Amerykański fotograf amator wykonał nowe zdjęcie potwora z Loch Ness

Kategorie: 

Źródło: twitter

Amerykański fotograf amator, Ian Bremner zrobił wspaniałe zdjęcie, na którym, jak sam twierdzi, można zobaczyć legendarnego potwora z Loch Ness. Intrygująca fotografia powstała w zeszłą sobotę i już zdążyła rozgrzać do czerwoności zwolenników kryptozoologii.

 

Ian Bremner powiedział, że był bardzo zaskoczony, gdy zdał sobie sprawę, że jego zdjęcie może być jednym z dowodów na poparcie istnienia potwora z Loch Ness. Obraz zrobił podczas podróży samochodem dookoła jeziora. Na zdjęciu chciał uchwycić jezioro Loch Ness i to mu się udało, ale gdy potem je przeglądał zauważył dziwny kształt, który jego zdaniem może być zupełnie nowym zdjęciem potwora.

W Loch Ness przez prawie sto lat regularnie obserwuje się istotę, która nazwano "Nessie" znaną powszechnie w popkulturze jako "Potwór z Loch Ness". Według świadków stworzenie wygląda jak plezjozaur. Był to wymarły gad z gatunku płetwojaszczurów.

Rzekomy plezjozaur z Loch Ness

Miejscowi opowiadają sobie historie, z których wynika, że po raz pierwszy najsłynniejszego na świecie potwora widzieli już rzymscy legioniści. Faktem jest jednak, że praktyczni nic o nim nie wiedziano, do wiosny 1933r. Wtedy to za sprawą właścicieli miejscowego hotelu, pojawiła się wzmianka w gazecie o spotkaniu nieznanego stworzenia. Rozbudzone wtedy fantazje trwają do dzisiaj.

 

 

 

Ocena: 

3
Średnio: 2.3 (3 votes)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika kedzia

Naprawdę rozgrzewa

Naprawdę rozgrzewa kryptozoologów? No to gratuluję, bo nawet moja 3 letnia siostrzenica widzi foki. Zamiast zajmować się kryptozoologią niektórzy powinni najpierw przestudiować zwykłą, poczciwą zoologię. Bez tego ani rusz... wówczas nawet szkielet psowatego będzie szkieletem chupacabry, bo dziwny, łysy, z kłami i bez uszu.

Portret użytkownika tomtom2

Bajki, gdyby chciał robić

Bajki, gdyby chciał robić ujęcia jeziora , nie używałby teleobiektywu. Widać wyraźnie że foki zostały wyraźnie wybrane do kadru bo poza nimi zdjęcie jest nie ostre. Co nie znaczy oczywiście że Nessie nie istnieje Wink

Portret użytkownika baca

to zwykłe focze małżeństwo w

to zwykłe focze małżeństwo w podróży poślubnej... - jakiś potwór przywiązał im sznurkiem zdechłą wydrę i napisał "just maried"...

ku klux klan kiedyś do zderzaka przywiązywał murzynów - to jest stara świecka tradycja...

Portret użytkownika b@ron

to teraz wskaż dowód na to,

to teraz wskaż dowód na to, że zdjęcie pochodzi z tego jeziora, to ci przyznam racje... zdjęcie zrobione gdziekolwiek z trzema fokami w kadrze i dla jaj napisana historyjka dotycząca pochodzenia...

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Strony

Skomentuj