Aktorka Goldie Hawn opowiada o spotkaniu z kosmitami

Kategorie: 

Źródło: innemedium

Aktorka Goldie Hawn, znana z wielu ikonicznych ról filmowych, w tym w "Szeregowy Benjamin" (1980) oraz "Ze śmiercią jej do twarzy" (1992), niedawno opowiedziała o swoim osobistym doświadczeniu z istotą pozaziemską. Jej relacja, choć pełna emocji i osobistych przeżyć, wpisuje się w szerszy kontekst doniesień o obserwacjach UFO oraz interakcjach z ich domniemanymi załogantami, które miały miejsce w Kalifornii w latach dwudziestych XXI wieku.

 

Pani Hawn opisuje swoje doświadczenie jako moment głębokiej refleksji nad ludzką pozycją w wszechświecie. Pewnej nocy w Kalifornii, siedząc na półce na zewnątrz domu, podziwiała gwiazdy, zastanawiając się nad fundamentalnym pytaniem: czy Ziemia jest jedyną planetą, na której rozwija się życie? Oglądając niebo, aktorka wyraziła pragnienie spotkania z inną, pozaziemską formą życia.

 

Okoliczności sprawiły, że kilka miesięcy później doszło do wydarzenia, które Hawn opisuje jako spotkanie z trzema niezidentyfikowanymi istotami. Przygotowując się do drzemki w samochodzie przyjaciółki, poczuła dziwny, wysokiej częstotliwości hałas. Wkrótce potem ujrzała trzy stworzenia o nietypowej budowie: srebrzysta skóra, trójkątne głowy, małe nozdrza zamiast tradycyjnego nosa, brak widocznych uszu i niewielka szczelina zamiast ust. Te istoty zdawały się komunikować między sobą, wskazując na aktorkę i traktując ją jak obiekt zainteresowania. Jedno z nich dotknęło Hawn w sposób, który opisała jako porównywalny z dotykiem boskim - uczucie pełne wsparcia, miłości i światła.

 

Relacja aktorki jest fascynująca z kilku powodów. Po pierwsze, przedstawia intymny, osobisty opis interakcji z domniemanymi istotami pozaziemskimi. Po drugie, choć świadectwo Hawn jest jednym z wielu opisujących podobne spotkania, jego szczegółowość i spójność są godne uwagi, zwłaszcza biorąc pod uwagę jej status jako znanej postaci publicznej.

 

Jednak równie ważne jest umiejscowienie jej doświadczenia w kontekście historycznym. Lata dwudzieste XXI wieku są okresem wzmożonej aktywności obserwacyjnej w Kalifornii w zakresie UFO. Wiele osób zgłaszało widzenia niezidentyfikowanych obiektów latających oraz nieznanych istot w tym regionie.

 

Nie jesteśmy w stanie jednoznacznie potwierdzić autentyczności opisu Goldie Hawn ani interpretować go w sposób ostateczny. Jednak jego szczegółowość i zbieżność z innymi relacjami z tego okresu oraz z tego regionu sugerują, że warto zbadać to zjawisko głębiej. Może to pomóc nam zrozumieć nie tylko indywidualne doświadczenia ludzi, ale także złożoność kwestii potencjalnej obecności pozaziemskiej inteligencji w naszej historii.

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Homo sapiens

Strasznie dużo się dzieje w

Strasznie dużo się dzieje w ufologii ! Może to ma związek z nadchodzącym końcem świata w roku 2075 ?! Ostatnio bardzo dużo informacji spływa z doświadczeń różnych UFO badaczy i wszystko prowadzi do konkluzji jakie wyciąga pastor Hoggard, osobiście dodał bym do tego że UFO zjawisko to realny świat Władcy Pierścieni, połączony ze światem Gwiezdnych Wojen..., plus Duchowa Bitwa Efezjan 6:12

"Spoglądając z perspektywy chrześcijanina, hodowla istot w ludzkich ciałach zwodniczą poświatą też następuje. Ci hodowani fałszywym światłem to iluminaci i masoneria NWO, sami się do tego przyznają, wychwalając istotę „która niesie [im] światło„… ! Wróćmy jednak do „światłości prawdziwej”, która powoduje że istoty duchowe, zamieszkujące ludzkie ciała wzrastają, dojrzewają i w ostatecznym momencie stają się „ludzmi”, czyli „nowym człowiekiem” – „A obleczcie się w nowego człowieka, który jest stworzony według Boga w sprawiedliwości i świętości prawdy.” Efezjan 4:24"

"Mamy więc „światłość prawdziwą, która oświeca każdego, kto przychodzi na ten świat„, do tej rzeczywistości. Wszyscy wiemy, że światło jest nieodzowne do życia, zwłaszcza rośliny potrzebują światło Słońca, w tym „trawy” ! O „trawach” pisaliśmy w tekstach serii: „Kod Źródłowy Biblii – „chorton”. We wspomnianym artykule napisaliśmy takie oto zdanie: „Nie dajcie się „kwantowej jaskini” i nie przyjmujcie rozumienia historyczno-materialnego, Biblia jest natchniona przez Boga Ducha, a Ten prowadzi nas do miejsca gdzie przynajmniej mogli byśmy usiąść na „zielonej trawie” rozumienia !” To jest zgodne z tym co przekazał na święty Tomasz z Akwinu: „W swojej Sumie Teologicznej przekazał chrześcijańskiej ludzkości szalenie ważne zdania, są tam momenty wskazujące na cudowny DUCHOWY kod, jaki został umieszczony w Biblii ! „To oznaczenie, dzięki któremu rzeczy oznaczane przez słowa znaczą ponownie inne rzeczy, należy do sensu mistycznego” (Tomasz z Akwinu, In Ep, ad Gal, Opera omnia, Paris 1876, tom 21, 230).”

Dlatego tak sobie myślimy, że ta „prawdziwa światłość„, powodująca wzrost istot w ludzkich ciałach, jest wspomniana na samym początku, czyli w Ks. Rodzaju 1:34 „I rzekł Bóg: Niech stanie się światłość. I stała się światłość. I widział Bóg, że światłość była dobra. Oddzielił tedy Bóg światłość od ciemności.” Skoro tak, to istoty karmione ciemnością są oddzielone od Synów Światłości, od „dobrej światłości„… ? Naszym zdaniem, zgodnie z tym co pisze powyżej św. Tomasz z Akwinu, Pismo już na samym początku jest duchowe i zapisane Świętym Kodem ! Nie żebyśmy odrzucali historyzm Biblii, ale istnieje, także, albo przede wszystkim, DUCHOWY HISTORYZM i duchowa archeologia Synów Światłości !

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Skomentuj