Amerykanie wierzą w istnienie kosmitów i rządy reptilian

Kategorie: 

Foto: yorkberlin / 123RF Zdjęcie Seryjne

 

Najnowsze badanie sondażowe przeprowadzone przez znaną amerykańską pracownię badań Public Policy Polling, pokazuje, że znaczna część populacji USA wierzy w teorie spiskowe. Statystyka wskazuje na to, że 29% mieszkańców tego kraju wierzy, że rząd ukrywa istnienie kosmitów, a 28% uważa, że ​​świat jest rządzony przez tajny rząd.

 

Eksperci firmy badali poziom wiary w 20 największych teorii spiskowych i mitów. Cel był prosty, dowiedzieć się, które z nich są najbardziej powszechnie uznawane. Tak więc, na przykład, nie było zaskoczeniem, że 51% Amerykanów uważa, że ​​zamach na prezydenta Johna F. Kennedy'ego był wynikiem spisku rządowego.

 

Badanie wykazało, że Amerykanie w ogóle nie mają zaufania do rządu.  Pomimo doniesień o zabiciu Osamy bin Ladena, 6% uważa, że ​​"terrorysta numer jeden" wciąż żyje. Ponadto, 44% z nich uważa, że rząd Busha użył broni masowego rażenia, jako pretekst do rozpoczęcia wojny w Iraku w 2003 roku, a 11% uważa, że w ataki terrorystyczne 11 września 2001 były zamieszane amerykańskie służby specjalne.

 

Co więcej, 13% Amerykanów ma pewność, że prezydent Barack Obama jest Antychrystem. Niemal 15% uważa, że ​​państwo kontroluje świadomość ludzi za pomocą telewizji. W teorię o chemtrails, czyli smug chemicznych rozpylanych nad naszymi głowami przez samoloty wierzy 5% respondentów a 9% uważa, że rząd celowo dodaje fluoru do wody pitnej, aby ogłupić społeczeństwo.

 

W najbardziej kontrowersyjne teorie spiskowe takie jak to, że światem rządzą nie ludzie, ale podstawione zmiennokształtne gady wierzy 4% Amerykanów.  To całkiem sporo biorąc pod uwagę, że media nawet o tym nie informują jak o spotkaniach Grupy Bilderberg.  Według doniesień mediów, obecność gadów była znana już starożytnym a wielu współczesnych autorów przedstawia szereg fantastycznych teorii potwierdzających istnienie tych sprytnych gadów, które rzekomo nami zawładnęły.

 

Wyniki sondażu oczywiście nie znaczą, że wszystkie te teorie spiskowe są rzeczywiste, ale dają nam przynajmniej wgląd na to jak działają sondażownie, które dzięki statystyce są w stanie udowodnić dowolną rzecz i jaki jest stan świadomości lub sukcesu manipulacji.

 

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika Jacek

Marduk to złe bóstwo -

Marduk to złe bóstwo - Kosmita ! Zmiennokształtny z Imperium Oriona ! 309 tys. lat temu podbili Ziemię i nas bazpardonowo eksploatują - żywią się naszym cierpieniem i złymi emocjami,  nawet ludzkim mięsem. Manipulują nami duchowo i psychicznie i za pomocą potwornej technologii. Jeśli Federacja Galaktyczna - dobrzy Kosmici - nam nie pomoże będziemy mieć przechlapane gdy Annunaki wylądują na Ziemi !!? Bo dążą do totalnego zniewolenia Ludzkości !!! Stąd teraz elity światowe tak się spieszą aby wprowadzić NWO - New World Order - aby nas totalnie zniewolić i kontrolować, a nawet w dużej większości eksterminować ! www.przeslanie.com

Portret użytkownika Fanka1

Ciało powinno być świątynią

Ciało powinno być świątynią Ducha Świętego. Dlatego nie należy dać se wsadzać w nie byle czego albo malować na nim byle czego, co podobno powoduje też zmiany w aurze. Mam na myśli chip a nawet tatuaże.

Portret użytkownika Elvis

@Margo, czy jak cię tam...

