Amerykański naukowiec wyznał przed śmiercią, że kosmici są na Ziemi

Kategorie: 

Źródło: YouTube

7 sierpnia bieżącego roku zmarł amerykański naukowiec Boyd Bushmen, przez wiele lat pracował on jako starszy badacz w firmie Lockheed Martin. Przed swoją śmiercią nagrał sensacyjne wideo, w którym mówił o swojej pracy w "Strefie 51", a także o obcych i UFO.

 

W trakcie wywiadu, będącego swoistym testamentem naukowca, Boyd Bushman pokazał nawet zdjęcia obcych, które jego zdaniem zostały wykonane jednorazowym aparatem fotograficznym w bazie wojskowej w Nevadzie.

 

Według niego, amerykańscy wojskowi już od lata mają do czynienia nie tylko z samymi obcymi, ale również z pojazdami, którymi zdołali oni do nas przylecieć. Ponadto, jego zdaniem pewna grupa specjalistów przez 24 godziny na dobę zajmuje się badaniem pozyskanej w różny sposób obcej technologii.

Nawiasem mówiąc, warto w tym momencie wspomnieć, że to w Lockheed Martin, został opracowany pierwszy na świecie samolot o niskim odbiciu radarowym. Inny pracownik tego koncernu, Ben Rich, również mówił o tym, że industrializuje się tam technologię, dzięki której podróże międzygwiezdne mogą stać się rzeczywistością.

W ostatnim wywiadzie przed śmiercią, Boyd Bushman, oświadczył, że kosmici, o których wie, mają długie palce oraz nogi i żyją na planecie o nazwie Quintumnia. Zauważył również, że istnieją przynajmniej dwa rodzaje przedstawicieli obcych cywilizacji.

Oświadczenie Boyda wygłoszone na łożu śmierci brzmi dość przekonująco, bo po co miałby kłamać? Jednak sceptycy jak zwykle uważają inaczej. Wszystko wskazuje na to, że kontrowersje wokół tematyki UFO będą trwały jeszcze długo, zanim nie pojawi się dowód, którego nie będzie można zanegować.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)

Komentarze

Portret użytkownika Bodzio69

Jak to jest ze mamy tyle

Jak to jest ze mamy tyle dowodów ale ludzie wciąż nie wierzą. Przypuśćmy ze 99% tego co widzimy w mediach to ściema ale pozostaje jeszcze ten 1%. Moim zdaniem wiara i nauka nie idą w parze. Skoro dotarliśmy do punktu gdzie przypuszczamy ze świat powstał po wielkim wybuchu to jak możemy to przypisywać bogom. Ile ziema i wszechświat ma lat a od kiedy zaczęliśmy dopiero wyznawać wiarę. Otwórzmy nasze umysły wreszcie na ewentualność ze może być inna cywilizacja gdzies we wszechświecie i skupmy się na tym aby to jakoś dogłębniej zbadać. 

Portret użytkownika Kazek12

To jest właśnie ta

To jest właśnie ta Apokalipsa, na która wszyscy czekają, a jest to tylko odsłanianie zasłony, z która widać, że  we Wszechświecie nie jestesmy jedyni i to co sie dzieje jest wyrazem działalności róznych obcych i ras, czy sie nam to poodoba czy nie.
Musimy obserwować i wyciągac odpowioednie dla nas wnioski, ale większośc ludzi nie chce niczego widzieć i wiedzieć, a potem maja pretensje do każdego kto mysli inaczej niż oni to sobie wyobrazili  lub postrzegali, gdy postrzeganie jest różne u róznych ludzi i nie wszyscy chca postyrzegac to co w ich zasięgu jest widoczne.
Ponadto SZKOŁY , to nie sa szkoły uczące prawdy, to szkoły indoktrynujące do okresloncyn zachowań i stąd mamy to co mamy.

Portret użytkownika Q...

Może mówił prawdę ale...

