Alex Jones ujawnia sensacyjne badania genetyków w temacie starożytnych Egipcjan. Okazało się, że byli biali!

Kategorie: 

Źródło: popotopie.blogspot.com

Na podstawie badań ustalono, że początki cywilizacji egipskiej sięgają zjednoczenia regionu Nilu, Egiptu Górnego i Dolnego, jednak mało wiadomo kto pierwszy zasiedlał te tereny tuż po globalnej katastrofie. Wiemy, że kataklizm miał miejsce około roku 3500 p.n.e. Ewolucyjna nauka akademicka uważa religię za cechę charakterystyczną, wyróżniającą Egipt na tle innych cywilizacji starożytnego Bliskiego Wschodu. Jej motyw przewodni, tak jak w chrześcijaństwie, to wiara w życie po śmierci. W Egipcie pierwszych faraonów istniała potężna kasta kapłanów, największa w tamtym regione, jeśli nie największa w ogóle, to bardzo podobna sytuacja do świętej Polski.

Nasz wspaniały uduchowiony Naród również ma największą ilość kapłanów ze wszystkich państw, są to wybitni rodacy, mający związek z Bogiem Jezusem, z Niebiańskimi Intelektami. Mówi się i pisze o starożytnych Egipcjanach, jakoby mieli prowadzić prace budowlane potężnych grobowców, które do dziś dnia są jednymi z najbardziej wartościowych źródeł poznania historii, kultury i umysłowości tzw. "starożytnych Egipcjan". Jednak i to nie jest zgodne, albo nie do końca, z odkryciami zakazanej archeologii.

 

Tak zwane "potężne grobowce" okazują się być niezwykle tajemniczymi budowlami, które często uznaje się za pozostałość, nierozpoznanej do tej pory, magicznej technologii, lub wiedzy pochodzącej z innego wymiaru/o innym wymiarze. Podejrzewa się, że megalityczne struktury mogły służyć do kontaktu z Niebiosami, a nawet jako wytwornice nieznanych energii - pola siłowego Ziemi/z Ziemi. Musimy dodatkowo wspomnieć, że część z tych "systemów" w jakimś stopniu nadal działa !

Istnieje spora grupa megalitomaniaków, wierząca, na podstawie prac badawczych, iż znaczna część budowli, tych najlepiej wykonanych, pochodzi sprzed globalnej katastrofy (sprzed potopu Noego). Należy wspomnieć o ciągle sporej liczbie nieodkopanych "egipskich" budowli. Szacuje się, że może ich być ogromna liczba. Prehistoryczny "Egipt" w większej części ciągle jest zasypany, wierzy się, nie bez podstaw (georadary/satelity), że jest go więcej pod piaskami, niż odsłoniętego ! Jak państwo pamiętają z artykułu pt.: "Zakazana geologia to zakazana planetarna pamięć", piaski Sahary to pozostałość olbrzymiego słodkowodnego zbiornika, prawdopodobnie przedpotopowego. Czyżby na jego brzegu, albo gdzieś dalej, w centrum, istniała wyspa - wzniesienie - płaskowyż, na którym wznoszono machiny piramid ? Może to o niej wspominał Platon, może to właśnie ona była siedzibą cywilizacji posiadającej Vimany ?

Prezentujemy tu państwu sensacyjne wyniki badań genetyków, wynika z nich, że pierwsi "Egipcjanie" zamieszkujący tamte tereny byli ludzmi białymi - Europejczykami. Alex Jones sądzi, że tymi samymi, którzy zakładali cywilizację hinduską. Na podstawie dostępnych danych, można założyć, iż na początku rasa starożytnych białych była tą, która zapoczątkowała na planecie Ziemi najwyższą sztukę zbiorowego życia, to nie murzyni, czy inne rasy, miały w sobie najwyższych lotów umysłowość, bądz duchową wiedzę. Pierwsza ludzkość była wegeterianami, to musiało odbić się na sztuce, kulturze i duchowości, także po potopie. Badania genetyków potwierdzają również i to - mumie pierwszych "Egipcjan", synowie Noego, zamieszkujący ówczesny Egipt świadomie i celowo wyłączali z diety mięso !

