33 decydujące doby !

Kategorie: 

Źródło: popotopie.blogspot.com

Licząc od dziś dnia 05/10/2016 pozostało ludzkości decydujace 33 doby. Za tyle dni w USA odbędą się wybory na prezydenta. Przez nadchodzące 792 godziny będą się decydowały losy świata, czy wybuchnie III Wojna Światowa, czy może jednak nie ?

 

Kandydat na prezydenta Donald Trump jest stanowczym zwolennikiem pokoju z Rosją, co wielu włodarzom jest nie na rękę, natomiast zdaniem niezależnych dziennikarzy, pani Clinton jest sprzymierzeńcem branży zbrojeniowej USA, co oznaczać może tylko jedno, jeszcze większą eskalację napięcia. Rosja właśnie bardzo poważnie dozbroiła syryjskie tereny swoją zaawansowaną wojskową technologią. W ciągu godzin mają być podjęte dalsze decyzje w sprawie ratowania Asada i Syrii.

W odpowiedzi, ze strony USA słychać zdecydowane pogróżki. Wojna wisi na włosku. Dziwnym trafem, kilka miesięcy temu, pewien żydowski chłopiec, w wyniku śmierci klinicznej udał się do Nieba i tam został poinformowany o zbliżającym się światowym konflikcie. Jak sam opowiadał, główną postacią nadciągającej wojny ma być prezydent Barack Obama, który zdradzi państwo Izrael. Kwestia wyznania Baracka Obamy budzi zaś wiele kontrowersji.

 

Część podejrzewa, że jest islamistą, natomiast sam we wrześniu 2010 roku,  mówił, że jest chrześcijaninem z wyboru, gdyż przemawia do niego nauka Jezusa, który umarł za jego grzechy. Jak jest na prawdę czas pokaże. Gdyby konflikt USA/Rosja stał się realny, to Trump raczej nie zagości w Białym Domu, co będzie bardzo na rękę ekipie Nowego Światowego Porządku. Gdyby ziścił się najczarniejszy scenariusz, ten z podróży żydowskiego kontaktera, to bez problemu można go nazwać początkiem innego proroctwa, mianowicie biblijnej przepowiedni o "Ataku Goga i Magoga na Izrael".

Według Biblii w bliżej nieustalonej przyszłości ludy Goga i Magoga mają najechać i spustoszyć państwo Izrael. Nawiązania do Goga i Magoga obecne są także w mitologii i folklorze różnych krajów. Gog w Księdze Ezechiela jest apokaliptyczną postacią przybywającą z północy, władcą krainy Meszek i Tubal, która niszczy Izraela, ale potem zostaje sam pokonany przez Boga. Opis napaści Goga oraz jego klęski nawiązuje do „nieprzyjaciela z północy” przepowiadanego przez Jeremiasza oraz motywu klęski wrogów Izraela w górach obecnego u Izajasza.

Rozdziały 38 i 39 Księgi Ezechiela zapowiadają na przyszłość zmasowany atak sił zbrojnych sześciu narodów na Izrael. Istnieje poważna realność, że część Rosji oraz państwa jak Turcja, Iran czy nawet Niemcy zaliczają się do sił Goga i Magoga. Tak jak napisałem na początku, mamy niecałe 800 godzin, będzie to decydujące 33 dni ! Wszyscy którzy wierzą w Boga Wszechmocnego i Jego Syna Jezusa Chrystusa powinni się modlić o pokuj i Miłosierdzie Boskie dla świata. Niech nas Bg ma w swojej opiece !

 

Inwazja Magoga - Chuck Missler czesc 01 (język polski, napisy)

 

Rabbi Rami Levy and 15 year old Natan full translation 148min Clinical Death

 

Ocena: 

3
Średnio: 3 (2 votes)

Komentarze

Portret użytkownika PędnikNieŁągiewki

Z Magog Goga pełna jest

Z Magog Goga pełna jest bożnica-synagoga-punkt zborny Synów Goga. Gdy maghreb'usy pewnego dnia lub nocy zaleją Israel arsenał jądrowy tego kurdypla wpadnie w ich ręce a wtedy - jak powiedział pewnien Żyd - jeśli daj boże boga nie ma to dzięki bogu, ale jeśli nie daj boże bóg jest niech nas ręka boska broni...

"Jeśli chcesz, by dom był ci jako przystań cicha przenigdy doń nie wpuszczaj klechy ani mnicha".

