Albert Einstein rzekomo badał wrak UFO z Roswell

Kategorie: 

Źródło: InneMedium

Podczas niedawnej audycji internetowego podcastu Coast to Coast, omówiono bardzo ciekawe nagranie. Najwyraźniej, istnieją dowody na to, że Albert Einstein został poproszony o pomoc w zbadaniu wraku niezidentyfikowanego pojazdu latającego, który rozbił się w Roswell w 1947 roku.

 

Informacja na ten temat pochodzi od badacza UFO Anthony'ego Bragalii, który napotkał niejaką Sheilę Franklin. Kobieta, w 1993 roku przeprowadziła wywiad z dr Shirley Wright na temat jej współpracy z Einsteinem latem 1947 roku. Franklin wciąż miała taśmy z rozmowy z byłym asystentem geniusza. Z ich treści, można wyciągnąć historię rodem z filmu sci-fi.

Wright towarzyszyła Einsteinowi na „konferencji kryzysowej”, która odbyła się pospiesznie w lipcu 1947 roku w odległej bazie lotniczej na południowym zachodzie Ameryki. Po przybyciu, duet wszedł do pilnie strzeżonego hangaru, w którym znajdował się zagadkowy pojazd w kształcie dysku. Obiekt doznał znacznych uszkodzeń, a jego rozmiar sięgał jednej czwartej podłogi hangaru.

 

Wright twierdziła, że cała sytuacja, przybrała jeszcze dziwniejszy obrót, gdy pokazano im ciała pięciu identycznych istot, które najwyraźniej podróżowały na pokładzie tego statku. Była asystentka naukowca opisała je jako półtora metrowe stworzenia, bez włosów, z dużymi głowami i ogromnymi ciemnymi oczami. Ich skóra była szara z lekko zielonkawym odcieniem, ale w większości, ich ciała nie były nagie, ponieważ nosiły obcisłe garnitury.

Duet został następnie przeniesiony do innego obszaru, w którym wciąż żyła jedna istota, która walczyła wydawała dziwne gardłowe okrzyki. Wkrótce potem, ona i Einstein zostali wyprowadzeni z bazy, a słynny naukowiec otrzymał zadanie napisania raportu ze swoich ustaleń. Następnie nakazano im milczenie w tej sprawie i najwyraźniej, kobieta utrzymała tę ​​historię w tajemnicy do 1993 roku.

 

Sęk w tym, że tego typu doniesienia są praktycznie niemożliwe do udowodnienia. Fakt że nagranie wyciekło do internetu dopiero teraz, uniemożliwia chociażby potwierdzenie jego autentyczności u samej Shirley Wright, ponieważ zmarła ona jeszcze w 2015 roku. Próby ustalenia miejsca pobytu Einsteina w czasie, gdy odbyła się ta domniemana „konferencja kryzysowa”, są równie trudne do ustalenia, ponieważ nie ma dokładnego harmonogramu życia Einsteina. Interpretacja nagrań, zależy więc od was samych. Jedyna dostępna wersja znajduje się pod poniższym linkiem.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Homo sapiens

Niektóre informacje

Niektóre informacje wypływające z badań nad pojazdami UFO mówią o tym, że są nafaszerwoane światłowodami, i to było odkryte w latach 50 i 60-tych, co by mogło wskazywać, że te urządzenia potrafią się dematerializować do postaci światła, by następnie przemieszczać się z prędkościami "myśli", w środowisku i wymiarze nieznanym ludzkości... ! Co by było dla mnie czymś w miarę normalnym, a nie te zacofane teorie o podróżach poprzez materialny świat galaktyk... ! Możliwe że potrafią się przemieszczać przez światy baśniowe, przybierając inne formy wyglądu ?