Kto wie, może tuż po lądowaniu Arki syna Lamecha działały jeszcze jakieś urządzenia sprzed potopu ? Poważna literatura z zakresu archeologii, zwłaszcza tej zakazanej, wspomina o znaleziskach jakichś szczątków urządzeń (Patrz prace Petriego Flindersa). Mieli je odkryć i zatrzymać dla wtajemniczonych pierwsi odkrywcy terenów z Gizy. Warto pamiętać, że obszar płaskowyżu, gdzie znajdują się największe budowle megalityczne tej planety, jest w skrytości badany przez globalne elity. Potwierdzają to przecieki i ślady nielegalnych prac wykopaliskowych ! Zakazana archeologia jest domeną nie tylko samozwańczych badaczy, ale i globalnych elit, które wiedzę o przedpotopowej super cywilizacji Viman trzymają przed nami w tajemnicy.

Tłumaczony tu film z udziałem Alexa Jonesa, pokazuje to o czym wszyscy megalitomaniacy podejrzewają od dłuższego czasu. Pierwsze cywilizacje/cywilizacja, tuż po potopie, brała swoje zródło  z czystych genetycznie ludzi - ośmiu wybrańców Boga YHWH. Uratowanych, między innymi, ze względu na ich niezanieczyszczoną informację genetyczną. Czy byli niebieskookimi blondynami ? Tego nie wiemy, ale któryś z synów Noego takim prawdopodobnie był.

Oprócz wykopalisk, dodatkowym pewnym zródłem wiedzy o starożytnym Egipcie jest Biblia. Micraim to hebrajska nazwa Egiptu. Jest to rzeczownik w liczbie mnogiej, używany w odniesieniu zarówno do Górnego jak i Dolnego Egiptu. Jej odpowiednik pojawia się w Listach z Amarna miṣri, i języku ugaryckim mṣrm oraz akadyjskim Muṣru. Według Księgi Rodzaju (Rdz 10,6) imię Micraim nosił drugi syn Chama, sam Cham to jeden z synów Noego, stąd uważa się, że pierwsi Egipcjanie byli potomstwem syna Chama.

Materiał genetyczny opisywany przez Alexa Jonesa, pochodzący z egipskich mumii dostarcza nam informacji o wyglądzie Micraimitów, byli typowymi białymi europejczykami, co najllepiej oddają dwa posągi o niebiesko-szarych zrenicach Rahotep i Nofret. Należy podkreślić, uznaje się je za najwcześniejsze postacie/posągi odnalezione w Egipcie. Jak widać ich wygląd jest wyglądem typowego europejczyka. Rahotep to wielki kapłan z Heliopolis, członek rodziny panującej - syn Snofru, brat przyrodni Cheopsa. Natomiast Nofret to jego żona, która urodziła mu 3 synów i 3 córki.

Zakazana archeologia jest nieocenioną kopalnią wiedzy o zaginionej ludzkości, jest prawdziwą "Pamięcią Totalną" - "Total Recall'em". Niestety ktoś nie chce byśmy sobie przypomnieli ! Do rewelacji Alexa Jonesa dochodzą dane z badań genetyków, które w dniu 21/12/2017, w filmie "Paracas Elongated Skulls: They Were Not 100% Native American" ujawnił Brien Foerster. Wynika z nich, że "ludzie" wielkoczaszkowi z Paracas i okolic, nie byli rdzennymi Indianami ! Przybyli na te tereny spoza Ameryki, gdzieś w odległej przeszłości. Jeśli państwo śledzicie zakazaną archeologię, to wiecie o pracach L.A. Marzulliego.

