Amerykański fotograf uchwycił obiekt UFO nad Strefą 51

Kategorie: 

Źródło: MUFON

Mężczyzna obserwujący przestrzeń powietrzną nad słynną Strefą 51 zdołał uchwycić na zdjęciu niezwykły obiekt latający. Tak jak zazwyczaj w przypadku tego typu obserwacji, autor zdjęć nie widział niczego gdy znajdował się na miejscu zdarzenia, ale kiedy po powrocie do domu przejrzał wykonane przez siebie fotografie, zauważył na jednym obrazku duży zielony obiekt na niebie.

Ze względu na zainteresowanie świadka zjawiskami niewyjaśnionymi, zdecydował się on na przejażdżkę po polnych drogach w okolicy bazy sił powietrznych USA znanej w szerszych kręgach jako Strefa 51. To właśnie wtedy udało mu się uchwycić dziwny zielony obiekt a nawet kilka świetlistych orbów, które poruszały się po niebie a nawet chowały za pobliskim szczytem górskim. Cała sprawa została zgłoszona organizacji MUFON i otrzymała numer seryjny 89517.

Warto wspomnieć, że zdjęcie wykonane przez tego anonimowego fotografa w dużym stopniu przypomina to zrobione przez turystę w ubiegłym roku. Wówczas, mężczyzna odbywał podróż do Villefranche de Confluent we Francji i również udało mu się zarejestrować dziwny obiekt unoszący się nad szczytem ośnieżonej góry. Po powiększeniu obiektu wydaje się, że jest on otoczony jasnymi światłami. Dziwny obiekt nie był widoczny na innych zdjęciach zrobionych w tym samym czasie. Ta obserwacja, również została zgłoszona organizacji MUFON i razie chęci możecie ją sprawdzić pod numerem 89519.

Ocena: 

5
Średnio: 4.5 (2 votes)
loading...

Komentarze

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Skomentuj