Na Alasce może się znajdować starożytna piramida

Kategorie: 

Źródło: Youtube

Według słynnej amerykańskiej ufolożki, Lindy Moulton Howe na Alasce znajdują się starożytna piramida. Znajduje się ona około 50 kilometrów od Góry McKinley i jest przykryta warstwą ziemi. Obiekt jest z pewnością starożytny i nie wiadomo, dlaczego został zbudowany.

 

Piramidy są odnajdywane praktycznie na całym świecie. Oczywiście najsłynniejsze z nich znajdują się na pustynie w Egipcie, ale gdyby wielka piramida z Gizy stała powiedzmy w Polsce, to po kilkudziesięciu tysiącach lat wyglądałaby ona już jedynie jak trochę bardziej regularny pagórek. Znany jest przecież przypadek odnalezienia takiej właśnie przykrytej piramidy w Bośni. Bardzo możliwe, że podobne budowle są na Alasce.

Tak jak w przypadku wspomnianej piramidy z Bośni tak i na Alasce mamy do czynienia z budowlami większymi od tych z Gizy. Jak twierdzi Linda Moulton Howe budowle odkryto przypadkiem. Dzięki temu, że Chińczycy prowadzili podziemną próbę nuklearną postanowiono ja trochę podsłuchać, aby na podstawie zebranych danych oszacować jej moc. Oprócz tego aparatura zarejestrowała cały obraz przechodzących fal sejsmicznych. W rezultacie odnaleziono ukryte budowle przypominające piramidy.

View Larger Map

Jeśli odkrycie się potwierdzi może to oznaczać, że cały świat pokryty jest siecią piramid a ich umiejscowienie i funkcja może mieć znaczenie. Rzekoma lokalizacja piramidy z Alaski jest znana i jak podaje Linda Moulton Howe koordynaty są następujące 63° 17’ 51.40” N  152° 31’ 24.49” W. Padają sugestie, że eksploracja tej piramidy będzie trudna, bo to teren wojskowy. Linda sugeruje, że sieć piramid była rodzajem generatora przy wykorzystaniu technologii, której zupełnie nie rozumieją dzisiejsi naukowcy.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika LOTOS

POLACY POWSTANĄ 23 MARCA

POLACY POWSTANĄ 23 MARCA 2013r.

http://www.youtube.com/watch?v=OXw402ejnzg&feature=player_detailpage

Przyszedł czas powiedzieć dość! Bądźmy dumni z tego, że jesteśmy POLAKAMI!!! Polacy powstańcie z kolan! Jak długo chcecie być zaściankiem Europy? POLSKA to potężny kraj! Musimy tylko w to uwierzyć! Jesteśmy wartościowym Społeczeństwem. Musimy wyrwać władzę, sprzedawczykom, którzy bezczelnie sprzedali nas za kilka srebrników! 23 Marzec 2013 może być tym dniem, w którym zmienimy bieg historii!
To zależy tylko i wyłącznie od Ciebie! BÓG, HONOR, OJCZYZNA!!!

ROZPOWSZECHNIAJ TEN FILM!!! POKAŻ GO RODZINIE I ZNAJOMYM!

Portret użytkownika kolo21

Tak czy siak prawdziwi

Tak czy siak prawdziwi ufolodzy nigdy nie biorą wszystkiego na sto porocent.Nie zawchwycają się balonem czy refleksem światła na fotografi.Jak z tymi łowcami duchów na discovery,czy z Matką boską widzianą w chlebie na ścianie czy zacieku na szybie w domu.Każdy widzi co chce widzieć.Czekam na milion minusów.A tamta stronka to dla shizofreników he he.Pytanie do admina naszego,też podróżujesz między wymiarami przez czarną dziurę.Nie mylić z tą drugą dziurą:)

kolo21

Portret użytkownika kolo21

Ten link do forum

Ten link do forum szczesciarzy to jakaś porażka,psychole warto poczytać te ich wypociny i mieć niezły ubaw.hehe.Admin się chwali że podróżuje miedzy wymiarami.Buhahaha.I konstruuje wechikuły czasu.Nie mogę!!!!!

kolo21

Strony

Skomentuj