Amerykańska FEMA stworzyła dokument na temat inwazji obcych

Kategorie: 

sciencefiction.com

Większość społeczeństwa uznaje, że coś takiego jak inwazja obcych to tylko wymysł paranoicznych umysłów lub przemysłu filmowego. Okazuje się jednak, że na ryzyka kontaktu z inną cywilizacją zwracają uwagę celebryci nauki tacy jak Stephen Hawking dostrzega je również amerykańska Federalna Agencja Zarządzania Kryzysowego, FEMA.

 

Internet obiegły informacje o istnieniu rozdziału w 600 stronicowym dokumencie, który poświęcono zagrożeniom kosmicznym. Publikacja powstała na potrzeby jednostek straży pożarnej. Wspomniany rozdział nosi numer 13 a jego tytuł to "Atak wroga i potencjał UFO", oto kilka zagadnień podobno z tego spisu treści.

 

 

I.  ZAGROŻENIE UFO - fakt 
 
 a.  UFO - dlaczego teraz? 
 
 b.  Wprowadzenie do UFO 
 
 c.  UFO - czym one są? 
 
 d.  UFO system klasyfikacji 
 
 e.  Kształt UFO 
 
 f.  Historia UFO 
 
 g.  Organizacje zaangażowane w UFO 
 
 h.  Powody, utrzymywaniatajemnicy 
 
 i.  Cele realizowane przez UFO 
 
 II.  Potencjalne niekorzystne UFO 
 
 a.  Rodzaje ryzyka związanego z UFO 
 
 b.  Wpływ pola siłowego 
 
 c.  Zakłócenia systemów komunikacyjnych 
 
 d.  Lokalne przerwy w dostawie prądu 
 
 e.  Kule ognia i ich związek z przerwami w dostawach energii elektrycznej 
 
 f.  UFO i groźba paniki 
 
 g.  Zagrożenie dla jednostki - fizjologiczne 
 
 III.  UFO - procedury awaryjne

 

 

Spis treści wskazuje na to, że temat jest dobrze opracowany a plany postępowania dawno gotowe. Instrukcja została podobno napisana przez emerytowanych strażaków oraz  ośrodki rządowe. W niektórych miejscach w Internecie wspomina się o tym dokumencie w kontekście Projektu Bluebeam i przygotowania operacji psychologicznej z "Inwazją", której celem jest kontrola nad światem.

 

Pojawiają się też sugestie, że rząd amerykański może wiedzieć o czymś, co zostało sklasyfikowane, jako zagrożenie z zewnątrz, być może z kosmosu. Nie kto inny jak Ronald Reagan jeszcze, jako urzędujący prezydent USA wskazywał na taką ewentualność. Według niego zagrożenie z zewnątrz spowodowałoby współpracę wszystkich krajów a jakiekolwiek różnice w obliczu takiego kryzysu stały by się nieistotne. 

 

 

Ocena: 

3
Średnio: 3 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika VACLAW-PEPIK

jak przyleca kosmity to

jak przyleca kosmity to kichajcie na wszysko i wszystkich rubcie to co robia Czesi odkad zeszli z drzew od razu rece do gory i poddac sie , przyjac obywatelstwo marsjanskie czy inne i tra la la la . jak bedzie inwazja nie sluchajcie rzadu , prezydenta ani dzielnicowego tudziez proboszcza tylko lornetki na poludnie i patrzcie co robia bracia Czesi to przezyjecie , a na poludniu laski , holky , piwo i jozin z bazin . No to nashledanou hej 

Portret użytkownika StopNWO

a ja jestem przekonany ,ze

a ja jestem przekonany ,ze nie chodzi o obce ciwilizacjie ale o mocarstwa i ich tajne projekty przejete od nazistow po drugiej wojnie swiatowej.Slowa Regana sa tu dobra podpowiedzia, co oni planuja.Project Blue Beam wytlumaczy wjecej.PEACE!!

Portret użytkownika Łukasz_inny

Jeśli obce są załóżmy

Jeśli obce są załóżmy obce...
 
To posiadając technologię pozwalającą na przekraczanie takich barier jaką jest wszechświat, mamy niezależnie od opracowanego planu szanse marne = żadne
 
Jeśli obce istnieją to istnieją i nic na to nie poradzim
Bardziej niestety prawdopodobny jest cyrk z UFO gdzie ktoś na ziemi z mentalnością sadysty będzie próbował wmontować w ludzi atak UFO na planetę ziemię wymordować część społeczeństwa a resztę sobie przyporządkować, będzie wtedy love and pace ...
 
Ciekawie o końcu mówi apokalipsa - a co jeśli odbieramy ją zbyt dosłownie a już trwa...  czym jest 1000 lat spokoju i miłości ? A może apostoł widział coś w rodzaju przekazu medialnego typu wiadomości w których to mówiono o polityce miłościi ........ he he i wtedy normalni będą mieli przes..ne 