Ten wybitny Amerykanin uważa istoty wielkoczaszkowe jako uciekinierów z terenów, na które wkraczał pod wodzą Mojżesza Naród Wybrany. Mieli zostać przepędzeni i udać się do Ameryki. Zakazana globalna pamięć ma nam o wiele więcej do zaoferowania. Ktoś w dalekiej przeszłości mógł posiadać latające statki powietrzne, wiedzę o innych wymiarach, mechanice kwantowej, przyszłosci, o budowie człowieka i kosmosie, to wszystko jest gdzieś zakodowane. Spora część tej wiedzy znajduje się w duchowej pamięci Biblii, tak bardzo niedocenianej przez "nowoczesną" ludzkość XXI wieku.

Alex Jones ujawnia prawdę o starożytnych Egipcjanach  - byli biali !

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika aterazja

Te badania genetyczne to

Te badania genetyczne to oczywiście prawda. Ktoś niedouczony czepia sie nazwy europejczyk a przecież chodzi o ludność z terenów północnych morza Śródziemnego. Stamtąd pochodzi cywilizacja Sumerów, z której po lokalnych zniszczeniach nuklearnych, część elity rozeszła się do Egiptu a później do Grecji, gdzie zakładali nowe cywilizacje bardziej rozwinięte.

Skąd przyszli Sumerowie z tak zaawansowaną wiedzą, na razie nie wiadomo. Przypuszcza się, że byli to potomkowie  pra pra prastarych zaginionych cywilizacji sprzed 13-14 tys.lat

Portret użytkownika hammer2022

Biblia,Koran,Tora i inne

Biblia,Koran,Tora i inne książeczki i rysuneczki są jedynie przepisanymi i przemalowanymi wspomnieniami z dawnej jedynej prawdy.
'Zwykli' forumowicze itp. nigdy tej prawdy nie poznają.
A wielu tych,którzy prawdziwie o coś walczyli i choć otarli się o prawdę,zostali ............zlikwidowani.

wielu walczących o 'prawdę' jest sługusami tych,którzy rządzą światem

Portret użytkownika Homo sapiens

Zakazana archeologia jest

Zakazana archeologia jest szalenie interesująca, do zakazanej archeologii oraz zakazanej geologii zalicza się Biblia, która właśnie jest w czołówce tajemnic ludzkości, zaginionej wiedzy duchowej i prawdziwej pamięci Total Recallu ! Biblia jest naszym ratunkiem przed globalną psychomanipulacją Nachasza i jego sługusów ! Takie rzeczy jak materializacja planety, a także globalna katastrofa, prowadząca do ogólnoświatowej amnezji, są zawarte w Piśmie przekazanym ludzkości przez Mojżesza i proroków..., by następnie zostać potwierdzonym przez Jezusa razem z Duchem Świętym !

Zwłaszcza chrześcijaństwo, a właściwie tylko chrześcijaństwo podkreśla fakt stworzenia ludzkiego ciała jako projektu i dzieła Boga YHWH ! Ten cudowny i nadzwyczajny akt jest realizowany cały czas w brzuchach ludzkich kobiet ! Człowiek jako niestworzony przez rękę innego człowieka (nie uczyniony ludzką ręką), ale jako nadzwyczajny akt Stwórcy, staje się istotą człowieczą we wnętrzu ludzkiej kobiety, a nie w probówce, czy innym urządzeniu (ufonatycznej technologii - pochodzącej z nadnaturalnych przecieków informatycznych) sztucznie produkującym humanoida (GMO) ! Starożytni bardzo mocno to podkreślali ! Jest to częścią TAJEMNICY wiary oraz religii Chrześcijan jak i Żydów (w tym i wcześniejszych pradawnych tajnych spiritualnych prądów) ! Nie będę się tu w tej chwili zagłębiał w nadzwyczaj tajemnicze kwestie części zaginionej duchowej nauki, przez wielu niedocenianej. (Odnośnie ciała duchowego proszę sprawdzić tekst "Wniebowizięcie").  Kościół Katolicki jako główny propagator ochrony ludzkiego cudu życia poczętego jest przekazicielem kosmicznej tajemnicy bosko tworzonych pojemników, ciał ludzkich ! Na przeszkodzie temu stoi odwieczny wróg, ten który skusił Adama i Ewę, to on jest odpowiedzialny za globalną propagandę aborcyjną prowadzoną za pośrednictwem agentury NWO ! (Prozę sprawdzić tekst pt.: "Byty czwartego i piątego stanu skupienia – hylemorficzne).

