Amerykańska armia podjęła współpracę z agencją badającą zjawiska UFO

Kategorie: 

Źródło: pixabay

Centrum Rozwoju Naziemnych Systemów Dowodzenia i Rozwoju armii USA potwierdziło, że bierze udział we wspólnym projekcie badawczym z To The Stars Academy (TTSA). Organizacją, którą amerykańskie media opisują jako twór zajmujący się badaniami nad UFO i niezidentyfikowanymi zjawiskami atmosferycznymi. 

 

Co więcej, to przedstawiciele armii Stanów Zjednoczonych zainicjowali wspólny projekt. Zgodnie z umową zawartą między TTSA a centrum badawczym w październiku, wojsko USA jest zainteresowane badaniami, w takich egzotycznych obszarach jak aktywny kamuflaż optyczny, zmniejszanie bezwładności masy obiektów oraz komunikacja oparta na zasadach fizyki kwantowej. Ponadto rząd wykazuje zainteresowanie projektem To The Stars o nazwie ADAM, którego zadaniem jest gromadzenie i analiza danych metamateriałowych.

Oficjalny przedstawiciel Centrum ds. Rozwoju naziemnych systemów transportu dowództwa w celu rozwoju potencjału bojowego armii amerykańskiej Douglas Hallow nazwał go „globalną siecią zbierania i badania nowych materiałów”. Warto zauważyć, że według TTSA niektóre z tych nowych egzotycznych metamateriałów zostały rzekomo pozyskane przez specjalistów firmy w badaniu różnych niezidentyfikowanych obiektów latających - jest to wskazówka ich pozaziemskiego pochodzenia. Przedstawiciele armii Stanów Zjednoczonych nie mylą jednak takich oświadczeń TTSA.

„Jeśli materiały badane w ramach projektu ADAM przejdą badania naukowe, a TTSA może uzasadnić celowość ich wykorzystania do celów wojskowych, sensowniejsze będzie ich przestudiowanie bardziej szczegółowo” - powiedział wiceprezes Hallow.

Przedstawiciel Army Research Center dodał, że według władz amerykańskich „najważniejsze technologie lub potencjał, które badają siły lądowe we współpracy z firmą, są niewątpliwie na granicy osiągalności”, ale jednocześnie badania te nie są obarczone poważnymi kosztami. To The Stars Academy pojawiło się po raz pierwszy w centrum zainteresowania amerykańskich mediów w 2017 roku. Założony przez Toma Delonga, byłego wokalistę popularnego zespołu rockowego Blink-182, TTSA obiecał stać się wiodącą organizacją ufologiczną, a jednocześnie pośrednikiem między źródłami rządów amerykańskich a obywatelami, którzy chcą poznać prawdę o zjawisku UFO.

W grudniu 2017 r. Organizacja przesłała wideo do wiodących amerykańskich gazet, w których amerykańska marynarka wojenna F / A-18 Super Hornet rzekomo ściga niezidentyfikowany samolot o nieznanej konfiguracji, poruszający się z dużą prędkością. Według organizacji ten film wideo wraz z innymi materiałami został otrzymany od byłych uczestników programu Advanced Aviation Threat Identification Program (AATIP), który był finansowany przez Pentagon w latach 2007–2012. Od tamtego czasu skojarzenia z tą organizacją zmierzają głównie w stronę badań nad fenomenem UFO.

 

Ocena: 

2
Średnio: 2 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika qantex

Ludzie, przecież TTSA składa

Ludzie, przecież TTSA składa się z ludzi pracujących dla rządu, to nie jest agencja nie zależna. TTSA ma na celu publiczne ujawnienie faktu że obcy nas odwiedzają i są wśród nas, oczywiście wszystko jest za zgodą rządu USA i pod ich ścisłym nadzorem.

Skomentuj