Amerykański łazik sfotografował UFO z powierzchni Marsa

Kategorie: 

Źródło: NASA/Curiosity

Unikalne zdjęcie udało się wykonać dzięki łazikowi Curiosity.  Obraz przedstawia kuliste UFO, które widać na marsjańskim niebie. Wyraźnie po przelocie pozostaje jasny ślad. Wygląda na to, że zdjęcie zostało pobrane z bazy danych przechowywanych na serwerach NASA.

 

Kolejne zdjęcie wykonane w tej sekwencji potwierdza, że ​​obiekt był w ruchu. Zrobione je z tego samego aparatu, ale trochę później - po 6 minutach 29 sekundach. Po takim czasie nie było już śladu po UFO ani smudze. Do zdarzenia doszło 5 stycznia 2014 roku.

 

Najbardziej racjonalne wyjaśnienie tego fenomenu jest taki, że obiekt ten był meteorem lub fragmentem komety. Jednak potwierdzenie tego będzie bardzo trudne i w związku z tym jedyne co wiadomo na pewno to, że był to niewątpliwie niezidentyfikowany obiekt latający.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika pablo

NWO powoli przygotowuje

NWO powoli przygotowuje (informacjami o ufo, zauważcie że jest tego coraz więcej w kontrolowanych mediach)populację na "inwazję obcych".
LUDZIE, MYŚLCIE ZA SIEBIE I NIE DAJCIE SIĘ WCIĄGNĄC W GIERKI NWO I WODZIĆ ZA NOS JAK BARANY!!!!!!!
Pozdrawiam wszystkich trzeźwo myślących:)

Portret użytkownika ufelini

Według mojej wiedzy, obiekt

Według mojej wiedzy, obiekt ten nie zalicza się do komet lub meteorytów, gdyż podczas swojego przelotu generuje dużą energię oraz spala się, a co za tym idzie powinien powstawać wówczas długi na kilkaset metrów ogon pary i gazów widoczny gołym okiem, więc można by wietrzyc teorię spiskową...

Portret użytkownika Lee

Jestem ciekaw Baca dla jakich

Jestem ciekaw Baca dla jakich służb pracujesz ? Monitorujesz kilka portali. Dlaczego nie ma pieczątki OCENZUROWANO ? co wycinasz ? Wiem ze wstawiasz żubra. Na oewno jesteś na usługach Mosadu, chyba żebym się mylił. To co piszesz nie robi na mnie żadnego wrażenia, tylko tak patrzę i analizuję Twoją osobowość z punktu socjotechnicznego, powoli Cię analizuję. Uważam że grasz na rozkojarzenie,  a ciemny lud to kupi, jesteś już nudny

Portret użytkownika baca

oj tam oj tam, narzekacie że

oj tam oj tam, narzekacie że tytuł nie tego, że taki jakiś jakby na oncie, no ale jakoś udało się wam sprawić aby go Admin poprawił - to się nazywa dziennikarstwo interaktywne i na onetach się nie zdarza...:-)
w krótkich żołnierskich słowach:
nie kwiczeć
nie narzekać
cieszyć sie
czytać biblię i raporty NASA ze zrozumieniem!
spocznij, rozejść się... nie robić zbiegowiska jak stare baby pod Częstochową...

Portret użytkownika Kazik

Mam take propozycję dla

Mam take propozycję dla wszystkich zainteresowanych nauką internautów.
UFO  to termin przestarzały. Dobry na lata powojenne.
Teraz, kiedy wiemy, że istnieją obce zywilizacje może wspólnie wprowadzimy jakieś inne,
adekwatne okreslenie tego już nie zjawiska, ale latającego statku kosmicznego.
Owiele lepiej brzmi "Statek kosmiczny nieznanej cywilizacji sotografowany na tle słońca" niż "UFO sfotografowane na tle słońca".
Nazwa jest ważna i świadczy o naszej wiedzy. 
UFO - to brak wiedzy
Statek Kosmiczny Nieznanej Cywilizacji - to już informacja, że posiadamy wiedzę i technologię.
Z nazwy tej wynika, że wiemy i zdajemy sobie sprawę z tego, że istnieję obce cywilizacje, które
poruszają się w przestrzeni kosmicznej za pomocą statków lub też jak kto woli obiektów latających.
Ale Obektem Latającym może być nawet sąsiad, który wyskoczy przez okno, kopnięta piłka, kamień...
Dlatego uważam, że będąc już w XXI wieku powinnismy używać nazwy niosącej informację jak też, zrezygnować z nazwy UFO jako obcojęzycznej, starej nie oddającej już nazwą zasobu naszej wiedzy.
Co wy nato? Może przedyskutujmy ten temat?

