Amerykański rząd przypadkowo opublikował dokumenty dotyczące tajnej broni psycho-elektronicznej

Kategorie: 

Źródło: internet

Organizacja prasowa MuckRock, która specjalizuje się w składaniu wniosków o wolność informacji w państwowych i federalnych organach rządowych, otrzymała przez przypadek tajemnicze dokumenty dotyczące kontroli umysłu.

Dziennikarz Curtis Waltman napisał do Washington State Fusion Center (WSFC), aby poprosić o informacje na temat Antify oraz innych ugrupowań. Mężczyzna otrzymał odpowiedzi na zadane mu pytania, jednak w skrzynce znalazł się jeden, dodatkowy plik. Dokument ten szczegółowo opisuje efekty, jakie miałaby wywoływać broń psycho-elektroniczna:

Część otrzymanych zdjęć wydaje się pochodzić z artykułu opublikowanego kiedyś w magazynie Nexus. Artykuł dotyczył sprawy sądowej z 1992 r. wniesionej przez  Johna St. Clair Akewi, który twierdził, że rząd amerykański „posiada zdolność do zamordowania obywateli USA z ukrycia oraz, że prowadzi tajne operacje za pomocą broni psychoelektronicznej.”

Magazyn Nexus omówił sprawę Akewi w 1996 r., ale nie był w stanie przekonać mężczyzny do dalszych dyskusji na ten temat. Redaktorzy twierdzą, że próbowali zadzwonić do pana Akwei, aby dowiedzieć się, jak potoczyła się jego sprawa sądowa, ale stanowczo, lecz uprzejmie odpowiedział im, że nie może rozmawiać o tym przez telefon, po czym rozłączył się.

Jakkolwiek przyjemnie jest wierzyć, że rządy nie eksperymentują z technologią kontroli umysłu oraz innymi zbliżonymi metodami kontroli społeczeństw, to coraz więcej faktów wskazuje na to, że tak niestety się dzieje. Jednak w tym konkretnym przypadku sceptycy zwracają uwagę, że zaprezentowane dokumenty wyglądają na nieoficjalne, co może wskazywać, że jest to kolejna prowokacja, która ma za zadanie zdyskredytować całe zagadnienie jako zajęcie dla wariatów.

 

Ocena: 

5
Średnio: 4.5 (4 votes)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Homo sapiens

Cała technologia ma być

Cała technologia ma być wykoszytywana przez budowaną właśnie SI. Jak już stworzą wirtualny obraz przed, którym będą się kłaniać wszyscy ludzie na ziemi ktoś będzie musiał zniszczyć ten obraz ! Można by zrobić o tym film sci-fi ale pewnie nie pozwolą !

"I dano jej, by duchem obdarzyła obraz Bestii(charagma χαραγμα), tak iż nawet przemówił obraz Bestii i by sprawił, że wszyscy zostaną zabici, którzy nie oddadzą pokłonu obrazowi Bestii (charagma χαραγμα). I sprawia, że wszyscy: mali i wielcy, bogaci i biedni, wolni i niewolnicy otrzymują znamię (therion θηριον) na prawą rękę lub na czoło i że nikt nie może kupić ni sprzedać, kto nie ma znamienia - imienia Bestii (charagma χαραγμα) lub liczby jej imienia. Tu jest [potrzebna] mądrość. Kto ma rozum, niech liczbę Bestii (charagma χαραγμα) przeliczy: liczba to bowiem człowieka. A liczba jego: sześćset sześćdziesiąt sześć" Apokalipsa 13:11 "otrzymują znamię"

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika Alojzy

Jeżeli faktycznie ktoś

Jeżeli faktycznie ktoś podesłał te pliki to jest to absolutna fałszywka.
Nie ma w nich nic sensownego. Ale to naprawdę nic.
To są rysunki tak naiwne, że aż ciężko o tym pisać, a gdyby podane częstotliwości miały działać jak na rysunkach - to ja jestem nadbogiem którego najwidoczniej nic nie ruszy.
Na pewno coś jest kombinowane, ale na bogów - świat jest miliardy razy bardziej skomplikowany niż te rysunki domków i człowieczków.

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex2

To fakt. I nie tylko

To fakt. I nie tylko amerykanie maja te broń. Obserwuję drony niemieckie wiszące nad Wrocławiem w godzinach wieczornych, z napisami "Luftwaffe" Są duże ok 15 m długosci i małe skrzydła. wiszą bezszelestnie.. To bardzo dziwne, bo jakby posiadały napęd antygrawitacyjny.

...Angelus Maximus Rex

Portret użytkownika NIEDŹWIEDŹ

JUż kilka razy tez pisałem o

JUż kilka razy tez pisałem o dziwnych helikopterach i dronach ,co latają nad moim miastem. Wiele razy widziałem jak eskortują 30 metrowe błyszczące cygaro. Helikoptery latają codziennie w godzinach wieczornych. Są czarne i nieoznakowane. Latają w grupach nawet po 6 w każdej. Niech nam nie wierzą ale gdy te drony im zaczną w dupska strzelać to wtedy się im oczy otworzą.

Pozdrawiam.

Strony

Skomentuj