Może mówił prawdę ale... załóżmy że był masonem co jest bardzo pradopodobne. Czego oczekują po przynależności do tej satanistycznej sekty-ośmiornicy jej członkowie?.
Sukcesu w życiu doczesnym i życia wiecznego w ciele, danego przez lucka. Kto mi zagwarantuje że gość nie wykonał polecenia stworzenia "dowodu"?. Polecenia popartego zapewne obietnicą że ich "ojciec" go wynagrodzi za ten czyn w swoim czasie?.
Dla mnie to niewiarygodne bo chyba wiem o co w tym zwiedzeniu idzie. Wy macie wolną wolę, rozum i potencjalnie zdolność kojarzenia faktów.
Przez lata karmiono nas literaturą SF i filmami tego gatunku by podniecić ludzkość perspektywą "kontaktu" jak odczuwającego rosnące napięcie w kroczu, nastolatka.
Zaprzeczano obserwacjom czegoś, jednocześnie sugerując że to "pojazdy" i "obcy".
Teraz, gdy realizacja planów o których wiemy, bo się z tym nie kryją w imię zasady "jawnej tajności", przyspiesza, w ramach "ujawniania" więc wypuszczają na scenę całą masę leśnych dziadków. Umierającemu nie uwierzycie?.
 I tak się to "kręci".
Cel... zniszczenie dowolnej wiary ale przede wszystkim chrześcijaństwa, w tym, na pierwszym miejscu katolicyzmu i uczynienie ludzi totalnie podległymi manipulacji ze strony  garstki oszołomów ale, (niestety Juszka) mającej duży wpływ na bezwolne masy.     Najlepiej robi się to przez strach o życie i byt codzienny. 
Jeśli  mi nie wierzycie to poczytajcie niesławną "fałszywkę" protokolancką.   Dziwnie wszytko pasuje jak ulał.  
Miała być wojna z Islamem i jest. Będzie eskalowana do punktu w którym ludzie zaczną brać sprawy w swoje ręce i plugawić się mordując nawzajem z Muzułmanami.   
Światowe, przedantychrystowe plugastwo NWO stworzyło min. państwo islamskie którym straszy ludzkość. Stworzyło też ebolę i wcześniejsze zapowiadane "nowe choroby".
Stwarza też "dowody" istnienia obcych!.  
Małe ćwiczenie z matematyki... co  w tym zbiorze nie pasuje do większości elementów?: https://www.facebook.com/MarkDice/photos/pb.108084519236943.-2207520000.1414888703./834996643212390/?type=3&theater
To wszystko przed nami ale nie musi się stać o ile  wszyscy to zrozumiemy!. Według jednej z wielu przepowiedni ciemiężców ludzkości zostanie tylu ile starczy cienia pod drzewem. Nie jestem zawistny, nie żyję nienawiścią jak oni.
Życzę im cienia baobabu!.