http://popotopie.blogspot.com/2015/11/porwane-czy-asymilowane.html

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika Chinook

Hybrydy mogą być stworzone i

Hybrydy mogą być stworzone i tym się wielbić. Natomiast Słowianie są zrodzeni żywy przejaw boskości. Materializacja genów poprzez ducha. I dlatego jest taka nagonka na Słowian. My nie jesteśmy twary, My jesteśmy żywi.

Portret użytkownika h4dron

A kim jest Alex J. żyby

A kim jest Alex J. żyby podejmować jakiekolwiek stanowisko w tej kwestii ? 

Krzykaczem za siano i tyle ! gówno o tym wie ! pier**li co mu karzą!

Truth is Out There ! Niestety ...ale jak dobrze pogrzebiecie w sieci to z kawałków zgniecionych prawd między kłamstwami wyciągniecie wnioski.

Jesteśmy skutkiem experymętu ! 

Przewijani kij wie od jak dawna przez podobną historię!

Cały czas pod ich okiem ...są nawet za naszymi plecami...potrafimy ich wyczuć! ....ale daleko nam do nich ;/

Portret użytkownika Q...

Jones podał informacje

Jones podał informacje naukowe. Cały czas to podkreśla że nie jest to jego opinia, jakieś "widzi mu się" tylko wniosek naukowców!. Dane genetyczne które były blokowane przez uniemożliwianie badań!. Więc kim on jest?. Kimś kto chce ujawnioć prawdę i ją ujawnia, wbrew takim jak ty malkontentom. Prawdę "politycznie niepoprawną" gdzie nawet wmawia się nam np. że "Jezus był czarnoskóry". itd. Lewactwo sięga po różne absurdy by realziować "tolerwncję represywną" z patologicznej "szkoły frankfurckiej"!.

Portret użytkownika hammer2022

Alex Jones to jeden ze

Alex Jones to jeden ze sługusów naszych Panów.
Agent który daje poczucie walki o prawdę i wolność.
Agent który na tym zarabia i przy okazji otrzymuje masę adresów email,telefonów i adresów osób,które potencjalnie mogą stanowić zagrożenie.

wielu walczących o 'prawdę' jest sługusami tych,którzy rządzą światem

Portret użytkownika Zenek ;)

W tamtym czasie nie było

W tamtym czasie nie było "ŻADNEGO SCALANIA" Egiptu a wyzwalanie najechanej przez żydomongołów (afroazjatów) części Egiptu spod panowania na niej NAZISTY ABLA.....

sam zaś Egipt w tamtym czasie BYŁ POD PANOWANIEM LACHÓW które wraz z kolejnymi potopami (najazdami) pederastów i pedofilii od jezusa (moschiacha) i maryjki (hel czyli ŚMIERCI (pokonanej przez Chrystusa) ) ostatecznie utracił w okolicy 2 Okresu Przejściowego na rzecz owej "demokratycznej" tłuszczy....

Portret użytkownika kolo21

Najbardziej tajemnicza i

Najbardziej tajemnicza i zakłamana historia to Chrześcijaństwa Egiptu i Polski. Jak czytam że slave czyli Słowianin znaczy niewolnik to wiem że musieli to wymyślić ajwaje. Kiedyś Szydłowski fajnie o tym nawijał, póki nie zaczął ich bronić zwalając wszystko na ruskich.

kolo21

Strony

Skomentuj