Amerykanka dwukrotnie zaobserwowała to samo dziwne zjawisko

Kategorie: 

Źródło: Internet

Mieszkanka Sacramento, Sandra Barker przekonuje, że aż dwukrotnie stała się świadkiem dziwnego zjawiska. Na niebie udało jej się zobaczyć dziwny świecący obiekt. Po kilku dniach zobaczyła coś niemal identycznego.

 

Po raz pierwszy niezwykłe zjawisko na niebie udało mu się zaobserwować 9 sierpnia. Drugi incydent tego samego rodzaju wystąpił już w dwa dni później. Według słów kobiety, na niebie widoczne było coś, co nazwała "bardzo jasnym UFO" o złocistym kolorze. Twierdzi ona, że to, co widziała było piękne i bardzo jasne.

 

Gdy tylko zauważyła anomalię wyciągnęła telefon komórkowy i zaczęła fotografować to, co wyłoniło się nad jej głowami. Sandra Barker została tak zaszczuta, że przyznała publicznie, że boi się mówić o tym, co widziała jako UFO, ponieważ ludzie, którzy ją znają sądzą, że oszalała. Jednak jak nazwać niezidentyfikowany obiekt latający, który pojawia się w danej lokalizacji w czasie kilku dni?

[ibimage==22588==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Specjaliści od meteorologii, którzy zostali poproszeni o opinię na temat tego, co nagrała Amerykanka, stwierdzili, że to, co widziano może być chmurą oświetloną nietypowo ze względu na załamanie promieni słonecznych przechodzących przez kryształki lodu w atmosferze.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Popiół z feniksa

Nie widzieliście nigdy

Nie widzieliście nigdy kamienia którym Dawid trafił Golita w łepetynę?.No to widzicie.A teraz na poważnie.To co widzicie ,to dowód na to co mówiłem o bezmasowych matrycach rzeczywistości.To bezmasowy model rzeczywistosci ogromnego głazu wydobyty z niego i zawieszony niczym satelita ziemi.Nie opadnie gdyż nie działa na niego przyspieszenie ziemskie.Natomiast odpłynie (zostanie) na torze ziemi wokół Słońca.Jest on nagi,tzn.nie zamocowany w gnieździe,którymi analogicznie u tych kul które spadły w Chinach ,były metalowe powłoki.Powinien być idealnie przeźroczysty i niewidoczny,ale przebywając w atmosferze ziemskiej zgromadził cząsteczki wody,gazy i pyły,co go uwidoczniło."Próbował" z  nich odbudować strukturę masy ale będąc w środowisku atmosferycznym musi zachować jej gęstość ,co go pozostawia lekkim jak piórko.A nawet lżejszym i nie opada.Ktoś tam chciał ode mnie dowód,więc oto on.

Portret użytkownika Popiół z feniksa

Tak sie zastanawiam,kto tak

Tak sie zastanawiam,kto tak uporczywie "czyści" licznik zielonych punktów głosowania,których było niejednokrotnie ducyfrowy stan?.To jekieś odwracanie uwagi?.Ja to pisze aby było czytane,w przeciwnym wypadku przestanę.

Portret użytkownika Popiół z feniksa

Zwrócono mi także uwagę,że4

Zwrócono mi także uwagę,że4 to co oglądacie pasuje do tego urywka Apokalipsy*| I potężny jeden anioł dźwignął kamień
jak wielki kamień młyński,
i rzucił w morze, mówiąc:
"Tak z rozmachem Babilon, wielka stolica, zostanie rzucona
i już jej nie będzie można znaleźć. |*.Znak spełnia wszystkie cechy mataforycznie.Jest kamieniem ogromnym i rzuconym w morze.Przestrzeń międzyplanetarna Wszechświata (rozumiana wielowymiarowo)w Piśmie jest ukryta pod metaforą <morza>.Dlatego w Apokalipsie jest odniesienie do kosmitów :<ci którzy mają okrety na morzu> i <kupcy ziemi>.Gdy  pytałem czy to jest ten znak,nie odpowiedziano mi ani tak ani nie.Może jest jednym z tych fałszywch znaków zapowiadanych?

Portret użytkownika Kruczysko

O ja pierdacze ;O! Ale

O ja pierdacze ;O! Ale poleciałeś! Jeśli to przedstawiasz jako dowód ( o ile ty wogole tak na powaznie) to jeszcze bardziej sie teraz skompromitowałeś :D. Lepiej odstaw te tabsy albo nie wchodz w neta po ich zazyciu bo gwazdorzysz Blum 3
Pozdrawiam
Kruk

Portret użytkownika Popiół z feniksa

A wiele kul rozrzuconych po

A wiele kul rozrzuconych po całej ziemi różnej wielkości ,to co jest twoim zdaniem?.Kule ci nie odpowiadają,więc myślałem że nieuformowany żadną ręką głaz wystarczy.Zapewne dopiero uwierzyłbyś ,gdyby zrobił się ciężki i spadł ci na głowę.Tobie jest potrzebny dowód który zabija,ale ja nie jestem z tych ,którzy w ten sposób walczą z niewiarą.Żyj sobie w zdrowiu  w cywilizacji zbudowanej na fizyce filozoficznej.Bowiem powiadają:"kruk krukowi oka nie wykole",a ja też zaczynałem od podważania zdawałoby się prawd odkrytych i poznanych.

Portret użytkownika Kruczysko

Wszystko fajnie pieknie tylko

Wszystko fajnie pieknie tylko jak można udowadniać np, ze zdjecie obiektu ufo jest prawdziwe poprzez pokazanie innego zdjęcia ufo? Twój dowód nie jest zadnym dowodem a twoje wywody są niczym nie podpartą teorią. Pisać to ja sobie też moge co mi ślina na jezyk przyniesie obierajac to w ładne i trudne słówka ale nie znaczy to wcale, ze tak właśnie jest. Dlatego by o czymś mówić w taki sposów w jaki ty to przedstawiasz trzeba mieć ku temu solidne podstawy a ty ich nie masz i do póki ich nie przedstawisz do póty bede Cie brał za powieścio pisarza bez żadnej wiedzy. Przykro mi
ps: Już Homoś lepiej pisze bo bynajmniej stara sie o cos swoją teorię oprzeć co można uznać za jakis tam mniej lub bardziej dowód ale jednak dowód, Rozumiesz?
Pozdrawiam
Kruk

Portret użytkownika Popiół z feniksa

Na jakiej podstwie ,zarzucasz

  • Na jakiej podstwie ,zarzucasz mi brak wiedzy i kompetencji?.Znasz moje wpisy z kilku portali na podobne tematy?.To już nie moja wina ,ze nie mogę ich hurtem przededstawić dla ciebie w jednym poście.Odszukaj sobie fotkę z granitowymi blokami które wyglądają jakby były wcześniej z miękiej gliny zanim zesztywniały,a potem dojdziesz do jednego wniosku.Albo ten facet  ma rację, albo naukowcy opisujący rzeczywistość dziurawymi teoriami.

Strony

Skomentuj