@Margo, czy jak cię tam... [ciach] zwać. Skoro piszesz, że Żydzi to niszczyciele, drążą kraj niczym korniki drzewo, to należy z nimi walczyć. Powiem ci jak. I z kim. Z kimś takim jak ty, bez wątpienia. Gdyż, jesteś jak mi się zdaje wielkim narodowcem i patriotą (w czasach pokoju łatwo nim być. A jak walczyć z Ż. Powiem ci, trzeba jak najszybciej znieść granice państwowe. Zapominieć o nich i barierach. Ludność musi się zjednoczyć. Żadnych granic jak śpiewał pewien zespół. A co za tym idzie żadnych państw i podziałów tego typu. Wówczas znikną tacy jak ty, lub zmienią swój charakter. Jako lekarz stwierdzam - Pasożytnictwo rozwija się tylko tam, gdzie na to pozwolimy. Trzeba więc zmienić środowisko życia. A wtedy pasożyt sam zginie. Dlatego - żadnych granic, żadnych państw. Jednoczmy się, nie dzielmy! Ludzkość musi się zjednoczyć by przetrwać.

Portret użytkownika Bea

Fanie czy fanko totalnej

Fanie czy fanko totalnej globalizacji czy ty uzywasz wogole mozgu.Czy teoria spiskowa nazywasz finansowe elity rzadzace,ktore chca zawladnac swiatem,ustanowic jeden rzad swiatowy aby moc ludzkosc trzymac Za morde.Kto twoim zdaniem to jest? pokojowo nastawiona grupa ludzkosci.Guzik prawda.To oni powolali ONZ,WHO,Unie Europejska i Lige Narodow aby przejac nad swiatem kontrole.Kraje przyjmuja emigrantow bo co bo sa tacy otwarci i ludzcy?...Kpina....chodzi o zniszczenie tozsamosci narodowej,uczuc patriotycznych,jednosci narodu,historii,pamieci.Piekna idea ogolnoswiatowego zjednoczenia sie ludzkosci i pokoju to mrzonki naiwniakow takich jak ty.Nie po to elity bogaca sie na handlowaniu chociazby bronia,uprawiaja kontrolowany terroryzm ,kombinuja w strefie 51 i nie tylko,co jest poza gestia przywodcow panstw,aby chcieli na swiecie pokoju.Oni daza do przetrzebienia ludzkosci,zlikwidowaniu klasy sredniej,ustanowieniu kasty rzadzacej bardzo liczebnie nielicznej i klasy niewolniczej do ktorej ty tez sie zaliczasz.Posluchaj Deana Browna i Davida Ickea,obejrzyj film o NWO "Wezwanie do przebudzenia" i .....zacznij wreszcie MYSLEC.Amerykanie juz to wiedza a u nas wciaz CIEMNOGROD.

Portret użytkownika Elvis

@Baca, śmieje się z

@Baca, śmieje się z Amerykanów, Europejczycy też są nie lepsi. Twierdzicie, że wiecie wszystko, to proszę wymienić sąsiadujące z Utah stany? A może znacie wszystkie na pamięć? Amerykanie nie wiedzą, gdzie leży Polska, lub Słowacja, a czy Baca wiesz , gdzie leży stan NY? Bez mapy nie dasz rady. A znasz Baca stolice tych stanów? Przepytać cię? Nie ma sensu. Sam widzisz, że ludzie pamiętają (zapamiętują) tylko to co uwżają za ważne. By nauczyciele dali im spokój. Ludzie są z natury leniwi itp. @Baca!

Portret użytkownika MARGO

[email protected] pisze: "...dobre i złe

[email protected] pisze:
"...dobre i złe oblicza i polaków i żydów, (...)
nikt nie ma wpływu na to kim się rodzi ...
wpływ mamy tylko na to jacy jesteśmy potem ,gdy dorastamy ,tak samo zły może być polak jak i żyd i każdy inny..."
_____________
W pełni popieram [email protected] to, co powyżej  stwierdziłeś, gdyż jest to Prawdą !
Czytając co niektóry wpisy, przykro jest patrzeć jak urągamy ludziom tylko dlatego, że ? ? ?
- odpowiedzcie sobie sami na to pytanie...
I nie zastanawiamy się nad tym, by - jeśli już  kogoś oceniać - to tylko czyny jego...
Ja przypomnę tylko słowa Adama Mickiewicza, w których przestrzega nas:
 
" Wszelkie zło, Które popełnisz, uderzy w końcu Ciebie.
Najmniejszy błąd, niedociągnięcie, wada, nieuczciwość, krzywda przez
Ciebie wyrządzona z bezlitosną konsekwencją w zwielokrotnionej sile
uderzy Cię. W okolicznościach najmniej spodziewanych.
Jeżeli jest coś pocieszającego w tym fakcie to tylko to że również
każde dobro przez Ciebie spełnione, też do Ciebie wróci.
Według potwierdzenia Ewolucji materialnej, moralnej i duchowej, nic w
życiu nie ginie. Gdy stracisz wiarę zabraknie Ci ideału i z człowieka
bydlęciem staniesz się pomału."