Portret użytkownika Zenek :)

 

 

A Jezus nie przybędzie, próbował 17 września ale....

spotkał Arch. Michała ...

i zaliczył, wraz ze swoimi demonami jakie miały PORWAĆ (OPĘTAĆ) KOŚCIÓŁ.... do piekła... zresztą..... ,   BĘCKI i teraz mu jp2 robi okłady na dnie szeolu..... Nie pytajcie " czym "......  okłada.... maschiacha jezusa.... Biggrin

Portret użytkownika Zenek :)

 

 

"Jak sam opowiadał, główną postacią nadciągającej wojny ma być prezydent Barack Obama, który zdradzi państwo Izrael. Kwestia wyznania Baracka Obamy budzi zaś wiele kontrowersji."

 

- to jest ZNANE od  PONAD 100 lat tj od wydania PLANU 3 WOJEN nazisty z pejsami czyli Pike..... Tam opisano iz "trzecia wojna MA ZNISZCZYĆ ISRAEL"..... przy pomocy Arabów (ich "wiosny").... by (ostatecznie) "buk (czytaj antychryst, maschiach, jezus) stanął w obronie żydków".... Ten sam jakiego przyzywali we wrześniu w jerozolimskiej bluźnicy. BEZSKUTECZNIE zresztą. Biggrin

 

A GOGIEM w mitologii są SAMI ŻYDZI czego się WYPIERAJĄ. Ale nie od dziś wiadomo iż to KŁAMLIWA sekta.... uprawiająca murzyńskie voodoo (kult egipskiego reptoida sobka itd). .. w nowym pederastycznym opakowaniu (hermes, horus, achajowie etc)

 

Portret użytkownika Kimbur

Lubię Twoje artykuły Homoś,

Lubię Twoje artykuły Homoś, ale nie ze wszystkim się zgadzam. Przede wszystkim uważam, że każda godzina decyduje, a która zdecyduje tego doprawdy nie wiemy. Być może trafisz ze swoimi 33 dniami, ale jeśli nie - po nich bedą następne, podobnie decydujące. Aż któregoś dnia Nieodpowiedzialny wywoła to, o czym teraz tak często trąbią.

PS. Naprawdę nie licz na prawdę.

Portret użytkownika demik

Ta propaganda wojenna

Ta propaganda wojenna przybiera na sile  ciekawe że tylko w zmianach na ziemi czemu interia nie ostrzega ludzi  czy niekturzy myślą że wojna to fajna rzecz  pobawią sie w chowanego,albo zabawią w złodzieji i policiantów  zrobią ognisko i wypiją po piwku ro będzie rzeż na ludnosci cywilnej a jak ktoś wyjdzie z masakry wróci sie do kamienia łupanego nie będzie telewizji ani internetu.

Portret użytkownika stasiek

Szanowny Panie Maximusie Rex.

Szanowny Panie Maximusie Rex.

My czyli cala moja rodzina zbieramy skany twoich obrazliwych wypowiedzi

odnosnie wiary katolickiej. Jezeli tego nie przestaniesz robić , bedziemy zmuszeni wytoczyć ci proces o publiczną obrazę uczuć religijnych.

Wtedy administrator strony tęz moze mieć kłopoty, że nie zablokował obrazliwych komentarzy.

pozdrawiam

 

Portret użytkownika b@ron

jeśli jesteś prawdziwym

jeśli jesteś prawdziwym Katolikiem, to tego nie zrobisz... wiem bo kiedyś sam nim byłem

dlaczego wy ludzie nie potraficie zrozumieć że tak samo ty masz prawo być Katolikiem i czcić Boga, jak i AMR nim nie być i go nie czcić...wmówili wam jakieś "uczucia religijne" a wy się na to łapiecie nie zwracając uwagi że to po to by poróżnić ludzi... równie dobrze, musiałbyś pozwać np. Muzułmanina że obraża twojego Boga ... przemyśl to...

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika Bogey

Zgadzam się. Trafnie

Zgadzam się. Trafnie powiedziane bo właśnie kolega sugerował,że możesz nie być człowiekiem...a może Reptilianem ! A wracając do tematu,dyplomacja pozwala wybrnąć z każdej sytuacji obronną ręką. Tak jak pokazałeś to swoją odpowiedzią.

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex2

Dzięki [email protected], ale nie

Dzięki [email protected], ale nie obawiam się tego wypierdka i jego wypierdkowej rodzinki mocherowej...

 Mnie obrażają na każdym kroku bożki, obrazki i inne demony psychiki ludzkiej głupoty, jako również dawnego katolika, czego teraz się wstydzę... Obrażająmnie głośne zawodzenia w kościołach i kolędy w rocznicę narodzenia Diabła... A muszę to znosić... Obrażają moje pojęcie o Stwórcy obrażają samego Stwórcę... To kundle  szatana i jak kundle ich "Pan" potraktuje...

