Amerykański profesor sugeruje, że UFO to wehikuły czasu z przyszłości

Kategorie: 

Źródło: Pixabay

Wielu pasjonatów zjawisk nadprzyrodzonych uważa, że UFO przylatuje na Ziemię z innych, bardzo odległych galaktyk. Profesor na Uniwersytecie Montana Tech, Michael Masters, uważa jednak, że niezidentyfikowane obiekty latające mogą tak naprawdę pochodzić z naszej planety.

Masters twierdzi, że UFO to w rzeczywistości nie istoty pozaziemskie, lecz nasi odlegli potomkowie, którzy za pomocą wehikułu czasu wracają, aby zbadać swoją własną przeszłość ewolucyjną. Profesor przedstawił swoją teorię w nowo wydanej książce Identified Flying Objects. Masters, który posiada doktorat z antropologii, wykorzystuje naukę, aby wyjaśnić dlaczego ludzie, którzy zgłaszają bliskie spotkania z kosmitami, zawsze opisują ich w ten sam sposób. Profesor przedstawił ten schemat:

Istoty pozaziemskie są powszechnie opisywane jako dwunożne, pionowe stworzenia, mające pięć palców na każdej dłoni i stopie, dwoje oczu, usta i nos. Zazwyczaj mogą również komunikować się z nami w naszych własnych językach.

Masters zdaje sobie sprawę, że jego badania mogą zostać uznane za marginalne i niezbyt wiarygodne, ale uparcie broni swojej teorii zawartej w nowej książce. Profesor zwrócił uwagę, że temat należy traktować bardzo poważnie, o czym najlepiej świadczy fakt, że Departament Obrony USA przeznaczył 22 miliony dolarów na badania nad UFO. Masters uważa, że nadszedł czas, aby więcej naukowców zainteresowało się problematyką niezidentyfikowanych obiektów latających:

Mam nadzieję, że będziemy mogli rozpocząć nowy dialog i nie będziemy musieli bronić badań przed oskarżeniami, ponieważ zgłębianie problematyki UFO uważam za bardzo naukowe.

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Lommo

Jest też taka możliwość że

Jest też taka możliwość że UFO to wizyty z przyszłości. Mam właśnie taką hipoteże odnośnie tej aluminiowej stópki od UFO znalezionej kiedyś przy pracach ziemnych w Rumunii. Otóż ta stópka była mocno skorodowana i leżała przy szkielecie mamuta. Moja hipoteza jest taka że to za czasów kiedy mamuty żyły na ziemi były wyprawy z przyszłości może nawet turystyczne, i turyści chciali z takiego bliska zobaczyć zwierzę że pilot zawadził o włochatego słonia co spowodowało urwanie stópki od pojazdu i śmierć zwierzęcia w wyniku obrażeń. Potem ta stópka ze stopu aulinimowego łatwo skorodowała pod wpływem kwasów z rozkładu cielska. Ot i całe wyjasnienie tajemnicy. Było znanych tez całkiem wiele innych znalezisk np. przy wydobyciu węgla brunatnego czy kamiennego kiedy w pokładach były znalezione przedmioty całkiem wspólczesnie wygladające.

Portret użytkownika głupota nie boli

Z jakich innych galaktyk ???

Z jakich innych galaktyk ??? Jeśli już ktoś do nas przylatuje to z NASZEJ GALAKTYKI , jest wystarczajaco duża by pomieścić wiele rozumnych ras . Odległości miedzygalaktyczne są wielokrotnie większe niż same galaktyki ! A " wechikuł czasu " - co za brednie ! Nie ma czegoś takiego jak czas w którym można by podróżować ,jest jedynie TERAŻNIEJSZOŚĆ i pamięć minionych wydarzeń - bo rzeczywistośc to nie film ,który sobie można przewinąć.

Portret użytkownika mordulec

Cała prawda, wyzwolenie oraz

Cała prawda, wyzwolenie oraz raj jest na wyciągnięcie ręki dla ludzkości, wystarczy odrzucić podziały religijne, rasowe, społeczne, mentalne itd i zacząć w końcu współpracować ze sobą i się miłować. Ale ludzkość jest zbyt prymitywna i głupia oraz potrzebuje na siłę szukać sobie panów, bogów, królów itp. ścierwa, których karmi owocami swojej pracy, a potem bez pytań ginie sobie w wojnach za to ścierwo. Prymitywizm, barbarzyństwo, brutalność, wyścig szczurów, bieda umysłowa, poddaństwo, poniżenie, naiwność, ciemnota to cechy dzisiejszej ludzkości, a wszystko podlane sosem ,,nowoczesnej" technologii, która w ostatecznym rozrachunku i tak niszczy ludzi oraz zabija ich Smile Może być też tak, że obcy traktują nas niczym meksykanie, dla rozrywki, gdy organizują walki kogutów, gdzie koguty to dane państwa uczestniczące w wojnie Smile

Strony

Skomentuj