Kimże jest człowiek jeśli nie potomkiem tego Boga ?  Czyż może od Boga się różnić ?   Czyż dąb nie jest w żołędziu zawarty  ? Czyż Bóg nie jest ukryty w Człowieku ?

Portret użytkownika Zenek

Amerykanie może i sa naiwni

Amerykanie może i sa naiwni ale i tak na głowę bija ich żydzi myślący że którykolwiek z nich kiedykolwiek załapie się do Nieba. Rechot diabłów na wieść o tym kawale ogrzewa niejedno piekło "wybrańcy" o czym i wy sami przekonacie się wkrótce.
 
Kotoobłudnicy jak się nie nawrócą również.

Portret użytkownika Endor

Usa to kraj gdzie się

Usa to kraj gdzie się sprzedaje najwięcej Biblii na swiecie ! To kraj niezwykły gdzie chrześcijaństwo jest bardzo silne ! Tak jak w Polsce jest tam prowadzona walka duchowa i dlatego potrzebna im jest pomoc Niebios by zwyciężyć !

Bóg stworzył nieskończone ilości istot rozumnych o różnych szczeblach bytowania. Choć rozumem nie można dowieść istnienia Aniołów, to jednak można wskazać na odpowiedniość ich istnienia.

Portret użytkownika Panteista

  No fakt Endor z niezłego

 
No fakt Endor z niezłego rzezimieszka zrobiłeś swego stwórcę - poddaje Twoje życie jakimś sadystycznym próbom, które swoim sadyzmem zaspokoiłby rzesze psychopatów. Brawo tylko tak dalej, a z powrotem zaczniecie co poniektóre księgi rozumieć dosłownie.  W sumie to koniec świata też Ci wyprawi wspaniałyJ najpierw pocierpisz, a jak zdasz próbę zasłużysz na ocalenie i przeogromną radość. Rany to jest po prostu obrzydliwe, to jest paskudna relacja typu Pan i jego niewolnik. Szczerze współczuję Ci, że nie możesz jak ja spojrzeć z radością w przyszłość i żyć tak by nigdy nie zastanawiać się czy jakiś szaleniec nie będzie Ciebie sądził po śmierci. 

Portret użytkownika baca

te statystyki nie dziwia bo

te statystyki nie dziwia bo "Amerykanie" to z grubsza:
- białe lemingi 30 %
- niepismienne Latynosy 20 %
- niepismienne Negry 20 %
- niepismienne Apacze i reszta umysłowych analfabetów dla których trzeba umieszczać debilne informacje (np typu ze obiekt odbity w lusterku wstecznym moze być mniejszy i blizej niz taki Negr mysli) 5 %
- oczytane w Talmudzie żydy 4 % i jakies 10 % czlonków tajnych policji i przestepczych rzadowych organizacji
żydy nie publikują całej reszcie prawdy tylko ją skrzetnir ukrywają i stad te dane oraz zabobony
kiedy admirał Byrd powiedział prawdę o UFO że Ameryce zagrażają te pojazdy (nie z jakiegoś kosmosu) ale nadlatujące od strony biegunów ta banda żydów zamknęłą go w psychiatryku i dalej ukrywa prawdę
i dalej lansuje kupę bzdetów : Elvis żyje, Ufo z Plejad nas odwiedza, żydy to naród wybrany itp, itd...
 

Portret użytkownika leming pospolity ;)

Ameryka to nazwa kontynentu -

Ameryka to nazwa kontynentu - zapewne chodziło Ci o Stany Zjednoczone Ameryki (USA),ale nie w tym rzecz ... otóż największym krajem absurdów jest oczywiście POLSKA i w tym miejscu oficjalnie protestuję przed umniejszaniem naszemu krajowi zasług w tej dziedzinie !!!  Biggrin