 

...Angelus Maximus Rex

Portret użytkownika PędnikNieŁągiewki

stasiek należy do tego samego

stasiek należy do tego samego gatunku "nieuleczalnie chorych na uczucia" co niejaki Nowak który - jeśli gdzieś coś się dzieje/mówi/pisze o bezeceństwach Macochy i Ojczyma Podlaków-katoholików - Kościele kat. to on tam w te pędy jedzie/leci/pędzi/klika linka by czym prędzej - a najlepiej natychmiast - się obrazić!!! Się obrazić i z tą obrazą potem do usranej śmierci swojej amen się obnosić/rozdrapywać/przed Wysokie Swądy obrażających włóczyć/wszem i wobec pokazywać "patrzcie, jacy to głęboko obrażeni jesteśmy".

Cyt: "Jak sam opowiadał, główną postacią nadciągającej wojny ma być prezydent Barack Obama, który zdradzi państwo Izrael". - za przeproszeniem pana Archeparcha rabinem zwanego - a niby kim dla Żydów i ich ono jego interes jest Obama-było nie było prezydent USrahell'a że on miałby "zdradzić Srulsrahell"? Czy on ono Srulsrahell'owi coś zaprzysięgał?jest jego obywatel?może ono jego prezydent on jest? Zdradzić może tylko ktoś zaprzysiężony komuś na wierność - a o ile wiem prezydenci USraehell'a-Zamorskiego Terytorium Zależnego Srulsrahell'a póki co składają przysięgę swemu krajowi i jego interesów a nie bliskowschodniego bękarta przysięgają pilnować, więc o zdradzie Żydów mowy być nie może...

"Jeśli chcesz, by dom był ci jako przystań cicha przenigdy doń nie wpuszczaj klechy ani mnicha".

Portret użytkownika benet

stasiek a co ty katoliku

stasiek a co ty katoliku robisz na tej stronie? jak się twój pleban dowie, że ty tu godzinami przesiadujesz, skany robisz, o diabłach czytasz, to masz jak w banku ( w banku już nie masz, bo na kościół poszło)... tydzień plackiem, na gołej posadzce przed ołtarzem.

Portret użytkownika X

szanowny staśku;

szanowny staśku;

jeśli zbieracie jego wpsiy tzn że ich skrzętnie ...szukacie.  

Może lepiej byłoby zająć się katolickim miłosierdziem, nadstawianiem drugiego chrystusowego policzka i modlitwą?  To dużo bardziej jezusowa ścieżka poprawnego katolika.

Więc zdecyduj się: jesteś pobożnym katolikiem, czy mściwą kutwą?

Portret użytkownika X

nie wdaję się w takie

nie wdaję się w takie dyskusje, bo to strata czasu, niemniej może weź stare zdjęcia żydów (z przed wojny, wojen itp) i popatrz sobie. Widzisz tam zawsze dostatek i władzę?

Ja często widziałem skrajne ubóstwo i rozpacz; ludzi bez butów, w podartych ubraniach, handlujących 'gęsimi łapkami' by dzieciom dać cokolwiek do jedzenia. W tym samym czasie "polska/europejska" szlachta wyrzucała jedzenie do szamb. 

Skąd w Tobie tyle nienawiści, co Ci w życiu tak nie poszło, że musisz mieć czarną owcę do zrzucania swoich niepowodzeń? 

Nie odpisuj; pomyśl.

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex2

Jednak odpiszę... Masz rację.

Jednak odpiszę... Masz rację... Ci biedni Żydzi zostali spaleni w obozach, przez bogatych żydów... Ot i cała prawda... A co mi zrobili? Okupują Sądy, prokuratury, służby, medycynę, urzędy instytucje egzekucyjne  i... całą politykę naszego kraju... To żydzi - syjoniści, którzy Talmud (najbardziej rasistowską ideologię świata) wyssali z mlekiem swoich matek...

 Wszystko mi poszło, tylko dlaczego musiałem o to co zabiegałem, lub przed czym się broniłem czynić to z takim wysiłkiem i tracić na to ścierwo energię??

 Stąd moja nienawiść i nie chodzi o mnie, lecz o bliskich, których nie zdołałem przed nimi obronić... pozdrówko

...Angelus Maximus Rex

Portret użytkownika PędnikNieŁągiewki

Syjonaziści, Angelusie,

Syjonaziści, Angelusie, syjonaziści... Sami o sobie przed wojną mówili "ono Żydki naród mały: troszki w rządzie, w biznes, w sądzie, reszta - generały... Teraz już wiesz dlaczego są tam, gdzie wymieniłeś, a nie ma ich tam, gdzie Narody w ciężkim znoju wykuwają swój byt i zastawiony bo na lichwiarski kredyt w żydowskich bankach kupiony dorobek?