Portret użytkownika Szef

Zadaję pytanie: to rozróżniać

Zadaję pytanie: to rozróżniać to już sami nie umiemy, że ciągle tylko "przypuszczamy" ? Wprowadzone są wątpliwości w temat, który się omija (czy faktycznie są obcy "gdziekolwiek" we Wszechświecie), a zarazem korzysta się z całej formy tego tematu w celu pokazania, że masz w sobie nieuwolniony strach ? Wybacz, ale sam jesteś właśnie taką marionetką jak ludzie, o których tak się boisz. Czemu w obliczu nowych informacji (czyt. Światła) wyjmujemy własne lęki, czy niewyjaśnione tematy, zamiast zająć się właśnie KONKRETNYM TEMATEM wyczerpując go, aby nie pozostawiał pytań ? Powód jest jeden: strach. Zrozumcie ludzie, że dopóki nie uwolnicie się od własnych wewnętrznych lęków wobec czegokolwiek, do tego momentu nie będziecie wolni, a co za tym idzie będziecie działać w połączeniu z tym, że strachem. Tak działa Ciemność. Wykorzystuje każdą energię lęku/strachu jaka jest dostępna w danej jednostce, w jedynym celu, czyli : powstrzymać Światło, które spali tą że Ciemność. Definiując słowami prostymi: Tobie wydaje się, że piszesz słusznie i właściwie, lecz działasz niestety po przez pryzmat lęku, którego się boisz przez co dajesz siłę temu czego nie chcesz czyli ZŁU. Dalej prosty przykład co do tego mocno popartego przez ludzi komentarza, odciągnąłeś uwagę od jakże istotnego tematu jakim jest przełamanie, że faktycznie nie jesteśmy sami w tym co jest już stworzone w materii, czyli Planety i ogólnie to co umożliwia przemieszczanie się jednostek, czyli PRZESTRZENI. Jest to sprytna zagrywka Ciemności, gdyż:
  a) omijamy bardzo istotny temat, czyli ISTNIENIE BĄDŹ NIEISTNIENIE życia innych istot żywych podobnych do nas. Jest to kolektywny punkt zwrotny tego Świata, od którego bardzo wiele zależy. Czemu ? To proste, gdyby nagle 1 miliard ludzi uwierzył, czyli też poparł sobą informację, że nie jesteśmy sami jako jedyni tu gdzie jesteśmy, a jest nas więcej ras/gatunków/cywilizacji, stałoby się tak, że 1 miliard ludzi wytworzył by w swoich mózgach energię, która nie przeczy temu faktowi, co oznacza, że 1 miliard ludzi wysyłałby INFORMACJĘ z siebie coś w stylu " WOW NIE JESTEŚMY SAMI, JEST COŚ JESZCZE CZEGO NIE WIEMY, CO TO/KTO TO TAKI ?" tym samym tworząc nowe spostrzeżenie, którym jest ROZSZERZENIE ŚWIADOMOŚCI, a nie jej wstrzymywanie. Oczywistym jest, że obecnym władcom tej planety nie byłoby na rękę takie coś, że nagle ludzie szukać chcą czegoś ponad to co już mają podane. Dalszą oczywistością jest to, że w obliczu takiego zła i trudności jakich ludzie muszą doświadczać w życiu, aby chociaż być potencjalnie zadowolonym, pozostałe 5 mld ludzi bardzo szybko i chętnie przyjęła by te myśli, z nadzieją na ZBAWIENIE.
b) skupiamy się na sile Ciemności, czyli opisujemy to ile ona tu może i do czego jest zdolna siejąc tym samym dalej strach. Dzieje się to tylko z tego powodu, że danej jednostce wydaje się, że została pozostawiona sama sobie w obliczu niepojętego, ogromnego zła i że nie ma nic co je równoważy. Gdybyśmy wiedzieli, że siły Światła (Dobro, dla tych co pragną dobra) panują nad Ciemnością, nie było by lęku, że coś może nam zagrozić. 
c) wszystko ładnie i mądrze opisujemy, czyli nasz/twój strach w postaci "mądrych" słów popartych linkami. Do tego dodajemy trochę nadzieji, potuchy, że może jednak tak źle nie będzie jak to wygląda, a to tylko po to, aby schować przed nami samymi nasze własne ukazane nam lęki i tym samym je ZAAKCEPTOWAĆ i przyjąć temat jako jedyny możliwy do przyjęcia, co też dzieje się z powodu strachu/lęku, że zastygamy i nie walczymy o naszą wolność w danej chwili. 
Jasnym i pogrubionym faktem jest to, że ludzkość w czasie 20 lat poszła do przodu z technologią jak nigdy wcześniej w 3-4 tys lat. Nie zastanawia was, ludzie skąd nagle jesteśmy tacy zajebiści, że takie mamy super przedmioty w domu, które nas mogą fascynować, a których praca dająca ten super efekt jest nam nie do końca wiadoma ? Dostajemy coś, czego nie rozumiemy dokładnie jak działa, że mamy to co chcemy, dzięki czemu to jest i jak to powstało i jaki daje całkowoty efekt, a nie tylko nasz egocentyczny zachwyt. Nawet się nad tym nie zastanawiamy tylko musimy dalej pędzić w życiu, bo przecież nam czasu zabraknie zaraz co spowoduje, że coś nas super ominie. Spójrzcie jak system życia jest stworzony tu gdzie żyjemy, co nam daje, a co odbiera. Od wielu lat mamy wiedzę, że nie jesteśmy sami i że jest coś więcej, ale jakoś trudno nam w to uwierzyć, ale czy tak na prawdę mamy WOLNOŚĆ w dociekaniu i szukaniu prawdy? Czy z góry się narzuca nam, żeby jednak ten temat olać, bo to bzdury, co kiedyś było skuteczne, a gdy są nowe dowody, zmienia się taktykę działań co też doprowadzić ma do ominięcia tego co ważne, co spowoduje konkretne myślenie TAK CZY JEDNAK NIE. Kto ma chęć dociec doczyta tu Smile pozdro999