Portret użytkownika SAH

Naród USA jest chyba

Naród USA jest chyba najbardziej zniewolony , otępiały , i żyje w zakłamaniu w które wierzy . Mówi się że USA to wolny kraj i wolni obywatele , nic bardziej mylnego . Obywatele USA boją się cokolwiek powiedzieć złego na temat rządu czy prezydenta , w rozmowach między sobą w pracy czy sąsiadami unikają tych tematów jak ognia boją się wyrazić własne zdanie nawet jak im jest źle to głupio się uśmiechają i mówią że wszystko OK. Wierzą we wszystko co usłyszą w TV tak że każdy kit im można wcisnąć i oni przyklasną i dadzą zgodę na wywołanie wojny w imię obrony ich kraju co tak naprawdę nikt nie zamierza ich atakować bo co żydzi sami siebie by zaatakowali ?? Niszczone są kraje przez USA co kiedyś byli sojusznikami i dobrze się współpraca układała między nimi , a teraz co nagle nie wygodni się zrobili ??? A sondaże Wink jak to sondaże pokazują to co mają pokazać by jeszcze bardziej opinią publiczną manipulować na swoją korzyść systemu władzy   

Portret użytkownika Kogut

Ta "wolność" uderzyła

Ta "wolność" uderzyła Amerykanom do głowy. Sami faszerują się żywnością typu fast- food, Coca-Cola i wyglądają jak worki wypełnione tłuszczem. Do tego dochodzi siedzący tryb życia przed TV i przed grami komputerowymi. Nie muszę chyba pisać, jak wpływa to na poziom ich IQ. Takowa "wolność" odbiła im do głowy z powodu nadmiaru wolnego czasu i nadmiaru pieniędzy.
Oczywiście w USA nie brakuje ludzi, którzy maja poukładane w głowie, choćby i wysokiej klasy naukowcy.
A to, że odpowiadają OK na każde zadane im pytanie wynika z ich wychowania. Amerykanie sa wychowywani na szczęśliwych ludzi. A kiedy spytamy przeciętnego polaka "jak leci?" to te nie odpowie, tak jak Amerykanin "Great", tylko: "Ło Jezu, kolejny zły dzień, łeb mnie boli, nie chce mi się dzisiaj nic robić....." i można by tak długo wymieniać.

Portret użytkownika MARGO

Kogut napisał: "...Amerykanie

Kogut napisał:
"...Amerykanie sa wychowywani na szczęśliwych ludzi.
A kiedy spytamy przeciętnego polaka .."
_____________
Przykro patrzeć Kogut na Twój stosunek do - jak by nie było- rodaków...
Przykro, że nie masz do nas należytego szacunku...

Kimże jest człowiek jeśli nie potomkiem tego Boga ?  Czyż może od Boga się różnić ?   Czyż dąb nie jest w żołędziu zawarty  ? Czyż Bóg nie jest ukryty w Człowieku ?

Portret użytkownika MARGO

" Najnowsze badanie sondażowe

" Najnowsze badanie sondażowe przeprowadzone przez znaną amerykańską pracownię... pokazuje, że znaczna część populacji USA wierzy w teorie spiskowe..."
_______________________________________________
Aż prosi się w tym miejscu przytoczyć słowa medialnego guru - Marshalla McLuhana:
Tylko małe sekrety muszą być strzeżone. Wielkie trzymane są w sekrecie dzięki niedowierzaniu opinii publicznej !
Już Beniamin Franklin na zebraniu Kongresu Stanów w 1787 roku powiedział:
„Wszędzie, gdzie się pojawili, kolejność była ta sama.