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

Należałoby dokładnie

Należałoby dokładnie przestudiować ten dokument.
Program Blue-Beam ma być zrealizowany łącznie z atakiem rzeczywistych UFO... ale pochodzenia ziemskiego.
Tak naprawdę ta NWO-wska intryga ma rozpocząć armagedon na świecie w celu ograniczenia populacji.
UFO będące na wyposażeniu tajnych struktur lotniczych NATO będzie prawdziwe, oczywiście w scenariuszu holgraficznym Blue-Beam.
Wytyczne postępowania podane w artykule są potrzebne... Przecież trzeba będzie stworzyć pozory "ratowania" ludzkości przed "najeźdźcą z kosmosu.
W tym samym czasie nastąpi użycie broni HAARP na świecie, "plagi" i zarazy wypuszczone z zasobów militarnych tego systemu...
 Aż... gdy "człowiek zacznie całować ślady na piasku drugiego człowieka"... nastąpi speltakularne zwycięstwo i "UFO" odleci w panice w "kosmos" ( do tajnych baz Nato we  wnętrznościach Ziemi...)
Ocaleni, a będzie ich około 500 mln... potulnie całując stopy swoich wybawców... da ze sobą zrobić co tylko zechcą...
 I tak po wszczepieniu im RFID-a nowej geeracji i podłączenie do C.K np" BESTIA",  nastąpi 1000 lat pkoju i miłości....

Portret użytkownika BONZO

Pierdzielisz bzdury

Pierdzielisz bzdury paranoiku. Obca cywilizacja to realna możliwość - a czy okaże się wroga czy przyjazna tego nie wiadomo. Muszą przygotować się na taki scenariusz - dojrzeli do tego w końcu. Ale paranoicy wymyślili, że to spisek. LOL. 

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

Pierdzielisz bzdury

Pierdzielisz bzdury lemingu...
Obca cywilizacja?... Głupiś i tyle...
Ta obca cywilizacja jest rodem z Ziemi... a raczej z jej wnętrza...
A po za tym z głupcami nie gadam....

Portret użytkownika JVK_2012

Żyjemy w ciekawych, bardzo

Żyjemy w ciekawych, bardzo ciekawych czasach. Został zaledwie 4 miesiące do końca tego jakże ważnego roku i na naszych oczach dokonuje się podział na tych, którzy są za i tych, którzy są przeciw Transformacji. Stary System – Trzeci Wymiar używa wszystkich dostępnych sobie metod by utrzymać swe istnienie, ale Nowa Energia – Czwarty Wymiar coraz bardziej zaznacza swą obecność – na nasze szczęście – blokując plany tej pierwszej. Nasza rosnąca świadomość jest ogromnym sprzymierzeńcem zachodzących zmian i nie jest potrzebne żadne wychodzenie na ulice i walka bezpośrednia. Wystarczy tylko i aż zmiana naszej świadomości, świadomości, która uległa przebudzeniu i wszystko dostrzega takim jakim jest naprawdę, potrafi odróżnić fałsz od prawdy, szczerość od zakłamania. Tego najbardziej boją się wielcy tego świata.
Każdy z nas z pewnością zastanawiał się nad tym, dlaczego nic nie wydarzyło się złego ani na Euro, ani na Olimpiadzie. Z pewnością sporo złego było planowane i miało się zdarzyć. Może niektórzy są rozczarowani tym, że nic się takiego nie stało. Inni mogą dostrzec w tym następny znak Opatrzności Bożej, która nie pozostawia nas samych w tym decydującym czasie. I możemy się tylko cieszyć, że Światłość wygrywa z mocami ciemności.
Często pojawiały się komentarze, że skoro nie widać Nibiru, a miało być przecież widoczne już od kilku lat wstecz, to znaczy, że nic się nie stanie i to wszystko to tylko wielkie nic. Dzisiaj rano moja żona powiedziała mi, że odebrała taką myśl: Nibiru nie jest widoczne, bo chronimy Was, przede wszystkim tych, którzy już są przebudzeni, ale i tych, którzy przebudzić się jeszcze mogą. Jesteśmy chronieni na Nowy Czas i pomimo tylu złowrogich wcześniejszych wiadomości o upadku dolara, gospodarek różnych państw, a przede wszystkim wojny w Iranie – nic się nie dzieje. I bardzo dobrze, że „nic się nie dzieje”, bo ci, którzy mają oczy widzą, a ci którzy mają uszy słyszą.
Mamy też dzięki temu wszystkiemu następny powód żeby się nie bać. Zagrożenie dla nas wszystkich istniało wcześniej i nadal jest realne, jednak napawa otuchą fakt, że jesteśmy w dobrych rękach, które nadzwyczaj skutecznie nas chronią i zachowują do dnia ostatecznego. Kiedy ten dzień nastąpi? Przyjdzie jak złodziej w nocy, kiedy nikt nie będzie się tego spodziewał. A zatem trzeba być czujnym. I to piszę też pod swoim adresem. Bo w tym dniu każdy otrzyma to na co zasłużył wszystkimi swymi czynami i to będzie ten sad ostateczny, nikt nas nie będzie sądził – sami będziemy dla siebie sędziami – surowymi i najbardziej sprawiedliwymi. Mamy jeszcze czas, tak naprawdę to już jest ostatnia chwila by móc coś zmienić w naszym życiu. Wyczekiwanie trwa do ostatniej chwili na ostatnich, którzy mogą się przebudzić, więc nie narzekajmy, że „nic się nie dzieje”, ale wykorzystajmy ten czas, żeby nie okazało się, że dla kogoś jest już za późno, bo czasu nie da się zatrzymać. Czas jest energią, a energia zmienia rzeczywistość, a w Nowej Rzeczywistości nie będzie miejsca dla osób ze Starej Rzeczywistości. Życzę Ci, tak jak i sobie, abyśmy mieli ten zaszczyt dostać się do upragnionej Nowej, Prawdziwej Rzeczywistości.

Strony

Skomentuj