuacji na świecie, zwłaszcza że mamy u siebie chyba największą ilość, z całego obszaru pokomunistycznego, tajnych bractw "dwugłowego orła". Na tle tego duchowego blietzkrieg’u, prowadzonego od roku 1992, możemy w nadnaturalnej perspektywie dostrzec ważne słowa Zbawiciela, zapisane przez świętą Faustynę, mówiące o szansie dla Polski, ale nie są one jedynymi, które przepowiadają nam przyszłość – jest jeszcze ktoś inny.

Chodzi o błogosławionego księdza Markiewicza (1842-1912). Jest on założycielem Zgromadzenia św. Michała Archanioła. Był wielkim wychowawcą, patriotą i społecznikiem, był zarazem jasnowidzem i prorokiem. Większość jego proroctw już się sprawdziła – wśród nich to z 1863 r. dotyczące Papieża Polaka: „Najwyżej zaś Pan Bóg was (Polaków) wyniesie, kiedy dacie światu wielkiego Papieża.„

Nasz niezwykły prorok, ksiądz Markiewicz, napisał tekst pt.:”Ucisk Polaków pod zaborem pruskim„. Nstępnie tytuł ten zmienił na „Bój bezkrwawy„. Tłem dramatu są prześladowania Polaków w dobie Kulturkampfu. Najważniejszą częścią Boju bezkrwawego jest odsłona siódma. Zawiera ona przepowiednie Anioła Polski, w których dominują akcenty wielkiej nadziei co do przyszłych losów Polski i świata. W redagowaniu utworu autor wykorzystał konkretne fakty i osobiste przeżycia. W michalickim miesięczniku „Powściągliwość i Praca” z maja 1932 r., ks. Stanisław Szpetnar zamieszcza ważniejsze fragmenty rozmowy, którą przeprowadził z autorem Boju bezkrwawego:

– Było to 3 maja 1863 r. Właśnie wtedy – wspomina ks. Markiewicz – zdawałem maturę gimnazjalną w Przemyślu. Tegoż dnia kolega mój, Józef Dąbrowski, zdyszany i cały blady wpada do mej izby i ze wzruszeniem opowiada mi, że z całym gronem kolegów spotkał na ulicy jakiegoś niezwykłego młodzieńca wiejskiego lat 16. Był ubrany w białą siermięgę, przepasaną pasem, z różańcem w ręku, z obliczem rozpromienionym, z wielkim przejęciem i uniesieniem ducha opowiadał dziwne rzeczy, dotyczące Polski i świata. Mówił o przeszłości, teraźniejszości i przyszłości Polski, o księciu Żelaznym, o sławnych mężach naszego Narodu, o wszechświatowej wojnie, o zmartwychwstaniu Polski i wielkiej przyszłości naszej Ojczyzny.

Gdy zaś Józef Dąbrowski zagadnął owego młodzieńca, jakie ma na to dowody i znaki, że się ziści to, co przepowiada, młodzieniec rzekł: – Dowody? Zaraz ci dam. – I wziąwszy Dąbrowskiego ze sobą, odkrył mu tajniki jego duszy, dodając, że jeśli się nie nawróci, marnie zginie… Pod wrażeniem tych proroczych słów Dąbrowski przystąpił niezwłocznie do Świętych Sakramentów, odprawił spowiedź z całego życia, a potem razem z ks. Markiewiczem wstąpił do seminarium duchownego w Przemyślu. Ks. Markiewicz od pierwszej chwili miał przekonanie, że tym dziwnym młodzieńcem był nie kto inny, tylko Anioł Boży, posłany narodowi polskiemu, zgnębionemu nową klęską i na duchu złamanemu, na pociechę i podniesienie serca.

Poniżej prezentujemy fragment odsłony siódmej dramatu ks. Bronisława Markiewicza, w którym znajduje się papieskie proroctwo:

"Postać nadludzka (zjawia się od ołtarza jako młodzieniec 16-letni ubrany w płótniankę zgrabnie skrojoną, z modlitewnikiem i różańcem w ręku, z jego oczu wychodzą jakby iskry): – Pokój wam, słudzy i służebnice Pańscy! Ponieważ Pan najwyższy was więcej umiłował aniżeli inne narody, dopuścił na was ten ucisk, abyście oczyściwszy się z waszych grzechów stali się wzorem dla innych narodów i ludów, które niebawem odbiorą karę sroższą od waszej w zupełności grzechów swoich. Oto już stoją zbrojne miliony wojsk z bronią w ręku, straszliwie morderczą.

Wojna będzie powszechna na całej kuli ziemskiej i tak krwawa, iż naród położony na południu Polski wyginie wśród niej zupełnie. Groza jej będzie tak wielka, że wielu ze strachu postrada rozum. Za nią przyjdą następstwa jej: głód, mór na bydło i dwie zarazy na ludzi, które więcej ludzi pochłoną aniżeli sama wojna. Ujrzycie zgliszcza, gruzy naokół i tysiące dzieci opuszczonych, wołających chleba. W końcu wojna stanie się religijna. Walczyć będą dwa przeciwne obozy: obóz ludzi wierzących w Boga i obóz niewierzących w Niego. Nastąpi wreszcie powszechne bankructwo i nędza, jakiej świat nigdy nie widział, do tego stopnia, że wojna sama ustanie z braku środków i sił. (na dole grafika - „…powrzechne bankructwo” !)