Od podkopywania poziomu moralnego ludności przez namowę do zbrodni, z której mogli korzystać jako paserzy, czy inaczej od stępienia ideałów przez zarażenie ludzi materialistycznym światopoglądem, od systematycznego niszczenia handlu do opanowywania z jednej strony lichwą, nieuczciwą konkurencją, oszustwem i korupcją bogactw i kapitałów krajowych - za ich zaś pomocą sprężyn życia państwowego, czyniąc sobie powolnymi potrzebujące grosza władze - a z drugiej strony do ostatecznej ruiny społeczeństwa na drodze rewolucji i rzucenia ich bezwiednej masy pod swoje stopy ..."
Czy to, co powiedział Franklin można nazwać teorią spiskową ?
Czy również teorią spiskową jest fakt, że Polska zawaliła się jak spróchniały dom,  który, jak twierdzą te państwa, które na tym skorzystały, trzeba było rozebrać na części i podzielić się nimi ?
To wydarzenie, jeśli weźmie się pod uwagę jak potężna obszarowo była stara Polska - liczyła przeszło 1.000.000 kilometrów kwadratowych, więc 3 razy tyle, ile liczy dzisiejsza - wprowadzić nas musi w osłupienie.
Cyt. "Jakim sposobem tak ogromne państwo mogło zwyczajnie rąbnąć? Nie stało się to w żadnych zamierzchłych czasach, ale zaledwie 200 lat temu.
Cóż to jest 200 lat?! To są 3 żywoty ludzkie liczone po 70 lat życia. Wydarzenie to nie tylko nas dziwi, ale i pali wstydem, bo to przydarzyło się nam, Polakom; bo to ciągle jeszcze nie zagojona, ropiejąca rana... my ciągle jeszcze nie wiemy: stoimy, czy nie stoimy?
Obrazowo mówiąc, Polska to był dom, w którym mieszkał gospodarz i w którym w pewnej chwili zamieszkał razem z nimi jego gość.
Gospodarzem byli Polacy, a gościem byli Żydzi. Ten gość był więcej niż nieciekawy, bo to był unikalny w skali światowej przestępca, oszust i zdrajca, a jeśli mu okoliczności na to pozwalały, to i morderca, o czym gospodarz zasadniczo nie wiedział, a docierające o tym ze świata pogłosy lekceważył.
Tymczasem byłby to niezrozumiały wyjątek, gdyby taki gość w domu dobrodusznie naiwnego gospodarza nie dokonał na niego zamachu, by jego miejsce zająć. Nie dajmy historykom wmawiać sobie - zresztą to robią przede wszystkim nasi wrogowie - że Polska upadła wskutek braku energii, cnót i zmysłu państwowego Polaków. Nie plujmy sami na siebie i nie pozwalajmy robić tego innym. Nie ma powodu, byśmy tracili wiarę w swoje państwowotwórcze siły...
Wielu uzna może, że to określenie: unikalny w skali światowej przestępca i morderca, jest wyrazem skrajnego antysemityzmu i zechce łaskawie zniechęcić się. Żeby do tego nie doszło, sięgnijmy od razu po dowody, które pokażą, że to wcale nie histeria, a zwyczajna prawda. 

Najprzód tedy dajmy małą próbkę tych wypowiedzi o Żydach, które pojawiły się w świecie na przestrzeni 2000 lat. Bez obawy jednak, ograniczymy się do kilku spośród tysiąca. 

Pierwszą osobą, do której zgłosimy się po wypowiedź na temat Żydów, będzie… Jezus Chrystus.
Kto nie wierzy w boskość Chrystusa, musi przynajmniej przyznać, że był to genialny wizjoner dziejów ludzkości.
Otóż według Chrystusa, dzieje ludzkości w swej podstawowej konstrukcji są przepołowione na dzieje dobra i na dzieje zła  -  pierwsze realizują Królestwo Boże, które zmierza ku wieczności i dlatego jest jakby nie z tego świata; drugie realizują królestwo szatana, które, nie zmierzając do Boga i wieczności, zasklepia się wyłącznie w świecie doczesnym i z nienawiścią zwalcza to pierwsze.
Zaś Żydom rzuca Chrystus w twarz, że są satanistami, mówiąc im: „Wy z ojca diabła jesteście i chcecie pełnić jego wolę”, a tym samym stwierdza, że Żydzi należą do królestwa szatana. „Jak mnie prześladowali, tak i was prześladować będą” - zapowiedział nam Chrystus, podkreślając stałość tej opozycji 2 królestw, co jest sednem historii świata. O tym powinno się pisać w podręcznikach szkolnych, jeśli młode pokolenie chce się uczyć prawdziwej historii.
To, co się świeżo na naszych oczach dzieje, tę prawdę o 2 królestwach jaskrawo nam ilustruje. Żydomasoński twór, Unia Europejska, bez chrześcijaństwa i bez Boga, zalał Europę i wprowadza do niej najdziksze obyczaje, barbarzyństwo na każdym kroku. Przekonujemy się, że Chrystus miał rację, mówiąc o Żydach i o szatanie jako o wspólnikach w złym.
U progu czasów nowożytnych na temat Żydów zabrał głos w osobnej książce „Żydzi a kłamstwo” wielki reformator religijny, Marcin Luter.
Oto mały fragment z jego dzieła: 

„Żydzi to wierutni kłamcy i pijawki krwiożercze. Żydzi są nieznośnym ciężarem naszym. Narzekają na nas, że ich gnębimy i uciskamy, a nie ma wśród nas nikogo, co by na oścież nie otworzył domów swych, aby wyszli do miejsca, z którego do nas przybyli. Jeszcze byśmy ich podarunkami obsypali na drogę, by się tylko od nas wynieśli....
Z wypowiedzi Lutra wynika, że Żydzi wśród narodów świata są skorpionem.
W tym miejscu, robiąc małą odskocznię, postawmy sobie pytanie, jak do tego doszło, że Żydzi stali się takim skorpionem. Wiadomo, że to jest zjawisko tajemnicze i wyjątkowe w skali świata. W Księdze Powtórzonego Prawa, którą przypisuje się autorstwu mojżeszowemu, znajduje się całkiem otwarta wypowiedź: 