Daremne modły, rejwach, trud,
rabinów zbożne pienia!!
"Kochany" syjonazi-Bund
jest do wykorzenienia!
(Trafił się ongiś facet z wąsikiem
co zwiódł swój Naród frenet-głosikiem...
"mówicie, żeście Naród Wybrany!?"
na rzeź! - jak owce!...i barany!"
Pochwycił papier, pióro z inkastu
i... szrajbnął rozkaz: do Holokaustu!
Ten ich wybierał... jak raki z saka!
Od Abrahama do Izaaka!
A że był kawał szui i chama
brał od Zeviego do Abrahama!!)
Gdy gojów krew nie cieknie wciąż
szczególnie oni wściekli
i gdy nie mogą więcej z nich
wyciskać swoich "szekli"!!
Banksterski procent gnojem jest,
co karmi Eretz Bandit
to modus jest vivendi ich
i modus operandi!
Kpią sobie z boga, z Sądów,
ból, jaki zadają Światu
sprawi, że syjonazi-Srul
zginie z rąk "Kalifatu"!
Jahwe'go nie lękają się
Ni "Wszechświata Królowej"
więc niech przynajmniej boją się
choć... bomby atomowej!?
Pers jądra zbiera już od lat
aż dnia pewnego wreszcie
Zabłyśnie "słońce" w Tel Awiw
do cna zawszonym mieście.
Zniknie na zawsze gniazdo os
zginą świata pijawy,
Na Łono Abrahama Pers
pośle ten klan ryszawy...
Kiedy już dupnie Yellowstone,
USrahell runie w gruzy -
Eretz Srulsrahell pójdzie na stronę
zmienić zasrane rajtuzy...
Ile jest wart "bojowy zając"
co niby wszystko potrafi
kiedy Niedźwiedzia-protektora
z dnia na dzień nagły szlag trafi!?
Na nic się zdadzą liczne A-bomby
co je zgromadził i grozi -
- przecież gdy zrzuci je na sąsiadów
siebie też nimi ugodzi...

 

 

"Jeśli chcesz, by dom był ci jako przystań cicha przenigdy doń nie wpuszczaj klechy ani mnicha".

Portret użytkownika X

"Ci biedni Żydzi zostali

"Ci biedni Żydzi zostali spaleni w obozach, przez bogatych żydów... "  -- i już tu jest pierwsze Twoje zaślepienie, bo sprawa jest o wiele szersza, więc i rozumienie powinieneś mieć o wiele szersze.

nawiasem: Osiedliłem się w okolicy, gdzie pobożni chłopi (czyli Twoim zdaniem stricte 'polacy') własnymi rączkami xxxxxxxx (autocenzura na wszelki wypadek, bo mi sie wizyta IPN nie marzy) uciekających przed niemcami żydów (całe rodziny), okradli (jeśli ktos cokolwiek miał), a zwloki zakopali w jarze. 

Jak więc widzisz uogólnianie nie za dobrze tu pasuje - na calej planecie i to od zarania cywilizacji silniejsi okradają i mordują słabszych.  ...a potem role się odwracają i nowi silniejsi mordują nowych słabszych (dawnych silniejszych).

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex2

p.s. a czemu to niby Ci się

p.s. a czemu to niby Ci się nie marzy wizyta IPN? Oni chętnie poznaja prawdę, jeśli masz jakieś istotne poszlaki, lub dowody...

 Co do "pobożni chłopi" to dla mnie nie są "stricte Polacy", tylko zmamieni waszym podstępem- chrześcijaństwem głupi ludzie. W końcu chrześcijaństwo to wasz pomysł dla skołtunienia ludzkich umysłów... Skoro mogą się wyspowiadać i mieć odpuszczenie grzechów,to dlaczego niby nie mopą zabijać i dostać rozgrzeszenie? No widzisz... Wszystko winą Żydów... i ich działań bez wyobraźni...

...Angelus Maximus Rex

Portret użytkownika Dan

Nie rozumiem? To jak? Reksio

Nie rozumiem? To jak? Reksio moze kłapać japa na lewo i prawo na tym portalu i jego komentarze zostają, natomiast mój komentarz w stronę Reksia, obnażający jego głupotę oraz hipokryzje został skasowany. Gdzie jest tu sens i logika? [ciach]

Masz rację, ale w takim przypadku zawsze ktoś jest poszkodowany. Wypadło na Ciebie.
Na znak zgody pozostawiam połowę Twojego komenta, i teraz już jest sprawiedliwie  :  

KONIEC DYSKUSJI !

/Moderator/

Skomentuj