Amerykański naukowiec stwierdził, że ludzie wywodzą się od świń i szympansów

Kategorie: 

Źródło: internet

Eugene Maccari, genetyk ze Stanów Zjednoczonych, który jest wiodącym ekspertem w dziedzinie hybrydyzacji zwierząt na świecie, powiedział, że ludzie mogą być rezultatem skrzyżowania świni i szympansa!

 

Według naukowca rasa ludzka jest zbyt podobna do naczelnych. Posiada również wiele podobieństw genetycznych ze świniami. Maccari nie wyklucza możliwości, że mogliśmy powstać tylko w wyniku krzyżowania tych zwierząt.

 

Genetyk nie potwierdza wiarygodności argumentów. On tylko przytacza fakty, które redukują sytuację do jednego logicznego wniosku. Świnia, podobnie jak ludzie, ma nagą skórę, wystający nos, jasne oczy i ciężkie rzęsy. Ponadto podobieństwa układu sercowo-naczyniowego są tak uderzające, że naukowcy mogą badać ludzkie serca na przykładzie świń.

Pomimo tego wszystkiego, człowiek ma więcej wspólnego z szympansem. Być może jesteśmy rezultatem krzyżowania kilku pokoleń małp. Jak jednak wytłumaczyć fakt, że raczej wszystkie hybrydy są bezpłodne?

Naukowiec zauważa, że większość hybryd nie może się rozmnażać. Niektóre mogą jednak produkować potomstwo z gatunkami, do których należeli rodzice. Z biegiem czasu niektóre hybrydy mogą stać się odrębnym gatunkiem, wzmocnionym genetycznie.

 

Ocena: 

1
Średnio: 1 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika PędnikNieŁągiewki

Uffffff!! Aż mi ulżyło..

Uffffff!! Aż mi ulżyło...jakie to szczęście że wyszliśmy spod wpływu "nauki radzieckich specjalistów" i zderzyliśmy się z nauką sensu stricto w wykonie speców "merykanskich"... Dzięki temu nareszcie znaleźliśmy, mamy "brakujące ogniwo(a)", wreszcie wiemy skąd pochodzimy, na czym - i że na gruncie pełnego koryta - stoimy i dokąd - czyli z powrotem na drzewo - zmierzamy... Ps. tylko "...jak żyć, panie premierze, jak żyć" w nowym wspaniałym świecie maczugie nabijano kamiennymi kolcyma strugać kiedy prawo nie zezwala bejsbola mieć/na prawo i lewo nim bić?

"Jeśli chcesz, by dom był ci jako przystań cicha przenigdy doń nie wpuszczaj klechy ani mnicha".

Portret użytkownika lit

A ze swinia jezdzi pod malpa.

A ze swinia jezdzi pod malpa.  Malpy to cwane ludzie. Od ludzi sie uczyly. Kiedys po drzewach skakaly, jutro beda prowadzic taksowki w NY.

@Kmieciu Jestem Kreacjonista jedynie w sferze fizycznej. Natomiast co do sfery duchowej, sie nie wypowiadam. Tak gleboko w tym nie siedze. Jeszcze krew w zylach krazy.

Portret użytkownika lit

Geny sa jak puzle. Trzeba

Geny sa jak puzle. Trzeba wiedziec jaki obraz chce sie ulozyc, wiec podobienstwa pewnych systemow sa spowodowane czym? ------> A no podobientwem funkcji zyciowych uwarunkowanych/przypisanych danemu gatunkowi. Pod woda trzeba "oddychac" woda, stad duza czesc organizmow wodnych to robi. Oddycha woda, podobnymi narzadami.

Ad rem. Swinia, szympans i czlowiek sa wszystkozercami, ich uklady wewnetrzne bazują na tych samych/b.podobnych funkcjach zyciowych. Jeszcze nie tak dawno czlowiek zywil sie darami natury bezposrednio. Czy byl na jedzeniu piach, czy robak byl, czlek zarl i zyl. Swiania jak czlowiek, zje wsystko. Naukowo Filozujac: Moze czlowiek, stworzyl dawno temu swinie, na podobienstwo wewnetrzne swoje, co by sie resztki zarcia ludzkiego sie nie marnowaly. Ot taki kaprys. A potem swinke cyk i wedlinka na Swieto Swiatowida hyc.

PS A potem czlek stworzyl psa i kota.

Portret użytkownika Kmieciu

Znowu naukofjedz kreacjonista

Znowu naukofjedz kreacjonista (czyli pseudonaukowiec) bo nie wie, że ludzie pochodzą od wspólnego przodka z małpą, nie od małpy. A od świni pochodzą pomioty pomniejszego bożycka jachfe z ugaryckiegp panteonu, dlatemu im wieprzowinki nie wolno, żeby kanibalizmu nie było (czy jakoś tak tam sobie w tym swoim piśmie świńskim naskrobali)...

 

Skomentuj