Portret użytkownika koko

UFO(Unknow flying object) lub

UFO(Unknow flying object) lub NOL to niezidentyfikowany OBIEKT latajacy a nie niezidentyfdikowany statek obcej cywilizacji.  Te wszystkie latające kropki i kropeczki po niebie nie muszą być statkami, lol. Mogą to być ptaki, kosmiczne kamienie,balony itd. Gdybyśmy wiedzieli na 100 procent co to loto to nie było by już to niezidentyfikowane. 
A, że dla niektorych niemyślących UFO to od razu statek kosmiczny obcej cywilizacji to już inna historia.

Portret użytkownika cikin82

witam!w 110 procętach się

witam!w 110 procętach się zgadza z tym że te anomalie są żałosne!jak na marsie czy księżycu znajdą kwadratową skałe to odrazu że to jest ufo hahaha.... co za gówno to żadne dowody takie skały są wszędzie! NASA takich zdjęć by nie udostępniła publicznie gdyby tam coą znalazła,a znalazła napewno,ale taka wiedza nie jest dla zwykłych śmiertelników!takie jest moje zdanie.Pozdrawiam.

Portret użytkownika zibi1973

A już myślałem że nie wrócisz

A już myślałem że nie wrócisz i cos przegapisz i co jednak przyciąga cię ten portal i dalsze dogryzanie zibiego,jak chcesz witaj z powrotem, nie wiem czy czytałeś co pisałem o zygzakach,kwadrytach i nowych obcych zwanych gwiezdnym okiem,właśnie oko przebywało ostatnio przy Etnie wulkanie a jak skończyli wpadli na dobrą włoską pizze aż im zazdroszczę,ziadło by się  taką prawdziwą pizze z itali a drogawo żeby wyskoczyć od tak

Portret użytkownika WzW

hi Zibi przeslij prosze

hi Zibi przeslij prosze jakies linki do gwiezdnego oka ladownika bo chcem porownac czy jest to ten sam ladownik co u mnie lata i wygladA JAK OKO OPACZNOSCI. Ja dlatego nazywam ten Ladownik Majestat Boga- a ladownikiem, bo w przeciwienstwie do asecurujacych go orbow on laduje, jest okolo 25m szeroki. Wyglada poterznie, ale znalazlem go tylko w jednej sekwencji o UFO na Hawaii.
Dzieki

Portret użytkownika Endor

Na innymmedium pojawił się

Na innymmedium pojawił się nius o Papieżu Frańciszku i to jest dobry znak, a na stronie Fundacji Nautilus też się pojawiło o Św. Ojcu Pio, czyli dobre znaki ! Bo kościół święty katolicki jest naszą ostoją !
to ze strony Fundacji nautilis:
"Historia miała miejsce w domu mojej nieżyjącej już babki. Na jednej z półek trzymała ona oprawione zdjęcie jakiegoś zakonnika. Kiedyś zaciekawiony, kto jest na tym zdjęciu, wziąłem je do ręki i zapytałem babcię, kim jest ten zakonnik. Ona wtedy powiedziała, żebym zamknął oczy, to mi powie. Tak też zrobiłem, a babcia powiedziała: To jest święty Ojciec Pio.
Już kiedyś oczywiście słyszałem gdzieś to imię, ale stała się bardzo dziwna rzecz. Miałem te oczy zamknięte i nagle, dosłownie w tym momencie, jak babcia powiedziała „Ojciec Pio” wokół mnie nagle pojawiła się bardzo intensywna, działająca na zmysły woń.
Nagle poczułem zapach jakichś słodkich kwiatów, chyba fiołków. Pomyślałem: albo zwariowałem, albo jestem świadkiem cudu! Trwało to kilkadziesiąt minut, oprócz mnie ten zapach poczuła także moja matka i oczywiście babcia, która powiedziała, że to znak od Ojca Pio. Piszę wam o tym, bo wiem, że zajmujecie się takimi sprawami. Ja w każdym razie mogę oświadczyć wszystkich, że wydarzyło się to naprawdę w 2001 roku. Babcia już od kilku lat nie żyje, ale ja nie mogę zapomnieć tego wydarzenia. […]"
http://www.nautilus.org.pl/?p=artykul&id=2743

Bóg stworzył nieskończone ilości istot rozumnych o różnych szczeblach bytowania. Choć rozumem nie można dowieść istnienia Aniołów, to jednak można wskazać na odpowiedniość ich istnienia.

Portret użytkownika Gefrajter Kania

Szanowny Pan admin miał

Szanowny Pan admin miał ciężki wieczór .... każdemu się zdaża a już się czepiacie...
Co wy jechowi jesteście wylewacie za mankiet? To że Chłopina sobie dziabnie tzn że może - biały jest wolno mu! 

Portret użytkownika Młody

Pomijając artykuł, skupić się

Pomijając artykuł, skupić się można na tym co nazia podaje.
W dobie Ultra Full HD żywego, szczegółowego i przestrzennego obrazu nawet 3D, dostajemy czarnobiałe focie. Smile
geniusze, a najlepsi to chyba ci co tym mają podnietę, "naumiańcy tumańcy"

Skomentuj