„I uczyni cię Pan głową, a nie ogonem, i ty będziesz zawsze tylko na górze, a nigdy nie będziesz na dole. Ty będziesz pożyczał wielu narodom, a sam u nikogo nie zaciągniesz pożyczki. Jahwe umieści cię zawsze na czele, a nie na końcu, zawsze będziesz górą, a nigdy ostatni.” 

W tym krótkim tekście zawarta została cała konstytucja narodu żydowskiego, w której wyłożony został cel: zapanowanie nad narodami świata, i podane zostały środki: lichwiarskie sztuczki finansowe.
Żydzi mają być panami świata, ponieważ będą finansjerą świata.
Ma tu miejsce niezwykły szowinizm narodowy, który Żydom podsuwa i zaleca ich religia.
To jest ten niebywały, unikalny w skali światowej skandal, że mafijność narodu żydowskiego wypływa z jego religii do tego celu zmajstrowanej, co czyni z Żydów tak upartych i bezwzględnych przestępców..."
Całość opracowania wraz z innymi, wielce ciekawymi materiałami oraz dokumentami znajduje się na stronach archiwów IPN...
http://archiwa-ipn.blogspot.de/2012/03/dlaczego-polska-pada-z-koncem-xviii.html

Kimże jest człowiek jeśli nie potomkiem tego Boga ?  Czyż może od Boga się różnić ?   Czyż dąb nie jest w żołędziu zawarty  ? Czyż Bóg nie jest ukryty w Człowieku ?

Portret użytkownika Juszka1980OGL

Margo wszystko się zgadza

Margo wszystko się zgadza tyle że nie wszyscy Żydzi rządzą swiatem i nie wszyscy Żydzi to Żydzi. Już wyjaśniam, jak mi to wytłumaczyli sami Żydzi: otóż światem finansowym, Izraelem rządzą syjonistyczni Aszkenazyjczycy oni nie są spadkobiercami biblijnych Izraelitów, nie mieszkali nigdy na terenie Izraela są to można by rzec fałszywi, farbowani Żydzi, którzy zdominowali Sefadyjczyków. Będąc na praktykach w Izraelu poznałem kilka rodzin i naprawdę są to miłe, normalne osoby które tak jak większość swiata nienawidzi włąśnie tych przebierańców.
co do rozbiorów należy też wspomnieć o szlachcie, sarmatach, i najgorszej przywarze naszego narodu - kłutliwości,  ale jak to mówi przysłowie Polak mądry po szkodzie. Niestety teraz rządzą nami połgłowki które za darmo rozdają to co polskie, tyle ze wina w dużej mierze leży po stronie narodu który ich wybiera, jaki narów takie elity chciało by sie powiedziec.

Portret użytkownika Bea

Zgadzam sie z tym w

Zgadzam sie z tym w zupelnosci.Jeden madry czlowiek,ktorego poznalam w samolocie opowiadal mi,ze gdy slyszy,ze cos nazywa sie teoria spiskowa,natychmiast sie tym interesuje bo to oznacza ze jest to zakazana prawda.Facet napisal doktorat o masonerii.

Portret użytkownika SAH

A ja powiem tak .........;)

A ja powiem tak .........;) Żydzi sami nakręcają temat antysemityzmu , sami o sobie przypominają i powiem więcej , sami się opluwają i podsycają nienawiść do swojego narodu jak by tego nie robili nikt by o nich nie mówił a jak by nie mówił to jako tak mało znaczący naród przestali by istnieć tylko w ciszy kilka plemion Żydowskich co przejęło władzę na świecie od banków po fabryki , media , i sztukę w każdym rodzaju i tą filmową też , realizowało by swój plan a tak Żydzi z innych plemion kręcą temat antysemityzmu by tym pierwszym przeszkadzać i ich demaskować wyręczając się innymi narodami bo oni są za leniwi i za tchórzliwi by samemu to zrobić ............

Portret użytkownika pako1205

A nie zdarzyło się tobie

A nie zdarzyło się tobie Juszka,że wyprowadził ciebie ktoś w jasną przyszłość z tymi samozwańczymi przymiotami? Gwiazdujesz,ale gwiazdorowanie nie jest twoją najmocniejszą stroną,masz sporo innych cech nie windowanych przez ciebie na piedestał. Pozdrawiam.