Portret użytkownika m65

Ameryki nie odkrył. Zresztą

Ameryki nie odkrył. Zresztą niejeden który w przeszłości dzierżył jakieś stanowisko w armii i wiedział co nieco, na łożu śmierci powiedział prawdę (np. płk.Corso).
Te sprawy pomału wychodzą na światło dzienne, ale pamiętajmy że i tak pozwala się na ujawnianie tylko tego, co w konsekwencji nie spowoduje zbyt gorącej dyskusji lub lawiny niewygodnych pytań. Rządy (a w zasadzie Ci ponad nimi) muszą mieć odpowedni punkt podparcia i zaczepienia. I nie liczyłbym w najbliższym czasie na pełne wyjaśnienie owej kwestii. No chyba, że szykują nam tu jednak terapię szokową. Czas pokaże.

Portret użytkownika Frank

Nie wiem czy, to co mówi B.

Nie wiem czy, to co mówi B. Bushman, to prawda czy nie, więc skupię się na tym, co wiem.
 
A więc, błędne jest stwierdzenie: "Nawiasem mówiąc, warto w tym momencie wspomnieć, że to w Lockheed Martin, został opracowany pierwszy na świecie samolot o niskim odbiciu radarowym."
Domyślam się, że chodziło autorowi o F-117. Ani jednak ten typ samolotu, ani wcześniejsze badania koncernu Lockheeda nie były pierwszymi. Pierwszymi byli Niemcy, a konkretniej bracia Horten, którzy stworzyli samolot Horten Ho-229. zaś jeszcze wcześniej koncepcja latajacego skrzydła powstała w USA ale u konkurencji Lockheeda, czyli w Northrop (obecnie: Northrop Grumman).
 
 
 
 
 

Portret użytkownika friend

Co do Ho-229 to kolega się

Co do Ho-229 to kolega się myli. W wytwórni Northrop zbudowano jego replikę 1:1 i badano pod kątem rzekomego małego odbicia radarowego. Okazało się że to mit. Jego odbicie było takie jak powinno być dla tej wielkości tradycyjnego samolotu. Jest o tym godzinny film zrobiony w trakcie replikacji i badań w fabryce i laboratorium.Jedyną widoczną zaletą tego Hortena byłaby jego większa prędkość.

No chyba, że ktoś nie wierzy Amerykanom i wie lepiej.

Portret użytkownika Q...

Nie chodziło o F-117.

Nie chodziło o F-117. Pierwszym a właściwie trzecim po wspomnianych przez Ciebie Hortenie i konstrukcjach Northropa, oficjalnym, w pełni użytkowym samolotem o zmniejszonym współczynniku odbicia radarowego (Radar Cross Section – RCS) był amerykański A-12/M-21/SR-71 Blackbird. Natomiast widoczna na filmie kukła stylizowana jest na osobnika dorosłego, w typie humanoida z pustyni Atacama.
 

Portret użytkownika Kazek12

Z rtóżnych publikacji

Z rtóżnych publikacji wiadomym jest, ze obcy juz od dawna są na Ziemi i to nie jedna rasa, a publikacja ta ma nas przygotowywac do ujawnienia tego faktu oficjalnie.
Maja nastapic zmiany, które zburza stary  porządek , starą cywilizację, bo ma byc tworzona nowa cywiilizacja na przestrzeniu wielu lat lub dziesięcioleci. Cywilizacja ta nie będzie cywilizacja zaplanowaną , jak np. NWO, ale będzie niezależna od elit, któe nie maja siły sprawczej do tworzenia nowej cywilizacji, bo ich siłą sprawczą jest przemoc i nic wi ęcej, a na przemocy niczego zbudowac nie mozna.

Portret użytkownika pilip123czylinickinny;]

no co ty no co ty, to nie

no co ty no co ty, to nie tak, na szybkiego obrocono to w zart ze niby to tylko lalka!:))
zresztą, co ty wymagasz od adminów, już nawet sobie darowali podawac z jakich źródeł biorą informacje zawarte w danym artykule. ważne ze juz prawie 15tys wyswietlen na jednym artykuliku!

