Amerykanie chcą wskrzeszać zmarłych

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Do 2045 roku amerykańska firma Humai chce opracować sposób wskrzeszania zmarłych.

 

 

 

Humai, która od dawna obmyśla koncepcję osiągnięcia długowieczności, znalazła rozwiązanie niestandardowe i planuje je wdrożyć do 2045 roku. Szefem innowacyjnego projektu jest Josh Bocanegra – biznesmen ze Stanów Zjednoczonych.

 

Naukowcy chcą przechowywać ludzki mózg w stanie zamrożonym w specjalnym naczyniu, aby następnie przeszczepić go do bionicznego ciała. Bocanegra, realizując swoje zadanie, próbuje przechytrzyć plan Boga. Warto zauważyć, że nad  zatrzymaniem procesu starzenia, pracują naukowcy z całego świata, a i tak śmierć jest nieunikniona. Komórki starzeją się i zużywają bez powodu, bo jest to naturalny bieg życia.

 

Amerykanie z Humai chcą wprowadzić metodę ochrony mózgu, jak głównego narządu w ludzkim ciele i w przyszłości zamierzają restytuować go, projektując bioniczny korpus, aby oba elementy mogły współdziałać i sprawnie funkcjonować. Na tą usługę będzie stać jednak tylko bardzo bogatych ludzi, którzy są gotowi do zamrożenia swojego mózgu po śmierci. Naukowcy zapewniają, że są w stanie dać im szansę na drugie życie, gdy przyjdzie godzina X.

 

Ocena: 

1
Średnio: 1 (1 vote)

Komentarze

Portret użytkownika Olek

A jak wstrzymają starzenie i

A jak wstrzymają starzenie i śmierć mózgu?? Poza tym wygląda na to, że sam mózg guzik da, człowiek to materialno-elektryczno-plazmwo- i coś tam jeszcze machineria, a nie tylko pompka z krwią i centrala do sterowania kończynami. 

Portret użytkownika Cabaj

To co zdechło to już nie

To co zdechło to już nie wstanie...i nie przyjdzie nawet w formie "ducha"nie ma obawy...no chyba że w hameryce...tam wszystko jest...ufo..."duchy"i inne wszelakie gówno....jak może ktoś wierzyć że padlina ożyje powtórnie.

εν αρχη ην ο λογος και ο λογος ην προς τον θεον και θεος ην ο λογος ουτος ην εν αρχη προς τον θεον

Portret użytkownika baca

no no technika idzie do

no no technika idzie do przodu - można zrobić w kraju zrzutkę i zamrozić po śmierci bezcenny mózg Donalda Tuska... a za 30 lat wszczepić do jakiegoś volkswagena...

Donald będzie pilnował abs-ów, kontroli trakcji i zawsze bez trudu wynawiguje najbiższy calodobowy meczet lub przyjazny objazd jak się zdarzy dajmy na to demonstracja KOD-u lub parada pederastów...

Portret użytkownika zibi1973

Ja na ich miejscu zacząłbym

Ja na ich miejscu zacząłbym od tego żeby zaczęli blokować dostęp do mózgu człowieka,oni za dużo sobie pozwalają z ludźmi,oczywiście tego nie zrobią bo to spółka z zoo,a to że człowiek jest produktem to nie znaczy że można z nim robić co im się podoba,pisałem wcześniej że trzeba zacząć coś widzieć wrescie,mam takie coś,fotkę uchwyconą z filmiku,komuś tam mówiłem że mu pokaże kiedyś,jak coś się dzieje to można uchwycić coś http://www.fotosik.pl/zdjecie/dcecb5a5edc4103d

Portret użytkownika jaa

"Komórki starzeją się i

"Komórki starzeją się i zużywają bez powodu, bo jest to naturalny bieg życia."

to akurat nie jest prawdą, bo komórki starzeją się i zużywają z jakichś powodów. Takim powodem może być brak w komórkach pewnego elementu, który albo został z nich usunięty, albo zablokowany. Przykład jakichś zwierząt lub roślin wskazuje, że proces życia może toczyć się niemal bez końca. Nie licząc czynników zewnętrznych. Organizmy mogą też mieć aktywne procesy regeneracji utraconych części. Co do obecnego procesu zwanego życiem, który ulega degradacji, to jego degradacja jest dowodem na to, że proces życia w tych organizmach przebiega błędnie. Wg znanych przekazów, kiedyś było inaczej i ktoś, komu zależało, żeby tak nie było, i ten ktoś dokonał zmian, które są w nas do dzisiaj. Oczywiście jest pytanie o to, czy zmiany w organizmach nie zaszły już tak daleko żeby odblokowanie mogło być możliwe. Bo, może materiał ma już inne właściwości, które nie wystarczają do uruchomienia procesów umożliwiających długie i zdrowe funkcjonowanie.

 

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika Koko

Oho [email protected] nie umie

Oho [email protected] nie umie odpowiedzieć więc post nie przeszedł moderacji. Zapytam jeszcze raz geniuszu bo przeczytałem do  końca a wciąż nie wiem gdzie tu wskrzeszanie? Mrozenie mózgu a przywracanie do życia zmarłych to dla mnie dwie zupełnie inne rzeczy. Dla ciebie widocznie nie więc wytłumacz.  

Portret użytkownika Joe ko

Ja przeczytałem do końca te

Ja przeczytałem do końca te wypociny i wciąż nie wiem. Może mnie geniuszu oswiecisz? Wskrzeszanie zmarłych a mrozenie(jeszcze żywego bo potem lipa)  mózgu i pakowanie go do bionicznego ciała to chyba dwie różne rzeczy? 

Skomentuj