Portret użytkownika MARGO

Juszka.. napisał:  "...otóż

Juszka.. napisał:  "...otóż światem finansowym, Izraelem rządzą syjonistyczni Aszkenazyjczycy .."
_______________
Zgadzam się Juszka, światem żądzi syjonistyczna mafia finansowo-farmaceutyczno-korporacyjna...
Jednak cytując ze stron IPN, nie mogłam "ot tak sobie" pozmieniać wyrazów. Zdaję sobie sprawę z faktu, że obraz w ten sposób przedstawiony, może krzywdzić niczemu nie winnych ludzi...
Dlatego bardzo się cieszę, że napisałeś to co napisałeś Smile
Po Zdrówka

Kimże jest człowiek jeśli nie potomkiem tego Boga ?  Czyż może od Boga się różnić ?   Czyż dąb nie jest w żołędziu zawarty  ? Czyż Bóg nie jest ukryty w Człowieku ?

Portret użytkownika Rod

a ty jesteś aszkenazyjczykiem

a ty jesteś aszkenazyjczykiem czy sefadyjczykiem dla mnie żyd to żyd a twoim zdaniem którzy żydzi byli lepsi ci z armii hitlera strzelający do naszych na froncie czy ci z NKWD mordujący polaków w obozach

Portret użytkownika b@ron

baca...widzę po twoich

baca...widzę po twoich wypowiedziach że masz alergię na żydów...nie powiem bo w niektórych przypadkach masz racje chociaż mi się wydaje że wśród żydów też są dobrzy ludzie ...oglądałeś może film "pokłosie" ?...pytam bo powiem ci że po oglądnięciu go otwierają się oczy na niektóre rzeczy i trzeba by przyznać że w sumie to wszyscy jesteśmy tacy sami ...w złym tych słów znaczeniu
dodam że w kwesti żydów i innych ,jestem neutralny ...staram się...

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika Raffi5000

baron...ten "film" jest

baron...ten "film" jest antypolski i nikczemny. Kwintesencja zdrady, cynizmu i zeszmacenia się ich twórców, oraz odtwórców. Masz argumenty do dupy. Daj se spokój. Margo pojechał równo, jak trzeba i nic nie ma na usprawiedliwienie tej nikczemności. Prawda, prawda i jeszcze raz prawda ! Mówisz, że są też dobrzy i normalni żydzi. To tylko złudzenie, to poprostu odrzuty ich naturalności. Nie liczące się pionki...tzw nieudane egzemplarze.
Precz z preczem !

Wszystkim jest energia, nawet masą...a nawet przede wszystkim...

Portret użytkownika Juszka1980OGL

raffi to ty chyba inny film

raffi to ty chyba inny film ogladałeś niż ja i baron. Pokłosie to naprawdę rewelacyjny film dla inteligentnych osób, jest jeden z niewielu Polskich filmów przy którym należy pomyśleć i zastanowić się jaki jest człowiek.
Dlaczego ten film niby jest antypolski???? przecież on nie jest tak naprawdę o żadnym panstwie tylko o człowieku o jednostce.
Dlaczego nikczemny??? bo pokazuje ciemną stronę ludzkiej natury????
właśnie na tym polega bład wielu osób że biorą rzeczy powierzchownie bez zastanowienia bez przemyśleń tak na odpier.... a tego filmu tak się nie da ogladać, no chyba że go w ogóle nie oglądałeś a przeczytałeś jakąs marną recenzję to jeszcze gorzej dla Ciebie.

Portret użytkownika Raffi5000

Byćmoże inny film

Byćmoże inny film widziałeś...nie wiem...nie znam się, lecz w jednej z kluczowych scen Franek Kalina (Ireneusz Czop) wykrzykuje, że tu chodzi o prawdę i o sprawiedliwość. Ten okrzyk brzmi znamiennie, bo opowieść Pasikowskiego z historyczną prawdą ma niewiele wspólnego, a ogólny wydźwięk filmu urąga sprawiedliwości. Skoro Pasikowski, jak sam przyznaje, inspirował się książką Grossa, to dlaczego nie zrobił filmu o Jedwabnem? Widocznie historia z Jedwabnego jest zbyt mało plakatowa, bo nie da się jej opowiedzieć, nie pokazując zbrodniczej roli niemieckich żołnierzy z Einsatzgruppen.