Portret użytkownika kuzYn

  Jest to kolejna ściema

 
Jest to kolejna ściema panów w czarnych garniturach. Chodzi o to żeby prawda ( ta najprawdziwsza) nigdy nie wyszła na jaw. Im więcej takich fałszerstw, tym bardziej ludzie czują się już tym zmęczeni, i tym bardziej zaczynają wierzyć w to, że kosmici to są bajki wymyślone przez entuzjastów UFO.
A jak wygląda ta prawda najprawdziwsza ?  Być może znamy ją od dawna, ale w natłoku dezinformacji nie jesteśmy już w stanie  stwierdzić co jest prawdą a co fałszem. Wink

 

Portret użytkownika Kulfon

Brawo! Kolejne bzdety z

Brawo! Kolejne bzdety z toalety. Wystarczy więcej poszperać i okazuje się, że ktoś taki jak Boyd Bushmen wcale nie istniał. Jedynie zastanawiające jest to, skąd ten dziadek miał tyle zdolności, aby odegrać całą tę farsę?

Portret użytkownika pasjonat

"Być może znamy ją od dawna,

"Być może znamy ją od dawna, ale w natłoku dezinformacji nie jesteśmy już w stanie  stwierdzić co jest prawdą a co fałszem. Wink"
 
Jestesmy. Widzac 1997 roku maly obiekt odlatujacy z olbrzymia predkoscia w kosmos co mialem sobie powiedziec ? zdawalo mi sie ? czy uznac to za balon ? Wiem co widzialem i nikt mi nie wmowi ze to bylo niemieckie ufo czy szaraki z ziemi. Po cos w kosmos to odlecialo ?
 

Myślę, więc jestem...

Portret użytkownika aron jasnowidz

Dowód na istnienie obcych i

Dowód na istnienie obcych i to po co tu przylatują podała sanni ceto ,hybryda obcego w ludzkim ciele ,kapitan statku który rozbił się pod rosvell ,opisała wszystko jak świadomość zostaje przeniesiona do ciała ludzkiego ,na czym polega śmierć świadoma ,skąd przybyła itd itd ,wiele jest ras które poszukują innych planet np: do życia ,form życia do prokreacji ,gatunków do mutacji itd itd ,wszechświat jest olbrzymi i rasy które podróżują mają swój cel a to ze ludziom wydaje się że są równi z Bogiem i mądrzejsi od wszystkich ras to kompletnie nie rozumieją możliwości i logiki innych ras ,kompletnie ignorują budowle jakie mają na ziemi których nie są w stanie zrozumieć ale wiedzą że obcy nie istnieją lub istnieją tylko na naszej planecie wewnątrz ziemi ,ludzka głupota jest równa ludzkiemu ego im wyższe ego tym głupszy człowiek ,który twierdzi ze poznał zagadki ziemi i wszechświata używając myśli o której kompletnie nic nie wie ,ostatnio pokazano mi głupotę ludzi w całej okazałości podczas odkrywania piramid ,weszli do środka i szli korytarzem który kończył się ślepo ,pytanie po co budować w piramidzie ślepe korytarze ? odpowiedź oficjalna aby rabusie się gubili w labiryncie ,odpowiedź dla myślących normalnie -nie ma ślepych korytarzy obcy przenikają przez naszą materię wiec przechodzą przez ściany jak my przez powietrze ,wiec ściany są tylko po to abyśmy my nie doszli do środka ,oni wchodzą jak chcą i wychodzą gdzie chcą dlatego większość piramid nie ma wejścia ani wyjścia ,większość z nich służy jednemu celowi ,jest miejscem gdzie obca świadomość może ubrać się w ciało które umieściło w piramidzie ,tak aby mogło wyglądać jak my ,mówić jak my i nie zakłócać harmonii stworzenia ,aby nie odbierać jakieś duszy ciała ,bo dobre rasy nie burza i nie mordują innych ras one wykorzystują to co kiedyś tu zostawili a ze teraz korzystają z tego non stop to widzimy wiele statków na niebie ,koło słońca i wiele obcych obok siebie tylko jeszcze wiekszosc ludzi jest ślepa, ,dobrze że nie wszyscy ,pozdrawiam wszystkie świadomości obce w ludzkich ciałach,a ten naukowiec nie kłamie i ta rasa istnieje i takich dowodów będzie więcej a dlaczego ?a dlatego ze boli ich to ze ukrywali złych pod ziemią ze szkoda dla ludzi a uśmiercali rasy dobre które przylatują nam pomóc ,bo obcy którzy wyzbyli się zła nie potrafią rozpoznać kłamstwa ,oszustwa ,fałszu itd tego czym dysponuje nasza "najładniejsza i najmadrzejsza"rasa dlatego wiele z nich padło ofiarą naszych pseudo naukowców ,wojskowych tylko po to aby ochronic tych co nami rządzą i tych co nas programują. Ciesze się ze teraz wiele z tych śpiochów się budzi i są między nami aby pokazać że dobro istnieje ,że obcy istnieją i to co niemożliwe zamieniają w możliwe .

