Amerykańska armia potwierdziła, że słynne nagrania UFO są prawdziwe

Kategorie: 

Źródło: Kadr z Youtube

US Navy, czyli  amerykańska marynarka wojenna oficjalnie potwierdza że tajemniczy nagrania na których widać niezidentyfikowane obiekty latające zostały rzeczywiście wykonane z pokładu należących do nich samolotów. Oznacza to że nagrania są prawdziwe i przedstawiają nieznany fenomen.

 

Nagrania krążą w internecie od 2017 roku. Zajmowały się nimi liczne redakcje w tym wiele prestiżowych.  Zapis z kabiny należącego do USA myśliwca F/A-18 Hornet, przedstawia obiekt znajdujący się nad wodą. Zostało ono zarejestrowane w 2015 roku. Samolot poruszał się z prędkością około 0,62 Macha, a pilot podjął próbę pościgu.

 

Długo spekulowano czy nagranie jest autentyczne. Tymczasem przedstawiciel US Navy, Joseph Gradisher, potwierdził, że rzeczywiście są to rejestracje nieidentyfikowanych obiektów latających. Zaznaczył jednak, że w armii tego typu obserwacji nie są nazywane UFO tylko UAP (Unidentified Aerial Phenomena ), czyli niezidentyfikowane fenomeny powietrzne.

Przedstawiciel amerykańskiej armii przyznał również, że upublicznienie tych nagrań nie jest na rękę wojska, które wolałoby utrzymanie go z dala od opinii publicznej. Jego potwierdzenie autentyczności tego materiału może jednak tylko dolać oliwy do ognia i spowodować całą lawinę domysłów, zwłaszcza, że przyznano również, że armia nie ma pojęcia co ścigali piloci.

 

Trudno oczywiście traktować to wideo jako ostateczny dowód na istnienie obcych cywilizacji przylatujących do nas w odwiedziny. Jedyne co wiadomo na pewno to, że obiekt nie został zidentyfikowany. Trzeba pamiętać, że żyjemy w erze dronów więc w można podejrzewać, że US Army zakłąda, że mogły to być jakieś urządzenia szpiegowskie obcych mocarstw. Oznacza to, że obserwacje tego typu są bardzo ważne i przeważnie pozostają tajne, własnie z takich powodów.

 

 

 

Ocena: 

Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Homo sapiens

To jest bardzo poważny

To jest bardzo poważny artykuł i poważne dowody ! I co teraz zrobią darwiniści materialiści twierdzący że pochodzimy z jakiejś zupy, albo od małpy ?! Przecież to potwierdza całą Biblię i wniebowzięcie Jezusa Chrystusa ! A i można dodać do tego, że Chrystus przybędzie tu do tego wymiaru, na tą planetę razem ze żniwiarzami robić tu porządki ! Właśnie o tym jest ten słynny obraz, właściwie to bardzo podobne pojazdy=chmury..., nie chodzi wcale o to że Jezusa wzięli jacyś ufonauci, ale że istnieją istoty anielskie i podległe im jakieś inne, możliwe że hybrydalne..., do tego istnieje inny wymiar Tritos Uranos i Istota Wszechmocna Bóg-Duch.

„Oto idzie z obłokami i ujrzy go wszelkie oko…” – Apokalipsa 1:7 Do tego jeszcze dodajmy historię że Maryja Dziewica przybywa tu w kokonie światła i prosi ludzkość o narócenie: „Badacz objawień z Fatimy ujawnił istnienie listu napisanego do papieża Pawła VI przez widzącą z Fatimy, siostrę Łucję de Jesus dos Santos, w którym ostrzega go przed „diabelskim buntem” wywołującym „ogólnoświatową dezorientację (…) zadręczającą Kościół”. https://www.pch24.pl/siostra-lucja-prorokowala-diabelski-bunt-przeciwko-kosciolowi--ujawniono-jej-list-do-papieza,56487,i.html#ixzz4zntWLCBS

To są rzeczy niebywałe i wspaniałe, które potwierdził admin swoim tekstem !

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Skomentuj