33 decydujące doby !

Kategorie: 

Źródło: popotopie.blogspot.com

Licząc od dziś dnia 05/10/2016 pozostało ludzkości decydujace 33 doby. Za tyle dni w USA odbędą się wybory na prezydenta. Przez nadchodzące 792 godziny będą się decydowały losy świata, czy wybuchnie III Wojna Światowa, czy może jednak nie ?

 

Kandydat na prezydenta Donald Trump jest stanowczym zwolennikiem pokoju z Rosją, co wielu włodarzom jest nie na rękę, natomiast zdaniem niezależnych dziennikarzy, pani Clinton jest sprzymierzeńcem branży zbrojeniowej USA, co oznaczać może tylko jedno, jeszcze większą eskalację napięcia. Rosja właśnie bardzo poważnie dozbroiła syryjskie tereny swoją zaawansowaną wojskową technologią. W ciągu godzin mają być podjęte dalsze decyzje w sprawie ratowania Asada i Syrii.

W odpowiedzi, ze strony USA słychać zdecydowane pogróżki. Wojna wisi na włosku. Dziwnym trafem, kilka miesięcy temu, pewien żydowski chłopiec, w wyniku śmierci klinicznej udał się do Nieba i tam został poinformowany o zbliżającym się światowym konflikcie. Jak sam opowiadał, główną postacią nadciągającej wojny ma być prezydent Barack Obama, który zdradzi państwo Izrael. Kwestia wyznania Baracka Obamy budzi zaś wiele kontrowersji.

 

Część podejrzewa, że jest islamistą, natomiast sam we wrześniu 2010 roku,  mówił, że jest chrześcijaninem z wyboru, gdyż przemawia do niego nauka Jezusa, który umarł za jego grzechy. Jak jest na prawdę czas pokaże. Gdyby konflikt USA/Rosja stał się realny, to Trump raczej nie zagości w Białym Domu, co będzie bardzo na rękę ekipie Nowego Światowego Porządku. Gdyby ziścił się najczarniejszy scenariusz, ten z podróży żydowskiego kontaktera, to bez problemu można go nazwać początkiem innego proroctwa, mianowicie biblijnej przepowiedni o "Ataku Goga i Magoga na Izrael".

Według Biblii w bliżej nieustalonej przyszłości ludy Goga i Magoga mają najechać i spustoszyć państwo Izrael. Nawiązania do Goga i Magoga obecne są także w mitologii i folklorze różnych krajów. Gog w Księdze Ezechiela jest apokaliptyczną postacią przybywającą z północy, władcą krainy Meszek i Tubal, która niszczy Izraela, ale potem zostaje sam pokonany przez Boga. Opis napaści Goga oraz jego klęski nawiązuje do „nieprzyjaciela z północy” przepowiadanego przez Jeremiasza oraz motywu klęski wrogów Izraela w górach obecnego u Izajasza.

Rozdziały 38 i 39 Księgi Ezechiela zapowiadają na przyszłość zmasowany atak sił zbrojnych sześciu narodów na Izrael. Istnieje poważna realność, że część Rosji oraz państwa jak Turcja, Iran czy nawet Niemcy zaliczają się do sił Goga i Magoga. Tak jak napisałem na początku, mamy niecałe 800 godzin, będzie to decydujące 33 dni ! Wszyscy którzy wierzą w Boga Wszechmocnego i Jego Syna Jezusa Chrystusa powinni się modlić o pokuj i Miłosierdzie Boskie dla świata. Niech nas Bg ma w swojej opiece !

 

Inwazja Magoga - Chuck Missler czesc 01 (język polski, napisy)

 

Rabbi Rami Levy and 15 year old Natan full translation 148min Clinical Death

 

Ocena: 

3
Średnio: 3 (2 votes)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika PędnikNieŁągiewki

Z Magog Goga pełna jest

Z Magog Goga pełna jest bożnica-synagoga-punkt zborny Synów Goga. Gdy maghreb'usy pewnego dnia lub nocy zaleją Israel arsenał jądrowy tego kurdypla wpadnie w ich ręce a wtedy - jak powiedział pewnien Żyd - jeśli daj boże boga nie ma to dzięki bogu, ale jeśli nie daj boże bóg jest niech nas ręka boska broni...

"Jeśli chcesz, by dom był ci jako przystań cicha przenigdy doń nie wpuszczaj klechy ani mnicha".

Portret użytkownika Zenek :)

 

 

A Jezus nie przybędzie, próbował 17 września ale....

spotkał Arch. Michała ...

i zaliczył, wraz ze swoimi demonami jakie miały PORWAĆ (OPĘTAĆ) KOŚCIÓŁ.... do piekła... zresztą..... ,   BĘCKI i teraz mu jp2 robi okłady na dnie szeolu..... Nie pytajcie " czym "......  okłada.... maschiacha jezusa.... Biggrin

Portret użytkownika Zenek :)

 

 

"Jak sam opowiadał, główną postacią nadciągającej wojny ma być prezydent Barack Obama, który zdradzi państwo Izrael. Kwestia wyznania Baracka Obamy budzi zaś wiele kontrowersji."

 

- to jest ZNANE od  PONAD 100 lat tj od wydania PLANU 3 WOJEN nazisty z pejsami czyli Pike..... Tam opisano iz "trzecia wojna MA ZNISZCZYĆ ISRAEL"..... przy pomocy Arabów (ich "wiosny").... by (ostatecznie) "buk (czytaj antychryst, maschiach, jezus) stanął w obronie żydków".... Ten sam jakiego przyzywali we wrześniu w jerozolimskiej bluźnicy. BEZSKUTECZNIE zresztą. Biggrin

 

A GOGIEM w mitologii są SAMI ŻYDZI czego się WYPIERAJĄ. Ale nie od dziś wiadomo iż to KŁAMLIWA sekta.... uprawiająca murzyńskie voodoo (kult egipskiego reptoida sobka itd). .. w nowym pederastycznym opakowaniu (hermes, horus, achajowie etc)

 

Portret użytkownika Kimbur

Lubię Twoje artykuły Homoś,

Lubię Twoje artykuły Homoś, ale nie ze wszystkim się zgadzam. Przede wszystkim uważam, że każda godzina decyduje, a która zdecyduje tego doprawdy nie wiemy. Być może trafisz ze swoimi 33 dniami, ale jeśli nie - po nich bedą następne, podobnie decydujące. Aż któregoś dnia Nieodpowiedzialny wywoła to, o czym teraz tak często trąbią.

PS. Naprawdę nie licz na prawdę.

Strony

Skomentuj