Portret użytkownika baca

tak tak tak... ziew...

tak tak tak... ziew... cyganka aronia... prawdę nam powiedziała:
cytat "ostatnio pokazano mi głupotę ludzi w całej okazałości podczas odkrywania piramid"
skoro to tak to może przestań oglądac telewizyjne.... hm... "pokazy"...
bo to od nich się bierze ludzka głupota...
i nie próbuj cyganić aron że byłeś w piramidach teleportowany, nie odpisuj bo i tak nie przeczytam tego bełkotu, tylko zajmij się czymś śmiesznym... no mówię ci, kup zabawne buty, wyluzuj zwieracze i opanuj te w sumie nieskomplikowane skoki przez płonące obręcze, jeśli chcesz wzbudzić zainteresowanie...
na razie jako wróżka o mylnych przepowiedniach wzbudzasz tylko politowanie...

Portret użytkownika aron jasnowidz

jak widisz twój program

jak widisz twój program wyparcia idealnie udowadnia to co piszę ,jesteś roberciku robocikiem na posługach i nie masz pojęcia czym się zajmuje ,co moge zobaczyć ,co moga mi pokazać ,ale gdy pokazałem tu na im jakim jesteś dzieciakiem ,jak wkreciłes się w moja tożsamość ,jak śmieszna jest twoja wiedza z googla ,jak  powielasz scheamty myslowe wgrane ludziom ,jak załosne są twoje komentarze ,to teraz szczekasz na mnie ,ale ja uwielbiam psy wiec twoje szczekanie też kocham ,skoro czytasz moje komentarze to przynajmniej dowiesz sie wiecej niz z youtuba i z google a piramidy pokazali mi w całej rozciagłości ,po co są, kto je budował ,jaka rasa ,jak są teraz uruchamiane ,czemu zostały zniesione zakończenia piramid ,dlaczego piramidy w meksyku ,peru maja tylko świątynie na górze ,dlaczego przy głownej stoją poboczne i do czego służą ,dlaczego odkrywali puste sarkofagi ,więc roberciku napisz co tam znajdzies w google na teamt piramid a ja napisze w komentarzu znów jak pieknie powielasz dezinforamcje Smile szczeniaczku Smile

Portret użytkownika ziomal pierwszy

W przypadku tego "wróżki" na

W przypadku tego "wróżki" na leczenie zdecydowanie już za późno. Gdzie są slużby w tym kraju? Powinno się takie typy izolować. (Chyba, że chodzi o pieniądze - ale i tak z lekka przesadza)

Portret użytkownika Zenek :)

  Kosmici są na ziemi od

 
Kosmici są na ziemi od dawna ale rozpowszechniany publicznie i masowo obraz kosmity wcale nie musi być prawdziwy...
 
...bo który zakulisowy okupant radośnie paraduje przed tłumem rozjuszonych przeciwników wołając "to ja jestem przyczyną waszej niedoli w lichwie, żydołajdactwach czy wojnie, mnie dopadnijcie a będzie raj na ziemii"?
 
ŻADEN.
 
To co pokazują, te "obrazy kosmitów", to ściemy byście nie widzieli prawdziwych na ulicach mając wkodowane przypisanie 'KOSMITA to tylko SZARAK".
 
Dlaczego LUCK w Gwiezdnych Wojnach uczył się patrzeć nie wzrokiem? Patrzeć CZUJĄC OTOCZENIE?
 
Bo ZMYSŁY MOŻNA OKŁAMAĆ a okupanci ziemi są znani z tego iż są doskonali w tworzeniu iluzji. W takim zapętlaniu ludzi iż nie widzą dróg tylko jedną drożynkę w jaką ich popychają ich okupanci ku interesowi okupantów.
 
