Amerykanie chcą wskrzeszać zmarłych

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Do 2045 roku amerykańska firma Humai chce opracować sposób wskrzeszania zmarłych.

 

 

 

Humai, która od dawna obmyśla koncepcję osiągnięcia długowieczności, znalazła rozwiązanie niestandardowe i planuje je wdrożyć do 2045 roku. Szefem innowacyjnego projektu jest Josh Bocanegra – biznesmen ze Stanów Zjednoczonych.

 

Naukowcy chcą przechowywać ludzki mózg w stanie zamrożonym w specjalnym naczyniu, aby następnie przeszczepić go do bionicznego ciała. Bocanegra, realizując swoje zadanie, próbuje przechytrzyć plan Boga. Warto zauważyć, że nad  zatrzymaniem procesu starzenia, pracują naukowcy z całego świata, a i tak śmierć jest nieunikniona. Komórki starzeją się i zużywają bez powodu, bo jest to naturalny bieg życia.

 

Amerykanie z Humai chcą wprowadzić metodę ochrony mózgu, jak głównego narządu w ludzkim ciele i w przyszłości zamierzają restytuować go, projektując bioniczny korpus, aby oba elementy mogły współdziałać i sprawnie funkcjonować. Na tą usługę będzie stać jednak tylko bardzo bogatych ludzi, którzy są gotowi do zamrożenia swojego mózgu po śmierci. Naukowcy zapewniają, że są w stanie dać im szansę na drugie życie, gdy przyjdzie godzina X.

 

Ocena: 

1
Średnio: 1 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Olek

A jak wstrzymają starzenie i

A jak wstrzymają starzenie i śmierć mózgu?? Poza tym wygląda na to, że sam mózg guzik da, człowiek to materialno-elektryczno-plazmwo- i coś tam jeszcze machineria, a nie tylko pompka z krwią i centrala do sterowania kończynami. 

Portret użytkownika Cabaj

To co zdechło to już nie

To co zdechło to już nie wstanie...i nie przyjdzie nawet w formie "ducha"nie ma obawy...no chyba że w hameryce...tam wszystko jest...ufo..."duchy"i inne wszelakie gówno....jak może ktoś wierzyć że padlina ożyje powtórnie.

εν αρχη ην ο λογος και ο λογος ην προς τον θεον και θεος ην ο λογος ουτος ην εν αρχη προς τον θεον

Portret użytkownika baca

no no technika idzie do

no no technika idzie do przodu - można zrobić w kraju zrzutkę i zamrozić po śmierci bezcenny mózg Donalda Tuska... a za 30 lat wszczepić do jakiegoś volkswagena...

Donald będzie pilnował abs-ów, kontroli trakcji i zawsze bez trudu wynawiguje najbiższy calodobowy meczet lub przyjazny objazd jak się zdarzy dajmy na to demonstracja KOD-u lub parada pederastów...

Strony

Skomentuj