Amerykanka jest przekonana, że ​​nagrała Wielką Stopę

Kategorie: 

Źródło: pixabay.com

Mieszkanka stanu Ohio twierdzi, że Wielka Stopa zamieszkała w pobliżu jej domu i wierzy, że ma na to dowód w postaci nagrania audio. Dwuminutowe nagranie faktycznie uwiecznia dźwięk niezidentyfikowanego stworzenia wyjącego w oddali. Czy zagadkowy ryk jest dziełem słynnej Wielkiej Stopy?

Eksperci od dzikiej przyrody nie są tacy pewni. Zasugerowano, że mógł to być zwyczajny kojot wołający swoją sforę. Suzanne Ferencak nie podziela tego zdania. Twierdzi, że dostrzegła Wielką Stopę na własne oczy, kiedy stwór przeskoczyła nad boczną drogą na południowy wschód od Loudonville w stanie Ohio w maju 2013 roku.

 

Jej opis owłosionej bestii o wysokości ponad dwóch metrów, pasuje do tych powszechnie używanych do przedstawiania stworzeń znanych jako Sasquatch, Yeti i Grassmana. Przerażona mieszkanka stanu Ohio zainwestowała w magnetofon, który po prawie 20 000 godzin natrafił na zagadkowy ryk. Rzekomego Yeti, zarejestrowano 3 lipca 2022 roku.

 

Ferencak jest częścią Bigfoot Field Researchers Organization , grupy, która zbiera raporty o potencjalnych obserwacjach tego stworzenia. Media w USA, traktują więc jej relację jako mocno życzeniową. Ferencak wierzy, że Wielka Stopa powróciła do jej doliny i planuje zakup droższego rejestratora dźwięku. Co ciekawe, okazuje się iż ten rejon jest dość popularny pod względem takich obserwacji więc nie wykluczone, że wkrótce usłyszymy o niej po raz kolejny.

 

Ocena: 

1
Średnio: 1 (1 vote)
loading...

Komentarze

Skomentuj