Nie zawsze widoczne gołym okiem wybory są tymi jakimi powinna podążać ludzkość. Propaganda będzie je starała się zawężąć jak tylko może jak teraz to robią nazistowskie globalistyczne szczekaczki wmuszając Putina w rozpętanie wojny dokładnie tak samo jak w latach 1930 wszelkie żydowskie media szczuły żyda Hitlera do DRANG NACH SLAVS i mordowania słowiańskich podludzi by wyzwolić z podludzi ziemie obiecaną dla żydowskiej rasy panów. No i mordowania swoich zasymilizowanych z gojami wspólbraci, wykonania planu w 6 milionów zamordowanych ofiar dla yahwe i ichniego sanhedrynu.
 
ZAWĘŻANIE WYBORÓW - jedna z technik maniipulowania świadomością przez Bestie zwane też kosmitami.
 
Każda wiadomość ma co najmniej 3 znaczenia:
to co powiedziano
to co można było powiedzieć a przemilczano
i to co powiedziano miedzy wierszami.
 
To co "powiedział" bohater artykułu jest zbyt nachalnie oczywiste żeby von Braun mu nie przyklasnął popierając w planie.
 

Portret użytkownika marczaj

wygłoszone na łożu śmierci

wygłoszone na łożu śmierci brzmi dość przekonująco, bo po co miałby kłamać?...
ja natomiast w ostaniej swojej chwili wyznam, że schowałem gdzieś pod podłogą grubszą ilość dawno odkładanej gotówki, tak dla ostatniego ztrolowania bo po co miałbym kłamać na łożu...

Portret użytkownika baca

jeśli obcy są z dalekiej ho

jeśli obcy są z dalekiej ho ho ho planety no to po kiego knują w jakiejś bazie z Bushami, Obamami i innymi żydami?
to nie lepiej było im polecieć od razu do jerozolimy i tam się pokiwać jak menele pod ścianą ?
mam uwierzyć jakiemuś spierniczałemu emerytowi, że oni nie mają w galaktyce nic do roboty jak tylko się zadawać po jakichś piwnicach z żydomasonami?
no chyba że ich plan jest przebiegły no i chytry - ukrywają się po to żeby się... znienacka ujawnić - masakra... Smile
jak widać ta cała heca z obcymi nie ma grama sensu w wersji jaką zaprezentował ten spierniczały dziadek....
sens jest tylko i wyłącznie wówczas jesli oni są ze środka Ziemi - wtedy i tylko wtedy jest logika w ich knuciach no i odwiecznych ściemach że pochodza z jakiegoś z dupy wziętego dalekiego kosmosu - to jest po to aby maksymalnie odwrócić uwagę od faktu, że żyją jak zdegenerowane szczury w dziurach pod naszymi nogami...
oni tam są od dawna ale spoko, oni nie ujawnią się bo natychmiast by się każdy mógł naocznie przekonać jak bardzo się zdegenerowali nie mając dostępu do światła słonecznego no i to tyle w temacie "kosmicznej" swołoczy...

Portret użytkownika Cezar

Baca zadko tu sie

Baca zadko tu sie wypowiadam,ale trafiles w dziesiatke z tymi zydami i kosmitami,tylko zauwaz ze kosmici sa abstynentami i nie maja veny zeby sie kiwac przed sciana,ale zydzi to dopiero sa na haju i kiwaja sie wszedzie,zreszta wszystcy z kazdej religii sa na haju,zydki kiwaja sie,musliny wala lbem o glebe,a chrzescijanie ciagle na kazda okazje maja msze i pielgrzymki.
Religia aczkolwiek kult jednostki to najgorszy nie zdelegalizowany narkotyk,a do tego na kazdym kroku potyka sie o te opium religijnokultojednostkowe.

Portret użytkownika Karen

W latach 70-80 tych Billy

W latach 70-80 tych Billy Eduard Meier doskonale udokumentował statki promienne Pleyadan. Oni pozwolili mu robić setki zdjęć.. I co się stało? Kompletie wyizolowali Meiera. Gdyby nie opieka Pleyadan, to Meier już dawno by nie żył...Także dobrze się stało, że akurat ten naukowiec ukazał światu swoje zbiory.

Strony

Skomentuj