U Pasikowskiego nie ma miejsca na takie niuanse. Zbrodni muszą dokonać Polacy i to wyłącznie własnymi rękami. Wspólnota zbrodni zostaje przypięczetowana wspólnotą korzyści, a zatrute owoce zła trwają do dziś. Jedyni sprawiedliwi, czyli stary ksiądz proboszcz (Jerzy Radziwiłowicz) i bracia Kalinowie, są poza wspólnotą. Do strasznej społeczności nie należy też babcia z gajówki (Danuta Szaflarska). Gdy reżyserowi już brakło pomysłu, jak dokończyć detektywistyczny wątek, jak zjawa z baśni przychodzi stara Zielarka i wyjaśnia upiorną zagadkę. Ta czwórka postaci kontrastuje z ogółem, czyli z całą wspólnotą, z ciemnym antysemickim narodem. Polska wieś sportretowana jest tak karykaturalnie, jakby Pasikowski korzystał z propagandowych hitlerowskich pisemek, w których obok Żydów roiło się od brudnych, leniwych, wiecznie pijanych Polaczków.
 
Pasikowski tak bardzo stara się upchnąć w filmie wszystkie najprymitywniejsze stereotypy, że wpada w pułapkę, w jakiej lądowali twórcy każdej propagandy. Stworzył film kompletnie przeciwskuteczny. Zamiast zmierzenia się z trudną historią,wyszedł ahistoryczny, antypolski paszkwil. W miejsce przywracania i oczyszczania pamięci dostajemy napisaną na skróty agitkę. Kiedyś, gdy powstanie katalog dzieł z gatunku „pedagogika wstydu” - "Pokłosie" będzie tam na czołowym miejscu. Nie bez znaczenia jest też data premiery. Wejście na ekrany tego filmu w przeddzień narodowego święta Polaków to przejaw perwersyjnych skłonności twórcy, albo prymitywna prowokacja.

Wszystkim jest energia, nawet masą...a nawet przede wszystkim...

Portret użytkownika Raffi5000

...bo to pożywka dla takich

...bo to pożywka dla takich ludzi, jak Ty i kilku innych tutaj obecnych. Ni to, żeby robić Wam papkę z mózgu, ale żeby zamieszać już istniejącą. Ale co tam...nikt nie jest doskonały. Trzeba nauczyć się żyć obok Was Wink

Wszystkim jest energia, nawet masą...a nawet przede wszystkim...

Portret użytkownika b@ron

Raffi5000...ale po co w tobie

Raffi5000...ale po co w tobie taka nienawiść ,może i jesteś mądrym człowiekiem ,ale nawet tacy ludzie się mylą...a gdybyś ty urodził się żydem ,też byś siebie nienawidził...na całym świecie problem jest tylko jeden...nienawidzimy się za to że ktoś jest z innego wyznania...narodowości ,a przecież nie te szczegóły stanowią o tym jacy jesteśmy ...źli ludzie są wszędzie ale dobrzy też ,nie pakuj wszystkich do jednego wora bo krzywdzisz takimi osądami niektórych

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika Juszka1980OGL

rafi kto wy??? jak

rafi kto wy??? jak zamieszać?? równie dobrze mogłem napisać o tobie tak bo masz inny punkt widzenia.
film ukazuje jak w sytuacji stresoej, zaszczucia i z obawy o własne życie postępuje człowiek. do tego nalezy dodać zabobony i mamy zezwierzęcenie ludzi to nie jest antypolski film a raczej ukazuje słabość człowieka jego ułomności i głupotę. ukazuje klutliwość i nadgorliwość ale osoby nie mające dystansu do siebie ( a my Polacy w większosći nie mamy) wpadają w paranoje. 
szkoda bo film naprawdę godny polecenia 

Portret użytkownika b@ron

Raffi5000...bo ja wiem czy

Raffi5000...bo ja wiem czy ten film taki antypolski...poprostu pokazane dwa światy...i daje do myślenia ...pokazuje dobre i złe oblicza i polaków i żydów,póki co to nikt mi nie wmówi jaki to każdy żyd jest zły,bo to są ludzie tak jak my a wyobraź sobie że nikt nie ma wpływu na to kim się rodzi ...wpływ mamy tylko na to jacy jesteśmy potem ,gdy dorastamy ,tak samo zły może być polak jak i żyd i każdy inny...fakt ,na pewno nie jestem w stanie zaakceptować ich religi ale wg.mnie to właśnie religie manipulują ludźmi

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Skomentuj