Zwycięzcy i zwyciężeni znajdą się w równej niedoli i wtedy niewierni uznają, że Bóg rządzi światem i nawrócą się, a pomiędzy nimi wielu Żydów. Wojnę powszechną poprzedzą wynalazki zdumiewające i straszliwe zbrodnie popełniane na całym świecie. Wy, Polacy, przez niniejszy ucisk oczyszczeni i miłością wspólną silni, nie tylko będziecie się wzajem wspomagali, nadto poniesiecie ratunek innym narodom i ludom, nawet wam niegdyś wrogim, i tym sposobem wprowadzicie dotąd niewidziane braterstwo ludów.

Bóg wyleje na was wielkie łaski i dary, wzbudzi między wami ludzi świętych i mądrych i wielkich mistrzów, którzy zajmą zaszczytne stanowiska na kuli ziemskiej. Języka waszego będą się uczyć w uczelniach na całym świecie. Cześć Maryi i Najświętszego Sakramentu zakwitnie w całym narodzie polskim. Szczególnie przez Polaków Austria podniesie się i stanie się federacją ludów. A potem na wzór Austrii ukształtują się inne państwa. Najwyżej zaś Pan Bóg was wyniesie, kiedy dacie światu WIELKIEGO PAPIEŻA. Ufajcie przeto w Panu, bo dobry jest, miłosierny i nieskończenie sprawiedliwy.”

Naszym zdaniem jest tu mowa o przyszłości, względem roku 2019 Mowa jest o ogólnoplanetarnej wojnie i zarazach broni biologicznych GMO. Jeżeli ta przepowiednia, albo przynajmniej jej elementy, mają się wypełnić, to musimy poczekać na to, by język angielski przestał być ogólnoświatowym, a jego miejsce zajął język polski, do wszystkiego tego trzeba wypatrywać sytuacji w Austrii. Reszte artykułu znajdziecie pod podanym linkiem, zapraszamy.

Wielki plan globalnego zniewolenia szatańskiej UFO organizacji hybryd ORDO AB CHAO iluminatow Lucyfe

https://youtu.be/VLPHB6Hqj7k

Ocena: 

5
Średnio: 4.2 (5 votes)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika wierny

TYLKO PAN JEZUS JEST BRAMĄ,DO

TYLKO PAN JEZUS JEST BRAMĄ,DO NIEBA.TRZEBA CODZIENNIE ODMAWIAĆ RÓŻANIEC,CHOCIAŻ JEDNĄ DZIESIĄTKĘ.NAJLEPSZYM SPOSOBEM KOMUNIKOWANIA SIĘ Z PANEM BOGIEM,JEST CZYTANIE PISMA ŚWIĘTEGO,W TYM PSALMÓW.

Portret użytkownika Luka_Brasi

-/"„Najwyżej zaś Pan Bóg was

-/"„Najwyżej zaś Pan Bóg was (Polaków) wyniesie, kiedy dacie światu wielkiego Papieża.„/-  ja pierdziu ... to Polacy rządzą Watykanem? i wybierają watykańczykom szefa? Łooo ... ależ budująca przepowiednia. A tak już z czystej ciekawości - w którym roku zlikwidowali konklawe?

Portret użytkownika Znawca_Multiwersum

Anioły istnieją i faktycznie

Anioły istnieją i faktycznie mogą chodzić między ludźmi wypełniając różne Boże plany. Tak jak to zostało ukazane w innych przypadkach biblijnych. W to jestem skłonny uwierzyć, że ów chłopiec był jakimś nadnaturalnym bytem. Jest to możliwe. Jednakże równie dobrze mógł to być ktoś z przeciwnej strony gdyż różaniec i wiara w bóstwo maryjne jest zwiedzeniem pochodzącym od sił ciemności. Jedynie Jezus jest drogą do Ojca tak jak sam mówił. Obecność różańca przy owym chłopcu czyni powyższy przekaz bardzo podejrzanym. Być może zawiera półprawdy sprytnie wplecione przez złe zwierzchności. Wp rzypadku jakiegoś kontaktu (ufo-demonicznego), każdy byt "kosmiczny"-duchowy pozorujący się na wysłannika Bożego sprawdzajcie pytając czy Jezus jest jedynym zbawcą ludzkości, czy zmarł za nasze grzechy na krzyżu. Demonom przez gardło jakoś te fakty nie chcą przejść i szybko ujawniają swą prawdziwą naturę.

Pozdrawiam

Portret użytkownika Donalt

Brednie o oczyszczaniu

Brednie o oczyszczaniu uciskiem są dla totalnych kretynow. Niemcy żyją jak pączki w maśle, mimo ze wywołali dwie wojny, a my za nich pokutujemy? Bez żartów Polska była jest i będzie dziadówą Europy 

 

Strony

Skomentuj