"Bardzo duży odsetek raportów wskazuje, że zjawisko UFO zmienia świadomość ludzi, którzy doświadczają „kontaktu”. Element wpływu UFO na świadomość-umysł jest bardzo często podstawowym składnikiem zajścia z udziałem NOLi oraz ich załogantów, co z kolei może być przesłanką do twierdzenia, że załoganci są jakby jednym ze „statkiem”, są równocześnie i statkiem i zgrupowaniem duchów-umysłów, jedną świadomością, a kontakt w takim ujęciu zmienia nie tyle co otoczenie, ale przestrzeń ducha pomiędzy człowiekiem a UFO, co jest ważne dla interpretowania koncepcji przyszłego „nowego rodzaju pojazdów astralnych„. Same statki ufonautów, gdyby je rozpatrywać szerzej, też nie mieszczą się w ramach standardowego rozumienia „twardej materii”, część z nich się dematerializuje, zmienia kształty, a część wcale nie jest materialna, bardziej przypomina rodzaj „pojazdów energetycznych”, zrobionych z jakiegoś rodzaju energii. Są też tacy, którzy twierdzą, że mogą istnieć i pojazdy duchowe, zabierające na „pokład” dusze, lub istoty duchowe, co jeszcze bardziej nadaje ufologii wymiar zjawiska niematerialnego."

Zauważcie, że we Władcy Pierścieni ten mag ma pod kulą zwielokrotniony znak "żydowski", czyli czakrę...

Należy podkreślić, że w oczach Boga skonstruowanie pierwszych pojazdów astralnych (UFO) w postaci 'nowoczesnych komór deprywacyjnych', nie potrzebujących cieczy i długich godzin przygotowywania biologicznego ciała, które będą umożliwiały szybkie i długotrwałe opuszczanie ludzkich „mieszkań” przez hebr. néfesz [נֶפֶשׁ] i gr. psyché [ψυχή], może być niedozwolone – a jak czytamy u Judy 1:6  – dla aniołów jest z pewnością „niegodne” ! „czy to w ciele było, nie wiem, czy poza ciałem, nie wiem, Bóg wie” – nadprzyrodzony świat w ciele i poza."

Gdyby udało się skonstruować takie pojazdy duchowe astralne, byłby to przełom niewyobrażalny, prawdopodobnie stali byśmy się wówczas tak jak to przedstawia Biblia "jak bogowie", ale jest to raczej niedozwolone, bo najpierw trzeba się staraćo miłość Boga Jezusa... o zrozumienie Jego duchowej Świętej Nauki.

[„ale opuścili własne mieszkanie, spętanych wiekuistymi więzami, zatrzymał w ciemnościach” – List św. Judy 1:6], należy rozumieć „ciemności” jako kosmiczną pustkę, czy może bardziej chodzi o „ciemności duchowe”, lub obydwie ? To mogło by tłumaczyć  wiele tajemnic związanych z tymi bytami. Wielokrotnie napotyka się brak zdecydowanego fizycznego kontaktu, informacje docierają głównie drogą telepatyczną, itd, itp….

„Wiemy bowiem, że jeśli nawet zniszczeje nasz przybytek doczesnego zamieszkania, będziemy mieli mieszkanie od Boga, dom nie ręką uczyniony, lecz wiecznie trwały w niebie.” 2 Kor. 5:1 Rycina przedstawia ufonautyczną wersję 2 Listu do Koryntian 5:1 Czy widzimy na niej realizację tego wersetu ? "spętani UFO ciemnością Dartha Sidiousa-Vadera i jego technologii?" - wiekuiste spętanie cągłego wcielania się w konstruowane ufo-nanotechnologiczne i strukturalne "mieszkania"?

Biblijne symbole istot innowymiarowych: "z najdalszej północy" - Gog i Marduk to pradawni ufonauci !

https://youtu.be/k461N-sKEq4

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika Wst

Wszystko spoko, ale mam jedną

Wszystko spoko, ale mam jedną prośbę. Jak już wrzucacie tekst do tłumacza google, to sprawdzajcie błędy a potem sens przetłumaczanego zdania. Serio przeszedł motyw o garniturach obcych?:))Ja wiem że suit między innymi oznacza po angielsku garnitur. Ale tutaj chodzi raczej o kombinezon/kostium.serio??

Skomentuj